Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

XXVIII. ÁNO!!!

Publikované 03.08.2016 v 00:00 v kategórii HP a Nová nádej ✔, prečítané: 443x

Prvá časť v tomto mesiaci. Priznám sa, že neviem kedy pribudne niečo iné ako Nádej..... Ďakujem za komentár Abigail.Snape, Sore, Chocholanke a Lilien :D táto poviedka je venovaná vám a všetkým, ktorí sem prišli a nechali komentár :D

XXVIII.


Severus


                  Keď nás Herakles odprevadí von z ich klubovne, začne ma páliť znamenie. Tom zvoláva stretnutie. Ako to, že som ho necítil skôr?

“Naša klubovňa ruší akékoľvek spojenie cez znamenia. Mal by si ísť,” vysvetlí mi Herakles.

“Ideme s tebou,” preruší Lupin.

Pochybovačne sa na nich pozriem. Neústupní, tvrdohlaví Chrabromilčania!

“Fajn!” zavrčím.

Rozbehnem sa von z hradu. Ako inak, Black a Lupin v pätách. Premiestnim sa do vstupnej haly spolu s tými dvomi. Rýchlo si oblečú plášte. Rozídem sa do sály, kde je už dosť smrťožrútov. Postavím sa pri Luciusa a Charlieho. O chvíľu prídu aj Lestrangeovci. Ticho stojíme. Všetci podávajú hlásenie a keď som na rade ja, tak sa uprostred sály zablysne a zjaví sa tam Harry. Akurát som chcel Tomovi povedať, že sa prebral a hneď aj zranil, ale zdá sa, že to nebude nutné. Má na sebe muklovské veci a vyzerá byť v úplnom poriadku. Len to pristátie na zadku nebolo asi moc pohodlné. Všetci sa naňho pozerajú nechápavo a niektorí s prútikom v ruke.


Tom / Voldemort


                       Vediem ho k trónu. Je tak krásny a vlasy mu pekne narástli. Som rád, že sa dnes ráno prebral. Posadím ho na trón.

“Si v poriadku?” spýtam sa.

“Iste,” prikývne s úsmevom.

Ako ho ja milujem. Otočím sa späť na smrtijedov a pozriem sa na Severusa, ktorý mi chcel podať hlásenie.

“Tak myslím, že tvoje hlásenie už nebude potrebné Severus,” prikývnem a on sa zaradí k Luciusovi, Charliemu, Lestrangeovcom, Blackovi a Lupinovi, ktorí mali na sebe plášte.

Black, Lupin a Weasley nemajú znamenia. Bolo by to riskantné.

“Takže, teraz mám pre vás jednu správu. Rozhodol som sa uzavrieť mier so “svetlom” pod podmienkou, že si ma tu prítomný Harry Potter vezme za manžela. Harry súhlasil a tak máme vyhraté. Dobre viete, že sa potrebujeme zbaviť Brumbála a každého, kto mu nevedome pomáha. Ale aj toho kto mu pomáha vedome. V polovici prázdnin som vám vravel, že nemáte útočiť na pána Pottera. Už v tej dobe bol na našej strane. Teraz to bude môj manžel a vy sa k nemu nebudete správať nadriadene, keďže on sám bude oveľa vyššie postavený ako vy. Tiež sa k nám pridalo niekoľko nových ľudí. Ich identitu zatiaľ poznať nemusíte, ale budú sa vyznačovať diamantovým náramkom. Teraz choďte! Mám na práci niečo dôležitejšie,” zavrčím a počkám než sa všetci premiestnia.

Zostanú tu len Charlie, Severus, Lucius, Lestrangeovci, Black a Lupin. Tí si zložia kapucne.

“Harry, čo tu robíš?” spýta sa Black.

“Prišiel som za Tomom. Nejak som nepočítal s tým, že sa zjavím uprostred smrtijedského stretnutia. Necítil som, že Tom zvolával,” pokrčí ramenami.

“Herakles mi povedal, že vaša klubovňa ruší akékoľvek spojenie cez znamenia. Ani ja som to svoje necítil, než som neprišiel von z klubovne,” ozve sa Severus.

“Tak to by všetko vysvetľovalo,” prikývne zamyslene Harry.

“Máš sponu od svojho strýka?” spýta sa Charlie.

“Ou. Áno. Radšej ju budem nosiť. Keby som ju mal pred týždňom, tak sa mi nič nemuselo stať,” pokrčí nevinne ramenami Harry.

Povzdychnem si. Potom sa s ním porozprávam.

“Noha je už v poriadku?” započujem Lupina.

Aká noha? Podozrievavo sa pozriem na Harryho pre vysvetlenie.

“No…. Ehm…...Už je v poriadku. Tarrian mi ju vyliečil,” odpovie nakoniec.

Prižmúrim oči a založím si ruky na hrudi.

“Huh…..dobre. Hermiona na mňa na chodbe zaútočila a po menšom súboji mi zranila nohu rezacou kliatbou. Tak som ju ja zranil kliatbou z čiernej mágie. Nepoznám ju, len sa mi ukázala v mysli. Volá sa Sementara supa. Spôsobí pocit, akoby sa ti lámali všetky kosti v tele a potom ťa na pár dní ochromí,” odpovie po pravde.

Zamračím sa.

“Nikdy som o takej kliatbe nepočul,” poviem zamyslene.

“To isté sme povedali my,” ozve sa Severus.

“Ty si na Grangerovú použil kúzlo s čiernej mágie?” spýta sa prekvapene Lucius a rozhodne nie je jediný.

“Áno. Draco je svedkom. Vlastne to videla asi celá škola, ale čo,” pokrčí ramenami.

“Si v poriadku?” starám sa ešte.

“Áno. Len som chcel s tebou hovoriť. Nikto nevie, že som šiel za tebou. Chalani si myslia, že spím. A vy to nikomu nepoviete, nemám pravdu?” pozrie sa na tých šiestich.

Len prikývnu. Nakoniec ich všetkých rozpustím. Chcem byť s Harrym sám. Podám mu ruku, ktorej sa chytí a vytiahnem ho na nohy. Pritisnem si ho k sebe. Chytím ho okolo pásu a hlavu si položím na tu jeho. On sa ku mne pritisne a ticho mi dýcha na krk.

“Som tak rád, že ťa môžem opäť držať v náručí. Chýbal si mi. Keď mi Severus a ostatní povedali, čo sa stalo, tak som sa skoro zbláznil. Ďakujem, že si za mnou prišiel. Škoda, že si sa potom už neukázal,” hľadím ho po chrbte.

“Milujem ťa. Strýko mi dovolil ťa ísť pozrieť. Bohužiaľ som potom celé dni prespal, lebo v tom čase kde som bol sa mi to zdalo len ako jeden deň. Tiež si mi chýbal. Som rád, že môžem byť zase v tvojom náručí. Dúfam, že to tak už zostane,” vydýchne.

“Nesmieme sa ale prezradiť. Ešte stále nie sme manželia,” zašeptám.

“Áno. Preto ma napadlo zahrať hru. Ty si si dal podmienky a ja si ich dám tiež. Neboj, čítal som ich všetky a aj tú v parselčine. Ja si dám len jednu jedinú podmienku. Len preto, aby som s tebou mohol tráviť viac času. Moja podmienka znie, že sa mi musíš dvoriť, stretávať sa so mnou, aby sme sa lepšie spoznali a nikdy mi nesmieš ublížiť,” usmeje sa zlato.

“S tým súhlasím,” prikývnem vážne.

Potom sa pousmejem a odstúpim od neho. Kľaknem si pred neho na jedno koleno a chytím ho za ruku.

“Harry James von de Klaid-Potter, viem, že som nikdy nebol najlepší človek a sme spolu len krátko, ale aj tak sa ťa tu v tejto prázdnej sále pýtam s čistým srdcom a dobrými úmyslami…..Vezmeš si ma, staneš sa mojim jediným a milovaným manželom? Navždy pri tebe budem stáť v dobrom aj zlom,” vytiahnem a otvorím malú červenú krabičku.

Harry zalapá po dychu. V krabičke je krásny jemný prsteň celý z diamantu a na vrchu má malý smaragd v tvare srdca.

“Áno, áno vezmem si ťa,” povie medzi slzami.

Pousmejem sa a nasadím mu prsteň. Padne mu ako uliaty. Postavím sa a zase ho mám plnú náruč. Počujem jeho tiché vzlyky.

“Milujem ťa, láska moja jediná,” pobozkám ho do vlasov.

“Aj...ja….ť…ťa mi….milujem,” vzlykne.

“Neplač môj maličký,” hľadím ho po chrbte.

“Som…..tak…..šťastný,” dostane zo seba tíško.

Usmejem sa. Vezmem ho na ruky a odnesiem ho k sebe do izby. Vlastne už do našej izby. Drží sa ma okolo krku a stále tíško plače. Pomaly ho uložím do postele a pobozkám ho na čelo a potom aj na pery. Zotriem mu stopy po slzách a usmejem sa naňho. On sa na mňa stále usmieva. Pomaly mu stiahnem tričko a potom aj rifle. Celý sčervená, ale nebráni sa. Všimnem si, že na boku má nejaké tetovanie draka. Pozriem sa mu do očí.

“Čo je to za tetovanie?” spýtam sa.

“To ani ja sám neviem. Mám ho od Dragonisa,” pokrčí ramenami.

Postavím sa z postele a prejdem k malej knižnici, ktorá sa tu nachádza. Už som to niekde videl, ale neviem kde. Hmm…..tu je to. ‘Záhadné činy Drakov’. Tu by malo byť niečo o tom tetovaní. Otočím sa k Harrymu aj s knihou. Zistím, že je už zakrytý a čaká. Prídem k nemu a posadím sa pri neho.

“Čo to je?” spýta sa a pritúli sa mi k boku.

“Mám pocit, že som tam videl tento znak,” odpoviem a dotknem sa Harryho boku.

Sčervená. Je tak zlatý. Začnem listovať v knihe. Za chvíľu to nájdem. Dračie tetovanie.

“Mám to. Píše sa tu, že ten kto nosí toto tetovanie, je požehnaný Drakom a stáva sa dračím jazdcom. Takže podľa všetkého si dračí jazdec. Tiež sa tu píše, že dračí jazdci nie sú známy a v dnešnej dobe už neexistujú, lebo sa draci stiahli do ústrania a neveria ľuďom. Preto sa o nich skoro nič nevie. Nikdy neboli žiadny jazdci vidieť a hovorí sa o nich len ako o legende,” zhrniem to, čo píšu v tej knihe.

Harry sa na mňa zamyslene pozerá.

“Takže ďalšia vec, ktorá mi iba priťaží. Ach jaj,” povzdychne si a oprie sa o moju hruď.

Zavriem knihu a odložím ju na nočný stolík. Pobozkám ho do vlasov. Vstanem a odídem do kúpeľne. Osprchujem sa a vrátim sa späť. Harry už drieme a tíško dýcha. Ľahnem si k nemu a on si položí hlavu na moju hruď.

“Láska, ešte si nejedol. Mal by si sa trochu najesť,” zašeptám.

“Tom. Chcem spať. Ja nechcem jesť,” zamrmle.

Povzdychnem si.

“Dobre, ale ráno zješ všetko čo ti dám,” kladiem si podmienku.

“Hm….” už vôbec nevníma.

Pousmejem sa. Je tak sladký. Uložím sa pohodlnejšie a o chvíľu neskôr už spím.


Herakles


                       Keď odprevadím Severusa s ostatnými von a oni odídu, tak sa vrátim za chalanmi.

“Poďme na večeru,” príde Tarrian.

“Kde máš Harryho?” spýtam sa.

“Chcel spať,” pokrčí ramenami.

Pozdvihnem obočie. Spať. Teraz. Harry. To iste. Odfrknem si a idem k nemu. Má zamknuté tak si otvorím kúzlom. Prázdna izba. Ako inak. Vsadím sa, že išiel za Tomom. Ach. Hádam nespraví žiadnu hlúposť. Zavriem dvere a zase zamknem. Nikto sa nemusí dozvedieť, že šiel za Tomom. Prídem za chalanmi a ideme spolu na večeru. Toto bude ešte veľmi zaujímavé. Som zvedavý aký tí dvaja budú po svadbe, keď už teraz majú problém s tým zostať bez seba dlhšie ako týždeň.


Harry


                      Zobudím sa do slnečného rána. Ešte stále mám zavreté oči, ale aj tak cítim, že som v posteli sám. Posmutniem. Otvorím oči a zistím, že Tom nie je nikde v izbe. Povzdychnem si a vstanem. Oblečiem sa a odídem z izby. Neviem ako, ale cítim jeho mágiu a tak sa podľa nej riadim, až k jeho pracovni. Zaklopem a vojdem.

“Dobre ráno,” usmejem sa.

“Dobre ráno, láska. Prečo ešte nespíš? Je len pol piatej,” usmeje sa a rukou mi ukáže nech k nemu prídem.

Usmejem sa a idem k nemu. Niečo zapisuje na stole, ale nevšímam si to. Sadnem si mu na kolená.

“To isté sa môžem pýtať aj ja teba,” usmejem sa a pobozkám ho na pery.

“Iste,” zasmeje sa.

“Mal by som ísť. Dnes je vyučovanie. A mám dať Ministrovi svoje rozhodnutie,” povzdychnem si.

“Vrátiš sa čoskoro?” spýta sa a pobozká ma na krk.

Vzdychnem a sčervenám. Tom sa zachichoce. Buchnem ho do ramena.

“Prestaň!” zleziem dole.

“Ale no tak, láska,” zasmeje sa.

“Uvidíme sa,” rozlúčim sa a odmiestnim sa späť do mojej izby.

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Lesia 05.08.2016 v 10:48 Píšeš super a neviem sa dočkať pokračovania!


 • sisi 12.12.2017 v 20:44 Jako tradičně: děkuji za kapitolu. Musím se přiznat, že už dávno se do:"děkuji za kapitolu" nevejde vše, za co jsem chtěla poděkovat, ale prostě mi chybí slova, jak poděkovat někomu, kdo píše tak krásně. :-)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace