Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

XII. Iba Harryho Mágia.....alebo aj niečo celkom iné??....

Publikované 16.09.2017 v 00:00 v kategórii HP a Väzba Duší ⏩, prečítané: 161x

Pre SORU, HARU a EnniAn. Ďakujem za komentáre baby. Ešte pár časti bude :D

XII.


Harry


                   V škole si veľmi pochutím na večeri. Už som bol hladný. Riaditeľ sa ma ešte na začiatku večere, než sem prišli zvyšní študenti, spýtal, či mám nejaké pochybnosti o mojom zaradení do Chrabromilu. Priznám sa, že keby sa ma to spýtal na začiatku leta, tak by som mu výkričal, že áno a bez zaváhania by som sa nechal v ten moment preradiť do Slizolinu. No teraz som o tom pochyboval. Nakoniec som zostal v Chrabromile s tým, že cestu do Slizolinu mám vždy otvorenú. Ďalším najviac rozoberaným tématom tohto večera som bol ja a moja premena. Nikto nevedel pravý dôvod, prečo sa zo mňa stal hybrid, no každý cítil tú temnú mágiu, ktorá zo mňa vychádzala. Bolo to zvláštne. Odrazu aj ostatní priatelia v Chrabromile sa ku mne začali správať odťažito. Keby som tu nemal Rona s Fredom a Georgeom, tak veľmi rád prestúpim za Dracom. Cítim, že sa im moja mágia nepáči a boja sa jej….boja sa mňa. Bohužiaľ neviem ovládnuť svoju mágiu, rozhodne nie v tejto chvíli s v tejto spoločnosti. Mágia cíti podobné pocity z mojich, teraz už asi bývalých, priateľov aké cítila z mojich príbuzných. Chce ma len chrániť. Tak ako mi na začiatku večere chutilo jesť, tak ma teraz prešla chuť. Odsuniem tanier a moja mágia sa okolo mňa láskavo obtočí. Skloním hlavu a uši si pritisnem k hlave. Postavím sa.

“Harry kam ideš?” spýta sa Ron.

Fred s Georgeom zdvihnú hlavy.

“Nemôžem tu zostať,” zašepkám a zamierim k profesorskému stolu.

Bez toho, aby som sa na niekoho pozeral som prišiel až k Charliemu a posadil som sa naňho. Hneď si ma pritiahol k sebe a hľadil ma po chrbte. Zaborím si tvár do jeho krku a nadýchnem sa jeho vône.

“Upokoj sa láska. Stalo sa niečo?” pobozká ma nežne na krk.

“Zober ma preč,” zašepkám.

“Pán riaditeľ, možno bude lepšie ak ho vezmem do našich komnát. Ospravedlňte nás,” otočí sa Charlie na Brumbála.

“Iste chlapče. Choďte. Harry potrebuje pokoj,” odpovie Brumbál.

Charlie ma chytí pevnejšie, aby som nespadol a odnesie ma preč. Cestou odpovie na Siriho otázku, či môžu prísť. Samozrejme im povie áno. Cestou zo siene na sebe cítim snáď všetky pohľady, tak sa viac pritisnem k svojmu druhovy. Ani si neuvedomím, že sa trasiem než ma Charlie nepoloží na posteľ a nezakryje dekou.

“Láska upokoj sa. Už sme u nás. Tíško,” kolíše sa so mnou Charlie.

Cítim, že má strach, no nie zo mňa, ale o mňa. Opatrne ho objímem opäť okolo krku a on si so mnou ľahne na posteľ. Neviem prečo, ale ťažšie sa mi dýcha. Na čele zacítim ruku.

“Pre Merlina veď úplne horíš!” vyskočí Charlie z postele a vidím ako zájde do kúpeľne.


Charlie


                      Hneď ako zacítim, že sa Harry viac natlačí na mňa a je celý horúci, tak vyskočím z postele a rýchlo dôjdem pre ľadový obklad. Vrátim sa a priložím mu ho na čelo. Otvorí oči, ktoré má úplne zahmlené a pousmeje sa na mňa. Je úplne mimo. Ako to, že som si to nevšimol už keď začala jeho mágia oveľa viac víriť po izbe? Prestal sa akokoľvek ovládať. Našťastie práve nám niekto zaklope na obraz. Ponáhľam sa otvoriť. Za obrazom stoja štyria návštevníci. Hneď ako uvidia môj strhaný výraz, tak ich pokojné výrazy sa zmenia.

“Vďaka Merlinovi ste už tu. Severus máš niečo na horúčku?” pustím ich dnu.

“Iste. Čo sa deje?” vytiahne jeden elixír proti horúčke.

Zamierim do izby a nechám ich, aby ma nasledovali.

“Neviem, čo sa na večeri stalo, ale zostal veľmi nervózny a podľa všetkého sa tak premáhal, že z toho dostal horúčku. Tu mágiu si nevšímajte. Nedokáže ju ovládnuť, aby sa trochu skrotila. Určite nie v tomto stave,” sadnem si na posteľ.

Jemne Harryho chytím a otvorím mu ústa, aby prehltol elixír.

“Možno by bolo dobré zavolať Poppy, aby ho prezrela,” chytí ho Sírius za ruku.

“Siri má pravdu. Po tom čo si prežil by ho mala prezrieť Poppy,” prikývne Lucius.

Prikývnem a odídem krbom zavolať Poppy. Akurát vtedy príde domov aj Bill. Na tvári mu hrá šťastný úsmev, ale keď uvidí môj strhaný výraz, tak ho dobrá nálada hneď opustí.

“Čo sa stalo?” zamračí sa a príde ku mne.

“Neviem. Harry má vysokú teplotu. Akurát som sa chystal zavolať Poppy. Choď za ním. Sú tam aj Sírius, Rémus, Lucius a Severus,” povzdychnem si.

Rýchlo si vyzlečie cestovný plášť a odíde do spálne. Ja okamžite privolám Poppy. Dúfam, že to nie je nič vážne. Poppy je u nás hneď ako poviem Harryho meno.

“Čo sa stalo?” ženie sa do izby.

“Práveže neviem. Dostal vysoké teploty a jeho mágia sa chová zvláštne,” idem za ňou.

Bill leží na posteli a Harryho má v náručí. Sírius sedí na posteli, Lucius má pri posteli kreslo a Severus s Remom sedia na gauči pod oknom. Prisadnem si na Billovu stranu. Poppy chvíľu stojí pri Síriusovi a pozerá sa na Harryho s prižmúrenými očami. Nakoniec vysloví niekoľko kúziel nad Harryho telom. Potom sa otočí na nás dvoch.

“Mali ste s ním v posledných dňoch nejaký pomer?” spýta sa.

“Áno. Pred dvomi dňami,” odpovie Bill.

Poppy si oddýchne a usmeje sa. Zamračím sa.

“Tak potom sa jeho mágia správa normálne,” usmeje sa.

“Čo mu teda je?” vysloví moju otázku Sírius.

“Začnem takto….. Jeho mágia je taká divoká, pretože vytvára miesto v jeho tele. Tomu odpovedajú aj horúčka a bolesti, ktorými trpí. Zajtra najneskôr pozajtra bude v poriadku, ale bola by som rada keby ku mne chodil na kontrolu každý týždeň. Keďže tento stav neprežíva prvýkrát, tak je to preňho dosť riskantné, hlavne po tom čo prežíval a po toľkých potratoch. Ešte stále jeho fyzický a ani psychický stav nie je v poriadku,” odpovie Poppy.

“Chceš povedať…..” pohľadím Harryho po brušku.

Musím sa natiahnuť cez Billa, aby som dočiahol.

“Áno pán Weasly. Harryho telo sa prispôsobuje plodu, ktoré sa v ňom začína tvoriť. Na konci tohto týždňa by už mal byť plod uchytený. Potom budem potrebovať týždenné prehliadky a keďže už párkrát potratil bude to rizikové tehotenstvo hneď od začiatku. V elixíroch a v obrane bude musieť byť obzvlášť opatrný,” dá nám kázanie Poppy.

“Dáme naňho pozor,” ozve sa Severus.

“Hlavne ty Severus.Vieš, že u teba v hodine sa mu stáva viac úrazov ako pri tom neľudskom športe!” odtrhne sa naňho Poppy.

“Charlie?” ozve sa tichý hlas od Billa.

“Tíško láska. Sme tu. Ja aj Charlie,” zašepká Bill.

“Bill, ja….” presunie ruku na moju, ktorá je na jeho brušku.

Ešte stále neotvoril oči.

“Pokoj zlato,” chytím ho za ruku.

“Pán Potter vnímate ma?” spýta sa Poppy.

“Áno,” prikývne Harry.

“Počul si o čom sme sa rozprávali?” spýta sa Sírius vystrašene.

“Áno…. Ale neboj sa. Vedel som to už dávno,” zastaví Harry Síriusa a otvorí oči.

“Čo si vedel Harry?” spýta sa Rémus.

“Že Mezefit vždy zariadil, aby som potratil…. Vždy mi pomáhal,” zavrie oči a tíško plače.

“Mezefit….. Takže si to celú dobu vedel? Mezefit by mal dostať poza uši nech je to kto je to. Mohol ti vážne ublížiť!” spýta sa naštvaná Poppy.

“Áno. Vedel som to, ale Mezefit bol tiež v tom, že o ničom neviem. Ale sám dobre viem čo sa so mnou deje a poznám sám seba lepšie než ktokoľvek. Isteže som vedel, že som bol tehotný a som Mezefitovi vďačný, že urobil to čo urobil….. Prosím neopúšťajte ma,” pozrie sa Harry prosebne na mňa a Billa.

“Nikdy ťa neopustíme. Milujeme ťa. Na to nezabudni,” pobozká ho Bill.

Ja som ďaleko, tak ho aspoň pevne držím za ruku. On mi stisk opätuje.

“Dobre. Pre dnes by ste ich už mohli nechať a zajtra je Harry ospravedlnený z vyučovania. Charlie, ráno ho doveď na ošetrovňu. Bude tam so mnou než si preňho neprídeš. Ešte stále bude slabý, takže bude potrebovať pomoc. Sírius ty s Luciusom by ste mohli ísť upokojiť Draca a Severus s Rémusom zase Rona s dvojčatami. Tí oňho určite majú strach. A možno by bolo dobré keby ste všetci zašli do Komnaty najvyššej potreby. Predpokladám, že budú tam,” usmeje sa Poppy a odíde.

Pozeráme sa za ňou.

“Možno by ste mali nechať tých troch tak a ísť len za Ronom. Ten bude na Astronomickej veži,” zašepká Harry v polospánku.

Horúčka mu konečne ustúpila, ale stále je dosť slabý.

“Ako to myslíš?” spýta sa Lucius.

“Draco chodí s Fredom a Georgeom. Pochybujem, že by ich Ron chcel rušiť,” odpovie Harry.

“Čože?!” skríkne Sírius.

My ostatní sme len v šoku.

“Vy ste to ešte stále nezistili? Hlavne vy dvaja. Charlie, Bill? Myslel som si, že to viete, keď na Malfoy Manore mali izbu vedľa nás a každú noc boli tak hlasní, že som sa divil, že nezobudili mŕtvych,” otvorí oči Harry a zvedavo sa na nás pozrie.

Iba nemo pokrútime hlavami.

“Tak dosť! Toto im okamžite zarazím,” odíde Sírius z izby.

“Radšej ho zastavte. Asi by ho porazilo, keby ich práve teraz našiel,” zívne Harry a okamžite zaspí.

Lucius ide radšej za Síriom a pobavený Severus odíde aj s prekvapeným Rémusom za Ronom. Ja aj s Billom sa skulturníme a uložíme sa k Harrymu. Ešte pred tým než zaspíme sa dohodneme, že našim o Harryho tehotenstve povieme až keď bude maličké v ňom trochu viac prispôsobené a všetko bude v poriadku. Nechcem nikomu dávať falošnú nádej. Už je dosť, že ak sa niečo stane, tak my a hlavne Harry bude toto veľmi zle znášať. Už len z toho dôvodu, že o toto dieťa stojí. Pozriem sa naňho ako sa tiskne k Billovi a pri tom sa s úsmevom drží za bruško. Usmejem sa a objímem ho. Pohodlne si na mňa ľahne a Bill sa tiež posunie bližšie.

“Nesmieme dopustiť, aby sa mu niečo stalo,” zašepkám.

“S tým súhlasím. Dáme naňho pozor,” usmeje sa Bill.

“Len dúfam, že nebudú príliš veľké problémy s jeho tehotenstvom. Toto by určite neprežíval dobre,” pohľadím ho po tvári.

“Áno. V tom máš pravdu. Vidieť, že to maličké má už teraz rád a to nie je isté, že sa správne uchytí. Veľmi by ho ranilo, keby o to maličké zlatíčko prišiel….. Len by ma zaujímalo koho bude,” usmeje sa Bill.

“Predsa nás oboch. Delíme sa predsa aj o Harryho, takže to maličké bude nás všetkých,” odpoviem.

Viac sa nerozprávame a ideme radšej spať. Keď sme si však hovorili, že naňho dáme pozor, tak sme netušili, čo všetko nás ešte čaká……Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • SORA 77 16.09.2017 v 00:31 To šlo rychle... Tak Harry je zase v tom... Je to plodný chlapec, koukám... Hlavně, aby on i malé byli v pořádku, už žádný potrat, zvlášť, když tohle dítě chce. A Sirius mě pobavil, jak to chce Dracovi zatrhnout... Moc pěkná kapitola, díky!


 • jasmínka 19.09.2017 v 06:17 To jsem tak rychle nečekala. Teď jenom aby nebyly problémy s tou zrzavou lasicí Ginny, až to zjistí.


 • Vai 19.09.2017 v 11:39 Tak to byla rychlost, snad nebude i Draco těhotný, to už by asi Sirius nerozdýcha :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace