Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

VII. Ďalší z nás....

Publikované 13.04.2016 v 00:00 v kategórii HP a Nová nádej ✔, prečítané: 458x

/takto/ - kurzívou a tučným písmom je znázornená parselčina. :D dalšia časť v sobotu.

VII.


                ................“Čo sa tu stalo?” spýtam sa keď nepočujem žiadny zvuk.

Draco sa na mňa pozrie s vystrašenými očami. Ostatní chalani v nich majú tiež des...............


Tom


                 “My nevieme,” zašepká Nott.

“Počuli sme krik do knižnice, tak sme sem bežali. Počuli sme kričať Harryho z vnútra a snažili sme sa dostať dnu, ale nemohli sme otvoriť dvere,” začne šepkať Zabíni.

“Harry kričal horšie, ako keby bol pod Cruciatusom. Nemohli sme sa k nemu dostať. Onedlho prestal kričať a počuli sme iba skučanie. Potom sa izbou rozniesol nejaký syčivý hlas, znelo to ako parselčina. Následne nejaký rachot, ako keby sa tam bojovalo. Potom všetko ustálo a už pár minút je tu hrobové ticho. Máme strach. Nevieme, čo sa mu stalo,” odpovie Draco.

Zamrazí ma. Čo sa tam stalo? Mam strach otvoriť dvere. Mám strach čo za nimi uvidím. Otvorím dvere. Ostatní stoja za mnou. Pre istotu máme vytiahnuté prútiky. Dvere sa otvoria a my vyvalíme oči. Celá izba ja na kúsky. Posteľ a závesy roztrhané, skrine a stôl na kúsky a okno rozbité. Vstúpime do izby. Harry nikde nie je.

“Kde je Harry?” vystraší sa Draco.

“Musí tu byť! Predsa sa neprepadol pod zem! Oknom vyliezť nemohol. Tá diera je príliš malá,” opriem sa o stenu.

Čo sa tu stalo? Zrazu sa trosky stolu a skrine začnú hýbať. Niečo alebo lepšie povedané niekto pod nimi je. Draco vravel, že počuli boj. Tak si nachystáme prútiky a pomaly sa vyberieme k troskám. Zrazu započujeme syčivý zvuk. Ako jediný mu rozumiem.

/To hádam nie je možšššné. Keď sssa mi tá beššštia dosssstane do rúk, tak niečo zažššije. Asssspoň Harry sss je v poriadku, sssss./

Hovorí niekto. Ale iný parselania ako Harry a ja neexistujú. Zrazu sa trosky rozpadnú a spod nich vylezie krásny mladý chalan so svetlo-zelenými vlasmi a čiernymi očami. Pozrie sa na nás a rýchlo sa postaví. My si ho zaskočene prezeráme. Na sebe má čierne rifľové kraťasy do pol stehien a na tom tričko s krátkym rukávom zelenej farby. Na nohách polo tenisky zelenej farby s čiernym lemom.

/Ssssakra. A ssssom v keli./

Hovorí si stále pre seba. Asi nevie, že mu rozumiem.

/Ty sssi parssselan?/spýtam sa keď sa preberiem zo šoku.

/DO RITI!!!! Ako vidím, tak ty tiežššš./

Naštve sa a s odfrknutím sa oprie o stenu.

/Kto ssssi, čo robíšsss v mojom zámku v tejto izbe, ako ssssi ssssa ssssem dosssstal a kde do prassssa je Harry!!/naštve sa aj ja.

/Ssssom Terztan Chrabromil, ale rodina a priatelia mi hovoria Terry. Prišššiel ssssom na pomocsss Harrymu, ssssem ssssom sssa teleportoval a Harry by mal byť zatiaľ v bezpečí. Ssss. A teraz ma ossssspravedlňte. Musssssím ísssssť./povie a zmizne.

Doslova sa na to miesto pozeráme ako teľa na nové vráta. Iba sa zavlnil vzduch a on zmizol. Nič viac sa nestalo. Otočím sa na ostatných.

“Čo to malo znamenať?” spýta sa Rabastan.

“To netuším. Ale povedal, že sa volá Terztan Chrabromil. Povedal, že prišiel na pomoc Harrymu a teraz by mal byť zatiaľ v bezpečí,” poviem stále v šoku a sadnem si na roztrhanú posteľ.

“Chrabromil?!!” vykríknu všetci.

“Tiež tomu nerozumiem. Navyše nerozumiem ako Chrabromil môže mať Hadí jazyk,” zložím si tvár do dlaní.

“Čo ak je tiež z tej legendy. Čo ak je nejak príbuzný s Harrym?” spýta sa Blais.

“Nehovoril náhodou v ten prvý deň, vlastne noc, tu, že má bratov?” spýta sa Lucius.

“Myslíš si, že to bol jeho brat?” spýtam sa prekvapene.

“Isté znaky podobnosti tam boli,” odpovie Severus.

“Kam ale odniesol Harryho?” spýta sa Teo.

“On asi nikam Harryho nevzal. Bol predsa zahrabaný pod tými troskami. Musel to byť niekto iný. Nemohol tu byť sám,” povie Draco.

“To ale nemení nič na tej otázke, kde je Harry,” odfrkne si Rudolfús.

V tom sa uprostred izby zablyskne a objaví sa tam veľký krvavo-červený vlk s krídlami anjela a čiernymi očami. /Harry je na ússstredí Fénixovho Rádu. Nepoviem vám, čo ssssa sssstalo, ale podľa toho ako bol celý zsssmučený ssssi všetci vyvodili, že sssi ho mučil. Nikto nedosssstane podozssrenie. A tiežššš ssssú všššetci, aj Brumbál, pressssvedčený, že mu Severusss podsssstrčil prenášššadlo, čím mu pomohol. Všššetko to hrá vo váššss prosssspech, tak to nezničte./pozrie sa na mňa a v záblesku opäť zmizne.

“A to bolo čo?” povie so stiahnutým hrdlom Rudolfús.

“Prišiel mi oznámiť, že Harry je na ústredí Rádu a že to vyzerá ako by som ho mučil. Všetci sú v tom, že Severus mu podstrčil prenášadlo pri mučení. Zatiaľ tam bude v bezpečí. Teraz sa nejakú dobu bude zase hrať divadlo pre Brumbála a svetlo. Náš plán sa zmenil. Rozumiete? Choďte teraz domov. Ty Severus choď na ústredie,” otočím sa na nich.

“Pane, bude divné ak sa tam ukážem nezranený. Bolo by lepšie, keby ste na mňa použili Crucio,” odpovie Severus.

“Vieš ako nerád na teba používam túto kliatbu, ale máš pravdu. Crucio,” vyslovím a pozerám sa na zvíjajúceho sa Severusa.

Kliatbu držím len chvíľu. Potom sa Severus odmiestni tak ako ostatní a ja tu zostanem zase sám. Sú chvíle ako táto, keď ľutujem, že moja Naginy zomrela pred rokom.


Harry


                  Zo spánku ma prebudí nočná mora. Hneď potom zistím, že je v izbe nejaká žena s bielymi vlasmi a červenými očami. V ruke ma kosu z kostí. Chce na mňa zaútočiť, ale predo mnou sa objaví nejaký chalan so zelenými vlasmi a jej útok odrazí. Následne ma zachváti príšerná bolesť, ktorá za chvíľu prestane. Niekto má drží na rukách. Pozriem sa hore do čiernych očí.

/Užšš je dobre, bratranecsss. Poď. Vezmem ťa na ússsstredie Rádu. Pre náššš plán to bude bezpečnejšssie. Ssssom Tarrian Chrabromil. Ako ssssom užšš povedal ja a aj môj brat Terzsstan sssme tvoji bratranci a priššli ssssme ti na pomocsss./

Povie mi ten červeno-vlasý chalan. Potom už len vidím záblesk a objavíme sa v chodbe Síriusovho domu. Tarrian ma postaví na zem a už nič nevnímam okrem tmy.


Severus


                     Vrátim sa na ústredie a vydýchnem. Našťastie je Harry v poriadku. Otvorím dvere do domu a skoro zakopnem o už zmieňovaného chlapca. To si ho ešte nevšimli? Idioti. Ale tým pádom je to ešte lepšie. Aspoň ho sem, akože, vážne prinesiem. V tom si spomeniem na jeho dary. A veci. Použijem jednoduché kúzlo, ktoré jeho veci a dary prenesie do izby, ktorú obýva tu spolu s Weasleym. Potom vezmem Harryho do náruče a nasadím svoju nepreniknuteľnú masku nezáujmu. Vkročím do preplnenej kuchyne, kde sú všetci Weasleyovi, Grangerová, Zablšenec, ktorý sa od dnešného rána stal voľným, to mi pripomína o tom povedať Harrymu, ale o to sa oni už postarajú, Vlkolak, celý Rád, dokonca prišiel aj Charlie Weasley z Rumunska a samozrejme “Náš Svätý Brumbál”. Väčšia irónia tam fakt nemohla byť. Uškrniem sa.

“Snape! Preboha! Harry! Čo si mu spravil, Snape?!” zahuláka kríženec.


Harry


                 Prebudí ma nejaký krik. Som príliš unavený, aby som vnímal, ale aj tak v tom spoznám Síriusa.

“Snape! Preboha! Harry! Čo si mu spravil, Snape?!” zahuláka.

Hneď si spomeniem na ten plán, ktorý mi poslal cez myseľ Tarrian.

“On mi nič neurobil Sírius. Zachránil ma,” odpoviem ticho.

Rozhodol som sa trochu pozmeniť plán hry. Túto hru môžu hrať viacerí.

“Harry! Si v poriadku? Snape okamžite ho pusť,” zavrčí na Seva.

“Nech ma len drží. Je mi prijemne teplo a aspoň ma tak nebolí telo,” opriem sa o Seva.

“Potter! Ja nie som tvoj vankúš,” zavrčí Severus.

Páni. Ten vie hrať svoju rolu fakt úžasne.

“Dobrý vankúš, moc dobrý,” zamrmlem a zaspím.

Ešte pred tým zacítim, že Severus zadržiava smiech.


Sírius


                   Keď Snape donesie Harryho, som šťastný. A tiež naštvaný, že ho drží ten mastný netopier z podzemia. Keď Harry prehovorí som rád, že je aspoň trochu v poriadku, čo má však rozzúri a tiež šokuje, že keď poviem Snapeovi aby ho pustil, tak sa ho Harry zastane a ešte mu povie, že je dobrý vankúš. Potom sa zdá, že už nevníma a my všetci na nich treštíme oči. Čo sa to tu deje? Prečo sa Harry tak tisne k Srábusovi? To mi nejde do hlavy.

“Idem ho uložiť hore. Fakt sa mi ho už nechce držať,” zavrčí Snape a odíde hore.

ON IDE ULOŽIŤ HARRYHO!!!!!!! Čo sa to pre Merlina deje? Už to nevydržím a odpadnem. Našťastie ma Remus zachytí.


Ron


                   Pozerám sa na Snapea a Harryho ako na zjavenie. Najprv sa tu len tak objavia, potom sa k Snapeovi Harry chová ako k dlhoročnému priateľovi a potom ho Snape ide ULOŽIŤ do postele. Chápete? SNAPE!!! Nie je divu, že Sírius odpadol. Najprv nám Brumbál povie, že Harryho uniesol Voldemort a potom takmer o osem hodín sa s ním Snape objaví v dverách. Mám pocit, že je to zlý vtip. Dokonca aj Charlie sa vrátil, aby s nami oslávil Harryho narodeniny a jeho unesú.

“Sírius, si v poriadku?” pozriem sa na Rema.

“Áno, už áno. Len som mal zlý sen, že Harryho uniesol Voldemort a teraz sa objavil so Snapeom,” potrasie hlavou Sírius.

“To nebol sen,” odpovie Remus.

“Čože?!” vykríkne Sírius.

“Hlavne už neodpadávaj,” chytí ho Rem.

“Kde sú?” spýta sa radšej Sírius.

“Išli hore. Ideme za Harrym,” poviem a odídem s bratmi hore do mojej a Harryho izby.

Z mojich bratov sú tu len dvojčatá a Charlie. Hore po schodoch sme potichu a pri dverách do izby nás zastaví Snapeov hlas, ktorý sa ozýva zvnútra.

“..........Black je od dnešného rána slobodný. Bolo to ráno v Dennom Prorokovi. Bohužiaľ sme sa k nemu cez celú tú oslavu tvojich narodenín a darčeky nedostali, ale Tom to pre teba chcel ako prekvapenie na večery. Bohužiaľ sa stala tá menšia nehoda a teba niekto odniesol sem. Vedel si, že zdemolovali komnaty Temného pána? A potom sa spod rozbitého stola vyhrabal nejaký chalan, ktorý hovoril v haďom jazyku a najlepšie je, že povedal, že sa volá Ter… ako to bolo?” zamyslí sa Sev.

Veľmi nás to záujme a tak sa so zamračením započúvame.

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Lilien 13.04.2016 v 16:27 Jáááj to je super, *.* mám pocit, že jim ta komedie brzo praskne aspoň teda před Ronem a spol, to se Severusovi nestává být tak neopatrný, :D už se těším na další díl. ;)


 • sisi Včera v 15:13 poslouchání za dveřmi je sice efektivní způsob získávání informací, ale poněkud neoblíbený.Lépe bude příště použít na dveře proti odposlechová kouzla? Co kdyby se Weasleyovi nestihli domluvit,na které straně budou společně jednotní a nerozlučitelně stát?
  Dík za kapitolu.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace