Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

VII.Nový domov v Black Manor

Publikované 25.01.2018 v 00:00 v kategórii HP a Iný Svet ⏩, prečítané: 155x

VII.


Harry


               Pozerám sa na bratov. Sadnú si pri mňa na posteľ a tvária sa naozaj vážne. Čo sa zase deje?

“Tak čo sa deje?” zamračím sa.

“Harry, dnes sme sa na obede od Naruta dozvedeli, že je tehotný a Kibu rodičia vyhodili z domu, pretože chodí s Kankurom. Teraz bývajú u Naruta, ale dobre vieš, ako to uňho vyzerá a koľko je tam skutočne miesta. Žijú tam štyria, preboha! To nehovorím o tom, že je Naru v inom stave a budú potrebovať oveľa viac miesta. Musíme im pomôcť,” odpovie Draco.

“Čo chcete robiť?” spýtam sa zaujato.

“Vlastne náš nápad by riešil aj našu situáciu. Sasuke sa teraz bude chcieť určite nasťahovať sem k tebe, aby už nemusel vôbec odchádzať, hlavne keď ste manželia a máte dieťa. Rovnako ako Neji a ja s Gaarou sa tiež budeme stretávať častejšie. Rozmýšľal som, že by sme sa mohli dohodnúť s Tsunade, aby nám dala nejaký kus pôdy na okraji Konohy a s pomocou našich schopnosti, by sme tam postavili oveľa väčší dom, taký menší Black Manor. Tak k sebe môžeme nasťahovať aj Kibu s Kankurom a Kuramu s Narutom, aby mali oni aj ich dieťa viac miesta.……. No a potom sa chcem dohodnúť s Gaarom a aj Tsunade, ak by ste súhlasili, že by si ty Harry, ak budeš mať dosť sily, trochu prestaval pôdu. Konohu by si posunul na okraj lesa bližšie k púšti a Sunu zase na okraj púšte bližšie k lesu. Tak by sme mohli dediny spojiť a nemal by som to tak ďaleko ku Gaarovi, Shikamaru k Temari a ani Kankuro by to nemal ďaleko k svojim súrodencom. Nie je to dobrý nápad? Čo by ste na to povedali?” spýta sa nadšene Ron.

“To nie je zlý nápad. Ja geografickú polohu dedín zmením veľmi jednoducho, aj keď to potrvá dva-tri dni, pretože nedokážem v jeden deň preniesť obe dediny, ale ak s tým budú súhlasiť Tsunade s Gaarou, tak to bude úžasné,” pousmejem sa súhlasne.

“Fajn. Ako sa cítiš?” spýta sa Draco.

“Oveľa lepšie. Zatiaľ o tom nikomu nehovorte. Zajtra pôjdeme za Tsunade. Ak nám dá pôdu, postavíme Manor a o taký mesiac, keď vy budete rodiť, ja prestavam geografickú polohu. Urobíte rozruch, takže si nikto nič nevšimne. Bude to tak lepšie. Až potom keď to bude hotové, im to Tsunade oznámi,” usmejem sa.

“Dobre. Teraz sa vyspi,” odídu z izby v ktorej zostanem so synom sám….


                  Hneď ráno ako vstanem sa oblečiem a keď nakŕmim malého, ktorého nechám so Sasukem a ostatnými, tak sa s bratmi odoberieme k Tsunade. Na ich otázky a spýtavé pohľady nereagujeme. Chceme mať nejaké prekvapenie. Gaara sa to aj tak čoskoro dozvie.

“Nazdar bábi,” rozrazím dvere do jej kancelárie.

“Harry! To ťa vážne Naruto už nakazil?! Čo chcete!” zavrčí podráždene Tsunade.

Uškrnieme sa a posadíme sa na stoličky pred jej stolom.

“Chceli sme ťa o niečo požiadať,” zvážniem.

“Tak spustite,” povzdychne si.

“Chceme ťa požiadať, či by si nám nedala kus pôdy na okraji Konohy. Chceli sme tam postaviť Black Manor, pretože v tom dome kde sme sa pomaly nedá hýbať. Teraz tam bude bývať aj Sasuke, ja mám dieťa, onedlho budú mať deti aj Ron s Dracom a nasťahuje sa tam Neji. Gaara sa tu tiež bude zdržiavať častejšie a vedeli ste o tom, že Kibu jeho rodina vyhodila z domu kvôli tomu, že chodí s Kankurom a teraz býva u Naruta s Kuramom? Navyše je Naru tehotný a piati sa do jeho bytu nevojdú. Preto sme chceli postaviť Black Manor, aby tam mohli žiť aj oni,” vysvetlím.

“Áno. To nie je zlý nápad. Dobre. Pozrite….” rozloží mapu.

“Toto územie sa roky nepoužíva. Vystavajte si tam múr a postavte si tam čo chcete,” ukáže na veľký kus lúky na skale nad Konohou.

Páni. Tak tu môžeme postaviť hrad. Ale bude stačiť väčšia vila a pekná príroda okolo. Úplne si to viem predstaviť.

“Áno. Viem si to predstaviť. Je to úžasné. Ďakujeme. A teraz by sme sa chceli spýtať ešte niečo….” pousmejem sa.

“Vy pre našu dedinu robíte veľmi veľa od doby, čo ste k nám prišli. Rada vám vyhoviem,” prikývne.

“Vadilo by vám, keby sme Konohu o taký mesiac posunuli na kraj lesa bližšie k púšti? Ešte sa potom chceme spýtať Gaary, či môžeme to isté urobiť so Sunou. Obe dediny budú pod našou ochranou a výstavame okolo Suny a Konohy štíty, ktoré ich budú chrániť pred nepriateľmi,” povie nadšene Ron.

“Ak by ste to dokázali, tak by som nemala nič proti,” prikývne zamyslene.

“Dobre. Snáď bude súhlasiť aj Gaara,” povzdychne si Draco.

Spolu odídeme z kancelárie a zamierime na miesto, ktoré nám právom patrí. Prídeme tam a ja hneď postavím veľkú kamennú stenu okolo celého pozemku s rozlohou cca 1400 m². Je to vážne obrovský pozemok s výhľadom na celú dedinu. V múre vyrežem bleskom bránu a z pevného dreva tam vsadím vyrezávanú bránu.

“Tak. Jednu časť by sme mali. Ron môžeš vypáliť základy na dom? Spal pôdu a Draco ty zabezpeč elektrický obvod okolo celého pozemku. Bude lepšie keď to bude napájané prírodnou energiou. A ja postavím nejaký pekný dom z kameňa. Potom Ron do toho kameňa vložíš oheň, aby bol vyhrievaný a ty Draco zabezpečíš vodu. Ja upravím záhradu a vzadu bude veľký bazén. Samozrejme krytý,” pousmejem sa sa na bratov, ktorí nadšene prikývnu.

Pustíme sa do práce. Najťažšie to mám ja. Začal som záhradou a bazénom, zatiaľ čo chalani robili základy. Potom som sa pustil do domu. Vytvárať miestnosti bolo dosť náročné. Ale našťastie som to zvládol. Keď už sme zariadili aj elektrinu, vodu a vyhrievanie miestností pomocou ohňa, tak sme začali čarovať, aby sme mohli zariadiť miestnosti. V obývačke a v každej izbe plus vo veľkej knižnici sme nechali vybudovať veľký krb. Ja som si zariadil obrovskú kuchyňu. Toto bude len môj raj! Usmejem sa šťastne.

“Tak čo poviete?” spýtam sa keď stojíme u brány na chodníku k veľkému trojposchodovému domu a sledujeme naše dielo, náš nový domov.

“Je to úžasné. Určite sa im tu bude páčiť,” sleduje Draco preliezačky pre deti, ktoré sme tu tiež vybudovali z dreva.

“Tak im to poďme oznámiť. Už je večer. Sme preč celý deň. Určite budú mať strach. Navyše dnes na večeru majú prísť všetci naši priatelia. Aj Sakura, Ino, Temari a Ten-ten. Hinata musela ísť na misiu,” pousmejem sa.

“Tak to urobme tu. Malú oslavu. Dokážeš niečo rýchlo navariť?” spýta sa Ron.

“Dajte mi hodinku a bude to veľká hostina. Všetko prichystám vo Francúzskej záhrade,” usmejem sa a odídem do kuchyne.

Oni dvaja odídu zbaliť všetky veci a zavolajú sem všetkých priateľov. Francúzska záhrada je veľký sklenený sál, ktorý ja na opačnej strane domu pri bazéne. Je to sál, ktorý je určený na oslavy a poprípade svadby. Bol to Dracov nápad, ktorý sa inšpiroval Malfoy Manorom.


Draco


                   Keď otvoríme dvere do nášho bývalého domu, tak hneď je pri mne Neji. Je tu dosť plno.

“Kde je Harry?” spýta sa Sasuke.

“Doma,” odpovie Ron.

“Ako “Doma”?” spýta sa zamračene Sasuke.

“Uvidíš. Choď si zbaliť všetky veci. Neji, Gaara, Itachi, Dei, Naru, Kurama, Kankuro a Kiba vy si tiež choďte zbaliť veci. V štvrti Uchiha vás bývať nenecháme a vy v tom malom byte tiež zostať nemôžete. Tak si pohnite,” odídeme s bratom do izby.

Zbalíme si veci a odlevitujeme ich dole. Síce sú tam všetci nechápavý, ale aspoň že nás počúvli a došli si pre veci. Spolu ich vedieme Konohou až na skalu nad ňou, kde je náš nový domov.

“Kde sa to tu vzalo? Ešte ráno tu nič nebolo,” zamračí sa Shikamaru.

Usmejem sa a otvorím veľkú bránu. Pohľad na osvetlenú záhradu im zoberie dych.

“Vitajte v našom novom domove na Black Manor. Dnes sme ho s bratmi postavili,” zasmeje sa Ron.

“Toto ste spravili vy? Ale ako?” spýta sa prekvapene Sakura.

“Naša moc je veľmi veľká. To sme vám už vraveli. Keby ste stále a pravidelne trénovali, tak by ste dokázali možno polovicu z tohto. My sme sa naučili čerpať mágiu zeme. Tá nás nabíja a neunavuje nás. Vďaka tomu sa Harry tak rýchlo dal dokopy,” pousmejem sa.

Vedieme ich k nášmu domu. Prejdeme vnútrom až do Francúzskej záhrady. Tam je to “zaliate v zlatej farbe” a na dlhom stole je veľmi veľa jedla. Naposledy som toľko jedla videl v Bradaviviach. Za oknami je vidieť krásna záhrada a veľký bazén.

“Páni. Harry si dal teda záležať. Ale…. Kde je?” spýtam sa.

Malý Quitus začne plakať a práve vtedy sa vo dverách do záhrady objaví Harry.

“Ouitus!” skríkne šťastne Harry a príde si pre svojho syna.

Sasuke mu ho s úsmevom podá. Harry má na sebe modré rifle, ktoré vyzerajú, že mu každou chvíľou spadnú z bokov a čierne tričko. Quitus sa v jeho náručí opäť upokojí.

“Som rád, že ste prišli. Poďte sa najesť. Potom si odnesiete veci do svojich izieb,” usmeje sa na ostatných a nechá sa objať od Sasukeho.

Všetci si sadnú za dlhý stôl. Dnes sú tu aj naši senseiovia a pozvanie prijala aj Tsunade.

“Musím uznať, že keď som vám dala tento pozemok, tak ma ani za nič nenapadlo, že z toho urobíte tak krásne a útulné miesto,” pochváli nás po večeri Tsunade.

“Ďakujeme,” sčervená Harry.

“Je to hlavne Harryho zásluha. On tu odviedol najviac práce,” pousmejem sa.

“Bola to tímová zásluha,” usmeje sa Harry.

Keď sa rozlúčime so všetkými, ktorí tu nebývajú, tak ukážeme izby novým obyvateľom. Nakoniec sa sami odoberieme do postelí.


Ron


             Večer v posteli sa pritúlim ku Gaarovi.

“Láska, nechcel by si tu so mnou bývať?” spýtam sa.

“Vieš, že chcel, ale mám povinnosti voči Sune,” pobozká ma.

“To viem. Tsunade súhlasila s tým, že o mesiac Harry prenesie Konohu na kraj lesov k púšti. Súhlasil by si, aby to isté spravil so Sunou? Potom budú pod našou ochranou obe dediny,” pousmejem sa.

“To je skvelý nápad. Bolo by to úžasné,” usmeje sa na mňa.

“Dobre. Dobrú noc,” ľahnem si na jeho hruď a zaspím.


Harry


                Mesiac prejde ako voda a v deň keď Draco začne robiť, tak ja začnem premiestňovať Konohu. Našťastie v ten deň začne rodiť aj Ron a nanešťastie nejaké detská ublížia Narutovi, takže som mal dosť času. Bohužiaľ Naruto musel zostať na rizikovom tehotenstve, takže sa Kurama od neho nepohne a rodičom tých detí pekne vynadal. Bohužiaľ rozhnevať si démona nie je sranda. Naruto má jediné šťastie, že je už v treťom mesiaci, takže v polovici a onedlho už bude rodiť. Ešte v ten večer, keď ja som unavený odpočíval doma, Tsunade oboznámila občanov, s tým čo sa stalo. Gaara Sunu oboznámil už pred týždňom, aby mohol byť v dobe pôrodu pri Ronovi. Doteraz ma trochu mrzí, že Sasuke pri mne nebol, ale nehovorím o tom. Snáď ešte bude mať príležitosť. O dva dni sem presuniem aj Sunu a spolu s Dracom a Ronom postavíme okolo dedín tri štíty, ktoré sú napojené na naše jadro, takže do dediny nepustia nikoho so zlými úmyslami a niekoho neznámeho nám budú hlásiť, takže nikto v prevleku sa sem nedostane. Gaara sa k nám nakoniec nasťahoval a Našim priateľom, ktorí sa chceli usadiť sme v dedinách postavili domy. Ino, ktorá chodí s naším novým priateľom Saiom sme postavili dom uprostred Konohy, Shikamarovi s Temari sme postavili dom na okraji Suny a Sakure s Hinatou, to bol prekvapivý pár, sme postavili dom neďaleko Konožskej nemocnice. Všetci sme šťastní. Ach a áno. Dracovi sa narodil syn Scorpius a Ronovi dvojčatá, Alex a Axel. O iných menách nechcel ani počuť. Nakoniec sme sa s ním nehádali. O tri mesiace sa narodili dvojčatá aj Narutovi, ktorý im dal mená Daisuke a Minato po jeho otcovi. Ja s bratmi sme začali skúmať runy na bráne. Bohužiaľ sme ich úplne preložili až o necelé tri roky, keď sme už pomaly mali devätnásť rokov. A konečne sme bránu do nášho sveta otvorili…..Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Haru 25.01.2018 v 15:06 Dekuju za pěkný dil snad se jim nic nestane jestli se presunou zpatky.


 • kik 26.01.2018 v 15:18 nechci tě odradit ale pesouvat cele vesnice toje hodně nad magickou dovednosti muselo bych ji byt nejmiň 100 kouzelniku aby to přesunuli trochu si přestřelila ze schopnostmi magije stakovou uš by byl voldy davno mrtvy


 • LH 28.01.2018 v 22:20 skvela povidka, uz se tesim na dalsi kapitolku.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace