Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

X.

Publikované 29.03.2018 v 00:00 v kategórii HP a Temná Túžba ⏩, prečítané: 95x

Tak sa to predsa len podarilo napísať. :D mala som strach, že to nestihnem a vuala je to tu! :D Pre VAYTRU a NOMOM :D

X.


Draco


            “Az sa chová hrozne divne…… Mal o mňa veľký strach a hneď ma začal kontrolovať či som v poriadku. Bol taký hysterický, že ma ani nepočúval, keď som mu vravel, že som v poriadku, tak som trochu zvýšil hlas a potom sa rozplakal,” poviem zahanbene.

“Draco…..” povie zúfalo otec a odíde z dverí.

Nechápavo ho sledujeme, ale hneď sa za ním rozídeme.

“Otec, čo sa deje?” spýtam sa cestou.

“Už pár dní mám na niečo podozrenie a ak je to pravda, tak to, že si naňho zvýšil hlas mu mohlo psychicky alebo fyzicky veľmi ublížiť,” povzdychne si otec.

“Nechcel som urobiť nič zlé,” vystraším sa.

Nechcem o Aza prísť. Je to môj nosič. Mám ho rád ako vlastného rodiča, aj keď je v mojom veku a aj keď ma nevynosil. Neodpustil by som si, keby som mu ublížil.

“Upokoj sa Draco. Teraz musíme skontrolovať Aza,” chytí ma upokojujúco za rameno otec.

Do triedy prídeme onedlho a uvidím, že sa nič nezmenilo. Temný pán sedí nešťastne na stoličke a pozoruje svojho syna, ku ktorému sa nemôže priblížiť kvôli ochrannej mágii vo vzduchu. Az je stále schovaný vo svojich krídlach a počuť jeho zúfalý plač. Sev príde za Temným pánom, ktorý ho objíme. Otec zatiaľ pristúpi k Azovi a jemne sa dotkne jeho krídla. Azova mágia ho rozpozná ako jeho druha a Az sklopí krídla. Otec ho pevne objíme. Sev s Tomom prídu bližšie k nim a ja sa tiež o kúsok priblížim. Započujem Azraelove tiché slova a dosť ma z toho bolí na hrudi.

“Moje mláďa ma nenávidí…. Som zlý rodič….” plače.

“Az. To nie je pravda. Si úžasný rodič a Draco ťa má rád,” pozrie sa otec na mňa.

Prídem k ním a chytím Aza za ruku.

“Az, mám ťa rád. Je mi ľúto, že som na teba zvýšil hlas,” povzdychnem si.

“Nehneváš sa na mňa?” spýta sa tíško.

“Nie. Nemám dôvod,” usmejem sa.

“Aj ja ťa mám rád Draco,” objíme ma nežne.

Až teraz cítim, že má vôňu ako nosič. Je oveľa výraznejšia ako kedykoľvek predtým.

“Teraz by si nám mohol vysvetliť, čo sa stalo,” spýta sa Tom Aza, keď ho otec posadí na jednu lavicu.

“Ja sám neviem. V posledných dňoch sa cítim horšie ako inokedy, ale začali ma často ovládať inštinkty. Dnes na hodine som tiež dosť podľahol inštinktom. Je mi to ľúto,” pozrel sa na svojho otca, ale ešte stále sa držal veľmi blízko svojho partnera, môjho otca.

“Lucius, ty si hovoril, že máš nejaké podozrenie….” prižmúri oči Sev.

“Áno. Myslím, že by Az mohol byť tehotný,” pozrie sa otec na Aza.


Lucius


               Keď vyslovím svoje podozrenie, tak Az sa na mňa prekvapene pozrie. Draco, Sev a Tom nevyzerajú o nič menej prekvapene, aj keď určite podobnú odpoveď čakali. A možno nie.

“Tehotný? Ale to nie je možné. Môj tvor by to nedovolil. Nie je vhodný čas,” pozrie sa Az zúfalo okolo.

“Upokoj sa láska. Nevieme to isto a ak si tehotný, tak stres nerobí dobre dieťatku,” pobozkám ho do vlasov.

“Máš pravdu,” oprie sa o mňa už v celku pokojný.

“Teraz musíme zistiť, či si tehotný alebo nie, ale z tej tvojej reakcie predpokladám, že Lucius má pravdu,” chytí ho za ruku Sev.

“Myslím si, že ak je tehotný, tak by to vysvetlilo moje pocity a aj Azovu vôňu, ktorá sa pre mňa veľmi zmenila. Cítim ho oveľa viac ako svojho nosiča, než priateľa a tiež z neho cítim bezpečie a domov,” pousmeje sa Draco.

Usmejem sa a pritiahnem ho k nám. Az ho chytí za ruku a so slzami v očiach sa naňho pozrie. Viem, že sú to slzy šťastia.

“Asi by sme mali urobiť to kúzlo teraz, než sa výsledok dnešnej hodiny rozkríkne po škole,” povzdychne si Tom.

Pozriem sa naňho a oddýchnem si, keď na jeho tvári neuvidím hnev. Severus nakoniec obsadí na Aza kúzlo na zistenie tehotenstva, ktoré sa potvrdí ako pozitívne. Az je aj napriek prvotnému šoku šťastný, čím sa nedokáže hnevať ani jeden z jeho otcov.

“Čo budeme ale robiť teraz? Nechápem ako mohol môj tvor cítiť bezpečie natoľko, aby mi dovolil otehotnieť. Nie že by som nebol šťastný, ale niečo mi tu nesedí,” pozrie sa na nás, keď ho prejde prvotná eufória.

“Zvládneme to. Brumbál už dlho nebude ničiť naše životy. Síce vie, že sme na škole, ale nemôže s tým nič urobiť, čo ho štve. Ministerstvo mu stále neverí, že som sa vrátil, čo je plus pre nás. Zatiaľ moji ostatní smrtijedi, ktorí sú na Ministerstve, pomaly ovládajú vládu a kúzelnícky svet bude náš,” usmeje sa Tom.

“Dobre. Musím byť teraz veľmi opatrný. Ak sa Brumbál dozvie o mojom tehotenstve, mohol by mi ublížiť. Moja mágia sa úplne vymyká z pod kontroly. Nedokážem sa úplne dobre brániť. Moja mágia chráni dieťa a mám divný pocit, že sa niečo stane. Môj tvor je veľmi nepokojný. Mám strach, že potratím ak si môj tvor zmysli, že to tehotenstvo nikdy nemalo byť,” vysloví svoje obavy Az.

“Dáme na teba pozor,” pobozkám ho do vlasov.

Započujem, že niekto klope na dvere a keď Tom otvorí, zistíme že je za nimi Sírius s Remom. Až teraz si uvedomím, že začala ďalšia hodina a ostatní žiaci určite čakajú pred učebňou. Postavím Aza na nohy a čakáme než vojdú dnu a zatvoria dvere, čím zase nechajú čakajúcich študentov odrezaných od ich triedy.

“Čo sa stalo? Išli sme okolo a videli sme, že študenti nie sú v triede. Je všetko v poriadku?” spýta sa Rémus.

“Iste. Len menší problém na predchádzajúcej hodine,” zamračí sa Tom.

“Poďte k nám a necháme Toma učiť. Sev, ty máš asi tiež hodinu, nie?” spýtam sa a vediem Aza a Draca ku krbu.

Sev sa poriadne naštve a vyletí z dverí. Sírius a Rémus ho nasledujú, ale na rozdiel od neho, idú do našich komnát. Posledné, pred tým než odídem, počujem ako Tom volá študentov dnu.


Azrael


               Som šťastný. Veľmi šťastný. Konečne budem mať vlastnú rodinu! Prídeme do mojej a Luciusovej komnaty a Luc ma posadí opatrne na gauč. Draco si sadne vedľa mňa. Nechám ho, nech si ľahne na moje nohy a jemne mu hľadím vlasy. Luc si sadne vedľa mňa a objíme ma. Jednu ruku má okolo mojich ramien, aby som si mohol hlavu oprieť o jeho rameno a druhú má položenú na mojom zatiaľ plochom brušku. Nežne ma pobozká do vlasov.

“Kedy môžeme zistiť, či budem mať brata, alebo sestru?” spýta sa ticho Draco.

S Luciusom sa zasmejeme.

“Čo by si chcel viac?” spýtam sa s úsmevom.

“Bračeka. Mohol by som ho veľa naučiť,” pozrie sa na mňa.

“Ja by som chcel dcérku. Malú princeznú, ktorú by som mohol rozmaznávať,” uškrnie sa Luc.

“Lucius, láska. Nechcem nič hovoriť, ale práve si opísal už svoju prvorodenú princeznú menom Draco,” zasmejem sa.

“Nie som princezná,” ohradí sa Draco.

“Prepáč. Myslel som princa,” usmejem sa.

Draco spokojne prikývne. Po chrbte mi prejde mráz a celý sa otrasiem. Lucius s Dracom ma hneď zakryjú dekou. Pousmejem sa a zavriem oči.

“Cítiš sa v poriadku?” spýta sa Draco.

“Áno. Teraz mi je fajn. Len som trochu unavený,” odpoviem popravde.

“Vezmem ťa do postele,” chce ma Lucius chytiť na ruky, keď sa ozve kopanie na dvere.

Necítim nebezpečnstvo, tak pustím Draca, aby mohol ísť otvoriť. Dnu vojdú Rémus so Síriusom. Sírius ma ihneď nadšene objíme aj na protesty Luciusa. Našťastie ma rýchlo pusti, pretože sa necítim dvakrát dobre a keby sa mi niečo stalo, tak Lucius ako na prvého zaútočí na Síria.

“Gratulujeme šteňa,” usmeje sa Rémus a pritiahne si k sebe Síria.

Našťastie je menej naliehavy ako Sírius, takže ho nemusím objímať. Vyčerpal som príliš mágie a začalo to na mňa doliehať.

“Ďakujem….” prikývnem unavene a ruku si položím na žalúdok.

Nie je mi dobre. Zavriem oči a vydýchnem.

“Si v poriadku, Az?” spýta sa Rémus.

“Nie je mi dobre,” ťažko sa opriem o Luciusa.

“Si biely ako stena a celý horíš. Pôjdeš do postele,” pobozká ma Lucius do vlasov.

“Tu máš trochu vody,” podá mi Draco pohár vody.

V očiach má strach. Pohľadím ho po tvári a vezmem si vodu. Trochu sa mi prestane krútiť žalúdok, ale aj tak radšej ďalej pokojne ležím na Lucovi.

“Lepšie?” spýta sa Draco.

“Hm….. Len sa prosím Luc nepohni,” zašepkám.

Zacítim bozk vo vlasoch a usmejem sa.

“Mal by si ísť do postele a my už tiež pôjdeme. Len potrebujeme vedieť, čo sa môže dozvedieť Brumbál a čo by sa naopak dozvedieť nemal,” poznamená Rémus.

“Brumbálovi zatiaľ povedzte, len to, čo by už mal vedieť. Azraelov tvor bol príliš ochranársky voči Dracovi. Nič viac, nič menej,” odpovie Luc.

“Dobre,” prikývnu a opustia naše komnaty.

Cítim, ako ma Luc vezme na ruky a odnesie do našej mäkkej postele. Vedľa seba zacítim vôňu môjho mláďatá a tak ho hneď objímem.

“Hneď som tu láska. Pokojne spinkaj aj s našimi mláďatami, nič sa ti nestane,” pobozká ma Luc na spánok skôr ako s úsmevom na perách zaspím.


Neskôr v noci toho dňa….


Brumbál


                     “Tak viete už, čo sa stalo na hodine obrany?” spýtam sa naštvane svojich dvoch verných poskokov.

“Podľa všetkého reagoval tvor v tom Snapeovom spratkovi, keď Ron bojoval s Dracom. Nič závažné,” odfrkne si moja najvernejšia, Hermiona Grangerova.

“Niečo mi tu ale nehrá do karát. Ako sa choval Ron, keď ste museli odísť z triedy?” zamračím sa.

“Nijak zvlášť. Nevykazoval žiadne známky toho, že by sa vykrútil z nášho impériusu. Je stále tou poslušnou bábkou,” uškrnie sa Neville.

“Veľmi dobre,” uškrniem sa, “choďte späť na koľaj a všetky zmeny mi hláste,” počkám než odídu a sam odídem do postele s vlastnými plánmi na zničenie Temnej strany.


Druhý deň ráno……


Lucius


                “Dobrý deň pán Minister. Dúfam, že neruším,” vojdem do pracovne ministra.

“Vy nikdy Lucius. Čo potrebujete,” privíta ma s nadšením minister.

“Ako iste viete, do archívu sa toto leto pripísali papiere o dedičstve môjho druha, ktorý je teraz v Bradaviciach. Mám dosť zlý pocit zo strany Brumbála,” posadím sa.

“Gratulujem, Lucius. A kto je Váš druh, ak sa smiem spýtať?” spýta sa s úsmevom minister.

Čo neurobím pre svoju rodinu?

“Azrael Snape. Je to syn môjho dobrého priateľa Severusa Snapea. Bol špiónom pre svetlo, keď Voldemort žil…… Som tu lebo mám strach o svojho druha a syna. Brumbál sa už od začiatku roka zdal divný a stále podozrieva môjho druha, ktorého to znepokojuje. Zvlášť teraz, keď je môj partner tehotný,” vysvetlím svoje obavy.

“Tak gratulujem znova, Lucius. Prečo máš pre Brumbála podozrenie? Je to veľký čarodej tohto storočia. Každý k nemu vzhliadá, aj keď musím uznať, že ho mám plné zuby, tak proti nemu nemáme, žiadne dôkazy, ktoré by dokázali jeho vinu v čomkoľvek,” povzdychne si.

“Možno by som vám mohol dať pár dôvodov,” položím mu na stôl súbor papierov.

“Čo to je?” spýta sa prekvapene.

“Brumbálove skryté prehrešky. Už od prvej vojny robil len samé chyby pre “Vyššie dobro”. Napríklad ukryl Potterovcov a povedal Jamesovi Potterovi, aby dal ako strážcu Petra Pettigrewho, nie Síriusa Blacka. Následne ho poslal za Voldemortom a všetku vinu hodil na Síriusa. Následne je tam dôkaz o tom, že Harryho Pottera dal do opatere jeho tety, Petúnie Dursleyovej, ku ktorej nikdy nemal ísť, pretože ho celé roky len zneužívali. Zároveň je tam doklad, že za smrť Harryho Pottera nemohol Voldemort a jeho smrtijedi, ale samotný Brumbál. Podľa týchto papierov je Brumbál oveľa horší než samotný Voldemort,” osvetlím mu len pár skutočnosti, ktoré sme s Tomom a Severusom dali dohromady cez noc.

Všetko je tam pravda, až na smrť Harryho Pottera, ale to je len malá kvapka v mori. Práve sme potopili Brumbála úplne.

“To je veľmi závažné Lucius. Toho si si určite vedomý. Všetko preskúmame v čo najkratšom čase a uvidíme čo môžeme robiť,” prikývne minister.

“Ďakujem. Už budem musieť ísť. Nechal som svoju rodinu bez informácie kde som,” postavím sa k odchodu.

“Bolo mi potešením, Lucius. Snáď sa čoskoro uvidíme za lepších okolností,” vyprevadí ma k dverám a ja sa čo najrýchlejšie dostanem späť do Bradavic.


Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • VayTra 29.03.2018 v 14:54 Opět skvělá kapitolka :) je zvláštní vidět Popletala jakou hodného a Nevilla s Hermionou jako zlé :P


 • lh 30.03.2018 v 00:30 skvela kapitolka, nevilla jsem teda zleho necekala. chudák ron doufám, ze se brzo osvobodi z imperia.


 • Nomom 03.04.2018 v 12:05 Neville, nečekané. Fantastická kapitola a těším se na další.


 • SORA 77 04.04.2018 v 12:08 Zajímavé... Zlý Neville? Tak teď jsem ztratila iluze. Ale povídka se daří, jsem zvědavá, co teď udělá Brumla... Těším se na další.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace