Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

VIII.SzB

Publikované 08.04.2017 v 00:00 v kategórii HP a Spomienky z budúcnosti ✔, prečítané: 411x

Tak a Spomienky sú späť. Od polovice tejto kapitoly ich už píšem sama, tak to berte s rezervou :D

VIII.


Harry

              Tulím se k Salovi a nejistě si prohlížím příchozí. Pak jednoduše zavrtám hlavu do Salova krku a nechám se konejšivě hladit po zádech.
Ten neznámy pristúpi bližšie a ja sa od strachu zmením na levíča. Sal ma začne hladkať za uchom a ja začnem priasť. Frederik, alebo ako sa volá, sa na nás prekvapene pozerá.
"Takže predsa len mal Rick pravdu," vydýchne prekvapene a chce sa ku mne priblížiť.

Vykulím na něj oči a v tu ránu jsem mezi sedačkou a Salovými zády. A zpoza nich opatrně vystrkuju hlavičku a cením výhružně zoubky. Nechci aby se ke mě přibližoval, vždyť ho vůbec neznám.Zacítim, že sa Sal premenil a o chvíľu už vedľa mňa leží veľký čierny lev, ktorý ma oblizuje na hlavičke. Zavriem svoje očka a schovám sa mu do srsti. Počujem zavrčanie. Jemně začnu příst s přesvědčením, že Sal mě nedá. Miluju ho čím dál víc. Počkat miluju? Zaňuchám čumáčkem u jeho krku. Miluju. Začnu příst ještě hlasitěji, když si to všechno uvědomím. Jsem šťastný.

"Ehm....Asi by sme vás mali nechať. Harry sa zdá, že nie je vo svojej koži," vloží sa do toho Rick.
"Fajn. Ale potom ho chcem spoznať. Nevidí sa veľa ľudí, ak vôbec nejaký, ktorý dokážu roztopiť kus ľadovca menom Salazar Slizolin!" zasmeje sa Frederik a Rick ho radšej odtiahne preč.
Pozriem sa do smaragdových oči čiernemu levovi. Natáhnu svou bílou packu a položím mu jí na ňufák. Přiblížím se víc k němu a olíznu mu nos a pak na něj přiložím svůj čumáček a packu spustím dolů takže vytvoří pohlazení po tváři. Při tom všem mu stále hledím do jeho krásných očí.Najprv je prekvapený, ale o chvíľu ma oblizne naspäť a ja sa prevalím na chrbát, čím mu odhalím svoje bruško. Hneď si zaborí nos do mojej srsti, čím ma pošteklí. Zamňaukam a zapradiem. Nakoniec ma vezme do zubov a opatrne ma zoberie do našej izby, kde ma položí na posteľ a ľahne si pri mňa. Stále sme vo svojej zvieracej podobe. Načo sa premieňať, keď je nám takto veľmi dobre? Onedlho pri ňom zaspím.


Rick

              Když se vykrademe pryč odvedu Frederika k sobě do pokojů. "Promiň než jsem tě potkal na chodbě tak měl Harry noční můru. A Sal kvůli tomu jak se Harry cítil nesvůj trošku vyšiloval." jemně ho obejmu a políbím na tvář.

"To je v poriadku. Chápem to. Harry vyzeral dosť mlado. Koľko mu vlastne je?" spýta sa zvedavo.
"Hm....mám pocit, že niečo cez mínus tisíc rokov," poviem sarkasticky.
"Hahaha. Si neskutočne vtipný. Ale vážne," dá mi jemný pohlavok.
"Asi šestnásť sa mi zdá," uškrniem sa.
"Čo, chceš ma vymeniť?" prižmúrim oči hravo.

"Tebe?" obhlídne si mě mlsně. "Nikdy." A vrhne se na má ústa.

Já mu polibky s radostí oplácím.Nikdy by som sa ho dobrovoľne nevzdal. Milujem ho. On je moje všetko.

Nakonec se octneme v posteli ani nevím jak, jak mám pomotanou hlavu polibky. Jemně se na Frederika usměju a zavrtám se mu v náručí jsem unavený a tak zachvíli tiše oddechuju na jeho hrudi za poslechu jeho srdce.


Helga


                Už nejakú dobu, vážne je to dlho, trávim na Roweninom sídle, alebo skôr v dome jej rodičov, a vôbec sa mi tu nepáči. Už sú to skoro dva týždne čo sme odišli z Bradavic a ja to chcem už konečne skončiť! Odporný muklovia! Nenávidím mudly, jsou mi trnem v oku a to je mám i léčit? Nechápu proč. Odfrknu si nahlas. A Rowena mě taky štve, je mudlovská šmejdka a nechápu proč jí to prochází jen proto, že je trochu chytrá. Zato Salazar to je jiná, ač je poloviční krve, tak je mocný, ale štve mě ten Harry, jak se kolem Salazara motá.Už som mala Richarda aj Salazara omotaných okolo prstu a teraz sa tu objaví ten...ten Harry, ktorý ovláda parselčinu a všetci sú z toho na vetve. Ako ja ho nenávidím. Musím sa tam vrátiť. ON mi Salazara preberie ak tam nebudem!!! Zamířím do laboratoře s úmyslem to tady dokončit. Zavřu se tam a začnu připravovat lektvar který mi v tom pomůže.Je to starý rodinný recept. O hodinku je hotový. Pri večeri ho podám Rowene v jedle a jej rodičom to dám namiesto lieku. Aj tak nič nespoznajú. Zle sa uškrniem. Po půl hodině sleduji jak se Rowena dusí a marně lapá po dechu. Baví mě jí sledovat jak se bezmocně rozhlíží a nic nechápe. Snaží se mě poprosit o pomoc ale já se na ní jen klidně dívám s šíleným leskem dychtivosti v očích. Sleduji jak její pleť vysychá a dělají se jí na ní škrábance jako by si prošla bojem a ohněm. Bude to vypadat jako přepadení při kterém zapálili dům.Potom vyjdem za jej rodičmi hore do izby a podám im ten jed. O chvíľu sa to všetko opakuje. Áno. Ako ja milujem keď ľudia trpia. Hlavne muklovia. Keď som si istá, že je po nich, tak zapálim dom a odmiestnim sa preč. Přemístím se do zapovězeného lesa, kde na sebe uvalím pár kouzel abych byla začouzená kouřem, vlasy rozlítané a šaty trochu ušpiněné plus trošku ohořelé, když jsem se svým vzhledem spokojená nasadím si masku hrůzy a vyděšení a rozeběhnu se směr bradavice.Je akurát čas večere, takže určite budú vo Veľkej sále. Rozrazím dvere a výraz prekvapenia nad štyrmi postavami zamaskujem hrôzou.
"Hel! Čo sa stalo? Čo tu robíš a kde je Row?!" zľakne sa Rick.
Ubožiak.

“Row…...Rowena aj jej rodina……” začnem ‘plakať'.

“Tak čo sa stalo?!” prídu ku mne.

“Sú mŕtvi. Všetci…… Napadli nás...Začalo horieť. Všetci zhoreli,” objímem Salazara.

“To nie….Row…..” započujem vzlykať Ricka.

Uškrniem sa do Salazarovej košele. Počkaj keď príde rada na teba Rick. Započujem ďalšie vzlyky. Salazar sa strhne a mňa odsotí. Do objatia si vtiahne toho malého grázla!

“Harry. Pokoj. Všetko bude v poriadku. Uvidíš,” dá mu dokonca bozk do vlasov!!

Tak to nie! Budeš trpieť Harry! Ty a aj Salazar ak sa rozhodne byť s tebou!!! To prisahám!!! Ďalej sa však pretvarujem, že plačem.


Harry


               Ležím v posteli v Salazarovej izbe. Vlastne, teraz už v našej. Prešlo pár dní od okamžiku, keď sa tu objavila Helga. Stále mi je smutno. Navyše už ani hrad nie je taký živí ako pred pár dňami. Cítim, že sa má niečo stať. Ale neviem čo a ani kedy. Ach. Zbláznim sa z toho. Z jedného šialenstva odídem a do druhého prídem! To snáď nie je pravda!

“Harry? Poď. Je čas večere,” otvoria sa dvere, v ktorých sa ukáže Sal.

“Nie som hladný,” povzdychnem si a stále sa pozerám z okna.

“Harry. Musíš niečo zjesť. Už tak si moc chudý,” pohladí ma po chrbte Sal.

“Nie som hladný,” zopakujem ticho.

Je to pravda. V posledných dňoch som stratil chuť do jedla. Zjem toho vážne málo. Najhoršie je, že cítim ako slábnem.

“Harry….. Dobre, ale niečo malé ti donesiem, áno? Aspoň trošku. Kvôli mne,” pobozká ma Sal.

Bozk mu opätujem. To jediné ma drží pri živote. Jeho láska. Jeho bozky milujem. Sal odíde na večeru a ja sa zase pozriem z okna. Začnem premýšľať. Mám tri zveromágovské podoby, ale zatiaľ ovládam len jednu. Možno by som sa mal pokúsiť premeniť sa aj na iné zviera. Najlepšie by asi bolo začať tým jednorožcom a až potom drakom. S povzdychom sa posadím a začnem sa sústrediť. Predstavím si to krásne majestátne zviera, ktoré sa mi ukázalo v sne. Cítim prúd mágie, ale nedá sa mi premeniť. Prestanem a vydýchnem si. Takto to nepôjde. Musím trénovať. Navyše nemám ani dosť síl. Kašľať na to. Postavím sa a odídem do kúpeľne. Hneď sa mi zdvihne žalúdok. Sakra! V posledných dňoch stále zvracam, ale vôbec neviem z čoho. Asi o pol hodinu sa rozhodnem ísť do Veľkej siene. Aspoň niečo málo zjem. Aby mal Sal radosť.


Salazar


                 Prídem na večeru v hroznej nálade. Stále sa len prehrabávam v jedle.

“Sal. Musíš niečo zjesť. Čo sa deje?” chytí ma za rameno Rick, ktorý sedí vedľa mňa.

“Harry nechce jesť. Stále hovorí, že nie je hladný a pri tom stále zvracia. Mám o neho strach,” povzdychnem si.

“Možno by som mohla skúsiť niečo mu znovu dať,” pokrčí ramenami Helga.

“To by si bola milá,” pousmejem sa na ňu.

V tom vojde do vnútra Harry. Vyzerá hrozne unavene. Smutne sa naňho pozriem. Príde ku mne a ja si ho posadím na nohy. Pobozkám ho.

“Budeš trošku jesť?” spýtam sa.

“Áno,” pousmeje sa.

“Zase si zvracal, že?” pohladím ho.

Smutne prikývne. Pritiahnem si ho k sebe.

“Tu máš,” podá mu Helga nejaký pohár.

“Vieš čo? Ty si sa mu už snažila pomôcť. A nezabralo to, tak čo keby som mu skúsil pomôcť ja?” zastaví ju Frederik.

“Áno prosím,” zarazí moju odpoveď Harry.

Prikývnem. Keď to chce moje zlatíčko, tak prečo nie….


Helga


                    Ani si neviete predstaviť ako ma naštvalo, keď Harry odmietol môj “Liek”. Samozrejme to bol jed! Silný a vo väčšine prípadov nezistiteľný! Ale nemusím sa báť. Ten jed som mu do jedla dávala už týždeň. Je zázrak, že zatiaľ len zvracia. Už by mal byť pomaly na smrteľnej posteli. Čoskoro sa začne školský rok a Harry tu už dovtedy nesmie byť. Proste nesmie!!! Salazar mal byť môj. A ak nemôže byť môj, tak nebude nikoho!!!


Harry


                  Už za dva dni sa začína školský rok. Odkedy ma začal liečiť Frederik, tak sa mi trošku polepšilo. Zistil, že nejaká baktéria, ktorú som mal v tele mi brala silu a preto som tak často zvracal. Viac nás však znepokojilo, že mi v tele objavil malé čiastočky jedu, ktorý ma mal zabiť, ale moja mágia ho nejakým spôsobom likvidovala rovnakým tempom ako mi bol podávaný. Dnes mi je už o moc lepšie a tak som začal skúšať premenu na jednorožca. Celé dni nás Helga nevraživo pozoruje. Všimli sme si to všetci aj keď ona si myslí, že ju nevidíme.

“Sal?” spýtam sa ticho keď spolu s Rickom a Frederikom sedíme pred krbom v mojom a Salovom byte.

Nechceli sme sedieť v spoločenke pretože nám Helga začína príliš pripomínať skôr nepriatelia, než priateľa. Aspoň mne určite toho nepriateľa pripomína. Osobne mi veľmi pripomína Voldemorta.

“Čo je, zlatíčko?” spýta sa a pobozká ma do vlasov.

“Mám z Helgy strach,” vydýchnem.

“Zlatíčko nič ti neurobí. Je len zlá zo smrti Roweny. Videla ako zomrela a nemohla nič urobiť,” snaží sa ma upokojiť.

“Vážne si myslíš, že nemohla nič urobiť?” spýtam sa.

“Je to naša priateľka. Prečo o nej pochybuješ?” spýta sa ma Rick.

“Až príliš mi pripomína Voldemorta. Tie jej pohľady. A občas mám pocit, že v jej očiach je čistá Temnota. Som presvedčený, že to ona zabila Rowenu a jej rodinu. Určite to bol jed, ktorý som mal v sebe aj ja. Jedine ona mi dávala tie jej “lieky”. Rovnako ako dávala “lieky” Roweninym rodičom. Potom zapálila dom a ušla sem…..”

“Hou, hou, hou….brzdi. Trochu preháňaš nie?” zastaví ma Frederik.

“Možno som mladý, ale zažil som toho už príliš. Poznám, keď je niekto šialený a keď je niekto vrah. Nikdy mu nezmizne temná žiara z oči…..navyše mám sny. Keď som bol vo svojej dobe, zdalo sa mi o Voldemortovi. Teraz mám tie sny s Helgou. Už je mi jasné, že spojenie s Voldemortom nebolo kvôli jazve. Vidím činy všetkých temných čarodejov, všetkých mocných vrahov z doby, v ktorej sa nachádzam,” pritúlim sa k Salovi, ktorý ma pevne objíme.

“Tak to máme problém,” zamračí sa Sal.

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Haru 08.04.2017 v 10:25 Vyborny krásný pribeh ,miluju takove pribehy z dob zakladatelu, ale na internetu jich moc neni. Tu novou harryho schopnost si dobře vymyslela i se zveromagskymi podobami ,je to proste uzasne a uz se nemohu dockat dalsiho dilu,doufam ze budete mit cas aby vychazeli pravidelne. Jeste jednou děkuji


 • SORA 77 08.04.2017 v 23:13 Páni, to se to ale odhaluje... Tak mrzimorská Helga potvora? Tohle je originální, určitě nikdy nikoho nenapadlo udělat mrchy z ostatních zakaldatelů kromě Salazara... A toho já mám nejradši... Piš dál nemůžu se dočkat rozuzlení, je to napínavý. Díky za počteníčko.


 • lili874 09.04.2017 v 13:34 povidky harryho pottera ctu uz strasne dlouho a nedavno sem narazila na tvuj blog a musim rict ze tvoje povidky jsou skvele a jedny z nejlepsich co jsem kdy cetla. děkuji


 • Lily 10.04.2017 v 00:17 jeee Harry ktorí sa túli k Salovi to je zlaté, milujem tento pár ale nepáči sa mi že vždy ho čaká niečo zlé...... ale oni si poradia :) teším sa na ďalšiu časť a zlú Helgou


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace