Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

XI. Tajný obrad a Christopher Sírius Potter-Vailiand

Publikované 10.06.2017 v 00:00 v kategórii HP a Divoké puto ✔, prečítané: 333x

Pre SORU, VAI a LILY ďakujem za komentáre a užite si ďalšiu časť :D dúfam, že sa vám bude páčiť. Už sa blížime ku koncu ;)

XI.


Harry


                     “Začal vyšilovať kvôli tomu, že sme vlkolaci, tak sme nemali na výber. Potom mu vymažeme pamäť,” povzdychne si Rem a ukáže na nejakého pajáca.

“Neboj sa Rem. Čoskoro budú vlkolaci opäť slobodný,” usmejem sa.

Prikývne aj keď tomu neverí. Vojdeme do veľkej miestnosti. Skôr je to nejaká svätyňa. Pajác pod Impériom sa postaví do stredu. Draco s Remom sa postavia pred neho.

‘Zastav to. Nesmú použiť sľub pre čarodejov. Mágia by ich zabila. Neoklamú ju,” ozve sa mi v hlave.

Zamračím sa.

“Prečo by mali klamať mágiu?” spýtam sa nahlas.

Ani si to neuvedomím.

“Čože?” spýta sa Sev.

‘Zastav to a opakuj po mne slová pre právoplatný obrad vlkolakov,’ zašepka znova.

‘Čo tu vlastne robíš? Už si sa dlho neozval,’ odpoviem.

‘Pretože ma už toľko nepotrebuješ. Som len tvoje podvedomie, dá sa povedať. Objavím sa len keď je to naliehavé alebo ma potrebuješ. Tak už tu so mnou nekecaj a zastav ich! Načúvaj svojmu podvedomiu, ale hlavne srdcu,’ rozkáže nedočkavo.

“Stop!” rozídem sa k tým trom.

Nechápu, ale sú ticho. Načúvať sebe a srdcu. Ten pajác sa mi ani trochu nepáči. Niečo mi na ňom nesedí. Cítim z neho strach.

“Kto naňho použil Império?” spýtam sa vražedným hlasom.

“Ja,” zamračí sa Severus.

“Prečo?” nechápe a tiež si obzerá toho dementa.

Už sa začal aj jemne chvieť. Uškrniem sa a pomaly ho obídem. Vie, že je toto koniec, rovnako ako to viem ja. Postavím sa kúsok zaňho. Remus keďže je vlkolak už pár rokov, tak vycítil, že toto nie je dobre a Draca skryl za seba. Že sa nás niekto, konkrétne tento pajác, pokúsil oklamať nenechám len tak!

“Pretože vie veľmi dobre hrať, že ho kliatba ovláda. Nemám pravdu,” zavrčím a ruku s predĺženými nechtami mu zabodnem hlboko do tela a vypustím svoju mágiu, ktorá jeho telo behom pár sekúnd zmení na popol.

V ruke mi zostane len oranžová guľa plná energie. Hm…. Tak toto som nečakal.

‘Načo čakáš? Skry to magické jadro a neskôr ho rozdeliš medzi vlkolakov, ktorí nemajú mágiu,’ ozve sa vo vnútri mňa.

“Harry, čo si to spravil?” spýta sa šokovane Draco.

“Bol príliš veľká hrozba. Navyše mi to vyhovuje. Aspoň budú ďalší vlkolaci vedieť čarovať,” odpoviem bez záujmu a jadro skryjem do toho môjho, ktoré je mnohonásobne väčšie a silnejšie.

“Fajn a kto teraz dokončí obrad?” zavrčí Sev podráždene.

“Počkajte tu,” otočím sa zamyslene k dverám a odídem pre ďalšieho dementa, ale teraz ho mám pod kontrolou ja!

Žiadny idiot mi tu nebude zabíjať vlkov! To môžem len ja!

“Teraz budeš opakovať po mne,” zasyčím naštvane na dementa, ktorý ich oddáva teraz.

“Spájame sa v jedno v tento deň a v túto noc, spájame sa ako v dávnych vekoch srdcia naši predkov, dávame v túto noc svoju moc do rúk lásky svojej a spájame sa s telom, dušou, láskou a aj mágiou, ktorá nám bola darom…….Prisaháte, že sa budete chrániť a milovať než sa svet neskončí? Zaviažete sa mágiou, ktorá vás spojí v každom živote a……… ” opakuje po mne ešte asi minútu než skončím.

“Tak prisaháme, tak nech sa stane v mene našom a nášho kráľa,” odpovedia obaja naraz.

Nechali sa viesť svojim vlkom. Ani neviete aký som šťastný. Konečne Remus prijal svojho vlka. Usmejem sa a nechám ich tam samých. Tomu kreténovi som vymazal pamäť a poslal ho do bezvedomia. Aspoň dá pokoj. Prídem za Sevom, ktorý ma vášnivo pobozká.

“Kedy sa vezmeme my?” zašepká mi do pier.

Šokovane sa naňho pozriem.

“Ty by si chcel?” spýtam sa.

“Iste. Som tvoj druh. Nechcem o teba prísť,” zašepká mi do ucha.

Pevne ho objímem.

“Zopakuj to po mne,” zašepkám.

“Nech je deň a či noc odkrývam ti svoju moc. Odkrývaš mi aj ty svoju, spoj nás mágia, naveky spolu. Prisahám ti pri všetkom živom, že budem naveky tvojim tieňom,” zašepkám a Severus to po mne zopakuje.

Okolo nás sa objaví strieborná žiara a je tak blízko, až ma popáli, čo nechápem, pretože som voči striebru odolný. Severus si ničoho nevšimol. Som si vedomý toho, že mi vyskočili moje vlčie uši a chvost. Keď žiara zmizne, tak pobozkám Severusa a o chvíľu už nič nevnímam.


Severus


                  Oplatím Harryho bozk, keď mi odrazu ochabne v náručí. Položím ho na zem. Čo sa stalo? Všimnem si, že na ruke má strieborný náramok v tváre hada. Ja mám na ruke to isté. Prídu k nám Draco s Vlkom.

“Čo sa stalo?” zamračí sa Lupin.

“Neviem. Odpadol,” zavrčím.

“Čo mala znamenať tá žiara?” spýta sa Draco a zaujato si prezerá Harryho vlčie prednosti.

“Nie som si istý, ale asi urobil obrat vlčích vládcov. Teraz by ste mali byť zákonne svoji. Tento obrat sa smie použiť len vtedy, keď je jeden partner človek. Vlka to totiž veľmi oslabí. Môže mu to zmeniť funkciu orgánov. Je to príliš silné kúzlo. Vezmi ho. Musíme sa vrátiť do Bradavic,” zamračí sa Lupin.

Prikývnem a odídeme z miestnosti, kde zanecháme toto ministerského idiota a vôbec si nevšimneme dva pergameny, ktoré sa založia do predbežného archívu pokiaľ ich niekto neskontroluje a nezaradí do archívu. Rýchlo prejdeme k miestu, kde sa dá premiestňovať a o chvíľu stojíme pred Bradavicami. Ani som si neuvedomil, že je už večer. Harry sa prudko pohne v mojom náručí a otvorí svoje oči.

“Pokoj maličký. Už sme v Bradaviciach,” pobozkám ho do vlasov.


Harry


                   Severus ma opatrne postaví na zem. Zranenie po tej žiare je preč a ja sa cítim oveľa lepšie. Pozriem sa na nebo. Práve prilieta večerná pošta.

“Myslím, že ministerstvo už vypustilo von správu o našej návšteve,” uškrniem sa.

“Po večeri budeme na koberčeku u Brumbála,” povzdychne sa Draco a pritisne sa k Removi.

Zamierime do hradu. Už pri vstupnej bráne nás čaká riaditeľ. Povzdychnem si. Ja sa chcem NAJESŤ!!! Zakričím v duchu. Môj žalúdok protestuje.

“Riaditeľ,” pozdraví Remus.

“Vitajte späť. Snáď ste si výlet užili,” zaiskria mu oči.

“Ako inak,” usmejem sa.

“Pre dnes večer som pre vás dvoch prichystal miesto pri učiteľskom stole, aby ste mohli sedieť so svojimi manželmi. Inak, nikdy som si nemyslel, že si zmeníš meno Severus,” vyvalíme na riaditeľa oči.

Na naše pohľady nám podá Denného Proroka. Hneď na titulnej strane je jeden z článkov.


Draco Orion Black


Vydedený vlkolak Draco Lucius Malfoy dnes v dopoludňajších hodinách bol videný na ministerstve v doprovode svojich dvoch profesorov, Severusa Snapea, Remusa Lupina a nášho hrdinu Harry James Potter-Blacka. Z anonymného zdroja máme informácie, že Draco Lucius Malfoy si bol dať zmeniť meno na Draco Orion Black, čo mu umožnil Lord Harry James Potter-Black, ktorý tento titul zdedil po svojom otcovi Jamesovi Potterovi a tiež po svojom krstnom otcovi Síriusovi Blackovi…… bla… bla…. bla………

Viac informácií:


Tajná svadba Draca Oriona Blacka

strana 2

Kópia svadobného listu

strana 3

Tajná svadba Harryho Jamesa Potter-Blacka

strana 4

Kópia svadobného listu

strana 5


Otočíme to na tie strany a vážne dostali kópie našich listov zo svadby. Štenice jedny. Zavrčím. Až teraz si všimnem, že Remus je teraz už Black a Severus je Snape-Potter-Black. Hm…. To je zaujímavé. Od lesa zacítim, že ma niekto sleduje, tak sa tam otočím. Pri lese je pár vlkov z mojej svorky a sledujú nás. Pousmejem sa a prikývnem. Pochopia, že je všetko v poriadku a odídu. Najlepšie je, že o viac ako polovici mojich vlkov nevie ani Voldemort a ani Ministerstvo.

“Čo tam máš?” spýta sa Draco.

“Pár vlkov ma prišlo skontrolovať,” uškrniem sa.

“Dúfam, že ich máš pod kontrolou,” usmeje sa Brumbál.

“Lepšie ako vy Fénixov Rád,” zasmejem sa.

S úsmevom prikývne a ukáže nám nech ideme do vnútra. Vojdeme do Veľkej siene a naskytne sa nám pohlad na bielu výzdobu. Všetci žiaci a aj učitelia sa na nás pozerajú šokovane. Prídeme k hlavnému, učiteľskému, stolu. Nevšímame si pohľady ostatných a sadneme si.

“Pan Potter?” ozve sa Mecgonagalová.

“Áno?” odpoviem bez záujmu.

“Ako ste to mohol urobiť?” zamračí sa.

“Urobiť čo?” spýtam sa zamračene teraz ja.

“Donútiť Severusa……”

“Nikoho som do ničoho nenútil!” skríknem, ale preruší ma šum krídel.

Predo mnou pristane čierny netopier. Vezmem si od nej list v čiernej obálke, na ktorej je pečať kráľa Upírov. Zamračene ho otvorím a začnem čítať.


/Kráľ Vlkolakov, Harry James Potter-Black.

Viem, že ste určite spoznali pečať na obálke a tiež ste určite nečakali list práve odo mňa. Píšem vám z jediného dôvodu. Čo sa teraz dozviete Vás bude určite šokovať, ale všetko je pravda. Upírom som sa stal v mojich troch rokoch. Bol som vychovaný ako dedič rodu Vailiand. Upíri sa ma ujali tesne pred útokom Voldemorta na NAŠU rodinu. Ako Vám už určite dochádza, moje meno je Christopher Sírius Potter-Vailiand. Lily Evansová-Potterová a jej manžel James Potter sú moji rodičia a Vy ste môj mladší brat.

Tým usudzujem, že trochu familiárnejšie oslovenie nebude od veci. Harry, dovoľ aby som ti všetko vysvetlil. Nemohol som ťa skontaktovať skôr, než sa nestaneš právoplatným dedičom vlčieho rodu. Teraz si vlčí kráľ. Naši rodičia o mne nikdy nehovorili a nikto o mne nevedel. Vlastne okrem Síriusa. On bol môj krstný otec, ale zahrali to, že je to v skutočnosti tvoj krstný otec. Tvoj skutočný krstný otec je Rémus. A ešte jedno posledné šokujúce odhalenie. Siri bol v skutočnosti upír. My ako upíri sa dokážeme meniť na veľa zvierat. To je odpoveď na jeho psiu podobu. Rémus to vďaka nej nemohol spoznať. Zatiaľ, čo ty čítaš tento vzkaz, ja ničím posledný Voldemortov viteál. Malé tajomstvo je, že ja som narodený v rovnaký deň ako ty, len o dva roky skôr. Navyše aj čas zodpovedá tvojmu. My dvaja spoločne môžeme poraziť Voldemorta. Ja som ho oslabil. Ty ho zabiješ. Tak to bolo dané.

Čoskoro, možno už zajtra sa uvidíme.


S láskou tvoj brat, kráľ upírov, Christopher Sírius Potter-Vailiand. /Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • SORA 77 10.06.2017 v 00:31 No páni, nestačím zírat! Ty Harrymu v každé povídce přeješ sourozence... Ale je to prima. Nakazilo mě to, tvoje povídky jsou tak inspirující...
  Díky za krásnou kapitolu, byla úžasná. A proč je McGonagalka tentokrát taková potvora?


 • Lily 10.06.2017 v 02:11 to bolo úžastná časť :) svadba bola nádherná ale ten kretén si to mal rozmyslieť skôr ako sa im snažil ublížiť aspom že sa Harryho vlk ozval....Brumbál vždy musí prekvapiť niečim teraz im aj hostinu pripravil a taký šlachetný bol keď im dovolil sedeť pri stole ;)....čo ma za problém McGonagalová prečo si myslí že Seva prinútil robý z neho debila čo nemá vlastný rozum.....už sa teším na Christophera som rada že tu má Harry rodinu :)


 • Haru 10.06.2017 v 08:19 To je Krasne uz se nemohu dockat dalsiho dilu a take Christophera.


 • Vai 11.06.2017 v 12:16 Tomu říkám odhalení s bratrem... a ty obřady byli dost dobre :)


 • weras 12.06.2017 v 13:30 Hledám co číst a narazím na tuto povídku. Přečetla jsem ji na jeden zátah.Přiznávám,že je pro mě trochu zvláštní tvůj styl psaní.Povídka je ale skvělá,moc se mi líbí. Ovšem líbila by se mi ještě víc,kdybys ji trošku víc rozepsala. Na můj vkus jde všechno moc rychle a některé situace by chtěli trochu víc rozepsat a vysvětlit.Třeba ta zmínka,že už vlkodlaci budou svobodní si to zaslouží. Ale i tak se mi líbí a moc se těším na pokračování!!!!


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace