Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

XVII. Vieme kde je Harry....Asi

Publikované 04.10.2017 v 00:00 v kategórii HP a Väzba Duší ⏩, prečítané: 168x

Pre SORU.... V sobotu je na pláne posledná NAPÍSANÁ časť Väzby, pretože viac som napísať nestihla, a v stredu sa pridá asi nejaká ďalšia poviedka, ochutnávka. Podľa všetkého. :D buďte prosím trpezlivý a nezanevrite na môj blog :D

XVII.


………. December……..


Harry


                       Prešiel ďalší mesiac. Čím ďalej tým viac mi chýbajú moji priatelia, rodina a milenci, ale teraz sa musím starať a svoju druhú rodinu. Moja svorka ja na tom veľmi dobre. Som v polovici tehotenstva, takže nemôžem loviť, aby som si neublížil, ale Max zariadil všetko. Je to úžasný lovec a stará sa o svorku. Mimi dohliada na mláďatá keď behajú po lese a ja mám viac oddychu, ktorý mi lezie na nervy, ale Max a ani Mimi mi nechcú dovoliť nejakú väčšiu námahu. Prekvapivo Max sa veľmi spriatelil s mláďatami a tie ho berú ako svojho otca. Aj keď vedia, že nie je ich otec, majú k nemu rovnaký vzťah ako ku mne. Mimiho zase berú skôr ako svojho veľkého brata. Ešte na začiatku, keď sem Max a Mimi prišli, som si všimol ako sa po mne Max pozerá. Viem, že hľadal vo mne svojho partnera a aj moje deti by si osvojil, ale jasne som mu vysvetlil, že budeme len priatelia, pretože ja svojich milovaných mám, aj keď teraz ešte nie som pripravený vrátiť sa. Max to prial, ale aj tak mi povedal, že na mňa bude dávať pozor. Stal sa ochrancom tejto malej svorky. Nepovyšuje sa nado mňa. Necháva mi moje miesto alfy, ale berie na seba zodpovednosť za ochranu svorky. Keby nás ktokoľvek videl, mohol by si myslieť, že sme pár, ale to nie je pravda. Každý deň sa všetci ideme prejsť po lese a mláďatá sa vybláznia v snehu. Už sú celkom veľké. V noci spíme v jaskyni tak ako do teraz, len s tým rozdielom, že niektoré mláďatá spia pri Mimim a Max pri mne a ostatných mláďatách. Fury ešte stále spáva najbližšie ku mne. Vianoce sú už skoro za dverami a vonku je veľká kosa, ale aj tak sa aj dnes vyberieme na prechádzku. Vĺčatá sa zabávajú a na jednej lúke si ľahnem na skalu, aby sa ostatní mohli zabávať. Všetko bolo v poriadku, až dokiaľ sme nešli späť. V lese neďaleko jaskyne sme zachytili cudzí pach. Teda, mne bol až príliš známy. K jaskyni sme išli oveľa opatrnejšie, keby náhodou. Zastavili sme sa medzi stromami a sledovali dianie pred jaskyňou. Ako som si myslel. Sky zachytil stopu k našej jaskyni. Sakra! To sa nemalo stať. Aj keď som s tým počítal. Raz nás musel nájsť. Najhoršie je, že s ním sú všetci vrátane Mezefita. Max aj Mimi vedia čo sa deje, ale aj tak Max vykročí von a začne na nich vrčať. Sky samozrejme tiež začne vrčať keďže si navzájom nerozumejú. Max sa snaží chrániť našu svorku.

/Sky, odstup,/zasyčí Mezefit.

Už aj Sírius s Luciusom sú v pozadí premenení na vlka a psa. Sky s neľúbosťou odstúpi a Max chráni našu jaskyňu. Opatrne vystúpim von z nášho úkrytu.

*Max, to stačí,* poviem.

Ak mohol Mezefit zastaviť Sky, tak je mi jasné, že prišli v mieri. Pozriem sa na Mezefita a sadnem si na zem.

/Je mi jasné, že vieš, že som Pekelný vlk, tak by si mi mohol povedať, prečo si prišiel až na územie mojej svorky,/spýtam sa.

/Sky pred pár týždňami zachytil známy pach a vydal sa po ňom. Od tej doby sa sem často vraciame. Kentauri nám povedali, že tu žije svorka s Pekelných vlkov, tak sme sem prišli zistiť, či pach, ktorý Skya lákal neprichádzal odtiaľto,/odpovie Mezefit.

*Je za tým niečo viac,* poviem, lebo viem, že mi bude rozumieť.

*Tiež sme sa chceli spýtať, či si tu nestretol vládcu Temnoty. Ako pekelný vlk by si mal vedieť kto to je. Pred dva a pol mesiaca zmizol a nevieme kde sa nachádza,* povzdychne si Mezefit.

*Kde je vládca Temnoty vám bohužiaľ nepoviem, ale možno by Sky mal vedieť, prečo ho to sem tak ťahá,* povzdychnem si.

“Čo hovorí, Mezefit?” spýta Charlie.

“Nevie kde je Harry, ale môže nám povedať, prečo to sem Skya tak ťahá,” odpovie Mezefit.

Pozriem sa na Skya. Chcem mu niečo povedať, keď za sebou započujem skučanie a z pod kríkov sa vykotúla Fury. Elegantne sa rozvalí pri mojich nohách. Povzdychnem si. Fury hneď vyskočí a schová sa za mňa.

/Prepáč. Zakopol som,/zaskučí.

/To je v poriadku Fury. Zavolaj svojich súrodencov,/poviem mu pokojne.

Max sa postaví vedľa mňa a z kríkov vyjdu ostatní. Mimi si sadne vedľa mňa a mláďatá sa skrývajú medzi nami tromi.

/Sky, keď som našiel Furyho, tak pri ňom neboli len tie dve mláďatá, ktoré som tam nechal. Týchto sedem mláďat som vzal a vychoval. Oni veľmi dobre vedia, že ty si ich otec. Preto ak budú chcieť odísť s tebou, tak nech idú, ale ak nie, tak ich sem môžeš chodiť navštevovať,/pozriem sa na Skya.

/Moje mláďatá?/spýta sa šokovane.

/Ocko?/príde k nemu opatrne Mia.

/Toto je Mia. Jediná vlčica,/usmejem sa.

Sky sa hneď preberie a o chvíľu je pri ňom šesť mláďat. Fury ako jediný ostal pri mne. Mezefit podľa všetkého ostatným povedal, čo sa deje, pretože odstúpili, aby nám nechali priestor. Unavene si ľahnem na zem a Fury ma napodobní. Zacítim pohľad od Skya.

/Áno aj malý Fury je tvoje mláďa,/povzdychnem si.

/Fury, poď k nám,/volajú ho súrodenci.

Fury sa však ani nepohne.

/Fury?/ozve sa Sky a urobí krok k nám.

Keď sa však priblíži, Fury zaskučí a schová sa viac do môjho kožucha.

/Nechcem ísť preč. Chcem zostať so Siraelom!/zaskučí.

/Nikto ťa odo mňa nevezme. Choď za ockom, srdiečko,/strčím doňho nosom.

Iba sa pokrúti a ani sa nepohne.

/To si nevšímaj ocko. Fury už od malička je na Siriho naviazaný. Nepohne sa od neho ani na krok,/vysvetlí Mia.

*Je mi tu chladno. Mimi. Poď pôjdeme do jaskyne. Max ty tiež. Mláďatá nech sa zoznámia so svojím otcom,* postavím sa.

Fury sa hneď vystrašene schová pod moje nohy.

/No áno, maličký. Teba by som tu nemohol nechať,/chytím malého do zubov a odídeme do jaskyne.

Viac ma nezaujíma Sky a ostatní. Viem, že tu nebudú dlho a ak by mláďatá chceli ísť s nimi, tak sa s tým budem musieť zmieriť. Aj keď vraveli, že neodídu, tak je to predsa len iné, keď nájdu svojho otca. Už sa začalo stmievať, keď do jaskyne prišli mláďatá. Na moje prekvapenie a mrzutosť aj Sky.

/Všetci už odišli pred nejakou chvíľou a vzal som mláďatá do lesa, tak som ich sem aj doviedol, lebo nechceli ísť so mnou,/oznámi Sky.

Päť ďalších mláďat sa rozbehne ku mne a schovajú sa do kožušín. Vonku sa veľmi ochladilo. Snáď nie sú moc zmrznuté.

/Ja odídem s ockom,/skloní hlavu Mia.

Pozriem sa na ňu. Jej bratia to neriešia, takže už o tom museli vedieť. Prikývnem.

/Snáď nás prídeš čoskoro pozrieť, Mia,/usmejem sa.

/Prídem,/naklusá ku mne a oblízne mi nos. Ľahnem si späť na kožušinu a moje bruško je teraz omnoho viac viditeľnejšie.

/Si tehotný?/zarazí sa Sky.

/Áno, ako vidíš,/odpoviem.

Max si ľahne za mňa, aby ma hrial od chrbta.

/A ten hnedý vlk za tebou je tvoj partner?/spýta sa znovu.

/Prečo ťa to zaujíma?/zdvihnem hlavu.

Našťastie nám Max a Mimi nerozumejú.

/Pretože si mi veľmi povedomý,/odpovie.

Ľahnem si, ale neodpoviem mu. Po desiatich minútach ho omrzí čakať a aj s Miou v zuboch odchádza z jaskyne.

/Max nie je môj partner,/zašepkám, ale viem, že ma počul, pretože sa zastavil a o chvíľu aj tak odišiel do zasneženého Zakázaného lesa.


Mezefit


                       Sky mi povedal čo zistil. Ten čierny vlk nebol partnerom toho hnedého a mláďatá, ktoré nosí sú bohvie koho. Prečo mám divný pocit, že je to až príliš náhod?

“Chceš sa vrátiť za tým čiernym vlkom však?” spýta sa Ron keď sedíme pred krbom v izbe jeho bratov.

Charlie učí a Bill je v práci. Sme tu len my dvaja, Draco a Sírius.

“Je tam príliš otázok a odpovedí, ktoré nepoznáme. Viem, že ten vlk niečo skrýva,” odpijem si z vína.

“Prečo myslíš?” napije sa čaju Sírius.

“Nepoznám žiadneho pekelného vlka, ktorý by poznal iný jazyk ako Parselčinu. Navyše je tam až príliš veľa náhod. Nezdá sa vám divné, že tu nikdy žiadny pekelný vlci neboli? Navyše kentauri hlásili, že sa tu ten čierny vlk aj s mláďatami objavil v deň keď Harry zmizol. Navyše ten vlk, ktorého nazývali ako Sirael, je tehotný a ten hnedý vlk nie je jeho partner. V podstate má neznámeho partnera,” začnem s mojimi objavmi.

“Myslíš si, že ten vlk vie kde je Harry a len ho chráni?” spýta sa Draco.

“Nie tak celkom. Mia bola tak ochotná, že nám prezradila, v ktorom mesiaci jej “strýko” je. Podľa všetkého je v treťom mesiaci, čo znamená, že musel otehotnieť približne v rovnaký čas ako Harry. To však nie je všetko. V okolí jaskyne som zachytil jemné ochranné štíty, ktoré by dokázal postaviť len Harry a nikto iný. Už jeho techniku veľmi dobre poznám,” vysvetlím.

“Takže….” pozrie sa na mňa zamyslene Ron.

“Takže si myslím, že ten vlk je v skutočnosti Harry. Len sa skrýva a celá jeho svorka pozná pravdu. Aj Mia pozná celú pravdu a snaží sa nám pomôcť ju zistiť, lebo chce pomôcť Harrymu aj keď on sa toho straní,” pozriem sa na nich.

“Musíme ho dostať späť!” posadí sa náhle rovno Sírius, ale hneď sa naspäť oprie, keď si natiahne brucho.

“Sírius, ty si hlavne dávaj pozor. To malé bude úplne otrasené,” povzdychnem si.

“Veď hej,” vydýchne si a pohľadí si bruško.

“Čo budeme teda robiť?” spýta sa Draco.

“Nič. Vieme kde je, tak naňho môžeme dať pozor a zároveň mu nenápadne pomáhať prostredníctvom Skya. Keď sa bude chcieť vrátiť, tak sa vráti,” pokrčím ramenami.

“Aspoň, že vieme, že je v poriadku…..” povzdychne si Sírius, keď v tom sa rozrazia dvere na izbe.

Dnu vojde naštvaný Charlie s Rémusom a Severusom, ktorý dnu sotí Ginny. Zamračím sa.

“Čo tu robí?” postavím sa.

“Charlie?” spýta sa Ron a prejde k svojmu bratovi.

“To Ginny všetko urobila,” zloží sa na kreslo Charlie.

Zamračím sa ešte viac. Suka!

“Ginny? Ako si mohla,” pozrie sa na ňu ublížene Ron.

Verím, že keby ju Severus nedržal, tak by naňho zaútočila.

“Harry mal byť môj! Nie mojich bratov!! Pokiaľ nemôžem mať Harryho ja, nebude ho mať nikto! A Harry nebude mať deti z nikým iným ako so mnou!!” zakričí celkom šialená.

“Ginevra Weaslyova! Pokiaľ si si nevšimla, Harry už patrí k tvojim bratom a pod srdcom nosí ich dieťa! Ty si sa opovážila narušiť určitú rovnováhu. Navyše Harry ťa nikdy nemiloval. To čo si spravila bolo viac než sebecké!” zavrčím na ňu rozzúrene.

Samozrejme, že má strach. Bola by blázon keby nemala strach z vládcu Podsvetia.

“Ja-ja….” chce cúvať, ale moja mágia ju drží na mieste.

Všetci v miestnosti ustúpia, aby som mohol potrestať Ginny. A viem aj ako to urobím.

“Ginevra Weaslyova! Týmto dňom ťa zbavujem tvojho dedičstva čarodejnice a do smrti budeš trpieť ako obyčajný mukel! A ver že život budeš mať príliš dlhý, aby si si dostatočne uvedomila svoju chybu!” rozkážem a moja mágia sa nabúra do jej jadra a vytiahne z nej všetku magickú moc.

Už nikdy nebude čarovať. Bude ako bezcenný človek blúdiť ulicami Londýna. Nakoniec ju mája mágia prenesie z Bradavic do temnej uličky v Londýne a tak ju zanechá samú a bezbrannú. Otočím sa na Charlieho.

“Možno ste ju chceli potrestať samy, ale nepomohlo by to. Jej mágia sama o sebe bola zkazená už odo dňa keď ju ovládol Voldemort. Jediný spôsob bol ju poslať medzi muklov. Tam sa naučí, čo je správne a možno pochopí čo vlastne urobila, keď sa pokúšala ublížiť vám a Harrymu. Teraz keď Harry ucíti, že je všetko v poriadku, ešte musíme upraviť vaše izby, tak by sa mohol vrátiť,” vysvetlím.

“Chápem, že to bolo nutné….. Už si zistil, kde je Harry?” povzdychne si Charlie.

“Áno. Ten čierny vlk v Zakázanom lese je Harry. Tým sme si istý. Teraz sa k nemu dostane táto správa a ak sa rozhodne, tak možno na Vianoce bude s nami,” usmejem sa.

“Vážne?.... Vďaka,” povzdychne si šťastne Charlie.

“Tak už opäť som najmladší člen rodiny. Matka bude veľmi smutná. Bude ťažké sa s tým zmieriť, že už k nám Ginny nepatrí,” povzdychne si Ron a oprie sa o mňa.

“Všetko bude v poriadku,” objímem ho nežne okolo pásu.

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Haru 04.10.2017 v 00:13 Dekuji za další díl a Ginevra si to zaslouzila at pozná jake to je být mudla. Jinak jsem moc ráda že budeš vydávat ukázky jiných povídek děkuji moc.


 • SORA 77 04.10.2017 v 00:26 Téda, když jsem psala, dej Ginny i za mě, nečekala jsem, že se takto odvážeš. Ale jsem ráda, že s ní Mezefit vyběhl a nebude už moct ubližovat, když nemá magii. Krásná kapitolka, díky!


 • jasmínka 04.10.2017 v 06:19 Díky za další kapitolu. Dobře, že byla Ginny potrestaná. Mě se stejně k Harrymu nikdy nehodila. Ani v jiných povídkách, ani v knihách JKR. Je moc majetnická.


 • LH 04.10.2017 v 20:56 Super povídka! těším se na pokráčko :)


 • Vai 05.10.2017 v 14:45 Je to pěkně pokračuje, i když jsme se minulý díl divila, že je Sky nedokázal vystopovat, tak ted se to povedlo... jen skoda, že už máš v zásobě jen jeden díl i tak se na něj těším :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace