Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

VII. Potomkovia troch rodov

Publikované 23.11.2016 v 00:00 v kategórii HP a Návrat Minulosti ✔, prečítané: 356x

Pre Soru, Mary, Lilien, Lesiu a Jasmínku - už som ťa dlho nevidela a Jr skvelé ťa zase vidieť. :D Snáď sa vám bude časť páčiť. Už sme pri konci. Dnes je tu predposledná časť :D ^_^ príjemnú zábavu ;)

VII.


Regulus


                 /Ká. Mal sssom taký sssstrach. Au. Maličký sssa pýtajú na sssvet. Už násss chcú ssspoznať,/zasyčí bolestne.

/Pokoj maličký. Budete v poriadku. Milujem ťa a toľko sssi mi chýbal. Už ťa nikdy nepussstím. Poď. Pomôžeme ti,/pobozkám ho a vezmem ho na ruky.

Tak dlho som ho nedržal. Tak veľmi mi chýbal. Najradšej by som ho bozkával stále, ale práve teraz to nie je vhodné. Položím ho na posteľ. Vankúšmi mu podopriem chrbát. Tíško zavzlyká a chytí si bruško. Pozrie sa mi do oči a vidím v nich strach, bolesť a lásku. Chytím ho za ruku a pobozkám ho. Bozk mi urýchlene vráti a nechce ma pustiť. Nakoniec náš bozk ukončí. Zhlboka dýcha. Prichádza mu ďalšia kontrakcia. Zakloní hlavu a vykríkne. Pozriem sa na Severusa.

“Musím urobiť cisársky rez. Inak tie deti neprežijú,” pokrúti hlavou.

“Urob to,” ozve sa Harry v bolestiach.

Prikývnem. Severus si vyčaruje všetko, čo bude potrebovať a dá sa do práce. Lucius s Remusom sa držia na jednej posteli a kriesia Síriusa, ktorý odpadol. Uškrniem sa. Nikdy nebol silná povaha. Ron s Dracom sa na Harryho pozerajú vystrašene. Započujem detský plač. Pozriem sa na Severusa. V rukách drží malé dieťatko. Zoberiem si ho od neho a zabalím ho do modrej deky. Severus pomaly dostáva von aj ďalšie dieťa. Harry stále narieka bolesťou a stráca príliš krvi. Malého Astra si vezme Draco a ja sa venujem svojmu druhému synovi. Metea zabalím do čiernej deky a podám ho Ronovi, aby ho podržal. Severus mi zatiaľ podá môjho posledného syna a on sa stará o môjho milého. Miraclea zabalím do zelenej deky. Pozriem sa na Severusa a Harryho. Harry ťažko oddychoval. Oči mal otvorené, ale prázdne a pozeral sa len pred seba.

“Severus, prečo nevníma?” vystrašene sa naňho pozriem.

“Potrebuje cítiť mágiu svojich detí. Daj mu opatrne do náruče…..” pozrie sa na môjho najmladšieho syna.

“Miracle,” prikývnem a opatrne ho položím Harrymu na hruď.

Zažmurká a opatrne si ho chytí. Pozrie sa naňho a usmeje sa. Potom sa otočí na mňa unavene mi ukáže, aby som šiel k nemu. Priľahnem si k nemu a objímem ho. On si na mňa ľahne a pokojne oddychuje. Ron mi podá Metea. Draco má stále na rukách Astra.

“Aké teda budú mať mená?” spýta sa Lucius.

“A kto im pôjde za kmotra?” spýta sa Ron.

Pozriem sa na Harryho.

/Ssstále platí to, že sssi ma chcešss vziať?/spýta sa.

/Navždy to bude platiť, Lord Chrabromil,/usmejem sa.

/Ten titul mi zosstal?/prekvapene sa na mňa pozrie.

Prikývnem.

/Vezmem sssi ťa a vezmem sssi meno Chrabromila. Všssetky Potterovssské účty sssa ssspojili sss Chrabromilssskými, aby sssi nemusssel mať dlhé meno,/pousmejem sa.

/Takže to budú Chrabromilčania? A nevadí ti, že meno Black možno zanikne ak Sssíriusss ssso Ssseverusssom nebudú mať deti?/pozrie mi do oči.

/Tak čo by sssi navrhoval?/prekvapene sa spýtam.

/Každý bude mať iné meno a za kmotra by som chcel Draca, Rona a Luciusa,/pousmeje sa.

“Dobre,” prikývnem.

“Takže?” ozvú sa ostatní.

“Najstarší sa bude volať Astro Magic Chrabromil a za jeho krstného otca by sme chceli teba Draco ak s tým súhlasíš,” usmeje sa Harry.

“Vážne? Veď sa skoro nepoznáme. Celé roky sme sa nenávideli,” prekvapene sa naňho pozrie Draco.

“Možno sa nepoznáme moc dobre, ale poznám tvojho otca a Ron ti verí. Nemám dôvod ti neveriť ja,” usmeje sa.

“Ďakujem. Veľa to pre mňa znamená,” usmeje sa Draco a malého si poupraví v náručí.

“Náš druhý syn sa volá Sirael Meteo Potter. Reg súhlasil, aby jeho krstným otcom bol Ron. Prijmeš to?” spýta sa Harry nežne.

“Iste Harry. Ďakujem,” usmeje sa a ja mu podám Metea.

“A náš posledný syn sa volá Miracle Orión Black. Lucius, chcel som ťa poprosiť, či by si bol jeho krstný otec,” pozriem sa na Luciusa.

“Iste,” prikývne a usmeje sa.

Pozriem sa na Harryho, ktorý mi podal Orióna.

“Meno Orión sme sa rozhodli dať po tebe, Sírius. Bol to Harryho nápad. Keď sme boli deti,....”

“Harry, je stále dieťa,” preruší ma Lucius, ale nevšímam si ho.

“Keď sme boli deti, nevedel som prečo to chcel, ale teraz to už chápem,” usmejem sa na Síriusa a Orióna som podal Luciusovi.

Ten si ho zobral a mágia sa spojila so všetkými deťmi. Usmejem sa. Mágia ich prijala.

“Poďme spať. Zvyšok vyriešime zajtra,” usmeje sa na nás Harry.

“Máš pravdu,” prikývnem.

V izbe sa objavia tri postieľky. Posteľ prezlečieme kúzlom a onedlho sa chystáme na spánok. Harrymu tento rok chýbať nebude, pretože ho prežil v našej dobe.


Harry


                     Ráno sa zobudím na detský plač. Pomaly otvorím oči a automaticky sa chcem postaviť, ale zastaví ma bolesť v brušku.

“Pokojne lež. My sa o nich postaráme,” sadne si ku mne Severus.

Usmejem sa.

“Pre vás je to asi dlho, čo ste naposledy spali v týchto izbách, že?” spýtam sa všetkých Záškodníkov.

“To máš pravdu,” príde ku mne Sírius.

Severus mi dá elixír proti bolesti a ešte niekoľko ďalších, ktoré nechutili dobre, ale aspoň som sa po nich dobre cítil. Vydýchnem si.

“Ako sú na tom maličký?” spýtam sa.

“Sú v poriadku. Mal by si ešte ležať, ale bohužiaľ už ťa dlhšie schovávať nemôžeme. Je posledný deň školy a my sa ukážeme vo Veľkej sále. Musíme dať pozor hlavne na vaše deti a teba. Predsa len ste pár hodín po pôrode,” ozve sa Lucius.

“Presne. Preto budeš ty, tvoje deti a aj Reg sedieť pri nás. Brumbál, nech si hovorí, čo chce,” usmeje sa Remus.

“Harry. Orión ťa chce,” príde ku mne Draco a podá mi Orióna.

Sirael a Astro sú pri Ronovi a Regovi. Usmejem sa a vezmem si Miraclea na ruky. Prestane plakať a usmeje sa na mňa.

“Ahoj zlatíčko,” usmejem sa a pobozkám ho na hlavičku.

“Si s ním veľmi roztomilý,” sadne si ku mne Reg s Meteom a pobozká ma.

Bozk mu oplatím a začnem sa obliekať. Až teraz si všimnem, že tu mám všetky veci. Otvorím kufor a oblečiem sa. Deti zabalím do periniek a vezmem si na ruky Orióna v zelenej perinke. Metea si vezme Reg, je zabalený v čiernej perinke a Astro zabalený v tmavo-modrej perinke už spinká v Dracovej náručí. Od neho si ho vezme Sírius a vyrazíme do Veľkej siene. V Slizolinskej klubovni a ani na chodbách už nikoho neuvidíme. Predsa len je dosť hodín, takže budú na raňajkách. Počas cesty sa mi trochu zamotá hlava a keby ma nezachytil Lucius, skončím na zemi. Reg podá Metea Remusovi, ktorý si ho s radosťou zoberie a prichytí mňa.

“Opatrne. Teraz by si nemal byť na nohách, nie to ešte medzi toľkými ľuďmi aj s deťmi, ale musíme to urobiť. Brumbál by nás zabil, keby sa to dozvedel neskôr. Navyše tvoje magické jadro chráni deti, takže budeš prvý mesiac dosť oslabený,” zašepká mi do ucha.

“Aha. Dobre,” prikývnem a nadýchnem sa.

“Slabý by mal byť minimálne pol roka. Nie mesiac. Hlavne keď má trojčatá,” ozve sa Severus.

“Dávam Harrymu mágiu z môjho jadra, keďže je tiež Nekromancer, tak ho to posilňuje a má len chvíľkové stavy,” usmeje sa Reg.

“Ak nechceš skončiť v Azkabane, tak buď ticho,” zašeptám.

“Prepáč, láska,” pobozká ma do vlasov.

Usmejem sa. Vôbec sa nezmenil. Je starší, a krajší, ale stále je to môj milovaný snúbenec. Vojdeme do Veľkej siene a všetko stíchne. Všetci sa na nás otočia a ja sa ešte viac pritisnem k Regovi. Draco s Ronom idú ku svojim stolom a Severus s Luciusom, Remom a Síriom, ktorý nesú moje dve deti, idú nezaujato k profesorskému stolu. S Regom a mojim maličkým ich nasledujeme. Sadnem si medzi Síriusa a Regulusa. Stále je všade hrobové ticho. Všetci sú až príliš šokovaný.

“Ehm….Pán Potter, môžeme vedieť kde ste celý rok bol, kto je ten muž vedľa vás a kto sú tí maličký? Určite nemôžu byť moc dlho po pôrode,” ozve sa ako prvá profesorka Mecgonagalová.

Ostatní pozorne počúvajú.

“Bol som niekde, kde som bol v oveľa väčšom bezpečí ako tu. Toto je Regulus Black, môj snúbenec a áno máte pravdu, títo maličký sú naši synovia, ktorých som porodil dnes v noci za pomoci profesora Snapea, Malfoya, Remusa, môjho krstného otca, môjho snúbenca a mojich dvoch priateľov Draca s Ronom v jednej z izieb v Slizolinskej klubovni,” odpoviem ticho.

V sále sa ozve niekoľko násobne zalapanie po dychu.

“Pán Potter! Mali ste prísť na ošetrovňu! Aspoň od profesorov by som čakala viac zodpovednosti! Hneď vás musím vyšetriť!” zakričí Madam Pomfreyová a už k nám mieri.

“Nie!” buchnem jednou rukou do stolu a okolo mňa s Regom, Remusom a Síriusom, ktorí majú na rukách moje deti, sa objaví silný štít z energie.

Mračím sa na vystrašenú liečiteľku.

„Keby som vedel, že by to moji priatelia nezvládli, tak by som prišiel, ale vedel som, že moji priatelia mi zvládnu pomôcť a navyše môj snúbenec by ma nenechal zomrieť. A ani naše deti. Ale zato vy by ste ich pokojne zabila. Vôbec nič neviete, tak aspoň držte hubu. Ženská stará bláznivá,“ zavrčím a radšej sa ďalej venujem svojmu synovi, ktorého mám na rukách.

Hrobového ticha si nevšímam a pritisnem sa k Regovi. Ten ma objíme a venuje sa svojim raňajkám. Madam Pomfreyová si sadne na svoje miesto a ticho plače. Nezaujíma ma to. Dôležité je ochrániť moje deti a mňa s Regom pred Azkabanom. Po raňajkách si nás všetkých k sebe zavolá riaditeľ. Sú tam všetci profesori.

“Harry, kde si celý rok bol a toto všetko nám musíš vysvetliť,” povie pokojným hlasom riaditeľ.

Všetci sedia na stoličkách okolo stolu. Reg sedí pri mne a Síriusovi. Vedľa neho sedí Severus. Vedľa mňa z druhej strany sedí Rem a vedľa neho Lucius. Draco s Ronom sedia na gauči neďaleko a strážia Astra s Meteom. Miraclea mám stále na rukách.

“Je to dlhší príbeh,” začnem.

“Času dosť. Škola dnes končí,” odpovie Mecgonagalová.

Takúto ju nepoznám.

“Takže. Všetko začalo, keď som cez prázdniny na Grimmauldovom námestí spolu s Ronom objavil Regulusov album,” radšej vynechám prívesok a elixír.

“Vo vlaku som jednoducho listoval albumom, keď som sa nejakým zázrakom premiestnil do minulosti. Presnejšie do doby mojich rodičov. Tam som strávil piaty ročník a urobil NKU pod menom Harry Chrabromil, ktoré mi vlastne zostalo. Študoval som v Slizoline. Chodil som do triedy s Regulusom. Zistil som, že Reg, Sírius, Remus, Severus, Lucius a môj otec, v tej dobe aj ja, boli priatelia. Zblížil som sa hlavne s Regom. Nakoniec som s ním začal chodiť, aj keď som vedel, že to nie je správne. Pred Vianocami, alebo niekedy v tej dobe, som s Regom otehotnel. Nikto okrem nás dvoch to nevedel. Dokonca ani naši najlepší priatelia. Reg ma strážil ako oko v hlave a tým sa odcudzil od ostatných. Už sme sa tak veľa nepriatelili. Vzdialili sme sa od seba. Pár dní pred tým, než som sa sem vrátil, ma požiadal o ruku. V dnešný deň sme sa mali brať, ale začal som rodiť noc pred našou svadbou a vrátil sa spať do mojej doby. Dnes v noci som sa zjavil tam, odkiaľ som pred rokmi zmizol. Už tam na mňa všetci čakali. Bolo pre mňa prekvapenie, že tam bol aj Reg, ale o to som bol šťastnejší. Vtedy keď som odišiel, sa ich priateľstvo rozpadlo úplne. Až do začiatku tohto školského roku. Toto dalo Záškodníkov znovu dohromady, aj keď je nás o jedného menej,” usmejem sa na svojich priateľov.

“Bol si tehotný? Ale to je možné jedine ak by si si vzal elixír alebo keby sa s teba stal Nekromancer,” zamračí sa Madam Pomfreyová.

Zdá sa, že na raňajky nezabudla.

“Vzal som si elixír, ktorý uvarila Lily. Nevedela na čo sa používa, ale ako jej priateľovi mi verila a nepýtala sa,” zaklamem.

“Dobre Harry. Verím ti, ale aj tak by sme ti radi urobili testy. A aj tvojim deťom. Predsa ťa nenecháme v rukách niekoho, kto mal byť už dávno mŕtvy. Navyše si nemôžeme byť istý, či s teba vážne neurobil Nekromancera, alebo či niektoré z tvojich deti nedostalo príliš temnej mágie. Si svetlý kúzelník. Určite to chápeš,” usmeje sa Brumbál.

“Nie. Nebudete testovať nikoho. Navyše ja sám som TEMNÝ kúzelník, takže mi nevadí, že moje deti budú bojovať za svoje práva. Múdry klobúk vedel, prečo má chcel dať do Slizolinu, bohužiaľ som to odmietol. Voldemorta porazím, alebo ho možno porazí aj bez mojej pomoci, ale nič viac po mne tento svet nech už nechce. Teraz ma ospravedlňte, ale som po včerajšej noci veľmi vyčerpaný a moje deti tiež. Navyše sa musím ísť pripraviť na cestu domov,” poviem a spolu so svojimi priateľmi odídem.
Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • SORA 77 23.11.2016 v 00:26 Nádhera! Jsem moc napnutá, jestli se do toho nebude Brumbál moc míchat... Hlavně, že je Harry i děti v pořádku. Těším se na příště, moc díky za krásnou kapitolu.


 • Lesia 23.11.2016 v 20:16 Tie deti sú zlaté, aj keď mám v tom trocha zmätok. Tie mená a tak... inak super!


 • Mary 24.11.2016 v 14:09 super, takže všetci štyria sú v poriadku... Trošku som bola šokovaná z toho Harryho nepriateľského postoja voči Pomfreyovej, ale asi mal na to dôvod... Dúfam, že Dumbledore nebude strkať nos do vecí, do ktorých nemusí a Harryho s deťmi nechajú na pokoji. Už nám ostáva len posledná kapitola, že? Bude svadba? Prosííííím! :-D


 • nohate 19.03.2017 v 02:17 Poviedka sa mi veľmi páči, len... píše sa McGonagallová nie mecgonagalová :D či ako si to napísala :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace