Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

XIII. Ach ten Brumbál....

Publikované 20.09.2017 v 00:00 v kategórii HP a Väzba Duší ⏩, prečítané: 199x

Pre SORU, VAI a JASMÍNKU :D

XIII.


Harry


                 Prešiel búrlivý týždeň kedy som mágiu nemal vôbec pod kontrolou a stačilo málo aby zrútila hrad. Našťastie pre mňa a aj ostatných sa po týždni všetko prispôsobilo môjmu stavu. Myslím tým, že našťastie aj telo a aj mágia prijali to maličké vo mne za moju súčasť a moje tehotenstvo sa pomaly rozvíjalo. Ďalší týždeň v pondelok mal riaditeľ opäť nejaký dôležitý oznam. Už keď sa postavil, tak som vedel, že to nedopadne dobre…

“Prosím vás o chvíľu pozornosti….. Ospravedlňujem sa, že vás ruším od vašej večere, ale je tu dôležité oznámenie. Pred rokmi sa pravidelne konal turnaj Troch čarodejnických škôl. Tento rok budú miestom konania Trojčarodejníckeho turnaja, jednej z najvzrušujúcejších a najnebezpečnejších čarodejníckych súťaží, práve naše Bradavice. Počas nasledujúceho týždňa k nám zavítajú zástupcovia troch najväčších a najprestížnejších čarodejníckych škôl Durmstrang a Beauxbatons a spolu s Bradavicami budú súťažiť v sérii smrteľne nebezpečných úloh o trojčarodejnícky pohár. Tento turnaj bol zrušený kvôli jeho nebezpečným úlohám, ale keďže sa ministerstvo rozhodlo tento turnaj obnoviť, museli určiť aj vekovú hranicu. Do turnaja sa nebude môcť zapojiť nikto, kto nemá sedemnásť rokov. Preto prosím všetkých študentov, aby sa nepokúšali do turnaja zapojiť tí, ktorí ešte nie sú plnoletí. Turnaj je vážne veľmi nebezpečný a neraz pri ňom aj zomrel študent, aj keď sa tomu snažíme predísť. Viac informácií sa dozvedia už až súťažiaci….. Môžete pokračovať vo večeri,” usmeje sa riaditeľ a opäť si sadne.

Vo veľkej sieni je ticho ako v hrobe. To si robí srandu, že? On dovolil ministerstvu aby obnovilo ten prekliatý turnaj?! Naštvane sa pozerám na učiteľský stôl. Pohľadím si bruško a jediné na čo myslím je, že aspoň nedovolili mladším sedemnásť rokov sa zúčastniť. Prešla ma chuť na večeru, tak som sa postavil a nasledovaný mojimi štyrmi najlepšími priateľmi som odišiel do mojich, Charlieho a Billovych komnát. Celú cestu sme mlčali a bol som rád. Z nejakého dôvodu sa mi chce hrozne plakať. Netuším z akého dôvodu. Pred schodiskom mi už tečú slzy a Ron ma musí viesť, pretože sotva vidím na cestu. Neďaleko našich komnát sa moja mágia opäť vymkne kontrole a veľmi ma oslabí, takže ma ďalej nesie Fred. Čo je to dnes so mnou? To ma tá správa o Tujnaji až tak vyviedla z mieri? V komnatách ma prekvapí keď uvidím na gauči sedieť Billa aj s Luciusom a Síriusom. Na niečom sa dobre zabávajú, ale hneď ako nás zbadajú tak ich prejde dobrá nálada. Fred ma položí do Billovej náruče a naplno sa rozplačem. Vzlykám mu do košele, ktorú má o chvíľu úplne premočenú. Nikto nič nehovorí, len ma Bill hľadí po chrbte. Keď sa trochu upokojím, tak dnu vojde Charlie s Remom a Sevom. Vyzerajú dosť Naštvane. Rémus so Sevom si sadnú na druhý gauč a Charlie sa posadí k nám a vezme si ma od Billa.

“Čo sa tu deje?” ozve sa ako prvý Sírius, ktorý má pri sebe Draca.

Odkedy sa dozvedel o ňom a dvojčatách, tak si naňho dáva veľký pozor a odmieta ho nechať samého y dvojčatami, aj keď je to už jedno. Dokonca si ho vzal do jeho a Luciovych komnát, len aby sa uistil, že sa Draco niekde nepeleší s dvojčatami. Síce už Lucius a Sírius dohodli s Molly a Arthurom zásnuby, ale tiež sa dohodli, že do Dracovych šestnástich spolu už ďalej nemôžu spávať, na veľkú mrzutosť Draca a dvojčat. Aj tak viem, že cez voľné hodiny spolu mávajú rychlovku v zabudnutých učebniach.

“Brumbál na večeri, keď ste odišli vyhlásil, že sa tento rok bude v Bradaviciach konať Trojčarodejnický turnaj. Tiež povedal, že sa ho môžu zúčastniť len študenti, ktorí majú sedemnásť rokov,” odpovie Severus.

“Cestou keď sme išli sem bol Harry rozrušený a jeho mágia vybuchla, tak sa zrútil. No netušíme prečo sa tak stalo,” pridal sa Draco.

“Dobre to by sme mali jednu časť. Tušil som, že sa to stane,” povzdychne si Lucius.

“Mňa by skôr zaujímalo, prečo ste boli taký naštvaný?” spýta sa Bill.

“Pretože si nás po večeri zavolal Brumbál…..” povzdychne si Rémus.

“Chcel, aby som zapísal Harryho do turnaja….,” zavrčal Charlie.

Šokovane sa odtiahnem od Charlieho a pozriem sa mu do oči. Neurobil by to, že?

“On sa snáď zbláznil?!” skríkne Sírius.

“To nejde. Veď má štrnásť!” protestuje George.

“Ministerstvo jasne stanovilo, že študent nesmie byť mladší sedemnástich rokov!” pridá sa Lucius.

“Čože?! Ale to nemôžeš! S-som tehotný,” celý sa trasiem a vystrašene sa naňho pozerám.

“Neboj sa láska. Nikdy by som ťa tam neprihlásil,” objíme ma Charlie a pobozká ma.

Bozk mu oplatím a trochu sa upokojím.

“Keby ste videli, čo ten tam porobil. Nakričal na Brumbála a z riaditeľne vyletel s tým, že svojho tehotného partnera nebude nijak ohrozovať. Mal si potom vidieť Brumbálov výraz keď sa dozvedel, že je Harry tehotný,” smial sa Rémus.

“To by som rád videl…… Ale teraz by bolo lepšie keby sme boli opatrní. Niečo sa určite stane. Mám zlý pocit,” povzdychne si Sírius a chytí Draca pevnejšie.

“Tati… Udusíš ma,” zapyští Draco.

“Prepáč zlatíčko,” ospravedlní sa Siri a usmeje sa na Draca.

Cítim ako ma Charlie vezme a odnesie do postele. Kúzlom ma vyzlečie a zakryje do deky.

“Spinkaj láska. Ty aj maličký ste mali ťažký deň. Za chvíľu prídeme za tebou. Keby sa čokoľvek dialo a my sme tu ešte neboli tak zakrič,” pobozká ma na čelo a ja sa naňho usmejem.

Charlie odíde a ja som už príliš ponorený v spánku, takže nezaznamenám bieleho vlka ktorý sa objaví pri mojej posteli, kde si následne ľahne aby ma strážil.


Charlie


                    Prídem za ostatnými a sadnem si vedľa Billa.

“Musíme naňho dať pozor. Pochybujem, že Brumbál zmení názor na to, aby sa Harry zúčastnil turnaja. Za každú cenu ho tam bude chcieť dostať aj keď je tehotný, už len preto akou mocou vládne,” povzdychne si Severus.

“To nesmieme dopustiť….. Prečo ho vlastne tak veľmi chce v tom turnaji?” povzdychne si Bill.

“Nie som si istý,” pokrútim hlavou.

“Možno by nejak mohol pomôcť Mezefit,” ozve sa Ron.

Pozrieme sa naňho. Mezefit by nikdy nedovolil, aby bolo Harrymu viackrát ublížené. Možno by mohol nejak pomôcť.

“To nie je zlý nápad,” prikývnem.

“Vieš ho zavolať Ron?” spýta sa Sírius.

Iba prikývne. Z tašky, ktorú mal celú dobu pri sebe vytiahol náramok z rubínov.

“Mezefit mi dal tento náramok, ktorý ho zavolá vždy, keď budem potrebovať. Stačí ak chcem, aby sa tu objavil,” sčervená a skloní hlavu.

“Tak na čo čakáme? Môžeš ho zavolať? Hneď?” spýta sa nedočkavo Bill.

Ron si len povzdychne a zavrie oči. Náramok zažiari modrým svetlom, ale nič viac sa nestane. Skepticky sa naňho pozrieme.

“Si si istý, že to fungovalo?” spýta sa Severus.

“Neviem. Ešte som ho neskúšal zavolať,” pokrčí Ron ramenami.

“Čo je mi ľúto. Veľmi si mi chýbal,” ozve sa pobavený hlas od dverí do spálne.

Mezefit nás pekne vystrašil. Príde k nám a posadí sa vedľa Rona, ktorý mierne sčervená, ale neodtiahne sa od neho. Práveže mu ešte položí ruku na stehno nad čím sa uškrnieme.

“Prepáč. Nejak som nemal čas,” pokrčí ramenami Ron.

“Nemusíš sa ospravedlňovať. Poznám ťa lepšie než si myslíš a klamať tiež nemusíš. Čítam v tebe ako v otvorenej knihe aj keď ti nevidím do mysle,” usmeje sa Mezefit.

“Vlastne sme ťa potrebovali zavolať my. Ide o Harryho…..” ozvem sa.

“Viem o všetkom. Harry sa toho turnaja zúčastni…”

“Čože?! Ale to nem….” začneme protestovať. “Do toho turnaja ho buď zapíšeš ty, ja alebo tým Brumbál niekoho poverí. Niekoho kto o ničom nevie, alebo o tom vie až príliš veľa. To my môžete veriť. Sledujem ho už roky. Viem akých omylov sa dopustil, aké cielené chyby napáchal, akých zameraných chýb sa práve dopúšťa a aj viem čo má v pláne. Jeho plány nie sú úplne na zahodenie, ale tiež sú realizované najhoršími možnými spôsobmi. Preto treba urobiť z lovca obeť. Choď zobudiť Harryho. Toto musíme riešiť za jeho prítomnosti,” pousmeje sa kruto Mezefit.

So zamračením vstanem a odídem za Harrym, ktorého nechcem absolútne budiť. Už keď vkročím do izby uvidím, že sa Harry hádže na posteli z nočnej mory. Jeho tiché prosby mi lámu srdce. Biely vlk sedí pri nohách postele a ticho čaká. Posadím sa na posteľ a jemne sa dotknem jeho spoteného čela. Druhou rukou ho chytím za ruku a on mi ju pevne stisne. Vidím ako sa biely vlk postaví a zmizne v plameňoch.

“Harry, láska. Zobuď sa. Všetko je v poriadku,” zašepkám.

Harry sa strhne a otvorí svoje krásne očka, z ktorých sa valia slzy. Vzlykne a pozrie sa na mňa.

“Ch-Charlie,” zašepká.

“Tíško, som tu. Upokoj sa. Poď. Je tu Mezefit a potrebujeme sa s tebou porozprávať,” vezmem ho do náruče.

“Charlie. Chcem spať. Som unavený a bolí ma bruško,” chytí sa ma okolo krku a zavrie uplakané oči.

“Neboj sa. Mezefit ťa prezrie ak sa budeš cítiť lepšie,” dám mu bozk na čelo a vyjdem z izby.

Posadím sa s Harrym na gauč vedľa Billa. Bill chytí Harryho nohy a položí si ich na seba. Harryho som si stále držal v náručí a jemne hľadil jeho bruško.

“Čo sa stalo?” spýta sa Bill a zotrie Harryho slzy z tváre.

“Mal nočnú moru a bolí ho bruško. Mezefit mohol by si ho najskôr prezrieť? Potom by sme mohli začať jednať o turnaji,” ruku strčím pod Harryho tričko a zistím, že jeho bruško je až príliš horúce.

“Iste. Polož ho na gauč, aby ležal na chrbte,” postavím sa a uložím Harryho.

Bill zostane na svojom mieste. Harry sa na mňa pozrie a chytí mi ruku. Mezefit si klakne k Harryho boku. Vyhrnie mu tričko a odhalí jeho mierne červené bruško. Opatrne naň položí ruku. Vôbec sa mi nepáči, že ho má červené. A tá teplota už vôbec nie.

“Mezefit, je všetko v poriadku? Nikdy som sa takto necítil,” spýta sa Harry a mierne sa trasie.

“Neboj sa Harry. Všetko je v poriadku. Maličké sa dobre vyvíja. Jediná zmena je v tom, že teraz máš okolo seba príliš mágie a tvoja vlastná je slobodnejšia než kedykoľvek predtým. Preto sa cítiš divne. Tvoje maličké, ktoré je tentoraz počaté z pravej lásky sa prispôsobuje tvojmu okoliu a vytvára si svoje vlastné magické jadro. Celé tvoje tehotenstvo bude príliš krehké. Teraz ma dobre počúvaj. Nezáleží na tom koľkokrát si bol tehotný, nikdy si nepočal z pravej lásky a čisto magické dieťa. Na to nezabúdaj. Tentokrát sa v tebe okrem tvojho dieťatka tvorí aj druhé magické jadro, čo znamená, že v kombinácii s mužským tehotenstvom si oveľa citlivejší než ktorákoľvek žena. Zakaždým keď tvoje dieťa pocíti zmenu v tvojom správaní alebo mágii, tak sa podľa toho bude chovať. To isté platí keď sa tvoje dieťa nebude cítiť príjemne alebo sa mu niečo nebude páčiť, tak to pocítiš práve ty a musíš urobiť všetko preto, aby sa tvoje dieťatko cítilo v bezpečí. Pokiaľ sa nebudeš cítiť príjemne ty, tak ani tvoje dieťa nebude šťastné. Vaše magické jadra sú prepojené až do pôrodu. Preto ťa teraz musím varovať, že počas tehotenstva sa jednoducho nemôžeš cítiť ohrozený, inak by si mohol nedopatrením zabiť svoje dieťa, keby si mal pocit, že je to jediná možnosť ako ho zachrániť. Vtedy bude tvoja mágia jednať spontánne a pohltí jadro tvojho dieťaťa. Preto vždy keď budeš cítiť nepohodlie tak sa uvoľni, zavri svoje oči a ponor sa do svojho magického jadra. Upokojíš sa a aj tvoje maličké bude pokojné. Vy dvaja naňho dajte pozor v noci. Pokiaľ by mal nočné mory, okamžite ho prebuďte a upokojte ho. Skontrolujte teplotu jeho bruška. Môžete vypustiť trochu mágie, aby malé cítilo, že je všetko v poriadku. Pokiaľ by teplota neklesla a rozšírila sa do Harryho celého tela, tak ho musíte čo najrýchlejšie dostať do teplej vody. Tá by ho mala upokojiť,” Harry sa pozorne pozerá na Mezefita.

My prikývneme. Až teraz dá Mezefit ruku preč z Harryho bruška a všimnem si, že už nie je také červené. Sadnem si späť na svoje miesto a Harryho si opäť položím na kolená.

“Bolí ťa ešte niečo?” spýta sa Mezefit.

“Nie. Ďakujem,” pousmeje sa Harry.

“Dobre. Mali by sme prebrať určité veci. Harry uvoľní sa a sústreď sa na mágiu svojich druhov, áno? Musíš byť pokojný a nestresovať sa,” sadne si Mezefit naspäť pri Rona.

Pevne si Harryho chytím a počúvam jeho tichý pravidelný dych. Jemne ho hľadím po chrbte a Bill po nohách. Aj keď je zabalený do dvoch dek, tak sa trasie.

“Zlato, ako sa nemá stresovať po tom, čo sa tu dozvie?” pretočí oči Ron.

“Ty vieš človeka utešiť,” uškrnie sa Mezefit.

Všetci sa na nich pobavene pozeráme.

“Hovoril som ti, že sa k sebe hodíte,” zašepká Harry ich smerom, no pochybujem, že ho niekto okrem mňa a Billa počul.Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • jasmínka 20.09.2017 v 06:12 Děkuji za další pěknou kapitolu. V poslední době
  jsi jediná, kdo ještě přidává. Mimochodem, vzhledem k Brumbálovu chování jsem si pro sebe
  kapitolu nazvala Zatracený Brumbál.


 • Vai 20.09.2017 v 11:49 To bude zase komplikací, jestli Harry přijde kvůli Brumbálovi o dítě, tak bude rád když ho zabije někdo dřív než Harryho magie to udělala u Dursleových ....děkuji za kapitolu


 • VayTra 20.09.2017 v 22:47 Dekuju za kapitolku. Brumbala bych nejradeji uskrtila.Chtela bych se zeptat jestli planujes zacit psat HP a temna tuzba az pote co dokoncis tuto povidku? Nebo je planujes psat soucasne?


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace