Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

XXII. Odhalenia

Publikované 09.07.2016 v 00:00 v kategórii HP a Nová nádej ✔, prečítané: 487x

Tak, a je tu dalsia casť :D ja osobne si nemyslím, že viem písať a hrozne ma zaujíma, čo ťa Chocholanka láka na mojom štýle, alebo čo sa ti páči. Milujem písanie a píšem všetko z hĺbky duše :D

XXII.


Severus


                Celý deň od rána keď sa v mojej hodine stala tá nehoda sa cítim zle. Ako som to mohol dopustiť? Navyše ma Brumbál bombarduje otázkami, čo znamenalo to s tými Dementormi, ale to by zaujímalo aj mňa. Zobrali si tých dvoch Chrabromilčanov. Predpokladám, ale, že to boli Harryho zvyšný bratia. Určite to boli oni. A z toho, čo som včera videl, by som si ich nechcel znepriateliť. Teraz je večer toho dňa. Máme ísť na “stretnutie” s Blackom a Lupinom. Dohodli sme sa, že tam budeme všetci zainteresovaní. Tarrian pre nich má ísť pred ôsmou. My ich máme čakať na druhom poschodí pred sochou leva. Akurát tam prídem. Všetci Weasleyovci, Draco, Zabíni, Nott a Longbottom tam už čakajú.

“Máš nejaké nové správy o Harryho stave?” spýta sa Charlie.

“Nie. Podľa Poppy je v kóme, ale keď som pri ňom bol, tak bol ľadový ako ľad a skôr to vyzeralo, ako keby bol zamrazený,” povzdychnem si.

“Madam Pomfreyová to nespoznala?” spýta sa prekvapene Draco.

“Nikto by to nespoznal. Ani ja keby som toľko rokov nebol špiónom,” uškrniem sa.

“Bude v poriadku?” spýta sa Ron.

“Hádam áno,” povzdychne si Charlie.

Cez otvorené okno na chodbe vletí dnu biela sova. Najprv si myslím, že je to Hedviga, ale ako o chvíľu zistím, tak táto má čierny chvost. Začne okolo nás krútiť.

“Kalish! Ty hlúpa sova! Jasne som ti povedal, aby si letel priamo do našej spoločenskej miestnosti! Poď sem!” ozve sa za nami krik a sova pristane na Tarrianovej ruke.

Odviaže mu z nohy list a sova sa premiestni na jeho rameno. Sírius s Remusom sú za ním. Tarrian rozloží list a začíta sa. Nakoniec sa pousmeje a list schová. Pozrie sa na Kalisha.

“Za toto si zaslúžiš odmenu. A potom poletíš naspäť,” usmeje sa a otvorí tajný vchod.

Okrem mňa a Charlieho ostatní pozerajú ako idioti. Vojdeme do chodby a Tarrian povie ostatným to, čo povedal nám hneď prvýkrát čo sme sem zablúdili. Alebo skôr išli.

“Nikdy sem nechoďte bez nás. Cesta sa tu pre neznámych ľudí niekoľko krát rozdelí. Cestu poznajú len Parselančania a jedine oni sa dokážu dostať až ku nám. Nikdy sem nelezte ak nechcete zomrieť príšernou smrťou,” zasmeje sa.

“Parselančania?” spýta sa Lupin.

Black je nejako ticho.

“Áno,” zasmeje sa zas Tarrian.

Prídeme až k múru so sovou. Tarrian na ňu priloží dlaň a na stene sa objaví zlatý nápis. Vlastne my vidíme len nejaké kliky-háky.

“Ten kto za život, svoj život dá,” zašepká.

Stena sa odsunie a my môžeme vojsť. Cez zrkadlo a dostaneme až do ich spoločenskej miestnosti, v ktorej je totálny chaos.

“Sakra Herakles! Okamžite vylez z tej izby!” búcha do jedných dverí v chodbe Terztan.

“To bolo moje!” kričí Abraxas na Eldoráda.

“Tak to nie!”

“Ale áno! Ten chleba bol môj!”

“Mal si ho podpísaný?!”

Hádajú sa stále.

“Okamžite to odvolaj!” Benjamín hodí niečo po Terztanovi, ktorý sa sem vrátil.

“Nič neodvolám!” hodí po ňom Terztan stôl.

A stále po sebe niečo hádžu a kričia na seba. Ak to čoskoro neprestane, tak ma rozbolí hlava.

“Tak dosť! Čo sa tu deje?!” zakričí Tarrian a všetci prestanú.

Konečne ticho.

“On mi….”

“On ma….”

“Nie to on…..”

Prekrikujú sa jeden cez druhého. A zase po sebe začnú hádzať veci. No teraz sa to zvrtne aj do nejakých kliatob. Ďalšie čo má dostane je, že nepoužívajú prútiky.

“Dosť!!” skríkne Tarrian.

“Sadnúť!!” všetci si sadnú na gauč a sklonia hlavy.

“Tak a teraz, keď ste sa upokojili, bol by som rád, keby ste už držali huby. To, že sa tu budete hádať ako malé deti Harrymu nepomôže,” zasyčí.

“My vieme. Prepáč, ale my už vážne nemôžeme. Vieš, že sme dosť vystresovaný, keď sa deje niečo, čo sa diať nemalo,” zloží si hlavu do dlaní Eldorádo.

“Fajn. O Harryho strach mať nemusíte, prišiel mi list od Herodesa. Vy si sadnite, ja idem po Heraklesa,” otočí sa na nás a odíde.

Sadneme si a čakáme. Ostatní sa ešte stále nemôžu spamätať s tej výzdoby miestnosti. O chvíľu príde Tarrian aj s Heraklesom. Ten má na sebe zelené tričko a muklovské rifle. Vo vlasoch má nejakú zlatú sponu v tvare hada. Pousmeje sa a sadne si mi do lona. Tarrian si sadne na Rona, luskne prstami a neporiadok sa uprace a môžeme začať.

“Takže ako prvé by som mal začať tu s Kalishom. Priniesol mi list od Herodesa. Kalish, už môžeš ísť,” pozrie sa na sovu, ktorá zahúka a odletí.

“Čo ti písal?” spýta sa Herakles.

“Keď tu bol, tak zmrazil Harryho srdce, aby mu jed neprúdil ďalej v tele než neurobí protijed. Keby ten jed nechal ďalej kolovať cez srdce, tak by to Harryho srdce spálilo rovnako ako pľúca a už by mu nebolo pomoci. Pomfreyová vôbec nevie čomu ho vystavila. Hlavne keď mu dala dokrvovací elixír. Tým, že v jeho krvi bol jed, tak sa jeho množstvo zväčšilo rovnako ako množstvo krvi. Do troch dní by bol mŕtvy. Teraz je jeho telo zmrazené, ale jeho duch je z našim strýkom. Aranom Slizolin-Lemion-Chrabromilom,” odpovie.

Zdesím sa. A nie som jediný.


Sírius


                        Nikdy som si nemyslel, že nastane podobná situácia, že budú vychádzať Chrabromilčania so Slizolinčanmi a už vôbec som si nemyslel, že to bude práve Harry, kvôli ktorému sa pridám k Slizolinu a budem so Snapeom za dobré, ale tá situácia práve nastala. Keď sa mohli spojiť Weasleyoví chlapci s Malfoyovcami, tak ja môžem uzavrieť mier so Snapeom. Stále sa pozerám na chalana v Snapeovom náručí. Je tak veľmi podobný Harrymu. Keď nám Tarrian dopovie, čo Harrymu vlastne je, tak ma skoro porazí. Do troch dní by som oňho mohol prísť, keby neprišiel ten Herodes. Zase ma niečo zarazí.

“S vaším strýkom?” spýtam sa nechápavo.

“Harry je náš bratranec. Teraz je z našim otcom, teda mojim a Abraxasovím vo svete mŕtvych, presnejšie na rázcestí,” odpovie mi Derek Edvory.

“Abraxasovím?” spýtam sa nechápavo.

“Áno. To je moje pravé meno. Derek je Eldorádo Lemion-Chrabromil, Michael ako si zistil je Harryho brat Herakles von de Klaid, Deril je Benjamín Kirrian Arak, Adam je Tarrian Chrabromil a Christopher je Terztan Chrabromil. Nevynechal som nikoho?” spýta sa Abraxas.

Tak to mi je prekvapenie.

“Vo svete mŕtvych?” spýta sa Charlie.

“Áno. Aran je niečo ako správca. Stráži a posiela duše po správnej ceste. Určí či duša pôjde do Raja, Neba, Pekla alebo Temnoty. Vládcovia týchto svetov sú Harryho bratia, pri tom Harrymu patrí Temnota a všetko ostatné spadá do jeho moci,” usmeje sa Eldorádo.

“Povedal si, že Herakles je Harryho brat, ale to nie je možné a aj meno má iné,” ozve sa Remus.

“To je dlhá história. Meno máme po starých rodičoch z matkinej strany. Jej pravý rodičia boli von de Klaidovci. Pochádzam zo štvorčiat. Som druhý najstarší. Harry je najmladší. Jednoducho boli problémy už keď sme sa narodili, tak sme vyrastali oddelene. Nemám náladu to tu rozoberať,” odpovie unavene Herakles.

Takto to ide dobré dve hodiny. Všetko nám povedia, aj o Temnom pánovi a nakoniec nám Terztan povie, čo sa stalo, keď sa narodili štvorčatá. Popravde sme tým zdesení, ale stále sme pevne rozhodnutí nasledovať Harryho rozhodnutie. Hádam vie čo robí. Dohodneme sa, že zajtra pôjdeme do Temného sídla, ale až večer, aby sme nevzbudili toľkú pozornosť.

“Dobre, ale stále mi to trochu nesedí. Brumbál povedal, že štyria z vás idú do siedmeho ročníka, prečo ste teda boli na hodine so šiestym?” spýta sa Remus.

“Mali sme ísť do siedmeho, ale rozhodli sme sa študovať šiesty. Riaditeľovi to asi došlo. Nevyzerá to, že by s tým chcel niečo urobiť. Určite zase niečo chystá,” zavrčí Eldorádo.

Nakoniec nám ponúknu zostať v ich fakulte. Zistili sme, že majú dosť prázdnych izieb. Navyše ich spoločenská miestnosť je úplne iná ako ostatné. Škoda, že sme to tu nenašli ešte na škole s Jamesom.


Severus


                     Prídeme na stretnutie s Temným pánom. Ten keď sa teraz dozvie, že je Harry zranený, tak nás roztrhá. Práve sme ja, Charlie, Lucius, Lestrangeovi bratia a Black s Lupinom v hlavnej sále v Temnom sídle.

“Čo má vlastne Harry s Voldemortom, že by mal byť tak naštvaný?” ozve sa Black.

“Sú snúbenci,” uškrnie sa Lucius.

“Čože?!” zahuláka kríženec.

“Upokoj sa Black. Keď sa Harry preberie všetko ti povie. Ale nesmieš byť moc naštvaný a zakazovať mu to inak by ťa tiež mohol znenávidieť,” prehovorím chladne.

Potom je Black dlho ticho. Žeby premýšľal?

“Čo sa vlastne Harrymu stalo? Nič si nám nepovedal, len, že je to vážne a týka sa to Harryho,” zamračí sa Lucius.

“To by zaujímalo aj mňa. Čo sa stalo Harrymu a čo je tu za zraz?” ozve sa od dverí naštvaný hlas.

“Ahoj Tom,” poviem neisto.

“No nazdar. Tak čo sa zase stalo? A k veci. Nemám náladu na rozhovory,” povzdychne si Tom a prejde k nám.

“Na mojej hodine včera ráno sa stala menšia nehoda. Dean Thomas a Thomas Finnigan hodili do Harryho kotlíka jednu prípadu, ktorá zle zareagovala s elixírom na bolesť,” poviem opatrne.

“Aká to bola prísada?” zavrčí a snaží sa ovládnuť.

“Dračie oko,” zašeptám.

“Čože!” zakričí a začne mi nadávať.

To trvá nejakú tú chvíľu. On dobre vie, čo to znamená. Ešte nikto to neprežil.

“Čo je s Harrym?” spýta sa a v hlase je mu počuť starosť.

“Je v kóme. Včera prišiel jeho brat a zmrazil Harryho srdce, aby ho jed v krvi nespálil ako to urobil s pľúcami,” odpovie Charlie.

“Kde sú tí bastardi, ktorí sa opovážili ublížiť Harrymu?” spýta sa rozzúrene.

“Jeho bratia si ich odniesli do Azkabanu,” odpoviem.

Chvíľu je ticho.

“Ako je to možné. Už sú to skoro dva dni čo sa to stalo, Harry sa stále neprebúdza a vy mi to hovoríte až teraz?!” zahuláka Tom.

“Tom, upokoj sa. Nemohli sme za to. Bola to nehoda. Nevieme čo sa to tu deje. Ale je okolo neho príliš veľa záhad. Navyše je mimo len od včerajšieho rána,” odpovie mu Charlie.

“Mám sa upokojiť? Ako sa môžem upokojiť, keď môj partner umiera niekde v Bradaviciach, zatiaľ čo ja som v tomto poondiatom sídle?!” zakričí naštvane.

“Harry je silný. Určite bude v poriadku,” prehovorí Remus.

“Vy sa k nám teda chcete pridať?” spýta sa pokojnejšie.

“Chceme sa pridať na Harryho stranu. Je to moja rodina a ak ti verí, tak ti nemáme dôvod neveriť my,” prikývne Sírius.

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Kilia ice 09.07.2016 v 12:01 Ahoj Chocholanka. ďakujem za radu, s Lilien sa o tom porozprávame :D
  Áno určite plánujem pokračovať, ale neviem kedy. Teraz mám prichystaných 47 kapitol Novej nádeje :D
  Ďakujem za komentár ;) :D


 • chocholanka 09.07.2016 v 12:46 Hm tak aby som reagovala na to čo sa mi páči, hlavne ma hneď na prvý pohľad to zaujalo zdalo sa mi to originálne čo je prvé veľké plus (predsa Harry ako kráľ démonov? :D) a páči sa mi ako to píšeš vždy z prvej osoby a pekne pri tom meníš pohľady tiež pomerne originálny postup a celkovo príbeh sa dobre číta, keď už začne človek tak proste číta kým má čo :D Aj keď musím sa priznať, že teraz keď som po týždni čítala Novú nádej tak len rozmýšľať ku komu tie mená priradiť :D Ale je dobre vedieť že máš toho toľko nachystaného, aspoň sa netreba báť, že by príbeh dostal dlhšiu pauzu :D
  Jop a ešte zasa na koniec môjho preslovu pekná kapitola zasa ďalší pohľad na Harryho otravu :D


 • Lilien 10.07.2016 v 18:35 Další super dílek. Už se těším na další ;) <3


 • sisi 12.12.2017 v 18:33 děkuji za kapitolu, moc se mi líbí. Harry ovládá lidi, ačkoliv je úplně v bezvědomí. Super nápad.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace