Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

XV. Epilóg

Publikované 17.05.2018 v 00:00 v kategórii HP a Temná Túžba ⏩ ✔, prečítané: 79x

Tak a je tu koniec. Snáď ho prežijete a dúfam, že mi odpustite, že sem teraz opäť aspoň tri týždne nepribudne. 4.6 a 6.6 maturujem zo slovenského jazyka, anglického jazyka a odborných predmetov, tak sa na to pripravujem a držte mi palce :) Pre, VAI, VAYTRU a SORU - je mi ľúto tvojej poviedky, ale držím palce a viem, že napíšeš úžasnú časť namiesto vymazanej :)


XV. Epilóg


Po siedmich mesiacoch……. August…..


Azrael


            “Draco?” zakričím naňho cez naše spoločné komnaty v Bradaviciach, ktoré skôr vyzerajú ako väčší dom.

Na prázdniny po skončení školy sme zostali v Bradaviciach. Je tu viac pohodlia a navyše sme tu v bezpečí. Za posledné mesiace sme už dokázali na svoju stranu získať väčšinu čarodejnického sveta. Začo som naozaj rád. Spoločnosť si začala zvykať na nové udalosti a pravidlá. Draco si pred mesiacom vzal Rona a na svadbe boli aj jeho štyria bratia, ktorí sa k nám otvorene pridali a keď sa dozvedeli situáciu boli šťastní za ich brata. Dúfam, že čoskoro aj náš synček bude mať ďalších bratov, ktorí si budú navzájom pomáhať. Koniec koncov, by to možno už netrvalo dlho. S Luciusom máme pravidelný sex a priznajme si, že ochranu nikdy nepoužívame. Konečne mám život plný šťastia ako som si prial. Mám predsa svoju vlastnú rodinu. Držím svojho synčeka na rukách, pretože nechce ísť odo mňa preč, keď vojde do obývacej izby Draco. Už keď sa objaví vo dverách do obývačky, viem, že niečo nie je v poriadku. To mi potvrdí aj jeho vôňa, ktorá sa výrazne zmenila. Hneď pochopím, čo sa deje.

“Mami,” od bolesti sa pevne chytí rámu dverí.

“Draco, koľko už máš bolesti? Prečo si na mňa nezakričal?” prídem k nemu a opatrne mu pomôžem na gauč.

Je to dosť ťažké vzhľadom na to, že v jednej ruke držím svojho syna. Položím Draca opatrne na gauč a malého dám medzi hračky do ohrádky. Našťastie je chytrý a vie, že ma teraz potrebuje jeho brat, tak sa v tichosti hrá. Usmejem sa naňho a odídem späť k Dracovi, ktorý sa opäť postavil.

“Myslel som si, že to opäť nič nie je. Rovnako ako pred týždňom, tak som išiel sem za tebou,” šokovane dýcha Draco.

Práve vtedy mu odtečie plodová voda. Stále šokovane vydýchne a začne sa triasť.

“Je…. Je mi to ľúto. Ja t..to upracem,” vzlykne ticho.

Pevne ho chytím za ramená a donútim ho posadiť sa. Muselo sa to stať práve dnes, keď nikto okrem nás dvoch nie je na hrade?

“Draco upokoj sa a dýchaj. Nemusíš nič robiť, len pokojne lež. To je ono. Upokoj sa srdiečko a zhlboka dýchaj. Teraz ma počúvaj. Nesmieš sa stresovať a nesmieš sa báť. Pozeraj sa na mňa,” hľadím ho po brušku.

“Chcem tu Rona,” zavrie oči.

“Dobre. Teraz je na ministerstve. Jeho skúšky na Aurora by sa mali čoskoro skončiť. Luc už určite cítil cez našu väzbu, že niečo nie je v poriadku a príde aj s Ronom. Ty sa len musíš sústrediť na dýchanie. Premeň sa na svojho tvora. Mágia ti pomôže pri pôrode,” počkám než sa premení a opatrne mu roztiahnem nohy.

Mágiou mu dám dole všetko oblečie a zakryjem ho teplou dekou.

“Mám strach mami,” chytí ma za ruku.

“Ja viem môj maličký. Všetko bude v poriadku…...Teraz keď budeš mať ďalšiu kontrakciu, tak zatlač,” prikážem mu.

“A.. Ale čo Sweet?” dýcha.

“Dal som okolo neho zvukotesnú bariéru. Nebude ťa počuť,” usmejem sa.

“Dobre,” povzdychne si.

Onedlho ho opäť chytí silná kontrakcia. Všetko vyzerá v poriadku a dieťa by nemalo mať problém vyjsť von. No nepoznám potrebné kúzla, takže dúfam, že bude všetko v poriadku. Prikážem Dracovi, aby zatlačil, ale ani po pol hodine sa dieťa nedostalo von ani hlavičkou. Draco sa stále sťažoval na prudkú bolesť. Nemohla to byť však bolesť spôsobená pôrodom. Všetko vyzeralo dobre. Dostal som tiež strach, či to maličké prežije.

“Bolí to mami….Necítim mágiu,” plače Draco.

Viem, že je to zlé, ale ja netuším, čo mám robiť! A do svätého Munga nepôjdem ani keby slony padali z neba! Našťastie sa v tej chvíli rozhorí krb a dnu prejdu Lucius s Ronom.

“Vďaka bohu, že ste prišli. Neviem čo mám robiť!” pozriem sa na Luca.

“V poriadku láska. Poznám potrebné kúzla. Zistím, čo je za problém. Vyzerá to, že všetko ostatné ti ide dobre,” pobozká ma Luc.

Ron je pri Dracovi a oprie si ho o seba, čím ho dá do lepšej polohy. Luc urobí potrebné sledovacie kúzla a zistíme, že Dracov synček je celý zamotaný do pupočnej šnúry.

“Čo budeme robiť teraz? Poznáš aj kúzlo, ktoré uvoľní dieťa z pupočnej šnúry?” spýtam sa Luca.

“Áno, ale je to veľmi náročné a zdĺhavé kúzlo, takže neviem, či nie je už neskoro,” pozrie sa na mňa Luc s ľútosťou.

“Musíme to skúsiť,” povzdychnem si.

“Draco, teraz keď pocítiš uvoľnenie bolesti, tak musíš tlačiť, rozumieš?” pozriem sa na svoje staršie mláďa.

“Áno…. Len prosím, pomôžte môjmu mláďatku,” oprie sa o Rona, ktorý ho hľadí po brušku.

Luc použije kúzlo, ktoré nepoznám. Je vážne veľmi zložité, ale cítim ako sa Draco uvoľňuje z kŕču a pokojne leží. Po desiatich minútach Luc zruší kúzlo.

“Draco, teraz musíš zatlačiť, maličký,” pozrie sa naňho Luc.

Draco zatlačí a ja konečne vidím hlavičku. Onedlho je dieťa vonku, ale vôbec neplače.

“Prečo neplače? Prečo ho nepočujem?” vystraší sa Draco.

Rýchlo naňho použijem kúzla prvej pomoci a mám šťastie. Maličký začne dýchať a mrnkať. Oddýchnem si a nechám Luca, ktorý je v týchto kúzlach lepší, aby prezrel malého.

“Je v poriadku. Tu máš Draco. Krásny, zdravý syn,” usmeje sa Luc a podá malého Dracovi.

Ten ho so slzami šťastia prijme do náruče a položí si ho na hruď. Ron ich s úsmevom viac prikryje dekou a ja vyliečim Dracovi rany po pôrode.

“Naše mláďatko. Pozri Ron, aký je maličký,” plače šťastne Draco.

“Je roztomilý rovnako ako jeho mama,” pobozká ho Ron.

Usmejem sa. V tom okamžiku o sebe dá vedieť Sweet, ktorý už dokázal cez väzbu zistiť, že už ma Draco nepotrebuje. Usmejem sa naňho a Luc ho ide zobrať. Maličký je pri ňom spokojný a keď sa s ním Luc posadí vedľa mňa, tak sa zvedavo pozrie na nového člena, ktorý opäť rozšíril väzbu.

“Aké meno mu dáte?”spýtam sa.

“Polly Gold Malfoy,” usmeje sa šťastne Draco……..


            Moji rodičia sa do komnát vrátia až neskoro v noci. No….. Možno by bolo lepšie, keby už neprišli……. Akurát sedím s Lucom pred krbom a pri našom rozhovore sme sa dostali až k otázke viacerých detí. Samozrejme obaja chceme viac detí a najlepšie je na to využiť príležitosť, keď sme sami. Takže, ako inak, keď sme nikoho nečakali, boli sme uprostred sexu v našej obývačke, keď prišli moji otcovia. Nehovoriac o tom, že ani jeden sme nechceli prestať tak blízko k orgazmu. Takže si to asi viete predstaviť.

“Az, môžeš mi vysvetliť prečo máte sex uprostred nášho SPOLOČNÉHO bytu? Nehovoriac o tom, že ty Lucius by si mal mať viac rozumu!” zavrčí ocko.

“Prepáč otec, ocko,” zakryjem nás s Lucom dekou.

“Mám nejakú nádej, že sa to nebude opakovať?” zavrčí otec opäť a sadne si do kresla.

“Možno….. Snažíme sa o ďalšie dieťa a to nehovorím o tom, že keď nás to chytí, naše tvory nedovolia, aby sme zmysluplne rozmýšľali,” pokrčím ramenami.

Otec iba zavrčí.

“Severus, mohol by si sa prosím ťa ráno pozrieť na Draca? Dnes podobe porodil, ale jeho pôrod bol komplikovaný a mláďa chvíľu po pôrode nedychalo. Kúzlom som ho musel vymotať z pupočnej šnúry. Bol celý zamotaný,” povzdychne si Luc.

“Už porodil? Ale nikto nebol na hrade! Hneď ráno ho skontrolujem. Jeho aj dieťa, aj keď by nemal byť žiadny problém ak ste ho rozdýchali. Mágia Draca ho stále chránila……Ale teraz k vám dvom. Ako to myslíš, že sa pokúšate o ďalšie dieťa? Sweet nemá ešte ani rok!” zamračí sa na mňa ocko.

“Chceme ďalšie dieťa. Sweet je už v celku veľký chlapec a magické tvory sa nestarajú o vek predchádzajúceho dieťaťa. Pokiaľ môj tvor je dostatočne pripravený na ďalšie dieťa, tak mi o tom dá vedieť a ak to dieťa máme mať teraz, tak nech,” pokrčím ramenami.

“Bol to únavný deň. Prosím ospravedlňte ma,” vezmem si druhú deku, ktorou sa zakryjem a odídem do mojej a Lucovej spálne.


           Prejde pár týždňov a ja očakávam svoje ďalšie dieťa. Som nesmierne šťastný. Polly aj Sweet pekne a rýchlo rastú a zo dňa na deň je všetko lepšie. Toto naše dieťatko, ktoré nosím pod srdcom sa Luc snaží chrániť oveľa viac keď vie, ako skoro dopadlo tehotenstvo so Sweetom. Onedlho po mojom zistenom tehotenstve, čo sú asi len tri mesiace, aj Draco zistí, že očakáva svoje druhé mláďa. Najväčšie prekvapenie je, že má dievčatko. Ani v Rode Malfoyovcov a ani v rodine Weasley sa dievčatá často nerodia, takmer vôbec ak nerátam Ginny. Boli sme šťastní, náš život sa skutočne zmenil k lepšiemu a najväčšiu radosť nám robia práve naše deti. Som zvedavý aké problémy s nimi budeme mať, keď nastúpia do Bradavic. Jediné šťastie je, že to bude až za niekoľko rokov……..


….. Koniec…..

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • SORA 77 17.05.2018 v 18:21 Dokonalé zakončení dokonalé povídky... Děkuju za krásné čtení.


 • Nomom 17.05.2018 v 21:16 Nemůžu si pomoct, ale mám pocit, že tahle povídka už navždy bude patřit k mým nejoblíbenějším. Doufám, že ti maturita dobře dopadne.

  PS: Budu ti držet palce.


 • Vai 18.05.2018 v 00:06 děkuji za dokončení i přes tvůj shon v osobním živote ;)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace