Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

VIII. Koniec 8/8

Publikované 26.11.2016 v 00:00 v kategórii HP a Návrat Minulosti ✔, prečítané: 369x

Ták a je tu posledná časť :D Pre Mary, Soru, Nyssu, Lilien a Lesiu

VIII.


Harry


                         Ako som čakal, tak na druhý deň bol Prorok plný článkov o mojom návrate, návrate Regulusa a našich troch deťoch. Je to na nevydržanie. Ešte včera, keď sme všetci odišli z Bradavic, tak sme sa dohodli, že budeme žiť na Grimmauldovom námestí a dočasne zrušíme ústredie Rádu. Tiež mi Lucius s Remusom navrhli, že sa môžeme pustiť do opráv domu v Godrikovom dole. Bol som šťastný. Dnes budeme robiť návrhy, lebo nás napadlo dom prerobiť na sídlo, kde budeme žiť všetci. Malfoy Manor by bol len takým tichým útočiskom. Lucius už požiadal o rozvod a vyzerá to tak, že Narcisa zostane na ulici. Sírius ju totiž vydedil a Lucius jej, vďaka predmanželskej zmluve, nedá ani jedinú perlu, ktorú od neho dostala. Trojčatá spia v kolískach v detskej izbe ja pri nich sedím v kresle a čítam si knihu, keď vtom príde do izby Ron.

“Ahoj,” zašeptám.

“Ahoj. Harry? Chcel som sa ťa spýtať…..” začne potichu a sadne si pri moje nohy na zem a sleduje kolísky.

“Čo by si potreboval?” spýtam sa.

“Aké je to byť tehotný?” spýta sa ticho.

“Ako to myslíš?” nechápem.

“No….. Ako to spoznáš,” zahryzne si do pery a pozrie sa na mňa.

“No….býva ti často zle a menia sa ti nálady. Ja som na začiatku cítil nepríjemný pocit, tlak niekedy bolesť, v podbrušku. Prečo vlastne?” spýtam sa nechápavo.

Všimnem si, že pri otvorených dverách sa mihnú dva tiene. Nevšímam si ich.

“Vieš, keď som sa z toho albumu dozvedel, že si tehotný, tak som tiež zatúžil po dieťatku. Všetci si myslia, že sme s Dracom ešte nič nemali, ale to nie je pravda. Pred tromi mesiacmi som si dal jednému z bratov namiešať tento elixír. Netušil čo je to za elixír. No a potom som sa vyspal s Dracom. Ale bolo to nechtiac. Zabudol som, že som vypil ten elixír, a že on o tom nevie. A teraz si myslím, že som v tom, ale mám strach mu to povedať,” skloní hlavu a rozplače sa.

Toto je snáď zlý vtip. Pozriem sa ku dverám, kde uvidím šokovaného Luciusa a ešte šokovanejšieho Draca. Odkašlem si. Keď sa na mňa Ron pozrie a uvidí kam sa pozerám stuhne.

“D-Draco. J-Ja ti to vysvetlím,” postaví sa rýchlo na nohy.

Draco k nemu vzhliadne.

“Je to pravda? Môžeš byť tehotný?” spýta sa ticho.

“Draco….” vzlykne a prikývne, pričom si obtočí ruky okolo seba.

Draco k nemu rýchlo príde a objíme ho. Ron je šokovaný, ale vidím na ňom, že šťastný. Rozplače sa šťastím, hlavne keď mu Draco povie, že je šťastný ak je tehotný. Nakoniec ho vezme za Severusom. Potichu zavriem dvere od izbičky a spolu s Luciusom ideme za nimi do kuchyne. Divím sa, že tu práve on chcel ostať. V takomto starom, zaprášenom dome. Sadneme si za stôl, vlastne ja na Rega, a počúvame, čo sa bude diať.

“Severus?” ozve sa Draco.

“Áno?” spýta sa a vzhliadne od plánov.

“Mohol by si skontrolovať Rona?” spýta sa.

“Čo ti je?” zamračí sa Sírius.

“Ehm….” sčervená Ron.

“Máme pocit, že je v tom,” odpovie Draco.

Som rád, že ho v tom nenechal samého.

“V čom?” nechápe Sírius.

Povzdychnem si. Celý Sírius.

“Ron je asi tehotný,” objasním.

“Čože?!” zakričia všetci.

“Nie sme si tým ale istý,” zarazí ich Draco.

“Povedali ste, že ste spolu nič nemali!” ukáže na nich vyčítavo Remus.

“A čo iné sme mali povedať? Navyše ste chceli počuť, že sme spolu nič nemali. Nečakali sme, že sa stane toto,” zamračí sa Draco.

“Ale to by ste si museli zobrať elixír……”

“Ja som si ho vzal. Potom som to zabudol povedať Dracovi a neskôr som mal strach mu to povedať,” zašepká Ron a skryje sa za Draca.

“S vami budeme mať ešte veľa problémov a prekvapení čo? Poď sem,” povzdychne si Severus a ukáže Ronovi, aby prišiel bližšie.

Použije na ňom niekoľko kúziel a výsledky sa zapisujú na nejaký papier. Dosť sa pri tom mračí a keď skončí tak si povzdychne.

“Podľa všetkého si v treťom mesiaci tehotenstva. Takže si musíš dávať pozor. Čoskoro pôjdeš do štvrtého, takže niekedy na prelome Septembra / Októbra by si mal porodiť,” odpovie Severus.

“To ale nie je všetko,” zamračí sa Reg.

“Iste,” zavrčí naňho Severus a pozrie sa na Rona s Dracom, ktorí vyzerajú šťastne.

“Čakáte dvojčatá,” dopovie.

Vážne? To je super. A asi si to myslia aj nový čoskoro rodičia. Usmejem sa. Pozriem sa na Rega. Nakoniec nám Lucius vybavil svadbu už za dva dni. A teraz asi bude musieť vybaviť svadbu aj pre svojho syna. Molly Weasleyová sa zblázni, keď sa to dozvie. Weasleyovci sem stále chodia, aj keď sa mi začali trochu vyhýbať, hlavne Giny. Moje deti tiež nemajú príliš v láske. Práve dnes je akurát čas na ich príchod. Vtom sa rozhorí krb. Ja o vlkovi a vlk….. Von vyjdú všetci Weasleyovci. Okrem Percyho. Prišli dokonca aj Charlie s Billom.

“Ahoj zlatíčko. Ako sa tu máš?” privíta svojho syna Molly.

“Dobre, mami. Ale potrebujeme vám niečo povedať. Môžete sa posadiť?” skloní hlavu Ron.

“Čo sa deje? Si snáď chorý?” vystraší sa Molly, ale sadne si k ostatným.

“Myslím, že je viac než zdravý. Veď aha už aj pribral,” zasmeje sa Giny.

Je pravda, že Ron trochu pribral, ale nedávali sme tomu väčšiu váhu až do dnes. Ron skloní hlavu a sadne si na Draca.

“No tak, čo si nám to chcel povedať?” spýta sa pán Weasley.

“Ja….Huh…..Ja s Dracom budeme mať deti,” povie ticho.

“Iste keď budete starší, tak to očakávam, aj keď som nie nadšená, že to bude práve s mladým Malfoyom, ale za tých pár rokov sa toho môže toľko zmeniť…...,” začne Molly.

“Nie mami. Chcel som tým povedať, že som tehotný. Čakám s Dracom dvojčatá,” zastaví svoju mamu Ron.

“Čože? Tak to ani náhodou! Si príliš mladý! Nedovolím, aby si si zničil život!” zakričí naštvane.

“Ale Harry má už trojčatá a je mladší odo mňa,” začne Ron zúfalo.

“Je mi jedno, že si zničil život. Nebudeš si ho ničiť aj ty! Pôjdeš na interrupciu!” zakričí Molly.

Tak toto bolo hnusné. Ja svoj život milujem len vďaka mojim priateľom a svojim deťom. Nezničil som si ho. Rozplačem sa a schovám sa v Regovej náručí. Ešte stále som precitlivený z pôrodu.

“To nebude možné. Mužské tehotenstvo je zakázané zrušiť už po prvom mesiaci. Ron je v treťom,” odpovie Severus.

“Tak sa tých parchantov zbavíš hneď po pôrode!” skríkne Molly.

“Nikdy!!! Nevzdám sa svojich detí a nebudem mať zničený život! Ty si ho snáď mala zničený, keď sa ti narodil Bill alebo Charlie, alebo niekto iný z nás?! Svojich detí sa nevzdám,” zašepká nakoniec a rozplače sa Dracovi v náručí.

Ten ho odtiaľto vezme preč a mňa odnesie Reg. Počujem ako ostatným Záškodníkom zašepká niečo ako “Vyriešte to” a už nás nie je. Zaspím v jeho náručí.


                    Zobudím sa až večer. Zľaknem sa. Čo je s deťmi? Chcem sa postaviť, ale zastaví ma Regova ruka.

“Pokoj láska. Deti sú v poriadku. Postarali sme sa o ne. Už spia,” zašepká a stiahne ma zase do postele.

Pozriem sa na hodinky. Deväť preč. Huh. Dobre. Zavŕtam sa do náruče svojej lásky a zaspím.


O dva roky neskôr…….


Harry


                     Stojím oproti tomu parchantovi, ktorého nazývajú Temným pánom. Práve sa končí môj siedmy rok, ktorý bol fakt hrozný. O deti sa starali Regulus so Síriusom počas školy a potom ja. Deti mi krásne vyrástli. Nerád by som ich teraz opustil. Ale Voldemort si vybral chvíľu na boj práve teraz. Porazí ma. Dokonca aj Ron s Dracom majú krásnych chlapcov. Starší má červené vlásky a biele oči po Dracovi a mladší má blond vlásky a modré očka. Dokonca aj Lucius sa konečne po rozvode usadil s Remom a Sírius so Severusom. Konečne sme dokončili vilu v Godrikovom dole. A teraz nám pokojný život zase naruší Voldemort. Všetci moji priatelia stoja pri mne. Pozriem sa na Rega a ústami mu naznačím “Milujem ťa”. Potom sa strhne veľký boj, počas ktorého sa s Voldemortom premiestnim preč. Netuším kde som, samozrejme než sa pozriem okolo. Godrikov dol. Srdce sa mi takmer zastaví. Vie snáď o mojich deťoch? Pozriem sa naňho.

“Áno Harry. Tu som zabil tvojich rodičov. Nie si tu rád? Už nikdy nebudeš mať možnosť viesť normálny život a týmto rod Potterov vymrie,” zasmeje sa.

Oddýchnem si. Nevie o mojich synoch. Pošle na mňa Avadu, ale neviem prečo, tá sa odrazí od nejakého štítu a zabije Voldemorta. Tento krát natrvalo. Ako je to možné? Než omdliem, tak započujem plač svojich trojčiat.


                  Zobudím sa vo svojej posteli. Pohnem sa a zistím, že ma hrozne bolí v brušku. Zastonám. Hneď sa otvoria dvere a dnu vbehnú moje deti. Prídu k posteli.

“Tati, je ti doble?” spýta sa môj miláčik Miracle.

“Áno zlatíčka. Zavoláte prosím niekoho?” usmejem sa nežne a pohladím ich po hlave.

Astro s Meteom prikývnu a odídu. Miracle sa vyšplhá na posteľ a pritisne sa ku mne. Objímem ho a pobozkám ho do vlasov.

“Bál som sa o teba,” zamrmle.

“Neboj sa zlatíčko. Všetko bude v poriadku,” pohladím ho po chrbte.

Vtom do izby vtrhnú ostatní. Zistím, že Miracle zaspal. Usmejem sa.

“Ahoj láska. Ako ti je?” pohladí ma po ruke Reg a pobozká ma.

“Celkom fajn. Len ma trochu bolí bruško. Čo sa stalo?” spýtam sa a ľahnem si.

Severus ma prezrie a naše deti si ľahnú na posteľ pri mňa.

“Porazil si Voldemorta. Ale nevieme ako. Našli sme ťa neďaleko domu v bezvedomí. Spal si dva dni. Bruško ťa bolí, lebo sme zistili, že si tehotný a ak na teba Voldemort zoslal nejakú nebezpečnú kliatbu, tak ťa chránil štít a tá sa odrazila,” odpovie Severus.

“Bude v poriadku? Použil Avadu,” zašeptám a pohladím si bruško.

“Takže som mal pravdu. Už druhýkrát si prežil smrtiacu kliatbu,” uškrnie sa Lucius.

“Dieťatko by malo byť v poriadku,” pohladí ma Sírius po chrbte.

Usmejem sa. Aspoň jedna dobrá vec.


„Blíži sa ten, kto bude mať moc zvíťaziť nad Temným pánom... narodený tým, ktorí sa mu tri razy vzopreli, narodený, keď siedmy mesiac pohasína... a Temný pán ho poznamená ako seberovného, ale on bude mať moc, o ktorej Temný pán nevie... a jeden z nich musí zomrieť rukou druhého, lebo ani jeden nemôže žiť, kým je druhý na žive... ten, kto má moc zvíťaziť nad Temným pánom, sa narodí, keď bude siedmy mesiac pohasínať...“


                Prešlo pár dní, týždňov, mesiacov a nakoniec prejdú aj roky. Stále sme šťastní. Zostali sme žiť v Godrikovom dole. Mne sa narodili zase dvojčatá a Ron s Dracom si urobili ešte jedno dieťa. Ale určite nebudú naše deti posledné. Severus nalial Síriusovi elixír do pitia, takže ho vlastne bez jeho zvolenia oplodnil, ale nakoniec to prijal viac než dobre. Sev sa neustále snažil pomôcť Removi, aby mohol mať tiež dieťa bez toho, žeby ho zabil pri premene. Nakoniec vymyslel elixír, ktorý tlmil premeny počas tehotenstva. Chcelo to ale risk, takže bolo možné, že pri prvom splne Rem potratí. Na to sa pripravovali všetci veľmi dlho. Nakoniec to ale fungovalo. Takže mohli mať deti aj oni. Takže takto končí tento príbeh. Weasleyovci sa s nami nakoniec uzmierili, takže pani Weasleyová dostala možnosť spoznať svoje vnúčatá a aj naše deti. Asi nemusím spomínať, že zo mňa a aj Rona sa onedlho stala tiež taká “pani domáca”, lebo sme mali toľko detí, že sme sa od nich nemohli pohnúť. Ale nevadilo nám to. Starali sme sa spolu s Remom a Ronom aj o Síriusove deti, keď bol v práci. Užili sme si veľa zábavy a snáď jej bude ešte viac. Reg mi každým dňom viac a viac dokazuje ako veľmi ma miluje, začo ho milujem ešte viac.


<3 KONIEC <3

Komentáre

Celkom 6 kometárov

 • SORA 77 26.11.2016 v 01:15 Krásný sladký zakončení. To Ronovo těhotenství mě překvapilo a vypadá to, že máš sklon dělat z Molly Weasleyové pořádnou dračici... I tak, ale krásná povídka, děkuju za hezké chvilky u jejího čtení.


 • Mary 26.11.2016 v 14:26 Tak sme na konci... Oceňujem nápad, ja by som nemala nervy pustiť sa do boja s časom, ja sa strácam pri tých časovratových zmenách, preto ťa obdivujem, že si sa na to dala a nezamotala sa. Som rada, že všetko dobre skončilo, že Molly dostala rozum a všetci sú šťastní, hoci ten záver bol už aj na mňa príliš sladký :-P
  Ale dobrá práca, tie gramatické chyby a tú nešťastnú predložku pri ti odpúšťam ;-)


 • Lesia 28.11.2016 v 16:21 Naozaj sa ti to podarilo


 • pelupe 19.02.2017 v 17:21 Moc se ti to povedlo,je skvělý kolik mají dětí.
  Děkuji za krásné čtení.


 • Mima 19.03.2017 v 02:25 Awwwwww... ♥♥♥

  Dokonalé!!! ♥♥ Som rada, že to všetko dobre dopadlo! :D ♥ A majú toľko detí ako smetí :D

  Našťastie Harry prežil :D Inak by som... ťa prišla zjesť :DD ♥♥


 • Cally 23.08.2017 v 10:47 Nádhera :) vůbec jsem nečekala, že Molly předvede takovou scénu. Jsem ráda, že nakonec vše dobře dopadlo :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace