Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

XV. Strach

Publikované 27.09.2017 v 00:00 v kategórii HP a Väzba Duší ⏩, prečítané: 192x

Pre HARU, VAI, VAYTRU a SORU. Ďakujem za komentáre a teda, keď sa prestane pridávať Väzba Duší, tak pridám ochutnávky ďalších diel. Nebude toho veľa, to vás upozorňujem hneď :D

XV.


“.........Prosebne som sa pozrel na Mezefita, ktorý bol už vo svojej normálnej podobe………”


Charlie


               “Ako ho máme prebudiť?” spýtam sa zúfalo.

“Pusť ma k nemu. Toto vyzerá zle,” príde k nám Mezefit.

Vymením si s ním miesto a nechám ho nech pomôže Harrymu. Čo sa mu opäť sníva? A prečo opäť? Veď už bol celkom v poriadku. Mezefit ho musí pevne držať za ruky, inak by mu nepekne ublížil. Harryho mágia tiež nepriateľsky víri vzduchom. Zdá sa akoby niečo hľadala.

“Došlaka!” skríkne Mezefit.

“Choďte von z miestnosti. Hneď!” otočí sa na nás.

Odídeme a zavriem za nami dvere. Smutne sa posadím na gauč. Bill si sadne z mojej jednej strany a Ron z druhej. Ostatní si posadajú kde je miesto. Fred s Georgeom si sadnú neďaleko Draca.

“Bude to v poriadku. Mezefit mu pomôže,” zašepká Ron, no neznie to dvakrát presvedčivo.

“Možno sme pri ňom mali zostať. Nemal by tie nočné mory,” povzdychnem si.

“To nemôžeš vedieť……” odporuje Bill.

“Bill má pravdu. Je toho naňho moc a príliš skoro po tých hrôzach zostal tehotný,” povzdychne si Sírius.

“Upokoj sa Siri. Harry bude v poriadku. Ty sa teraz hlavne taktiež nesmieš stresovať,” objíme ho Lucius.

Draco len prikývne a objíme Siriho.

“Niečo nám ušlo?” spýta sa Rémus.

“Nechcel som to hovoriť práve v tejto chvíli. Je to dosť napäté obdobie aj bez tohto,” pousmeje sa s povzdychom Siri.

“Čo nechceš povedať?” spýta sa Severus a prižmúri oči.

“Som tehotný. Nevedel som to až do minulého piatka,” pokrčí ramenami Siri.

“V ktorom si mesiaci?” spýta sa Bill.

“Na konci druhého mesiaca. Mám termín niečo málo pred Harrym,” povzdychne si Siri.

Usmejem sa.

“Gratulujem,” pozriem sa naňho.

“Ďakujem,” zašepká.

“Možno by si mohol tráviť viac času s Harrym. Keby mal pocit, že nie je jediný, kto je tehotný, tak by sa s tebou možno podelil o tajomstvá, ktoré nám nepovie,” zamyslí sa Bill.

“Bill, to nie je isté. Kto vie, čo sa mu prihodí po tejto nočnej more. Navyše, Mezefit je tam už príliš dlho,” povzdychne si Rémus.

V tom má pravdu, uvedomím si, keď zbadám koľko je hodín. Prešlo už skoro dvadsať minút. Začínam mať ešte väčší strach. O päť minút sa konečne otvoria dvere na izbe. K nám sa pridá veľmi vyčerpaný Mezefit aj s Harrym na rukách. Príde k nám a Harryho si od neho vezmem. Celý sa trasie, ale po jeho mágii nie je ani stopa. Zakryjeme ho s Billom do deky a priviniem ho k sebe.

“Jeho mágiu som dokázal upokojiť, no nie je úplne v poriadku. Dostal príliš živú nočnú moru. Ak mám byť presný, tak niečo spustilo celú sériu nočných môr. Prežíva si tie najhoršie scény z jeho života odznovu. Vždy je to iné obdobie. Dnes by som povedal, že to bolo jedno z najhorších a preto stále trochu trpí následkami zo sna. Pokúste sa mu dať niečo zo svojej mágie, ako som vám to už vravel, nech sa upokojí. Teraz by ste zakaždým keď pôjde spať mali byť pri ňom. Ak sa mu bude snívať oveľa viac takýchto snov, tak…..”

“Tak potratí. Vieme,” povzdychne si Sírius, ktorý prerušil Mezefita.

“To ale nie je všetko. Pokiaľ sa mu budú snívať takéto živé sny z jeho života, môže sa opäť uzavrieť do seba a nikoho k sebe nepustí. Môže sa dokonca stať, že v návale paniky jeho vlastná mágia vyvolá potrat a pripraví ho o dieťa. On sa svoju mágiu stále nenaučil úplne ovládať, čo je preňho veľmi nebezpečné…..” dokončí Mezefit.

Všetci sme ticho. Na toto nemáme čo povedať. Ron sa postaví z gauča a prejde k Mezefitovi, ktorý sedí na kresle a posadí sa naňho. Mezefit ho objíme a upokojuje.

“Tušíš aspoň čo mohlo vyvolať tie sny?” spýta sa George.

“Tieto sny nevyvolá len tak niečo. Hlavne u démonov a podobne. Najčastejšie je to veľmi staré kúzlo alebo elixír. Ale je záhadné akoby sa sem niečo také dostalo,” povzdychne si Mezefit.

“Prezrel si spálňu?” spýta sa Draco.

“Áno. Nič som nenašiel…… Kedy sa začala tá nočná mora? Povedzte mi všetko čo sa za dobu než sme sem prišli stalo. Kto okrem vás bol od rána v kontakte s Harrym?” spýta sa Mezefit.

“Nikto. Od rána som s ním bol sám. Dokonca aj zaspal a bol v poriadku. Jediný kto bol v kontakte s Harrym bol Charlie. Odišli sme z izby keď zaspal a vtedy ste prišli vy a ďalej už viete,” povzdychne si Bill.

“Takže jedine Charlie sem prišiel z vonku a Harry až po jeho príchode dostal nočné mory…. Charlie daj prosím ťa Harryho Billovi,” pozrie sa na mňa Mezefit.

Urobím tak a Harry sa pomaly prestane triasť a pokojne spí. Zamračím sa.

“Ako som si myslel. Musel si zo sebou priniesť niečo, čo vyvolalo tie sny,” vysvetlí Mezefit.

“Chceš povedať, že ja môžem za to, že je Harrymu zle?” spýtam sa zúfalo.

Nikdy som mu nechcel ublížiť a teraz som to urobil.

“Choď do sprchy. Musíme zistiť, či to zmizne alebo nie. Ak nie, tak potom budem musieť skúsiť niečo ďalšie,” povie mi Mezefit.

Prikývnem a odídem do sprchy.


Harry


                Pomaly začnem vnímať svet okolo, ale neotvorím oči. Mám strach. Čo je to za divnú vôňu, čo ma obklopuje? Vôňa fialok?! Ako ja nenávidím fialky. Prečo je tu tá vôňa? Takto vôňala len moja teta. Mám strach. Zacítim pohyb a onedlho ma obklopí známa a príjemná vôňa. Bill! Vydýchnem si a pohodlne sa uložím. Onedlho otvorím oči a pozriem sa na Billa. Pousmejem sa. Konečne sa cítim v bezpečí.

“Bill. Prečo som bol u svojich príbuzných? Prečo ste ma tam nechali?” spýtam sa omámene.

“Harry pokoj. Nikde si nebol. Celý čas si tu bol s nami,” pobozká ma Bill nežne.

“Nie. Cítil som tu vôňu,” sklopím uši a objímem ho pevne.

“Harry pokoj. Vážne si bol len tu. Čo si cítil?” pohladí ma medzi ušami Mezefit.

“Fialky,” zašepkám.

Viem, že Mezefit pochopí.

“Fajn. Takže je to jasné,” povzdychne si Mezefit.

“Čo je jasné?” spýta sa Lucius.

“Nebol to elixír ani nič podobné. Niekto musel Charlieho nastriekať alebo obliať vôňou fialiek a to Harrymu vyvolalo spomienky. Určite sú vôbec neuvedomil tu vôňu až kým nezaspal a nedostala sa mu do podvedomia. Keď sa Charlie osprchuje malo by to byť v poriadku. Poprípade ak ležal na posteli tak by ste ju mali prezliecť a Harryho tiež poriadne umyť, aby na sebe tu vôňu nemal,” vysvetlí Mezefit.

“Ale prečo práve fialky?” spýta sa Severus.

“Petúnia používala fialky, aby Harryho vyprovokovala. To mu navrátilo sny. Nezaručujem, že nočné mory teraz nebude mať, keďže sa mu obnovili, ale už by ste to mali zvládnuť aj vy,” odpovie Mez.

“Je maličké v poriadku?” spýtam sa.

“Áno. Neboj sa. Nemalo to naňho nejaký veľký dopad,” usmeje sa na mňa môj braček.

Prikývnem.

“Harry. Možno by si mal vedieť, že nie si jediný kto čaká dieťa,” pozriem sa na Billa, ktorý sa na mňa usmieva.

Zvedavo naňho mrkám.

“Kto je ešte tehotný?” spýtam sa ho.

“Sírius,” usmeje sa na mňa.

“Vážne? Takže, ak patrím do vašej rodiny, budem mať mladšieho bračeka?” spýtam sa šťastne Siriho, ktorý s úsmevom prikývne a Draco sa na mňa smeje.

“Nie je to úžasné?” spýta sa Draco nadšene.

Zasmejem sa. To je. Konečne mám o trochu lepšiu náladu, ale aj tak mám vo vnútri pochybnosti. Patrím sem vôbec? Mám právo narušiť túto šťastnú rodinku? Snažím sa usmievať aj keď ma tieto myšlienky zožierajú. Netrvá dlho než sa všetci rozlúčia a pod prísahou, že budem v poriadku sa všetci odoberú do svojich komnát a na koľaj. Mezefit sa rozlúči s Ronom jemným bozkom a s prísľubom, že sa uvidia pri prvej úlohe, odíde do Podsvetia.


Bill


                 Prejdú ďalšie dni a každým ďalším sú noci horšie. O dňoch ani nehovorim. Harryho sny neprestali a väčšinu noci pri ňom jeden z nás presedí aby sme ho mohli tíšiť a aby sa aspoň chvíľu vyspal. On to potrebuje oveľa viac. Najprv to nebol problém, ale po čase to prestalo byť jednoduché. Dokonca aj cez deň má Harry veľký strach a tak prestal chodiť na vyučovanie. Čas trávi buď na hodinách obrany s Remom alebo elixírov so Severusom, ale najviac času trávy na hodinách starostlivosti s Charliem kde je to preňho najbezpečnejšie. Všade ho sprevádza Sírius, aby sa necítil tak sám. Vďaka jeho tehotenstvu má z neho Harry o moc menší strach. Samozrejme mne s Charliem verí, ale cítim z neho pochybnosti. Všetci máme strach hlavne z toho, čo nám nedávno povedal Mezefit. Máme strach, že sa Harry jedného dňa potopí do svojich spomienok až na takú mieru, že utečie. Nechceme oňho prísť, ale vidíme na ňom, že by najradšej bol niekde inde. Je noc pred turnajom a Harry má opäť nočnú moru. Snažím sa mu dať časť svojej mágie, ale moc ti nepomáha. Charlie sa tiež prebudí a snaží sa mi pomôcť prebudiť Harryho. Ten aj keď sebou nehádže ako predošlé noci, tak aj tak ho nemôžeme prebudiť. O hodinu sa strhne a posadí sa na posteli. Je vystrašený a keď sa ho jemne dotknem, tak vyskočí z postele a utečie k oknu.

“Harry!” skríknem.

Zastaví sa akoby sa až teraz prebral zo svojho sna a otočí sa na nás s bolesťou v očiach. Potom sa zrúti na zem v slzách. Charlie je okamžite pri ňom a donesie ho späť do postele. Harry sa stočí na bol a chráni si bruško. Pri tom neprestáva plakať.

“Odpusťte. Prosím, prepáčte mi,” vzlyká.

“Ššš…. To je v poriadku láska. Nič sa nedeje. Spinkaj,” pritiahnem ho k sebe.

“Prosím odpusťte mi,” pozrie sa na nás s plačom.

“Čo by sme ti mali odpustiť? Nie je čo,” pobozká ho na uško Charlie.

“Ja už takto nemôžem….. Prosím odpusťte mi,” opakuje Harry.

Veľmi sa mi zatvárajú oči až ich nakoniec nedokážem nechať otvorené.

“Dostanem sa z toho a raz sa vrátim. Nezabudnite na mňa lásky moje,” započujem už v spánku….


                           Ráno sa zobudím na chlad. Otvorím oči a zistím, že v posteli som len s Charliem a okno je dokorán otvorené. Vonku začína svitať, takže nemôže byť viac než šesť. Po Harrym však nie je ani stopy. Mám zlý pocit a zhrozím sa keď si spomeniem na noc. Ihneď zobudím Charlieho.

“Čo sa deje?” spýta sa ospalo.

“Harry zmizol!” postavím sa z postele.

Hneď je na nohách aj Charlie. Som si istý, že aj on si spomenul na noc a na ticho šepkané slova, ktoré sme v spánku počuli. Bez ďalších dohadov sa rozbehneme zobudiť našich priateľov, ktorí sú zainteresovaní do celej záležitosti. Ak Harry zmizol, jedno je isté. Buď sa tu Mezefit nemusí ani ukazovať, alebo ak sa Harry nenájde a my nebudeme chcieť vypustiť do sveta, že Harry je nezvestný, tak Mezefit bude musieť hrať svoju rolu dlhšie, než sme si mysleli…..Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • SORA 77 27.09.2017 v 01:36 koukám, že nic nebude jednoduché. Harryho příběh se zamotává... Jsem moc zvědavá, jak se tohle klubko rozplete.


 • Haru 27.09.2017 v 05:48 Ach Harry proč si zmizel nějak byste to zvládli ,ale pokud je tohle pro tebe a maličké lepší jdi kam te nohy zavedou ,ale nezapomeň se vrátit jak si slíbil. Jinak Dekuju za další krásný díl moc moc dekuju.


 • jasmínka 27.09.2017 v 06:01 Snad se Harrymu ani děťátku nic nestane. Jinak bych ráda podotkla, že pokud si se v minulých letech alespoň trochu učila a měla slušné známky, tak se maturity bát nemusíš. Já se učila minimálně, stačilo mi, co jsem si zapamatovala ze školy a odmaturovala jsem poměrně slušně. I když už je to nějaký pátek. Ale uznávám, že mi přijde, že je dneska maturita trochu obtížnější a hlavně mi přijde, že je hodnocení dost špatně nastavené. Dřív to záleželo hodně na profesorech. Když tě znali a věděli, že si se celé roky snažila, tak se spíš pokusili pomoci než potopit.


 • Vai 27.09.2017 v 21:54 ty jo to jako vyletěl nebo co, já že třeba zmizí do podsvětí, ale on se jen tak zmizne okne pod rouškou tmy... snad ho nějak brzy najdou a vše bude ok :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace