Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

XLI.

Publikované 24.09.2016 v 00:00 v kategórii HP a Nová nádej ✔, prečítané: 411x

;) :D :D pre Sam - aj ja som rada, že si ku mne zavítala. Snáď sa ti tu bude páčiť. :D Chocholanku, Olču, Lesiu, Soru, Lilien, Novú čitateľku Mary a tiež Fido (prepáč, ale neviem či si dievča alebo chalan, takže to neviem skloňovať) a každého, kto to tu do mnou ešte vydrží :D :D

XLI.


Harry


                        Zobudím sa do slnečného rána. Natiahnem sa na posteli. Už dlho som tak dobre nespal. Môj pohľad padne na stôl, na ktorom je náramok so sponou. Moje svadobné šaty tam ale nie sú. Zamračím sa a podopriem sa na lakťoch. Vtedy ich zbadám zavesené na skrini. Páni. Vyzerajú ešte krajšie ako v noci. Usmejem sa. Už sa teším. Rýchlo prebehnem do kúpeľne a napustím si vaňu plnú teplej vody. Ponorím sa do nej a hneď sa cítim lepšie. O chvíľu započujem, že mi po izbe behá niekto s kopytami a pozriem sa na dvere, v ktorých sa objaví hlava Niwiusa. Usmejem sa. Ani ma nezaráža, že sa sem dostal a vôbec ako.

“Ďakujem za tie šaty,” prikývnem mu.

‘Nemáš za čo. Pohni si. Musím ťa učesať,’ odíde z kúpeľne.

Rýchlo sa umyjem a vyleziem von. Vysuším sa a prejdem do izby, kde ma už čaká Niwius.

“Vážne, ale netuším, ako budem chodiť v tých topánkach,” povzdychnem si s úsmevom.

‘To zvládneš. Nemôžeš byť predsa horší ako dievča,’ dupne si Niwius.

Zasmejem sa a začnem sa obliekať. Keď som oblečený, tak mi Niwius urobí vlasy, tak ako včera, len s tým rozdielom, že mi pod strieborný kvet pripne moju zlatú sponu, do ktorej zapletie závoj, ktorý končí zároveň s vlasmi. To musel mať dobre vymerané. Na ľavú ruku si obtočím náramkom od Toma a obujem so topánky. Pozriem sa do zrkadla a až teraz si všimnem, že náramok, ktorý spája vlečku s mojou pravou rukou, je tiež ozdobený jedným radom zo smaragdov. Usmejem sa. Je to úžasné. Navyše ak si chalani nedajú podpätky, tak tam z nich budem najvyšší. Pozriem sa na hodinky. Deväť preč.

‘Pri obrade nesmie mať nikto vyššie podpätky ako ty. Hlavne preto, že si kráľ a musíš nad nimi vyniknúť. Keď sa o polnoci prezlečieš, tak už môžeš mať nižšie podpätky alebo aj žiadne,’ vysvetlí mi Niwius.

‘Poď sa teraz najesť. Do obradu, čo je o štvrtej, nesmieš vyjsť z izby. To je pravidlo. Musíš zostať tu až do obradu, dokiaľ po teba nepríde ten, čo ťa odvedie k tvojmu ženíchovi,’ sadnem si za stôl.

V tom mi to dojde. Ja vlastne nikoho nemám.

“Ale ja som sa nikoho nespýtal,” zahryznem si do pery.

‘S tým sme počítali. V takomto prípade by ťa mal odviesť Akyr, keďže si jeho jediným pánom, ale rozhodli sme sa, že by nebolo príliš dobré, keby ťa Brumbál a svetlá strana videli na Temnom stvorení. Bolo by mi cťou, keby som ťa mohol odprevadiť. Som si istý, že v tomto svete ešte nikto nikdy nejazdil na jednorožcoch,’ pokloní sa Niwius.

“Ďakujem. Bude mi potešením,” usmejem sa šťastne.

Tento deň už nemôže byť viac dokonalý.

“Akoto jeho jediný pán?” spýtam sa po jedle.

‘Akyr, rovnako ako všetky Pekelné kone, patrí do Temnoty. Svoje pomenovanie dostali len preto, že sa podobali na diablov. Ale oni sú stvorenia Temnoty. Tvoji bratia, ako vládcovia rôznych svetov, sú tiež vládcovia rôznych druhov koní, ale my králi sme sa s nimi nikdy nezahadzovali. Sú milý a všetko, tak ako ty, ale nie sú magický dosť silný, aby sme sa im poklonili. Testráli sú zase stvorenia pekla alias podsvetia, ktorému vládne princ Herodes, tvoj najstarší brat. Rovnako ako sú stvorenia pekla aj Dementori. Oni tiež nepochádzajú z Temnoty. Princ Herakles vládne mojím jednorožcom a princ Herames zase Pegasom. Každý si myslí, že peklo je celé z ohňov a Temnota z nekonečnej púšte. Ale tak to nie je. Peklo je síce sem-tam tvorené spálenými pôdami, ale väčšinou je tvorené ľadom. Uprostred tohto všetkého stojí Herodesov hrad. Zato v temnote je síce skoro stále tma a slnko svieti len slabo, ale nájdu sa tu údolia lávy, ohňov, ale tiež aj Čierne Lesy a nádherné Tmavé Lúky a tiež medzi týmto všetkým stojí tvoj hrad. Nebo je zase krajina kryštálov a Raj je obyčajná krásna krajina, ktorá nikdy nespoznala zásah ľudskej bytosti, tak drasticky ako tu,’ pozorne ho počúvam.

“Ale prečo som ja vládcom Temnoty?” spýtam sa nechápavo.

Sedím na okne a pozerám sa von.

‘Pretože si najmocnejší. Herodes je vládcom podsvetia, pretože má ich silu, ktorá dokáže skrotiť každého v jeho svete. Ale tiež do podsvetia idú síce tí najhorší, ale oni sa zo svojich chýb poučia. Nebo a Raj asi nemusím komentovať, ale do Temnoty síce nejdú tí najhorší, ale zato oni sa zo svojich chýb nepoučia a navždy sú zlými. Preto dostal Tom titul Temný pán a nie napríklad pekelný, aj keď je peklo horšie ako podsvetie. Ty si zase čisté svetlo. Nikdy som nevidel nikoho tak čistého ako ty. Ak sa naštveš, tak dokážeš vyvolať tu najtemnejšiu mágiu aká existuje, ale aj tu najsvetlejšiu mágiu. Si hviezda a k tomu oveľa mocnejšia ako ktokoľvek iný. Jedine ty ich dokážeš udržať, aby nekonali zlo. Keby tam išiel napríklad Herames alebo Herakles, tak ich Temnota stiahne a už im nikto nepomôže. Stanú sa rovnako Temnými ako tí, ktorí sa tam dostali po smrti. Posadli by ich, lebo by nemali silu sa brániť,’ odpovie mi.

“Aha,” poviem zamyslene.

Takže preto. Povzdychnem si.

“Asi si nemôžem ísť ešte ľahnúť, čo? Nebaví ma tu sedieť až do štvrtej,” povzdychnem si.

‘Isteže môžeš,’ prikývne a hodí na mňa nejaké kúzlo.

‘Takto sa ti nedokrčí oblečenie a ani nespadne účes. Môžeš ísť spať,’ ľahne si pri skriňu.

Usmejem sa a ľahnem si ešte na dve až tri hodinky do postele.


Herames


                  Zobudím sa v Luciusovom náručí. Pousmejem sa a rýchlo vstanem. Kúzlom sa prezlečiem do jemne modrých šiat, ktoré mi siahajú nad kolená, sú s krátkym rukávom a do vlasov si dám hrubú čelenku rovnakej farby. Obujem si slabo modré balerínky a pozriem sa do zrkadla. Je to úžasné. Herakles na sebe bude mať rovnaké šaty, ale v zelenej farbe a Herodes v červenej. Pozriem sa na posteľ odkadiaľ ma sledujú šedé oči.

“Toto sa nerobí,” zamračím sa naňho.

“Si krásny,” usmeje sa.

Sčervenám a z plášťa, ktorý som mal na sebe, vytiahnem Harryho prívesok. Dal mi ho Herodes. On si zase zohnal prívesok niekoho iného. Ale nepovedal koho. Ale jedno je isté. Ja ani Herodes sa nesmieme ukázať na svadbe v našej pravej podobe a Sirael Lemion by sa tam mal ukázať, aby nepadlo podozrenie. Zapnem si ho okolo krku a moje vlasy zmenia farbu na zlatú a predĺžia sa mi až pod pás.

“Vyzeráš ako slniečko,” zasmeje sa Lucius.

“Prestaň!” hodím po ňom vankúš.

Len sa zasmeje a príde ku mne. Pobozká ma, zaželá mi dobré ráno a odíde z izby. Len za ním nechápavo pokývam hlavou. Počul som toho o Malfoyoch veľa, ale nikdy, že by sa chovali takto. Nie, že by mi to vadilo. Veľmi mi to vyhovuje. Je zlatý. Povzdychnem si a odídem z izby. Predo mnou sa zjaví domáci škriatok Tradi a zavedie ma do jedálne. Za stolom už sedí Lucius. Sadnem si vedľa neho.

“Potom ti ukážem ako to tu vyzerá na svadbu. Tvoja rodina a aj Draco s Ronom a ostatnými to tu úžasne zariadili. Môžeš posúdiť, či sa to bude páčiť Harrymu,” prehovorí behom raňajok, ktoré sú, len tak mimochodom, úžasné.

“Iste. To by bolo super,” usmejem sa.

Po raňajkách mi teda ukáže záhradu a veľký presklený sál, v ktorom sa bude konať svadba. Je to úžasné.

“Harry bude nadšený. Ďakujem, že si umožnil urobiť svadbu tu. Keby sme ju robili na niektorom z našich zámkov, tak by sme sa prezradili. Navyše toto bude dokonalé, lebo si Brumbál a všetci budú myslieť, že to bola žiadosť Temného pána,” usmejem sa šťastne.

“To je pravda. Onedlho by sem mali už prísť ostatní, aby sa to tu do štvrtej pripravilo,” prikývne.

Hneď ako to povedal, tak k nám príde domáci škriatok, že návšteva je na ceste do tohto krídla. Počkáme na nich. Onedlho tu začne byť blázinec. Všetko sa začne chystať. Prídu aj naši strýkovia. Erish s Abraxasom a Terztanom sa moc nezapájajú, pretože majú trochu iné problémy. Nemôžu sa moc namáhať. Zdá sa mi, že je tu nejak veľa stolov a miest.

“Kto všetko vlastne príde?” spýtam sa Erisha.

“Tie prvé stoly vedľa hlavného, svadobného, stolu, sú miesta pre nás. Presnejšie, našu rodinu, do ktorej patrí aj rodina vašich partnerov,” začne.

“Ja nemám partnera,” skočím mu do reči.

“Neskáč mi do reči…..a videl som tvoj pohľad a letmé dotyky s Luciusom. Takže potom sú tu miesta pre profesorov a členov Rádu. Ďalej sú tu, naľavo miesta pre všetkých študentov Bradavic, preto je ich tak veľa, Brumbál si vyžiadal prítomnosť celej školy, keďže sa to nekoná v Bradaviciach a napravo sú miesta pre Tomových smrťožrútov a ich rodiny. Ešteže má Lucius tak veľkú záhradu, inak neviem, čo by sme robili. Sklenené okna sa otvoria a bude to teda prepojené so záhradou. Je dobré, že má Lucius, tak dobrý štýl a má v tomto sále len francúzske okna,” odpovie mi.

“Veď práve preto sa to volá francúzsky sál,” zasmeje sa Terztan.

Akurát príde Aaron a dá svojmu synovi pohlavok.

“Au. Za čo?” spýta sa ublížene.

“Trochu úcty,” usmeje sa.

Zasmejem sa.

“Kedy máš vlastne termín, tati?” spýta sa Abraxas.

“Pätnásteho Decembra. Našťastie, ale naše tehotenstvo trvá len sedem mesiacov, inak by som sa zbláznil, ešte ďalšie dva mesiace. Už teraz je to dosť namáhavé. Na vás dvoch to ešte len príde,” usmeje sa Erish a pohladí po tvári Abraxasa.

Aaron si sadne na stôl a pritiahne si k sebe Terztana a pobozká ho do vlasov.

“Mne to nevadí. Už sa na moje maličké teším a Nevilovi by som dal detí, koľko by chcel,” usmeje sa Abraxas.

“Ani mne to nevadí. Mám trochu strach, ale tiež som šťastný. Poď srdcom nosím dôkaz lásky, ktorú k sebe cítime s Dracom. Nikdy by som nemohol byť šťastnejší,” pridá sa Terztan.

“Ja viem, zlatíčko. Ani nevieš aký šťastný som bol, keď som čakal teba s Tarrianom. Pomôžeme vám so všetkým,” pohladí Terztana po vlasoch, Aaron.

“Ja viem tati. Ďakujem,” usmeje sa Terztan.

“Už vieš čo to bude?” spýtam sa Erisha.

“Čo myslíš?” uškrnie sa.

“Nechápem prečo sa v našej rodine rodia len chalani,” povzdychne si Abraxas.

“Budeš nenávidieť svoje dieťa, ak bude chlapček?” spýta sa Terztan.

“Nie! Budem rád nech je to čokoľvek. Hlavne aby bol zdraví. A sám si želám chlapčeka. S dievčatkom by som si nevedel poradiť,” zasmeje sa Abraxas.

“Navyše aj naši partneri, nie len my, si želajú synov. Predsa len nie je dobré, aby dvaja muži mali dievča. Ani jeden by sme jej nič nevedeli vysvetliť,” uškrnie sa Terztan a pohladí si bruško, ktoré je zatiaľ veľmi maličké.

“Benjamínova mama Derília, čakala dievčatko, ale narodilo sa jej mŕtve. Už nemohla viac otehotnieť. Keď si mysleli, že nemôžu mať vlastné deti, vzali si do opatery Arriana Merixa. Keď otehotnela naša najstaršia sestra, Emily, tak bola hrozne šťastná. Vtedy sa narodil Ben. V našej rodine bolo len málo dievčat a všetky zomreli buď mladé alebo príšernou smrťou, alebo mladé a príšernou smrťou. Preto vždy chceme chlapcov. Dúfam, že budete mať chlapcov,” usmeje sa smutne Aaron.

“Niečo si nám nepovedal,” zašepká Terztan.

“Predtým, než som otehotnel s vami, tak som bol tehotný. Čakal som dievčatko, ale potratil som v štvrtom mesiaci,” povzdychne si smutne.

“To je mi ľúto,” skloním hlavu.

Vyčarujem Tempus. Je trištvrte na štyri. Zamračím sa a pozriem sa okolo. Pri dverách uvidím "Dereka Lemiona”, čiže Herodesa. Pozriem sa okolo a zistím, že všetci sú už tu. Chýba len “nevesta” alias Harry. Prejdem k Heraklesovi, ktorý stojí pri bratrancoch a niečo riešia.

“Kde je Harry?” spýtam sa.

“On tu nie je?....”

Komentáre

Celkom 8 kometárov

 • SORA 77 24.09.2016 v 00:11 Super. Na tu svatbu se těším... Harry zaspal?


 • Mary 24.09.2016 v 00:50 ále, to sa robí? takto to ukončiť? :-(
  len dúfam, že Harry mešká pretože zaspal, že sa mu nestalo nič zlé...
  Ďakujem za venovanie :)


 • jasmínka 24.09.2016 v 18:10 Super. Chvíli jsem se sem nedostala a mezitím
  přibyly dvě další kapitolky. Moc se těším na tu
  svatbu. Jen mě trochu zaráží popisy těch šatů,
  ale kupodivu se to tam hodí a nijak to neruší.
  Už se těším na další kapitolu.


 • Olča 24.09.2016 v 22:21 to je tak krásné, už se těším na další kapitolu


 • SORA 77 25.09.2016 v 14:39 Ahoj, mám k povídce ještě takovou prosbičku... Jsme teprve na začátku a už plavu v těch Harryho příbuzenských vztazích... Nechtěla bys někdy přidat třeba nákres rodokmenu, nebo tak nějak? Určitě se mnou bude souhlasit víc fandů. Jinak díky za kapitolku a za věnování.


 • chocholanka 25.09.2016 v 17:09 hm taká pohodová kapitola, Harry si dal načas a dá "príchod vhodný kráľa?" :D

  Inak Sora som si istá že niekde na začiatku bol aj rodokmeň, lebo som si ho potom podľa neho prekreslovala aj ja :D


 • Kilia Ice 25.09.2016 v 19:38 Nebojte sa baby. Nič zlé sa nestalo ;) :D Nie je za čo Mary :D

  Áno. Niekde na začiatku bol rodokmeň, ale v piatok sem pridám asi ešte jeden. Ten som rozpracovala, tak že sa doňho budú pridávať členovia. :D Niektorý sú tam už pridaný navyše :D
  Ďakujem za komentáre a podporu. ;) :D


 • Lesia 26.09.2016 v 09:48 Super! Si naozaj dobrá spisovateľka


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace