Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

XIV. Sny

Publikované 23.09.2017 v 00:00 v kategórii HP a Väzba Duší ⏩, prečítané: 157x

Pre JASMÍNKU, VAI a VAYTRU - neviem kedy začnem opäť na plno písať. Ako som spomínala, som v maturitnom ročníku a už teraz nemám moc času písať a asi o dva týždne sem pribudne na nejakú dobu posledná poviedka. Túto poviedku ešte nemám dokončenú a ti platí aj pre ostatné, ale aby neostal blog úplne ľadom, tak by som mohla pridať rozpísané poviedky, iba pár kapitol z rôznych HP poviedok, ktoré plánujem dokončiť. Medzi nimi je aj TEMNÁ TÚŽBA. Tak pokiaľ by ste mali záujem o predĺženie pridávania nejakých poviedok, tak by som sem dala "ochutnávku" z ďalších mojich pripravovaných poviedok, ktoré určite dokončím aj keď možno nie tento školský rok :D PROSÍM O VYJADRENIE, Ďakujem :*

XIV.


Harry


                    Uvoľnene sedím na Charliem, nohy mám vyložené na Billovy a čakám čo mi chcú povedať. Cítim miernu úzkosť, že sa mi to nebude páčiť.

“Harry, musíš sa zúčastniť toho turnaja,” povzdychne si Mezefit.

Neverím vlastným ušiam. Si robí srandu? Veď sme sa jasne dohodli, že ja nebudem súťažiť! Tak prečo?

“Nie! Neohrozím svoje dieťa. Sám si mi pred chvíľou povedal, že sa nemám stresovať a teraz mi ty sám ubližuješ,” pozriem sa naňho smutne.

“Harry upokoj sa. Budeš tu do začatia turnaja. Charlie ťa prihlási a to je celé. Brumbál sa nezastaví. Viem, že si silný a zvládol by si tými súťažami prejsť so zavretými očami, ale to by si nemohol byť tehotný. Práve teraz inštinktívne chrániš svoje dieťa, takže by si možno niektoré úlohy nezvládol. Už som ten turnaj videl pred tým. Vždy sa skladá z troch smrteľných častí. Neraz sa stalo, že pri ňom jeden zo súťažiacich zomrel. Preto bol zrušený a nechápem ako ho mohli opäť obnoviť. Turnaj ma vždy troch súťažiacich, z každej školy jedného. No predpokladám, že tento rok to bude iné a to hlavne kvôli Brumbálovim plánom. Preto od losovania súťažiacich budeš len v týchto komnatách alebo v našich svetoch. Poprípade sa môžeš pohybovať hradom, ale len v doprovode svojich priateľov a LEN medzi jednotlivými súťažami,” upozorní ma Mezefit.

Zvedavo sa naňho pozerám. To by možno nebol problém.

“Ale čo s tým turnajom?” spýtam sa ticho.

“Kúzlom vezmem na seba tvoju podobu vždy keď to bude nutné. Ako sa bude tvoje tehotenstvo stupňovať, tak je celkom možné, že ťa z turnaja vyradia pretože ani oni si nemôžu dovoliť ublížiť nosičovi, ktorých je veľmi málo aj u nás a nie to ešte v tejto spoločnosti. Väčšinou je táto schopnosť dedičná, pokiaľ ma nosič syna, tak je viac než pravdepodobné, že jeho syn bude nosič. Väčšinou sa táto moc v rodine prenáša aj niekoľko generácií než sa opäť objaví a to hlavne z dôvodu, že buď sa od posledného nosiča č rodine rodili len dievčatá, ale chalani, ktorí neboli priťahovaní rovnakým pohlavím, takže sa aj niekoľko storočí v danej rodine nemuselo vedieť, že sú medzi nimi nosiči, alebo v prípade dievčat, prenášači. Ale teraz naspäť k turnaju. Predpokladám, že prvú úlohu budem musieť podstúpiť za teba a druhú úlohu asi vynecháme, pretože by si už mal mať po pôrode a budeš v tej dobe ležať na ošetrovni, poprípade tu. Tretiu úlohu budeš môcť splniť buď ty alebo ja, alebo ťa diskvalifikujú, čo by bolo najlepšie riešenie, pretože tretia úloha býva vždy najťažšia,” vysvetlí Mezefit.

“Takže ma v podstate zastúpiš len na prvej úlohe. Dobre. To by sme mohli zvládnuť,” pousmejem sa.Cítim sa omnoho lepšie. Zavriem oči a uložím sa do teplej náruče, ktorá ma chráni pred svetom.

“Myslíš, že počas druhej úlohy už bude mať po pôrode?” spýta sa Sírius.

“Harryho tehotenstvo by malo trvať šesť najviac sedem mesiacov a druhá úloha bude podľa mňa, až keď sa trochu oteplí, čiže niekedy v Marci predpokladám. Okolo Februára by ste naňho mali viac dávať pozor, teda ak pôjde všetko dobre a jeho dieťa bude správne rásť. Ak by dostal čo i len mierne kŕče v brušku je dosť možné že začne rodiť,” upozorní nás Mez.

“Mezefit….. Ja len…. Nevieš…..,” otvorím oči keď započujem Ronovu neistotu.

Usmejem sa nad jeho rozpakmi.

“Chceš vedieť, či budeš môcť mať dieťa?” spýta sa Mezefit s miernym úsmevom.

“Hm…” prikývne celý červený.

“Je to dosť možné. Vo vašej rodine z matkinej strany sa pred viac ako tristo rokmi vyskytli dvaja nosiči. Za tú dobu mohol gén vo vašej rodine zoslabnúť a stlmiť sa, ale nezmyzol, takže určite budeš môcť mať dieťa. Rovnako ako Draco bude môcť vynosiť dieťa, tak ako jeho otec,” usmeje sa Mez.

Draco si zahryzne do pery a oprie sa o Síriusa.

“Tak Draco, dúfam, že teraz už chápeš, prečo som ti zatrhol spávať s Fredom a Georgeom,” pozrie sa naňho Sírius prísne.

Uškrniem sa. Draco sa postaví a prejde k dvojčatám, ktoré ho chytia medzi seba.

“Mohol si mi to povedať skôr,” zašepká Draco.

Teraz rozhodne nemôžem zaspať. Je to tu až moc zábavné.

“Nemáte niekto popcorn?” zašepkám smerom k Rémusovi a Severusovi.

“Bohužiaľ,” uškrnie sa Severus.

“Čo tým chceš povedať? Keď sme sa o vás troch dozvedeli, tak sme si overili, že nie si tehotný, neboj sa,” pretočí oči Sírius.

“Áno, len….. Mohol by si to overiť znovu prosím?” spýta sa Draco.

“Draco Lucius Malfoy! Snáď mi nechceš povedať, že si porušil jasný zákaz,” zamračí sa Sírius.

Draco pokrčí ramenami a zvesí hlavu. Lucius sa uškrnie.

“Vidieť po kom je náš syn Sírius,” objíme Síriusa Lucius.

“Dobre koľkokrát a kedy naposledy ste spolu spali?” povzdychne si Sírius.

“Od zákazu minimálne dvakrát denne, naposledy dnes ráno,” odpovie s rozpakmi George.

“Úžasné. Luc, mohol by si na ňom urobiť to kúzlo? Nejak cítim, že by som to nezvládol,” položí si hlavu do dlaní Siri.

Pousmejem sa.

“Nemusíš sa báť. Nie je tehotný. Keby bol, tak by to jeho had vycítil,” usmejem sa.

“Si si istý?” pozrie sa na mňa Draco.

“Áno. Neboj sa. Hlavne si dávajte pozor,” opriem sa o Charlieho a zavriem opäť svoje unavené oči.

Vrava v miestnosti sa postupne ustálila až úplne zanikla. Vôbec som si neuvedomil, že som zaspal. Iba mierne som vnímal ako ma Charlie jemne hľadí po chrbte a Billov dotyk som cítil na mojej ruke, ktorú som mal položenú na svojom brušku. Zo spánku sa usmejem a už nič nevnímam.


               Prejde týždeň a zámok už obývajú tri školy. Každý sa na mňa podivne pozerá a tak najčastejšie trávim čas so svojimi priateľmi. Ohnivá čaša, ktorá má vybrať troch súťažiacich bola aktivovaná a žiaci do nej začali hádzať lístočky s menami. Každým jedným som mal stále väčší strach. O takmer mesiac neskôr malo byť vyhlásenie výsledkov a keď nastal ten deň, tak som bol v našich komnatách spolu s Billom. Od rána ma pevne držal v náručí v našej posteli a maznal sa so mnou len aby som nemusel myslieť na ten turnaj. Charlie bohužiaľ mal povinnosti v škole a pri výbere súťažiacich. Viem, že Mezefit je vo Veľkej sieni v mojej podobe a čaká na verdikt čaše. Nechcem na to myslieť, hlavne kvôli tomu malému pokladu vo mne. Pritúlim sa k Billovi a jemne hľadím svoje bruško.

“Pokoj zlatíčko. Všetko bude v poriadku. Ty sa len uvoľní a o nič sa nestaraj. Áno?” pobozká ma Bill na uško.

Zasmejem sa a otočím sa naňho. Som rád, že sa o mňa tak starajú. Nikdy som sa necítil tak milovaný ako s Billom a Charliem. Som s nimi šťastný. Uložím sa viac do jeho náruče a ešte na chvíľu zaspím. Bill ma stále jemne hľadí po brušku.


                  Zobudím sa až na buchnutie dverí. Trhnem sebou a hneď cítim upokojujúcu ruku, ktorá mi hľadí bruško.

“Pokoj láska. To nič,” pobozká ma do vlasov Bill.

Vydýchnem a pokojne sa pozriem na dvere, v ktorých sa objaví Charlie. Keď nás uvidí tak si vydýchne a pousmeje sa na nás. Je vidieť, že je veľmi napätý.

“Prečo tak trieskaš dverami? Zobudil si Harryho a vieš, že strach preňho nie je najlepší,” vyčíta mu hneď Bill.

Usmejem sa. Cítim sa pri nich tak bezpečne.

“Prepáč zlatíčko. Neuvedomil som si, že by si mohol spať. Ako sa cítiš?” sadne si Charlie na posteľ a pobozká ma.

“Celkom fajn. Čo ťa tak naštvalo?” spýtam sa a potiahnem ho aby si ľahol z mojej druhej strany.

“Všetko bolo tak ako sme mysleli. Čaša vybrala štyroch súťažiacich. Ten štvrtý si mal byť ty. Mezefit to samozrejme vzal podľa plánu a nezabudol na Brumbála a ostatných vytiahnuť dostatočnú dávku svojej moci. Práve teraz by mal byť v Chrabromilskej veži s Ronom. Večer príde sem a až do prvej úlohy, ktorá sa má konať za týždeň sa tu neukáže a budeš sa môcť voľne prechádzať po hrade, ale predpokladám, že oveľa radšej budeš aj tak zostávať tu,” pohladí ma po líci Charlie.

“Aká je prvá úloha? Určite to musíš vedieť,” spýta sa Bill.

“Ako povedal Mezefit, prvá úloha je najľahšia. Musí získať zlaté vajce z Dračieho hniezda, ktoré stráži určitý druh draka. Každý súťažiaci bude mať iný druh draka. Hodnotí sa rýchlosť, taktika a nesmie ublížiť dračici. Ak jej súťažiaci ublíži, automaticky sa mu znižuje počet bodov,” povzdychne si Charlie.

“To by pre Mezefita nemal byť problém. Len je škoda, že tam nemôžem byť, aby som to mohol sledovať. Vy tam ale budete. Obaja….. Vezmite si čierne žuvačky. Uvidíte, že sa vám zídu a dajte po jednej aj ostatným. Mezefit síce neocení, že rozumiete tomu o čom sa s drakom rozpráva, ale mám pocit, že tak to bude najlepšie. Hlavne sa nesmiete prezradiť, že hovoríte Parselansky, to by bolo ťažké vysvetľovať,” uložím sa naspäť ku spánku.

Viem, že sa ešte o niečom rozprávajú, ale nevnímam slova. Som unavený a moje zmysly nefungujú. Prepadám sa do Temnoty, v ktorej sa mi z nejakého dôvodu opäť začnú objavovať spomienky z doby keď som bol u Dursleyovcov. Sú tak živé. Úplne sa zaseknem v tom sne a nereagujem keď sa ma snaží niekto prebudiť…


………………………

…………………………


“Netvor! Je na čase aby si pokosil trávnik! Ihneď! Potom umyješ auto a vypraceš garáž! Nebudem to opakovať, tak si pohni!” chytí ma hrubo strýko za vlasy a vyhodí ma na dvor.

Bolí ma celé telo. Začnem kosiť trávnik a pri tom mi z očí padajú slzy. Prečo sa to deje? Komu som ublížil, že musím trpieť v tomto dome? Bolí ma vidieť, že Dudley dostáva všetku lásku, ale ja iba nenávisť. Modlím sa deň čo deň, noc čo noc nech sa ma ďalšie ráno neprebudím. Mám len sedem, ale už nechcem žiť. Nie tu.


 ………………………………… 

…………………………………..


“Povedal som ti, že máš umyť auto a ty ho ešte viac zašpiníš?! Odkedy sa umýva blatom?! A tá garáž sa ti zdá uprataná?! Mne rozhodne nie! Decko jedno nevychované!” strýko na mňa opäť kričí.

Viem, čo bude nasledovať. Je už večer a ja som unavený. Auto som umyl pred pár hodinami a aj garáž som upratal, ale ja nemôžem za to, že na auto nasypal Dudley so svojimi kamarátmi hlinu a garáž opäť celú rozhádzali ešte horšie než bola. Strýko ma prudko a neľútostne vytiahne z mojej skrine a dovlečie do obývačky. V krbe horí oheň a ja už tuším, čo bude nasledovať. Začnem sa vzpierať, ale je mi to prd platné. Strýko ma chytí pevnejšie a dotiahne ku krbu. Hneď mi ruky podrží v ohni. Môj krik sa musí ozívať po celom dome. Od bolesti nakoniec stratím vedomie.


………………………………….

…………………………………..


Opäť sa prebudím v tej malej temnej miestnosti. Niekto prudko otvorí dvere a mňa vytiahne von.

“Čo si myslíš, že robíš?! Už pred niekoľkými minútami mali byť na stole raňajky! Okamžite ich priprav!” hodí ma do kuchyne teta.

Nie je mi dobre. Mám osem a necítim sa dobre. Mám pocit akoby na mňa niečo liezlo. Je mi zima, aj keď vonku je tridsať stupňov. Idem postaviť vodu na čaj. Ruky ma ešte stále brnia, aj keď je to už skoro rok od toho, čo mi ich strýko spálil. Je mi veľmi zle, tak nedopatrením pustím na zem celé raňajky, ktoré som niesol na stôl. V kuchyni sa hneď objavila moja teta. Veľmi sa naštvala a začala ma biť. Neskôr po mne hádzala všetko čo jej prišlo pod ruku a nakoniec, keď som spadol na zem, tak mi obarila nohy vriacou vodou, ktorá bola prichystaná na čaj. Strašne to bolelo a ani neviem ako som sa dostal do svojej skrine.


……………………..

……………………….


Charlie


                     Keď Harry zaspal, tak sme s Billom odišli do vedľajšej miestnosti, aby sme ho nezobudili. Onedlho sa k nám pridali aj ostatní z nášho tajného klubu. Pili sme čaj a rozprávali sa o turnaji, keď sa z izby ozval krik a Harryho mágia sa rozprestrela do celého bytu. Ihneď sme vyskočili a rozbehli sa do izby. Harry sa prehadzoval na posteli a po tvári mu tiekli slzy. Ticho šepkal slova a bolestne stonal. Posadil som sa k nemu a snažil som sa ho prebudiť, no bezvýsledne. Prosebne som sa pozrel na Mezefita, ktorý bol už vo svojej normálnej podobe………

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Haru 23.09.2017 v 11:36 Děkuji za ten to díl a byla bych míč rada kdyby si vydala nějaké rozepsané a ještě jednou dekuju za tenhle dil


 • Vaytra 23.09.2017 v 14:16 Byla bych hodně ráda pokud by jsi vydala nějaké rozepsané, tvůj styl psaní se mi hodně líbí, píšeš slash o hodně netradičních párech - ne jen snarry, drarry atd. :)


 • Va 23.09.2017 v 17:10 jej tak to je dost traumatizující spánek, ale děkuji za kapitolu... jo a byla bych ráda, kdybys přidala aspoň něco, co už máš rozepsané :)


 • SORA 77 23.09.2017 v 22:37 Smutné sny, ale zase se mi ulevilo, že Harry nebude riskovat při Turnaji, tedy až na ten 3 úkol. Doufám, že všechno dobře dopadne. Díky za hezké čtení.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace