Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

XIV. Koniec?

Publikované 26.04.2018 v 00:00 v kategórii HP a Temná Túžba ⏩ ✔, prečítané: 96x

Ďalší týždeň asi nestíham nič napísať. V stredu mám druhu z troch častí maturit takže asi nič nečakajte. :D Pre SORU, NOMOM, LH a VAI. :D dúfam že sa vám kapitola bude páčiť. Je PREDPOSLEDNÁ ;)


XIV.


Časový skok 2 týždne……..


Azrael


             Je začiatok Decembra a vonku je hrozná zima. Aj napriek tej hroznej tragédii, alebo skôr útoku, som vo svojom štvrtom mesiaci tehotenstva. Som rád za ten malý zázrak vo mne. Teraz bohužiaľ musím byť až do konca tehotenstva na posteli. Keď sa moja mágia uvoľnila z ochranného obloženia okolo môjho malého, tak nastalo veľké riziko, že by som mohol potratiť. Tým nožom mi poškodili magicky vytvorenú maternicu, ktorá umožňuje vývoj môjmu dieťaťu, takže nesmiem byť dlho na nohách a musím sa pokúsiť zabrániť bolesti v brušku, inak je tu riziko vnútorného krvácania. Nechcem o svoje mláďa prísť. Dnes sa však koná súdny proces proti Brumbálovi, Grangerovej a Longbottomovi, tak na ňom nechcem chýbať. V podstate ani nemôžem, keďže som hlavným terčom ich útoku.

“Si pripravený ísť, láska?” príde do našej spálne Lucius.

“Iste,” usmejem sa z postele, na ktorej sedím, zatiaľ čo sa obliekam.

“Najradšej by som bol, keby si zostal v bezpečí za stenami našej izby,” pomôže mi obliecť teplý plášť a chytí ma na ruky.

“Vieš, že tam musím byť. Sľubujem, že budem celý čas opatrný a keby sa niečo dialo, tak ti to poviem,” pobozkám ho.

Povzdychne si, ale nakoniec súhlasí. Na rukách ma odnesie až do vstupnej haly, kde na nás čakajú moji rodičia, Draco, Blaise a Teo ako hlavný svedkovia udalosti z pred dvoch týždňov a Sírius s Rémusom ako svedkovia proti Brumbálovi a jeho činom za posledné desaťročie. Práve prebieha vyučovanie, tak chodby sú prázdne, až na pár jedincov, ktorím odpadla hodina vďaka neprítomnosti mojich otcov a Síriusa s Remom. Usmejem sa na nich a zostanem pritúlený v Lucovom náručí.

“Odtiaľto pôjdeme prenášadlom. Zvládneš to?” spýta sa ocko.

“Snáď áno. Keby bol nejaký problém, tak poviem,” prikývnem.

“Naspäť pôjdeme krbom, čo by ti nemalo ublížiť po strese, ktorý na súde zažiješ,” chytí ma za ruku otec.

Pousmejem sa a prikývnem. O chvíľu neskôr sa ocitneme na ministerstve. Nikto tu nie je. To musel zariadiť Lucius. Som rád. Aspoň nemusím byť v spoločnosti nikoho cudzieho. Pritisnem sa mu viac do náruče a nechám ho aby ma odniesol do určenej súdnej siene, kde má prebiehať súd. Posadí ma do druhého radu, kde máme svoje miesta. Predo mnou v prvom rade sedí Draco s Teom, Blaiseom a novo aj so Síriusom a Rémusom. Moji rodičia s Luciusom sedia vedľa mňa a Luc ma pevne drží a druhú ruku má položenú na mojom brušku. Pokojne dýcham a čakám, čo sa bude diať. O pätnásť minút do siene začnú prichádzať rôzny ľudia, pod ktorými spoznám členov rady.

“V poriadku zlatko?” pohľadí ma po vlasoch ocko.

“Áno. Všetko v poriadku,” usmejem sa naňho a zas sa opriem o Luca.

Pozriem sa na Draca a pohľadím ho po vlasoch. Otočí sa na mňa a usmeje sa. Potom svoju pozornosť zameriam na sudcov.

“Dnešným dňom sa otvára súdny proces proti obžalovanému Albusovi Percival Wulfric Brian Brumbálovi, Hermione Jane Grangerovej, Nevillovi Frank Longbottomovi a po novom podaní návrhu sa k obžalovaným pripojí Ginevra Molly Weasleyova a Molly Weasleyova,” začne súdny proces madam Bonesová.

V sieni sa zdvihne menší šum.

“Prosím o ticho! Prosím priveďte prvého obžalovaného Albusa Percival Wulfric Brian Brumbála,” onedlho sa do siene dostane Brumbál v sprievode dvoch Aurorov a jedného Dementora.

Madam Bonesová sa na Brumbála nepozerá práve šťastne.

“Albus Percival Wulfric Brian Brumbál ste obvinený z nasledujúcich trestných činov….. Klamstvá a podvádzanie, vraždy, odcudzenie dieťaťa, nedodržiavanie poslednej vôle, ohrozenie životov študentov v posledných šiestich rokoch, pokus o vraždu a mnoho ďalšieho. Od škriatkov v Gringottbanke sme taktiež dostali výpis, že už vyše šestnásť rokov kradnete peniaze a zlato z trezorov jedného Harryho Pottera. Tento čin sa zrušil tohto leta v deň smrti Harryho Pottera, keď boli účty spojené s účtami Rodu….. Princ a Malfoy?!.... Ehm… Ospravedlňujem sa, táto informácia ma šokovala. Severus Tobias Snape. Vy ste posledným dedičom rodiny Princ zo strany svojej matky. Môžete rade odôvodniť spojenie účtov? Lord Malfoy, vás prosím o to isté,” pozrie sa madam Bonesová na nás.

“Iste. Albus Percival Wulfric Brian Brumbál, ako ste vyššie uviedli, je obvinený z odcudzenia dieťaťa. Tento prípad sa stal pred šestnástimi rokmi, keď Albus Percival Wulfric Brian Brumbál ukradol moje vlastné dieťa len pár dní po jeho narodení a dal ho do úplne cudzej rodiny, podľa jeho slov “do svetlej rodiny”. Vždy mu vadilo, že ako Princ pochádzam z Temnej rodiny a tak mi moje dieťa vzal. Svojho syna som našiel keď mal osem rokov a túlal sa v zime iba v roztrhanom tričku po Priečnej ulici. Keď som sa ho spýtal čo tam robí, povedal že jeho muklovský príbuzný ho vyhodili v Londýne. Keby som v tom čase nebol na Priečnej ulici, kde samou náhodou našiel cestu, tak kto vie čo by sa s ním stalo,” odpovie pevne otec.

Naštvaný výbuch proti Brumbálovi sa objaví ako blesk a madam Bonesová má čo robiť, aby prítomných upokojila. Potom sa znovu otočí na môjho ocka.

“To ale stále nevysvetľuje, prečo boli účty spojené,” zamračí sa.

“Ako som povedal, môj syn prvé roky života strávil vinou Brumbála v muklovskej rodine a paradoxne do neďalekej rodiny umiestnil Brumbál Harryho Pottera po smrti Potterovcov, takže môj syn a Harry Potter boli veľmi blízky priatelia už od detstva. Keď Harry Potter nastúpil do Bradavic, opäť sa s ním môj syn spojil a Harry Potter dal príkaz škriatkom, že ak by sa mu čokoľvek stalo, tak môj syn sa stane dedičom Potterovcov a svoje zdedené tituly rozdelí medzi svoje deti, aby ani rod Potterov nezanikol. Zároveň môžem objasniť aj Rod Malfoyovcov. Keďže môj syn je zviazaný s Luciusom Malfoyom ako svojím druhom, tak sa Potterovo dedičstvo rozdelilo medzi môjho syna ako najmladšieho dediča Rodu Princ a Lorda consort Rodu Malfoy a Luciusa Malfoya ako druha môjho syna,” vysvetlí otec.

Teraz je v sieni pre zmenu absolútne ticho a Brumbál sa na nás pozerá ako na duchov. Toto nečakal, uškrniem sa.

“Ďakujem. Môžete si sadnúť,” ozve sa madam Bonesová.

Ocko ma hneď upokojujúco chytí za ruku. Pousmejem sa. Takto sa to tiahne ešte ďalších tridsať minút. Možno aj dlhšie než konečne sú preukázané všetky priestupky.

“Albus Brumbál, boli proti vám vznesené obvinenia. Chcete sa k ním vyjadriť než bude rozhodnuté o vašom osude?” dá mu možnosť madam Bonesová.

“Všetko sú to klamstvá. Nevidíte, že to Voldemort vám zahalil myseľ? A navyše ten Snapeov syn je len obyčajný Temný tvor nič iné!!!!” začne naštvane Brumbál.

Všetci sa naňho pozerajú jak na čistého blázna. Nakoniec ho madam Bonesová nechá upokojiť.

“Albus Percival Wulfric Brian Brumbál ste odsúdený na Dementorov bozk…..” začne madam Bonesová, ale je prerušená novou osobou, ktorá sa objavila v súdnej sieni.

“Prepáčte, že prerušujem túto zábavnú frašku, ale podľa zákona nesmiete súdiť niekoho kto ublížil magickému tvorovy. To má za povinnosť národ druhu tvora, ktorému bolo ublížené. V tomto prípade je to Dračí národ a naša najvyššia rada už očakáva túto kreatúru a spolu s ním si vezmem aj tých ostatných, čo ublížili tvorovy nášho druhu. Samozrejme že najprv prebehne tento súd. Niektorých nebude potreba odviesť k našej rade,” povie od dverí, o ktoré sa opiera, celkom pekný mladý muž a je zrejmé, že je v podobe svojho tvora.

Dračí elf. Takže predsa len existujú. Som prekvapený, ale možno aj rád. Nikto sa neodváži nič povedať a ani sa spýtať, len sa nemo pozerajú. Po chvíli šoku súd pokračuje ďalej. Všetci sú šokovaný keď dôjde na výpoveď Draca s Blaiseom a Teom, o tom že ma Grangerova s Longbottom takmer pripravili o dieťa.

“Severus Snape, môžem sa niečo spýtať vášho syna?” pozrie sa na nás madam Bonesová.

“Iste, ale mal by zostať sedieť. Jeho tehotenstvo je teraz veľmi rizikové a mohol by potratiť,” prikývne otec.

“V poriadku. Azrael, mohol by si mi povedať v ktorom si mesiaci?”

“Vo štvrtom. Už za pár týždňov budem mať maličké,” usmejem sa nevinne.

“Áno, to budeš. Môžeš nám opísať čo sa stalo tej noci pred dvoma týždňami?” spýta sa ma.

Do očí sa mi nahrnú slzy.

“Madam Bonesová prosím. Písomnú výpoveď máte v papieroch. Je nutné Azraela takto vypočúvať? Spomienky mu dosť ubližujú,” postaví sa otec.

“Ach. Iste. Ospravedlňujem sa,” pousmeje sa.

Potom už iba ticho čakám na koniec. Ten muž z Dračieho národa si odniesol okrem Brumbála aj Grangerovú s Longbottomom a Ginevra s Molly boli odsúdené na doživotie v Azkabane za falšovanie manželskej zmluvy a pokus o zosnovanie vraždy. My sa konečne vrátime domov. Som vyčerpaný. Lucius ma opatrne položí na gauč a celá naša rodina a priatelia si sadnú na zvyšné voľné miesta. Započujem, že niekto klope na dvere a Draco ide otvoriť. Oddýchnem si, keď dnu vojde Ron. Už nie je pod impériusom takmer dva týždne. Nedlho po tej nehode sme z neho dali impérius preč, keďže nebol naďalej potrebný. Usmejem sa.

“Ahoj. Predpokladám, že súd dopadol podľa našich predstáv?” spýta sa Ron keď si sadne do kresla a Draca stiahne na seba.

Prižmúrim oči.

“Tak počkať! Koľko to už trvá?” pozriem sa podozrievavo na Draca a Rona.

Draco sa začervená.

“Je to asi týždeň odkedy som Ronovi povedal pravdu. No a dohodli sme sa, že to spolu skúsime,” pousmeje sa Draco.

“Dobre,” usmejem sa a vezmem si kúsok hrozna, ktoré mi doniesol škriatok.

“Dobre? Ako mu to môžeš len tak dovoliť? Žiadne poznámky ani podmienky? Napríklad ako, “Draco žiadny sex až do osemnástich!”? Je to naše mláďa!” zamračí sa Luc.

“Luc. Upokoj sa. Za prvé je starší ako ja a ja už tehotný som, takže by odo mňa bolo dosť pokrytecké, keby som mu zakazoval sex s jeho partnerom. Za druhé má svoj vlastný rozum a keby otehotnel aj hneď nevadilo by mi to, aspoň by sa náš syn mal s kým hrať a za tretie ma s tým už neotravuj inak zostaneš bez sexu TY až do mojej osemnástky! Dúfam, že som sa vyjadril jasne,” zjem ďalší kúsok hrozna a spokojne oddychujem.

Väčšina sa zasmeje a Luc sa na mňa pozrie vystrašene. Usmejem sa milo a pozriem sa na Rona, ktorému na kolenách sedí veľmi šťastný Draco. Som rád, že aj on našiel svoje šťastie.


Časový skok…….. O dva mesiace neskôr…..


Harry


            Život v Bradaviciach sa po odsúdení naši nepriateľov zmenil k lepšiemu. Novým riaditeľom Bradavic sa stál môj ocko ako bolo plánované a Lucius bol menovaný novým Ministrom mágie po tom čo sa Cornelius rozhodol odísť do dôchodku. Všetko išlo a aj ide podľa plánu. Nevraživosť medzi fakultami sa upokojila a vytvorili sa nové priateľstvá. Moje tehotenstvo sa posunulo o pekný kus dopredu, ale stále nemôžem byť dlho na nohách inak začnem pociťovať tlak, ktorý môže vyvolať pôrod. Práve som sám u mňa v komnatách, pretože je vyučovanie a Luc je na ministerstve. Takže tu nemám nikoho. Už sa sám v posteli nudím a to nehovorím o tom, že mi už od rána nie je najlepšie. Mám menšie bolesti v brušku, ale myslel som si, že to prejde. No teraz to tak nevyzerá. Mám pocit, že potrebujem ísť na záchod, tak s ťažkosťami vstanem, ale hneď pochopím, že to asi nebol najlepší nápad. Bolesť sa oveľa viac zväčší a po nohách mi začne tiecť niečo teplé. Vyvalím oči a sadnem si na posteľ. Všimnem si, že je to krv zmiešaná s plodovou vodou. Ťažko sa nadýchnem a s postele spadnem na zem. Opriem sa o posteľ a tíško skučím od bolesti. Započujem, že sa dvere na našich komnatách otvoria a ja poďakujem všetkým svätým.

“Azrael?!” zakričí môj ocko.

“Som v spálni,” zakričím späť.

O chvíľu je už pri mne.

“Pre Merlina. Si v poriadku?” kľakne si ku mne.

“Mám bolesti,” dýcham.

“Isteže keď rodíš. Poď. Pomôžem ti na posteľ a dôjdem pre Poppy aby mi pomohla,” dá mi bozk do vlasov.

Pomôže mi na posteľ, pripraví ma na pôrod a odíde aby zavolal Poppy. Dýcham tak ako mi povedal ocko a čakám než prídu späť. Ani sa nenazdám a do izby mi vletí Draco.

“Mama, si v poriadku? Cítil som tvoj strach,” sadne si so strachom pri mňa.

“Pokoj Draco. To len tvoj braček nás chce spoznať,” usmejem sa.

“Ach. Konečne budem veľký brat,” objíme ma.

“Áno Draco, ale teraz by som ťa poprosil aby si počkal v obývačke,” príde ocko s Poppy.

“Ale….” zamračí sa Draco.

“Choď. Keď príde tvoj otec, tak mu povedz, čo sa deje. Bude potrebovať tvoju prítomnosť,” usmejem sa.

“Dobre. Buď v poriadku,” dá mi pusu na líce a odíde do obývačky, ktorá je stopercentne narvaná.

Ďalej sa držím pokynov otca a Poppy. Podľa Poppy by bolo lepšie keby som bol premenený do svojej podoby tvora, tak sa premením. Mágia mi pomáha oveľa viac, za čo som vďačný……


Lucius


           Som na ministerstve, keď zacítim ten divný pocit. Niečo sa deje s Azom. Zabalím si veci a odídem domov. Pre dnes toho bolo dosť. Keď som prišiel do našich komnát, rozhodne som nečakal až takýto nával ľudí.

“Mohol by som vedieť, čo sa tu deje?” spýtam sa Draca.

“Az začal rodiť. Severusa varovali ochrany, ktoré umiestnil na vaše komnaty. Je teraz vo vašej spálni s Poppy a Severusom,” odpovie mi Draco.

“Prečo ma nikto nekontaktoval?” spýtam sa zamračene.

“Nevedeli sme či nemáš niečo dôležité na robote,” pokrčí ramenami Draco.

“Nič nie je dôležitejšie ako moja rodina,” objímem Draca, ktorý sa ju mne pritisne.

Práve v tej chvíli sa zo spálne ozve detský plač. Usmejem sa a všetci napäto čakáme. O chvíľu vyjde von Poppy a mňa s Dracom, Ronom a Tomom pošle dnu, zatiaľ čo ostatným povie novinky. Keď vojdem do izby, privíta ma pohľad na Aza s naším synom na rukách.

“Zoznám sa s naším synom láska,” usmeje sa šťastne.

Prídem k nemu a sadnem si na posteľ tak, aby som ho mohol objať.

“Ako ho pomenujeme?” spýtam sa.

Tom stojí pri Severusovi a Ron pri Dracovi vedľa mňa.

“Sweet Star Malfoy - Riddle,” pozrie sa na mňa šťastne.

“Takže vitaj medzi nami Sweet,” pobozkám Aza na spánok.

“Fajn….. Myslím, že je čas vám povedať, že som tehotný,” usmeje sa šťastne Draco, zatiaľ čo nás šokuje………….Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • jasmínka 26.04.2018 v 06:26 Tuhle povídku fakt miluju. Je napínavá od začátku až do konce a jako všechny tvé povídky moc dobře napsaná. Je mi líto, že se příští týden další kapitoly nedočkáme, ale maturita je důležitější. O to víc se budu těšit na další. Hodně štěstí u maturity. Držím ti palce.


 • Vai 26.04.2018 v 21:06 sweet, jak sladké jméno :D paráda... že nebudou kapitoly, vubec nevadí hlavně zdarně projdi maturitami, pak oslav a nakonec nezapomen zase psat :D budu držet palce u zkoušek


 • Nomom 26.04.2018 v 22:35 Jo, Draco si prostě umí vybrat moment překvapení. Jinak mega kapitola a moc se těším na poslední.


 • SORA 77 05.05.2018 v 23:53 Ty víš, jak člověka napnout a nebo šokovat, co? Už se těším na další. Super kapitolka.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace