Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

VIII.

Publikované 15.03.2018 v 00:00 v kategórii HP a Temná Túžba ✔, prečítané: 168x

Pre PERSY, SORU, DAG, VAYTRU a NOMOM :) dúfam, že si poviedku užijete. Včera som dokončila písomnú časť maturit, ale neviem ako stihnem vydávať poviedky po tomto týždni, pretože nemám vôbec nič pripravené a ani náladu práve príliš písať, ale snažím sa aspoň na niečo urobiť pokračovanie :D

VIII.


Lucius


             So Severusom a Tomom sa čo najrýchlejšie dostaneme do hniezda Azraelového Baziliška. Cítim cez naše novovytvorené potu, že čím bližšie sme, tým viac má strach. Keď sa dostaneme do hlavného sálu, naskytne sa nám pohľad na Azraela, ktorý vo veľkom hniezde chráni Draca. Obaja majú svoje krídla vytiahnuté a Azrael sa snaží čo najlepšie chrániť naše mláďa. Našťastie Bazi sa drží ďalej v potrubiach, aby nám tu nezavadzal. Môj tvor sa snaží do popredia pretlačiť inštinkty chrániť svoje mláďa a partnera, ktorého očividne niečo ohrozuje, ale môj racionálny rozum mi hovorí, aby som sa pokúsil upokojiť svojho druha. Pozriem sa na Toma, ktorý pochopí a vezme Severusa na druhú stranu miestnosti, čo najďalej od Aza. Ja sa priblížim k hniezdu. Az ma pokojne nechá priblížiť a keď som pri ňom, tak sa mi vrhne do náruče a zachytáva moju vôňu. Pevne ho objímem a sám ho začnem kontrolovať či je v poriadku. Vezmem ho na ruky a prenesiem ho do hniezda za Dracom. Nechám vyjsť svoje krídla a oboch ich do nich zabalím.

“Láska upokoj sa. Nikto nie je v nebezpečí. Všetko je v poriadku,” pobozkám ho na ucho.

“Prisahám, že všetko je v poriadku. Upokoj sa a všetko vyriešime. Poď láska,” obtieram sa mu o krk.

“Otec, vážne musím byť prítomný, pri vašich sexuálnych aktivitách,” uškrnie sa Draco.

“Draco, sklapni. Nič nerobíme, len musím upokojiť Aza. Pokiaľ by si teraz od nás odišiel začal by oveľa viac panikáriť a to by rozhodne ničomu nepomohlo,” zamračím sa na svojho syna.

“Lucius,” zašepká Az.

“Som tu malý. Aj Draco je pri tebe,” pobozkám ho do vlasov.

“Odpusť. Nechcel som tak spanikáriť, len niečo veľmi vystrašilo môjho tvora. Čo sa stalo?” odtiahne sa a pozrie sa mi do očí.

“Nič zlatko. Bol to dlhý deň. Mal by si si odpočinúť, potom sa porozprávame,” pohľadím ho po tvári a vezmem ho do náruče.

Som rád, že neprotestuje a cestou z tejto diery mi zaspí v náručí…… O pár hodín s ním mám skutočne nepríjemný rozhovor o antikoncepcii, ktorú, ako som zistil, odmieta jeho tvor. Túto noc sme išli spať z Azraelovou výhrou a mojou prehrou, ale musím priznať, že aj ja a aj môj tvor je šťastnejší keď Az nebude brať antikoncepčný elixír, čím sa zvýšia šance na jeho oplodnenie, keď sa konečne spojíme. Ale aj tak musím uznať že to skutočne nie je práve najbežnejšie v tejto dobe.


Koniec Júla …….


Azrael


              Už mesiac trávim čas ako Luciusov druh. Bolo dosť zaujímavé sledovať pohľady smrtijedov a ich detí, keď som bol oficiálne predstavený ako syn Temného lorda a taktiež ako druh Luciusa Malfoya. Vlastne, Lucius bol predstavený ako môj druh. Draco sa tým tiež dostal do úplne inej pozície než doteraz. Ďalší rok bude veľmi zaujímavý, keď do teraz deti iba tušili, že Harry Potter je zapletený z temnou stranou a zrazu sa im to potvrdilo od samotného Temného pána, ktorý ma predstavil ako svojho syna. Taktiež vedia, že dnešným dňom Harry Potter zomrie a Azrael Severus Snape nastúpi do Bradavic, ako Dracov rodinný priateľ. Slizolinčania budú celý rok na ihlách. Už pred pár dňami sme spolu s Dracom boli na Priečnej s Lucom a mojim ockom. U Gringottov sme zariadili všetko čo bolo potrebné a potom sme išli na obed. Celý čas som sa držal veľmi blízko Lucia a na obede som nútil Draca jesť viac, k veľkému pobaveniu ocka s Lucom a k nešťastiu Draca. Dnes je už dokončený plán “Zbaviť sa Harryho Pottera” a práve to falošné telo hodili smrtijedi do stredu Priečnej. To je veľká zábava. Všetko to sledujeme z kníhkupectva, kde sme sa dnes rozhodli ísť a Dracom a Lucom. Ocko je Bradaviciach aj s Rémusom a Síriom. Musia sa pripraviť na nový školský rok, hlavne preto, že Rémus a Sírius budú učiť. Keď vypukne poplach, tak si ho nijak moc nevšímame a radšej ideme pokojne preč z miesta činu. Keď sme už v bezpečí za ochranami Manoru a Draco išiel do svojej izby, tak sa posadím na Luca, ktorý sedí na gauči pred krbom v jeho pracovní s knihou v ruke.

“Luc?” objímem ho okolo krku.

“Čo by si rád, láska?” objíme ma a knihu položí vedľa seba na gauč.

“Rozmýšľal som…. Teraz, keď sme už oficiálno-neoficiálne vzatý, čo by si povedal na to, aby sme v našom vzťahu trošku pokročili?” sčervenám mierne a usmejem sa.

“Oficiálne si ťa vezmem až keď na to budeš pripravený, pretože a teraz máme len medzi sebou manželskú zmluvu, ale v tomto, ako ty hovoríš “oficiálno-neoficiálnom” stave manželstva, by sme rozhodne pokročiť mohli,” usmeje sa a pobozká mam.

Usmejem sa do bozku a nechám sa bozkávať. Cítim ako sa mi zdvíha tlak a tíško vzdychám. Lucius sa presunie perami na môj krk a začne ma jemne bozkávať. Jedna jeho ruka si nájde cestu cez môj chrbát až k môjmu zadku, za ktorý ma pevne chytí. Pohnem sa v jeho lone a zacítim jeho vzrušenie. Nechám sa položiť na gauč a moje ruky sa rozídu po jeho tele. Viem, že ešte nie som pripravený na úplne spojenie, ale toto sa mi veľmi páči. Dá mi dole tričko a nežnými bozkami sa cez moju hruď dostane až k zipsu na nohaviciach. Pozrie sa mi do oči pre povolenie a keď neuvidí odmietnutie, tak mi dá dole aj nohavice. Sčervenám a dosť ťažko dýcham. Prejde späť na moje pery a hlboko ma pobozká. Bozk mu veľmi rád vrátim. Zatiaľ čo má bozkáva a jeho jazyk sa hýbe v mojich ústach, tak jeho jedná ruka vojde do mojich boxeriek a pevne chytí môj penis. Zavzdychám a poškriabem Lucia po chrbte, ale bozk nepreruším. Jednu svoju ruku presuniem k jeho nohaviciam a tentokrát ma nechá, aby som sa ho dotkol. S nenásitnou radosťou mu strčím ruku do nohavíc a chytím jeho penis. Poteší ma keď vzdychne a pohyb rukou zopakujem. Nikdy pred tým mi nedovolil sa ho dotknúť, takže je to pre mňa znamenie, že dovolil pokročiť v našom vzťahu. On mi pomaly dáva dole aj boxerky. Viem, že mi dáva šancu z tohto vycúvať, ale to rozhodne nemám v pláne. Keď pod ním konečne ležím nahý, tak Luciovi vyzlečiem košeľu. Jednou rukou ho jemne hľadím po hrudi zatiaľ čo druhou mu stále hľadím penis. Keď mu však chcem rozopnúť nohavice, tak ma už zastaví a posunie sa nižšie, čím s ním stratím kontakt. S úsmevom mi pozrie do očí a nečakane vezme môj penis do úst. Vyvalím oči a prehnem sa v chrbte. Netrvá dlho a z tohto neznámeho, ale veľmi dobrého pocitu sa spravím. Zadýchane sa pozriem na Luca a pritiahnem si ho k bozku. Opäť ho vezmem do ruky. Zanedlho a za stáleho bozkávania tiež vyvrcholí.

“Milujem ťa,” zašepkám tíško keď ležím v jeho náručí.

“Aj ja ťa milujem Az. Ani nevieš aký som šťastný, že som ťa našiel,” pobozká ma do vlasov a zakryje ma dekou.

V polospánku sa usmejem a pritúlim sa bližšie k pevnému telu vedľa mňa.


Draco


                  Už je skoro večera a môj otec s Azraelom sa stále nikde neukázali. Pokiaľ viem, tak dnes mal otec učiť Azraela lietať, ale na záhrade vôbec neboli. Severus s Tomom ich tiež nevideli, čo mi už naháňa celkom strach. Kam sa zase zašili? Rozhodnem sa ísť skontrolovať otcovu pracovňu. Možno, že riešili niečo ohľadom toho tela na Priečnej. Už teraz sú toho plné noviny špeciálneho večerného vydania Denného Proroka. Nikto nepíše o ničom inom, len o ich mŕtvom spasiteľovi. Otvorím dvere do otcovej pracovne a privíta ma ticho. Na gauči zaregistrujem pohyb a nemusím byť genius, aby som pochopil, čo sa tu dialo. Zvlášť keď všade po zemi sú Azraelove veci a otcova košeľa. Ticho zavriem dvere a odídem do jedálne za štyrmi zvyšnými obyvateľmi domu.

“Kde máš otca a Aza? Väčšinou tu bývajú ako prvý,” usmeje sa Sírius.

Keď ho človek spozná, tak je celkom fajn. Sadnem si a odfrknem si.

“Ako sa zdá, tak ho otec zamestnal iným spôsobom ako večerou. Teraz by som vám neradil ich hľadať v otcovej pracovni.”

“Draco, vážne nepotrebujem vedieť, čo, kde a kedy robí môj syn s Luciusom. A rozhodne nie pri večeri,” zamračí sa Severus.

“Iste strýko. Prepáč,” pousmejem sa nevinne.

Tom sa moc do rozhovoru nezapája, ale Sírius s Rémusom sa celkom dosť zabávajú. Viem, že chcú niečo povedať, ale radšej nechcú dráždiť Toma. Všetci vieme, že môže byť tolerantný, ale keď sa jedná o jeho rodinu, tak je až moc ochranársky. Plus k tomu pridajte status Temného pána a to sa rovná radšej ho nenaštvať. V pokojnej atmosfére a rozhovoroch prejde zvyšok večere.


Harry


               Zobudím sa na veľmi zlý sen. Je mi až zle. Ťažko dýcham a celý sa trasiem. Až keď zacítim silné ruky okolo mňa a jemné bozky na krku, tak si uvedomím, že som v bezpečí Luciusovej náruče. Ako ďalšiu vec si všimnem, že je vonku už tma.

“Pokoj láska. Tíško, som tu….” šepká mi medzi bozkami.

“Lucu,” zašepkám stále roztrasene.

“Chceš mi povedať, čo sa ti snívalo?” spýta sa a pohľadí ma po tvári.

“Ja…… Brumbál,” vzlyknem.

“Čo urobil zlatíčko?” pevnejšie ma chytí.

“Neviem…. Bol som uňho v pracovni a niečo mi dal a…… a to ma zobralo niekam preč. Ďaleko,” vzlyknem a skryjem sa mu v náručí.

“Už ti neublíži. Tíško…… Mávaš tieto sny často?” hľadí ma Luc po nahom chrbte.

“Dnes prvýkrát. Odkedy spávam s tebou, tak som nemal ani jeden zlý sen,” pritúlim sa bližšie k jeho hrudi.

“Dobre. Upokoj sa. Určite to nič nie je. Poď. Pôjdeme do postele. Je veľa hodín a večeru sme už aj tak premeškali. Ak si hladný, tak nám od domácich škriatkov objednám niečo na jedenie,” pobozká ma a vstane.

“To by bolo fajn. Len niečo malé,” usmejem sa.

Začnem sa pomaly obliekať, keďže som na rozdiel od Luca celý nahý. Luc sa ma každú chvíľu dotkne, alebo mi dá bozk. Nakoniec sa nedostanem ďalej ako k natiahnutiu nohavíc, keď ma vezme do náruče a odnesie z rozhádzanej miestnosti. Zasmejem sa, ale neprotestujem. V izbe nás už čaká večera. Je to tu veľmi romantické. Malý stôl akurát pre dvoch, sviečky kam sa pozrieš, víno a úžasná večera. Je to krásne, ale podozrievavo sa pozriem na Luca.

“Čo si vlastne objednal od škriatkov?”

“Nič čo si nezaslúžiš,” dá mi jemný bozk na krk.

Je až neuveriteľné aký pozorný je. Každým dňom som doňho zamilovaný viac a viac. Nikdy som si nemyslel, že budem mať takéto šťastie. Mám milujúcu rodinu, rodičov, milenca, priateľov a všetko o čom sa mi ako dieťaťu ani nesnívalo. Spoločne sa navečeriame. Jedlo je úžasné. Po úžasnej večery ma Lucius opäť vyzlečie z vecí, ktoré som mal na sebe a dovedie ma k posteli. Viem, čo by chcel. Nechám ho nech si robí čo chce. Nemôžem sa stále báť a Luciusa milujem, tak prečo sa mu neodovzdať? Možno nie som pripravený na neznáme, ale to nebudem nikdy. A nechcem o Luciusa prísť…..

“Láska, nad čím premýšľaš?” spýta sa sa Lucius.

Ani som si neuvedomil, že ma iba nežne hľadí po boku a nič iné. Pozriem sa naňho. Tak veľmi chcem náš vzťah posunúť na ďalšiu úroveň. Tak moc chcem zažiť ten pocit plnosti.

“Lucius….. Chcel by som to skúsiť,” zahryznem si do pery.

“Azrael. Ešte nie si pripravený,” pohľadí ma starostlivo po tvári.

“Ja viem Luc, ale na toto nebudem pripravený nikdy. Vždy vo mne bude ten kúsok strachu prevládať. Nie je ľahké pustiť sa do neznámych vôd a vzdať sa časti seba samého, ale raz to aj tak budem musieť prekonať. Ty si mi ukázal čo je to milovať a ako milovať. Ja ťa milujem a to sa nikdy nezmení. Chcem sa ti za to odovzdať nie len srdcom a dušou, ale aj svojim telom. Chcem ti konečne patriť celý,” pozriem sa naňho prosebne.

Vo vnútri cítim napätie, ktoré sa trochu zmierni, keď ma Luc začne nežne bozkávať, ale aj tak nezmizne.

“Dobre Az, ale keby sa čokoľvek stalo, tak ma zastav. Nechcem ti ublížiť. Pamätaj si, že ťa milujem,“ pobozká ma ustarane.

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • SORA 77 15.03.2018 v 00:11 Moc dojemná kapitolka. Ale tuším, že se příště něco zvrtne... Co má ten zatracený Brumla v plánu?


 • Nomom 17.03.2018 v 01:33 Co se s tím krámem stalo? Než to začalo blbnout chtěla jsem napsat, že naprosto nesnáším Brumbála a všechny ty jeho pletichařiny. Krásná kapitola a moc se těším na další. Reálně jsem se tak 5 minut dívala na věnování a ona tam byla má přezdívka, to se ještě nestalo (*dojatý výraz*). A ta nechuť psát je po maturitě naprosto normální, protože z mozku se stane krupice, hlavně se k psaní nenuť nebo si ho zprotivíš a kdo pak dokončí všechny tvé úžasné nedokončené povídky (*zděšený výraz*).


 • VayTra 17.03.2018 v 17:40 Úžasná kapitola :D bojím se aby Harryho sny nebyly prorocké


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace