Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

XIV. Epilóg 14/14

Publikované 05.08.2017 v 00:00 v kategórii HP a Nástrahy Času ✔, prečítané: 262x

Tak a je tu koniec. Ďalej pridám niekolko castí HP a Väzby Duší :D posledná časť je venovaná každému komu sa poviedka páčila :* :D

Epilóg……


Harry


                   Na ďalší deň už išlo všetko po starom, teda až na pár výnimiek, ako napríklad to, že minister bol vypočúvaný pod Veritasérom a za svoje prehrešky bol uväznený v Azkabane. Naš útek nikto neriešil dlho a novým ministrom sa stal Kingsley. Albus Brumbál odstúpil od postu riaditeľa školy a toto miesto prevzal Severus. Mecgonagalová išla do dôchodku, takže miesto zástupcu riaditeľa školy a taktiež miesto riaditeľa Chrabromilskej koľaje prevzal Rémus, ktorý taktiež zostal učiteľom Obrany a miesto učiteľa Premieňania prevzal Sírius. Charlie aj naďalej vyučoval Starostlivosť o kúzelné tvory a Marcus prijal Severusovu ponuku, aby po pôrode začal vyučovať elixíri. Takže by od marca, keď sa trochu zostaví po pôrode mohol učiť, keďže už má titul majstra elixírov a rodiť by mal vo februári spolu s nami. Takto sme zostali všetci spolu na hrade, kam patríme.


                   Už sa začali Vianočné sviatky a Bill Weasly prijal ponuku učiť od ďalšieho roku staroveké runy. Ja s Ronom máme pred sebou pôrod a dokončenie siedmeho ročníka. Potom sme sa dohodli, že uvidíme ako budú veci pokračovať a možno zostaneme z našimi deťmi doma. Predsa len peňazí máme viac než dosť na ďalších desať životov. Užívam si tieto sviatky ako žiadne iné. Všetci žiaci išli zo školy domov, tak sme si my urobili Vianoce na hrade aj so všetkými príbuznými a priateľmi. Všetci boli šťastní a aj ja som konečne cítil pokoj v duši. Už sme naisto zistili pohlavie našich detí. Obaja s Ronom čakáme chlapcov, ale ja čakám dvojčatá. Ako sme zistili, tak Remove a Síriove spermie sa zmiešali a vytvorili dva plody, dve deti. Jedno je Síriove a druhe Remove. Rémus má dosť strach, pretože budeme musieť dať otestovať nášho syna na vlkolačí vírus. Stále je nervózny z toho, že bude pozitívny. Práve teraz je jedna z tých chvíľ, kedy stojím so Síriom a Remom na Astronomickej veži, pozerám sa na jasnú zimnú oblohu, Rémusove ruky obtočené okolo môjho pásu a cítim prúd jeho myšlienok, ktoré sa točia okolo našich maličkých.

“Remi…..” otočím sa k nemu.

Pozrie sa na mňa so smutnými očami.

“Všetko bude v poriadku. Aj keby bol pozitívny, tak tu preňho stále budeme a ty tu budeš tiež. Pomôžeš mu a naučíš ho všetko potrebné…..tvoj syn ťa bude milovať nech sa stane čokoľvek….” usmejem sa a natiahnem sa pre jemný bozk.

“Rem, Harry má pravdu. Vždy tu budeme,” príde k nám Sírius.

“Ja viem….. Ďakujem za všetko,” usmeje sa Rémus.

Našťastie od tohto dňa už bol ako tak v pohode až do pôrodu…..


                        Piateho februára na našu hodinu Starostlivosti prišiel aj Marcus, pretože Charlie ho odmietol nechať samého. Už čoskoro mal termín, keď by mal rodiť a Charlie má oňho veľký strach. A asi oprávnene. Dnes sme mali ísť kúsok do lesa za nejakými tvormi, ale Marcus presvedčil Charlieho, že nevládze ísť do lesa a tak zostal pri okraji lesa. Jediné, čo Charlie urobil je, že mňa s Ronom tam nechal s ním. Neprotestovali sme. Taktiež sme sa ledva držali na nohách. Čoskoro máme rodiť aj my a nie je to dvakrát upokojujúce, keď nevieš kde ťa to chytí. Hrozný je ten strach, čo ak nezačneme rodiť. Sedíme v tieni pod stromom kde sa ku nám pridali naši Strážci. Marcus začne o niečo ťažšie dýchať. Pozrieme sa s Ronom naňho.

“Marcus si v poriadku?” spýtam sa opatrne.

“Neviem. Bolí ma bruško,” chytí sa za veľké bruško.

Vykríkne a ľahne si do trávy. Hneď nám s Ronom dôjde čo sa deje. Ja pošlem Dreamsa pre madam Pomfreyovú a Night beží do lesa za Charliem. Skôr sa sem dostane madam Pomfreyová a hneď obsadí kúzlo súkromia, aby mal Marcus aspoň trochu pohodlia bez zvedavých oči. Okolie stromu sa zahalí do bielej hmly a ja s Ronom zostaneme vonku pri ďalšom strome. Onedlho sa vráti Charlie aj s Triedou. Hneď ich rozpustí a príde k nám.

“Čo sa stalo?” zamračí sa.

“Marcus rodí. Je tam s ním madam Pomfreyová. Choď,” popoženie šokovaného Charlieho bližšie k hmle Ron.

Ten sa spamätá a prejde cez hmlu. O hodinu za nami prídu aj naši snúbenci, áno Sírius, Rémus a Severus nás požiadali o ruku. O pár hodín neskôr mlha zmizne a nám sa naskytne pohľad na Charlieho, ktorý sedí opretý o strom a medzi nohami má usadeného unaveného Marcusa, ktorý v náručí drží ich syna. Obaja sa na nás usmejú. Ron ide za svojím bratom. Severus zostane pri ňom. Sírius a Rémus sú tiež tak moc unesený tým maličkým, že by bol hriech ich rušiť. Preto sa otočím a sám sa vydám na prechádzku. Idem len kúsok do lesa a o chvíľu sa ku mne pridá Dreams s Nightom. Jednu ruku si položím na bruško a druhú na Dreamsov krk. Zastavím sa pod veľkou Vŕbou, pod ktorou je akoby vchod do jaskyne. Nikdy som tu nebol. Prídem k tej diere a sadnem si na zem. Opatrne sa do nej spustím. Za mnou Dreams a Night nesúhlasne vrčia.

“Budem v poriadku. Len sa tam pozriem,” usmejem sa na nich.

Bohužiaľ ja musím vždy priťahovať problémy a inak to nie je ani teraz. Pošmykne sa mi noha a ja do tej jamy zletím. Au! Hneď sa chytím za bruško ako ma v ňom ostro zabolí. Počujem zhora Dreamsa a Nighta ako sa ku mne snažia dostať, ale moc im to nejde. Zacítim, že mi praskla plodová voda. Vyvalím oči. Toto nie je dobre! Ostrá bolesť, ktorá mi vyráža z bruška ma donúti vykríknuť. Z očí mi tečú slzy a zhlboka dýcham. Odrazu započujem štekot. Sírius,vydýchnem si.


Sírius


                   Som tak unesený tým zázrakom, že si absolútne nevšimnem Harryho zmiznutie. A ani nikto iný si to nevšimne až dokiaľ na tú skutočnosť neupozorní Ron. Hneď sa premením a snažím sa ho vystopovať, ale pachy sa mi veľmi miešajú. Beznádejne sa pozriem na Rema. Charlieho s Marcusom, Poppy a Ronom pošleme do hradu a my sa vyberieme hľadať Harryho. O chvíľu neskôr za nami príde Night a vyzerá viac než vystrašený. Hneď sa rozbehnem za ním. Našťastie som stále premenený, tak s ním udržím krok. Prídeme až k Vŕbe, kde Dreams hrabe. Rýchlo sa pozriem do jamy a to čo uvidím mi vyrazí dych. Odbehnem a začnem štekať. Severus s Remom nás rýchlo nájdu a tak sa premením.

“Kde je?” spýta sa Rem.

“Dole a je na tom vážne zle. Mám pocit, že kvôli tomu, že tam spadol začal rodiť,” odpoviem vystrašene.

“Došľaka!” zavrčí Severus a rozíde sa k diere.

S Remom sme hneď za ním.

“Harry, počuješ ma?” spýta sa.

Harry iba vzlykne.

“Rémus, ty poď so mnou dole. Musíme mu pomôcť. Bojí sa rodiť, ale týmto vaše deti len zabije. Sírius buď tu a dávaj pozor,” skočí Severus dole.

Pozriem sa na Remusa a pobozkám ho.

“Pomôž mu,” zašepkám.

Prikývne a skočí za Severusom.


Harry


                         Vedľa mňa dopadnú dve telá. Pootvorím oči a uvidím Severusa s Remom. Pousmejem sa a z očí mi vypadnú ďalšie slzy.

“Bolí to,” vydýchnem.

“Ja viem. Nemôžeme ťa dostať von. Maličké už chcú na svet. Budeš musieť rodiť tu,” pozrie sa na mňa Severus.

“Nie,” poviem zúfalo a celý sa začnem triasť.

“Harry prestaň! Nesmieš brániť deťom ísť von. Zabiješ ich!” zastaví ma Sev.

Pozriem sa na Rema, ktorý ma chytil do náruče.

“Budem tu s tebou. Aj Sírius tu je. Všetko bude v poriadku,” pobozká ma jemne.

Prikývnem a dovolím Sevovi, aby mi pomohol rodiť.

“Dobre Harry, zatlač!” rozkáže Sev.

Vykríknem ako to bolí.

“Tak. To je ono. Ešte poď,” tíši ma Rem.

Rémus mi chytí bruško a ako opäť zatlačím, tak on mi ho trošku stlačí.

“Ešte raz!” pozrie sa na mňa Sev.

Zatlačím a k mojim ušiam sa dostane detský plač. Vzlyknem. Sev podá nášho syna Removi, ktorý ho chytí. Neďaleko nás dopadnú štyri labky. Pozriem sa na Siria, ktorý si sadne pri Rema a mňa tiež jemne drží. Severusove poznámky o tom, že mal byť hore nevnímam. Chytia ma ďalšie kontrakcie a opäť vykríknem. Už ani neviem ako dlho som tu. Severus mi opäť hovorí, čo mám robiť. Neviem za ako dlho započujem krik aj svojho druhého dieťatka.

“Harry, nemali ste mať dvoch chlapcov?” spýta sa Severus.

“Áno, prečo?” spýtam sa zachrípnuto.

“Pretože sa vám práve narodila dcéra,” usmeje sa na mňa a podá maličkú Síriusovi, ktorý sa tiež pozerá nechápavo.

Aj Rémus je viac než šokovaný. Najväčší šok ale je keď ma opäť chytia kontrakcie. Vykríknem, čo priláka pozornosť aj ostatných. Čo sa to sakra deje?! Nemôžu byť tri! Vystrašene sa pozriem na svojich skoromanželov a Severusa.

“Ja už nevládzem,” vzlyknem ako cítim, že ma opúšťajú sily.

A to mám odrodiť ešte jedno dieťa?! Severus sa na mňa upokojujúco pozrie. Zatlačím z posledných síl, bohužiaľ ale už nevládzem a stratím vedomie…..


Rémus


                       Sledujem ako Harry stratí vedomie. Nášho syna podám Síriovi, ktorý je tiež vystrašený a chytím Harryho.

“Severus, čo budeme robiť?” spýtam sa zúfalo.

“Musíme ho buď prebrať alebo z neho dostať vaše dieťa nejak inak. Nemôžem mu urobiť cisársky rez. Už aj tak stratil veľa krvi a zomrel by. Skús mu zatlačiť na brucho, ale teraz silou. Ale tiež jej nepouži moc, lebo by si mu mohol zlomiť kostrč,” povie mi.

Prikývnem a opatrne začnem tlačiť na Harryho bruško. Pobozkám ho na spotené čelo. Severus prikáže zatlačiť trochu viac. Podľa všetkého to funguje. A áno. Našťastie to vážne fungovalo, pretože onedlho sa týmto miestom rozliahne tretí detský krik.

“Váš najmladší je chlapec,” podá mi Severus opäť syna.

“Snáď ich tam už viac nemá…..” poznamená Sírius.

Uvoľnene sa zasmejeme.

“Bude v poriadku?” pozrie sa Siri na Harryho.

“Áno. Len je vyčerpaný. Rany má zahojené, ale aj tak bude pár dní citlivý. Dajte naňho pozor,” upozorní nás Severus.

Prikývneme. Vylezieme von a opatrne vytiahneme aj Harryho.

“Severus, vzal by si prosím nášho najmladšieho syna?” spýtam sa.

Keď prikývne, tak mu podám maličkého a sám vezmem Harryho. Všetci sa vydáme späť do hradu. Pravdu povediac som vôbec nepočítal s tým, že sa naše deti narodia v zakázanom lese. Keď prídeme na hrad, tak tam vládne príliš veľký chaos. Pozrieme sa na seba a zamierime na ošetrovňu. Ako zistíme, ten chaos pochádza odtiaľto. Charlie je pri Marcusovi, ktorý leží na posteli aj s ich synom. Nikde však nevidím Rona. Prídeme k nim. Harryho uložím do vedľajšej postele a pre deti vyčarujem postieľky. Severus so Síriom ich do nich uložia. Charlie s Marcusom sa na nás pozerajú šokovane.

“Čo sa stalo? A ako to, že máte tri deti?” spýtajú sa.

“Harry spadol do nejakej diery pod vŕbou. Pád vyvolal pôrod, bohužiaľ ani my sme do poslednej chvíle netušili, že bude mať trojčatá…..kde je Ron?” spýta sa Severus.

“Och… To… “ kokta Charlie.

“Kde je?” zamračí sa Severus.

Teraz je to divné už aj nám.

“Keď sme prišli do hradu, tak sa zrútil v bolestiach a začal príliš krvácať. Poppy ho odviedla do vedľajšej miestnosti. Už sú tam pár hodín,” odpovie ticho Charlie a ukáže na dvere oproti hlavným.

Vidím, že Severus je mimo a len tak-tak ho zachytím aby nespadol.

“Musím ísť za ním,” otočí sa ku dverám.

“To by si mal. Ron sa po tebe niekoľkokrát zháňal a Poppy tiež potrebovala nejaké elixíri,” zašepká Marcus.

Severus vojde do vedľajších dverí, za ktoré nevidíme. Posadím sa na posteľ k svojim láskam. Sírius leží pri Harrym, zatiaľ, čo ja sa pozerám na naše malé zázraky. Zacítim, že sa posteľ pohla. Pozriem sa na Harryho, ktorý sa prebral.

“V poriadku láska?” spýta sa Siri.

“V rámci možností….. Kde sú moje deti? Prosím povedzte, že náš maličký je v poriadku,” spýta sa tíško Harry a po tvári mu tečú slzy.

“Pokoj láska. Všetci traja sú v poriadku,” pobozkám ho jemne.

Harry sa pousmeje.

“Aké im dáme mená?” spýta sa Sírius.

“Najstarší by sa mohol volať Orion Harrison Potter-Black,” pousmejem sa.

“Prečo Potter-Black?” spýta sa Sírius.

“Pretože meno Lupin nemá žiadny význam, ale vy dvaja ste Lordi svojich rodov. Ak sa niekedy vezmeme, tak je toto najrozumnejšie riešenie,” vysvetlím.

“Dobre, aj keď protestujem proti prvému menu, ok maj si ho, ale naša jediná dcéra sa bude volať Lily Cassandra Potter-Black. Čo povieš Harry?” usmeje sa Sírius.

“Myslíte to vážne?” spýta sa Harry dojato.

Prikývneme.

“Nášmu najmladšiemu synovi vyber meno ty,” usmejem sa.

“Polaris Sol Potter-Black,” usmeje sa Harry sladko.

Podám mu malého Polarisa a Síriusovi malú Lil. Sam si vezmem Oriona. Pustíme sa do rozhovoru aj s Charliem a Marcusom zatiaľ čo čakáme na Poppy, Severusa a Rona….


Severus


                        Vojdem do miestnosti kde by mal byť Ron a prejdem k posteli. Ron je podľa všetkého v umelom spánku a Poppy mu akurát zaceľuje ranu na bruchu.

“Severus. Našťastie si sa vrátil. Potrebovala som niekoľko elixírov na bolesť, ale keďže si tu nebol, tak som ho musela priviesť do umelého spánku. Nemohla som mu urobiť cisársky rez, keď nedostal nič proti bolesti,” vydýchla si.

“Čo sa stalo? Prečo nemohol rodiť normálnou cestou?” spýtam sa a pohľadím Rona po vlasoch.

“Dieťa sa zamotalo do pupočnej šnúry. Udusilo by sa,” odpovie ticho.

“Kde je?” spýtam sa.

“Váš syn spí tamto,” ukázala do jedného rohu, kde stála kolíska.

Prešiel som tam a vzal do náruče nášho syna. Nikdy som si nemyslel, že budem mať až takéto šťastie.

“Poppy, mala by si ísť skontrolovať Harryho. V lese porodil trojčatá. Preto nám to toľko trvalo,” pozriem sa na ňu keď prejdem k Ronovi.

“Och pre Merlina. Veď mal termín až za dva týždne! Navyše mal mať dvoch chlapcov nie troch,” krútila Poppy hlavou.

“Prvé dieťa sa väčšinou rodí skôr a nemá troch chlapcov. Jeho druhorodené dieťa je dievča. Pôjdem za nimi s tebou. Zoberiem aj maličkého. Ron by mal byť ešte chvíľu mimo,” vykročím za Poppy, ktorá už otvorila dvere.

Spolu sa pripojíme k tej vysmiatej kope.

“Severus! Och, to je váš syn?” spýta sa Marcus.

“Áno,” prikývnem s miernym úsmevom.

“Ron ešte spí, tak som ho zobral sem,” dodám.

“Och, to sú malé zlatíčka a úplne zdravé. Ešte neskôr zistíme, či majú v sebe nejaký vlkolačí gén. Akože sa volajú?” spýta sa Poppy.

“Najstarší je Orion Harrison Potter-Black, naša jediná dcérka sa volá Lily Cassandra Potter-Black a náš druhý syn a zároveň najmladšie dieťa sa volá Polaris Sol Potter-Black,” odpovie Harry šťastne.


                            Som tu už okolo pol hodiny, ale dlhšie sa v ich prítomnosti bohužiaľ nedržím, pretože môj maličký začne byť nepokojný, tak sa vrátim k Ronovi. Keď vojdem do miestnosti, zistím, že je všetko hore nohami, Ron sedí na posteli a plače. Prejdem k nemu a objímem ho.

“Čo sa deje zlatíčko?” spýtam sa.

Pozriem sa na mňa a keď uvidí maličkého, hneď si ho pýta do náruče.

“Myslel som si…. Ž-že to neprežil,” vzlykne a tisne si k sebe malé telíčko.

“Prepáč. Nedošlo mi, že keď sa prebudíš, tak nebudeš vedieť kam som s ním šiel……. Aké mu chceš dať meno?” pobozkám ho do vlasov.

“Christopher Severus Snape,” usmeje sa.

“Prečo práve toto?” zamračím sa.

“Je to aj tvoj syn. Chcem aby niesol tvoje meno,” pobozká ma.

Nezostáva nič iné ako súhlasiť. Nechcem riskovať jeho moc….


Harry


                       No a takto sa to končí….. Alebo nie? To si nikdy nemôžeme byť istý. Už nám len zostáva žiť svoj život v Bradaviciach, kde sme ešte aj po roku doma. Netreba opisovať náš život. Aj tak sa v ňom nič iné nestalo. Našťastie ani jedno z našich detí nemá v sebe vlkolačí gén. Najviac sa uľavilo Removi. Práve sedím na deke na Astronomickej veži aj so svojimi manželmi a vychutnávame si pohľad na hviezdy počas nášho výročia svadby. Áno dnes máme výročie a nemôžem sa dočkať keď Sirimu a Removi dám svoj dar. Oni mi dali úžasný prívesok so znakom nášho spojeného rodu a ja im zase dám niečo iné….

“Remi, Siri aj ja mám pre vás darček,” pousmejem sa.

“Harry, nemal si nič zháňať……” zamračí sa Rem.

Zasmejem sa.

“Nemusel som nič zháňať. Len by ste sa možno mali naučiť antikoncepčné kúzlo,” pozriem sa na nich s iskričkami v očiach.

“Harry si…..” pozerajú sa na mňa prekvapene.

Prikývnem a šťastne ich pobozkám…… Budem mať veľkú rodinu ako som vždy chcel.

“Dúfam, že to nebudú opäť trojčatá,” povzdychne si Siri.

Rozosmejeme sa.


….. A žili šťastne až kým sa neobjavil ďalší Voldemort…… :D


….. Koniec…..

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Vai 08.08.2017 v 07:00 Je uz ten utek z vezeni a prichod do.vezeni byl.super, ale ten konec byl.moc pekny az na tech.nekolik komplikaci... dik moc za kapitolky :-)


 • Cally 23.08.2017 v 00:14 Skvělá povídka. Na konci si mě vystrasila, myslela jsem že minimálně jeden z nich o dítě přijde. Ale na konec vše dobře dopadlo :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace