Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

VIII. Návrat

Publikované 01.02.2018 v 00:00 v kategórii HP a Iný Svet ⏩, prečítané: 166x

Pre HARU, LH, SORU, DAG a KIK - za prvé presunúť celú dedinu nebol pre Harryho problém, pretože predsa len ovláda zem a Suna je piesočná dedina. :) za druhé než prišli do tohto sveta, tak skrývali svoje schopnosti, takže nemohli poraziť Voldemorta :)

VIII.


Harry


                   “Zavolala som vás sem na želanie Blackov. Ako dobre viete, tak už otvorili bránu do ich sveta. Upravili ju, aby v ich svete neubehlo od ich zmiznutia viac času ako treba. Čiže podľa ich slov, sú preč asi tak hodinu nanajvýš dve. Teraz si majú vybrať kto s tímom Black pôjde do ich sveta. Kto ísť nechce, nech urobí krok vzad. Toto bude považované za normálnu misiu,” oznámi Tsunade.

Totiž. Nachádzame sa opäť v Aréne sedem. Moji bratia stoja vedľa mňa. Na rukách držíme svojich synov a vedľa nás stojí aj Gaara, ktorý na rukách drží svojho staršieho syna Alexa. Za posledné roky sa z nás troch stali právoplatný ningovia zo Suny a zároveň z Listovej. Stal sa z nás tím Black. Od tej doby stále nosíme oblečenie toho druhu, ktoré sme si obliekli vždy na tréning a keď sme zisťovali, čím kto vládne. Práve si máme vybrať ningov, ktorí pôjdu s nami na krátku návštevu. Musíme sem dostať mojich priateľov z nášho sveta, pretože s nimi sa bude lepšie organizovať porážka Voldemorta, ale zároveň sa o tom nebude môcť dozvedieť. Čo je ďalšia výhoda. Prekvapilo ma, keď nikto z našich priateľov neustúpil.

“Dobre. Harry, máš slovo,” pozrie sa na mňa Tsunade.

Podám jej môjho syna a prejdem dopredu.

“Táto misia by nemala byť nijak zložitá. Ale nič nesľubujem. Pôjdeme len pre našich priateľov a rodinu. Boj by sa už mal skončiť, takže sa prenášadlom, ktoré som vytvoril, prenesieme do Bradavic, čo je ako niektorí už viete, škola mágie, kam sme chodili. Ako poznám riaditeľa, tak všetkých doviedol práve tam. Ste si istý, že nikto z vás, ak ho vyberiem, necúvne?” spýtam sa.

Prikývnu. Usmejem sa.

“Dobre. Takže….. budeme rozdelený na tri tými. Môj tým sa bude volať Éta, Dracov Delta a Ronov Ró. S nami pôjdu….Gaara, Sasuke, Neji, Shikamaru, Temari, Naruto, Kurama, Kiba, Kankuro, Itachi, Deidara, Sai, Ino, Kakashi-sensei a Iruka-sensei. Sakura, Hinata a Ten-ten, vás sme chceli poprosiť, aby ste nám po dobu našej neprítomnosti strážili deti, ak by ste boli tej lásky. To bude vaša osobná misia. Tí malí sú niekedy horší než diabli. Malí Záškodníci,” pousmejem sa.

“Iste. Už dlho sme si chceli skúsiť, či by sme zvládli starostlivosť o dieťa. Hlavne keď sme stále zatvorené v našej práci v nemocnici,” prikývnu nadšene.

Ja som sa stal senseiom a mám vlastný tím géninov, Draco je liečiteľ a tie štyri sú jeho sestričky, pomocníčky alebo, v prípade Sakury, kolegyňa a Ron je tiež sensei a tiež má vlastný tým. Naše tými sú však zmiešané. Sú v nich géninovia aj s Konohy a aj so Suny.

“Dobre. Okrem tých, čo idú s nami, môžu ísť ostatní preč,” usmejem sa a počkám než odídu.

Tsunade odíde tiež so slovami, že to tu už zvládneme.

“Tak. Ako som hovoril, sú tri tými. Každý tím dostane plášť s určitým lemovaním. Éta budú mať čierny plášť a k tomu oblečenie so zeleným lemovaním. Delta s modrým a Ró s červeným. Oblečenie budete mať rovnaké ako my teraz. Akurát, že ako vodci budeme mať zlaté a strieborné doplnky. Taktiež v každom tíme bude jeden člen, ktorý bude mať žlté lemovanie. To bude zástupca vodcu, pokiaľ by sme neboli prítomní. Tímy budú rozdelené hlavne podľa zručností. Tí čo ovládajú svoju moc na vysokej úrovni a dokážu ju naplno využiť budú v tíme Éta, čiže v mojom tíme. Sú to Gaara, Kurama, Temari, Itachi a Sasuke. Tím Delta bude, tak povediac, pokročilý. Čiže Naruto, Neji, Shikamaru, Deidara a Kiba. A v tíme Ró budú hlavne tí, čo buď nepoznajú dostatočne svoj potenciál, alebo by v boji moc nezvládli, hlavne keď nepoznajú nepriateľa. Nie je to myslené v zlom, ale my vidíme na akej úrovni ste. Takže tu sú Kakashi-sensei, Iruka-sensei, Kankuro, Sai a Ino. Oblečenie budete mať prichystané u nás. Zajtra ráno sa vyráža. Ešte…. Zástupcovia budú Shikamaru, Kakashi-sensei a z môjho tímu je to veľký oriešok. Neviem, či ty Gaara alebo ty Kurama. Obaja máte veľa skúseností, ale ak by ti to Gaara nevadilo, tak by to bol Kurama. Je starší a zažil si toho viac,” pousmejem sa.

Iba prikývnu a všetci odídu. Majú ešte nejakú prácu. My sa aj s deťmi vrátime domov. Snáď všetko pôjde jednoducho a podľa plánu.


                   Ráno sa u nás stretnú všetci vybraný. Dáme im ich oblečenie a plášte s kapucňou. Zatiaľ, čo čakáme na dievčatá, ktoré si prídu zobrať deti, im vysvetlím všetky zvyšné podrobnosti.

“...... Tam pôjdeme cez bránu na cvičisku, ale keď sa budeme vracať tak nás brána presmeruje za bránu Konohy. Štíty sem tak nepustia žiadnych zradcov…..”

“Ahoj. Nejdeme neskoro?” preruší ma od dverí do obývačky Sakura.

“Nie. Akurát včas….” pousmejem sa.

Dáme im naše malé poklady a tiež papiere, čo a ako majú robiť. Každé z našich detí je naučené na niečo iné.

“Quitus a poslúchaj tety, áno? Ja sa čoskoro vrátim,” pousmejem sa a objímem ho.

“Budem doblý,” objíme ma okolo krku pevne ako kliešť.

Potom sa s ním rozlúči Sasuke. Keď sa rozlúčia aj ostatní, tak odídeme k bráne. Pustím viac mágie do zeme a keď začne brána žiariť, vojdeme do nej. Objavíme sa na ministerstve pri oblúku. Teraz je to tu prázdne a až teraz si všimnem, že sú tu úplne slabé ochrany. Ani nás nezaznamenali. Idioti.

“Dobre. Teraz sa prenášadlom prenesieme do jednej zašitej uličky v muklovskom Londýne. Viem, že polovici nerozumiete, neriešte to. Mám svoje dôvody,” oznámim.

Keď sa prenesieme, tak takmer všetci sa ledva držia na nohách. Uškrniem sa a rozkážem im zostať tu. Sám sa nepozorovane dostanem k jednému obchodíku. Z vonku vyzerá nevinne, ako obchod s náradím. Ale ja poznám jeho muchy.

“Želáte si?” spýta sa mladý muž za pultom.

“Myslel som si, že takých ako ja sem nechodí mnoho. Rýchlo si na mňa zabudol Henry,” pousmejem sa a zložím si kapucňu.

“Harry! Čo tu robíš? Dlho sme sa nevideli, kamarát. Nezmenil si sa nejak?” spýta sa s úsmevom.

Obchod je prázdny tak ho zamkme. Henry je môj dobrý priateľ. Má dvadsaťtri rokov. Stretli sme sa pred rokom, keď som mal ešte štrnásť. Je to tiež čarodej, ale moc sa nášho sveta nedrží. Veľmi mi pomohol keď som bol na dne z návratu Voldemorta. Má obchod s náradím, ale len pre nezasvätených. Inak je to najlepší špión u muklov. Má veľa tajných zbraní a vybavenie, ktoré si sám zostrojil. Teraz sa nám to zíde.

“Áno. Prepadol som sa oblúkom na ministerstve a pár rokov som bol v inom svete. Teraz sme sa sem aj s priateľmi z toho sveta vrátili. Najlepšie je, že tam ubehlo pár rokov a mám tam rodinu, zatiaľ čo tu len dve hodiny najviac. Mám skoro devätnásť rokov,” opriem sa o pult.

“Tak preto vyzeráš inak. A určite niečo potrebuješ,” usmeje sa.

“Áno. Pár tvojich vynálezov. Nejaké odpočúvacie zariadenia, zbrane a podobne,” poviem vážne.

“Hm…. Dobre. Ale zbraň môžem dať len tebe. Poď za mnou,” prikývne.

“To je jasné. Moji priatelia s nimi nevedia zaobchádzať,” idem za ním.

“Tieto štenice sú napojené na mágiu. Je to môj najnovší vynález. Stačí keď si pomyslíš na miesto, kde sa má nachádzať a tam sa prenesie. Nikto iný s ňou nebude môcť manipulovať, pretože bude napojená na tvoju mágiu. Najlepšie je, že keď je napojená na tvoju mágiu, tak pomocou mysle môžeš do priestoru ukázať obraz aj so zvukom. Ak si k tomu dobrý v obrane mysle, tak tie slová a obraz dokážeš vnímať aj v súkromí vo vnútri tvojej hlavy. Môžeš ich teda použiť viac ako jednu,” ukáže mi štenicu, ktorá vyzerá ako malá, asi pol centimetrová, zlatá včela.

“To je geniálne. Super. Vezmem si ich takých tridsať. Nikdy nevieš kedy sa zídu,” pousmejem sa.

“To je pravda. Tu ich máš. Ty ich máš za polovicu. A tu máš tiež svoju zbraň. Sú k nej strieborné náboje. Tie sú účinné vždy a všade,” podá mi veci.

“Vďaka. Peniaze si vezmi z trezoru Potterovcov,” vezmem si veci.

“Si môj priateľ. Vždy rád pomôžem.”

Vezmem veci, dám si ich do vrecka a odídeme naspäť do prednej časti obchodu. Tam hneď pošlem štenice k oblúku, k ministrovi, priamo Voldemortovi pod nos, do riaditeľne pod nos Brumbálovi, do domu Weaslyovych, na Grimmauldove námestie, k hlavnej bráne do Bradavic, do Veľkej siene, jednú včelu pošlem lietať po Zakázanom lese, ďalšiu do Rokvilu, ďalšiu na Priečnu Ulicu a do Zašitej uličky, na Malfoy Manor a do obchodu k dvojčatám Weaslyovim. To zatiaľ bude stačiť. Hneď sa mi v hlave ukážu obrazy. Všetko je v poriadku. Celý Fénixov Rád je vo veľkej sieni, ako som si myslel. Teraz je prázdna. Škola bola zatvorená o mesiac skôr.

“Vďaka. Veľmi si mi pomohol. Neviem, či sa ešte uvidíme, ale toto nie je zbohom,” objímem ho.

“S tým počítam,” usmeje sa a otvorí obchod.Rozlúčim sa s ním a zase nenápadne odídem z obchodu do uličky za ostatnými. Spolu sa potom prenášadlom premiestnime k bráne v Bradaviciach.

“Vitajte na našej škole,” usmeje sa Draco.

“Páni. To je čarovné miesto. Vyžaruje z neho rovnaká aura ako z vášho domu,” poznamená Iruka.

“Áno. Obe miesta boli postavené na podobnej báze. Poďte. Všetci sú vo Veľkej sieni. Draco, ako sa zdá, tak Lucius si uvedomil, že urobil veľkú chybu a pridal sa k nám. Je len na tebe ako to príjmeš. Zvládneš to?” pozriem sa na Draca.

“Ako to vieš?” spýta sa prekvapene.

“Všetko sa dozvieš. Kvôli tomu som bol za starým priateľom,” pousmejem sa.

Spolu vojdeme do hradu. Hneď zacítim tu silu mágie. Usmejem sa a zahalený vrazíme do siene. Všetci sa na nás pozrú. Prútiky na nás hneď mieria.

“Shika, znehybni ich,” zašepká Draco.

Shikamaru ich hneď uväzní vo svojej technike.

“Kto ste?” spýta sa zamračene Brumbál.

“Zaujímavé, že nás toľko hľadáte a pri tom nás nespoznáte, keď stojíme pred vami,” uškrniem sa chladne.

Nemôžu to vidieť, ale je to počuť na mojom hlase. Všimnem si, že je tu aj Charlie a Bill. Usmejem sa.

“Koho sme hľadali? Čo tu chcete?” zamračí sa Sírius.

“Zabiť Voldyho. Všetko vám vysvetlíme, ak nás necháte rozprávať,” prídeme bližšie k nim.

Je tam len jeden veľký stôl.

“Dobre. Ale položte na stôl svoje prútiky,” prikývne Brumbál.

“My prútiky nemáme. Nepotrebujeme ich,” pousmejem sa.

Šokovane sa na nás pozrú, ale nakoniec prikývnu.

“Shikamaru, pusti ich,” prikážem.

“Ako ste to spravili?” spýta sa Snape.

“Všetko vám povieme, ale najprv by sme sa mali predstaviť. Alebo radšej začneme týmto….. Nie sme z tohto sveta, inak povedané, z tejto dimenzie. A teraz k tomu predstavovaniu...Tým Ró, prosím začnite,” pousmejem sa.

Každý kto sa ide prestaviť, tak si zloží plášť.

“Kakashi Hatake zo skrytej Listovej. 37 rokov.”

“Iruka Umino zo skrytej Listovej. Manžel Kakashiho. 36 rokov.”

“Ino Yamanaka zo skrytej Listovej. 20 rokov.”

“Sai zo skrytej Listovej. Manžel Ino. 21 rokov.”

“Kankuro zo Suny. 22 rokov.”

“Tím Delta,” usmejem sa na ďalších priateľov.

“Naruto Uzumaki-Namikaze zo skrytej Listovej. 19 rokov.”

“Neji Hyuuga-Black zo skrytej Listovej. 20 rokov.”

“Shikamaru Nara zo skrytej Listovej. 20 rokov.”

“Deidara Uchiha zo skrytej Listovej. 25 rokov.”

“Kiba Inuzuka zo skrytej Listovej. Manžel Kankura a toto je môj pes Akamaru. 19 rokov.”

“Dobre. Tím Éta,” prikývnem môjmu tímu.

“Gaara Black, Kazekage Suny, mladší brat Kankura. 20 rokov.”

“Kurama, deväťchvostý líščí démon zo skrytej Listovej, manžel Naruta. 27 rokov.”

“Sasuke Uchiha-Black zo skrytej Listovej. 19 rokov.”

“Itachi Uchiha zo skrytej Listovej. Manžel Deidari a straší brat Sasukeho. 28 rokov.”

“Temari zo Suny. Staršia sestra Kankura a Gaary. Manželka Shikamara. 24 rokov.”

“No a nás by ste mohli poznať…..” usmeje sa Draco.

“Tím Black,” pousmejem sa.

“Ronald Black. Veliteľ tímu Ró, Sensei tímu 19 a člen tímu Black zo skrytej Listovej. Manžel Kazekageho, Gaary. 19,” ukáže sa Ron.

“Draco Hyuuga-Black. Veliteľ tímu Delta a člen tímu Black zo skrytej Listovej. Manžel Nejiho a hlavný liečiteľ Konožskej nemocnice. 19 rokov.” usmeje sa aj Draco.

Mám pocit, že viac šokovaný byť nemôžu.

“Harry Uchiha-Black. Veliteľ tímov Éta, Black a Sensei tímu 24. Manžel Sasukeho a najmocnejší člen z Listovej a Suny. 18 skoro 19 rokov,” usmejem sa.Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • dag 01.02.2018 v 19:40 Ááách, no můj bože, to je .... Zlato ty jseš hotovej poklad. :)
  Culím se jak sjetá a začínám uvažovat, jak to ten týden přežiju. Tahle kapča se Ti vážně moc povedla, a když si představím jak se všichni museli tvářit, tak začínám dostávat křeč do lícních svalů. Vážně už se nemůžu dočkat, až to začnou rozdýchavat. :)


 • SORA 77 06.02.2018 v 00:57 Ty jsi zvíře, tolik šoků na ně vypustíš... Ale nemůžu se dočkat, až se Ginny dozví o dětech, doufám, že to s ní sekne...


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace