Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

VII.

Publikované 08.03.2018 v 00:00 v kategórii HP a Temná Túžba ✔, prečítané: 149x

Pre VAI a každého kto to tu so mnou ešte trpí :D :D

VII.


Lucius


                 “Daj mi na Aza pozor. Nechcem oňho opäť prísť,” povzdychne si po chvíli ticha Severus.

“Nič sa mu nestane. Druhýkrát oňho už neprídeš. Sľubujem,” pousmejem sa.

Viem ako moc ho zranilo keď stratil dieťa a hneď na to aj manžela. Sám ho už nechcem vidieť trpieť. Už nikdy sa našej rodine nič nestane.

“Ďakujem,” zašepká a taktiež odíde z miestnosti.

“Keby niečo, som v laboratóriu,” povie než sa zavrú dvere.

Ja sám dopijem svoj nápoj a odídem do záhrad. Začína mi chýbať prítomnosť Harryho. Naše puto je veľmi krehké, keďže je úplne čerstvé, a preto by sme čo najviac času mali tráviť spolu. Usmejem sa keď ich uvidím pod stromom. Harry sedí opretý o kmeň a Draco leží hlavou v jeho lone. Je krásny letný deň, tak sa nečudujem, že trochu odpočívajú. Dlho si pokoja neužijú ak niečo nevymyslíme so pseudonymom Harry Potter.

“Neruším?” spýtam sa s úsmevom keď k ním prídem.

“Lucius,” usmeje sa nadšene Az keď otvorí oči.

“Otec. Stalo sa niečo?” spýta sa Draco.

“Prečo by malo?” nechápem.

“Väčšinou nás hľadáš práve keď sa niečo stane,” usmeje sa.

“Snáď môžem prísť za svojim druhom bez tvojho súhlasu,” uškrniem sa.

“Iste,” posadí sa Draco.

“Prišiel si za mnou?” usmeje sa šťastne Az.

Pomôžem mu postaviť sa a zabalím ho do svojej náruče. Pevne ma objíme okolo krku a ja mu dám nežný bozk na ucho. Tíško zavzdychá a ja sa presuniem na jeho krk.

“Chýbal si mi,” zašepkám.

“Aj ty si mi chýbal…” pritúli sa ku mne.

Sadnem si do trávy, čo je úplne pod moju úroveň a samozrejme sa mi Draco posmieva lebo som to nikdy neurobil, ale Az mi za to stojí. Opriem sa o strom a Azraela si posadí medzi nohy aby sa mi mohol oprieť o hruď. Spokojne si povzdychne a pohodlne sa na mne uloží. Draco sa oprie o moje rameno.

“Vieš, že mi toto stále chýbalo? Táto pohoda a zmysel rodiny,” usmeje sa Draco.

“Už nikdy ti nič nebude chýbať Draco,” napne sa Az.

“Pokoj láska. Uvoľni sa….. Viem, že som nebol najlepší otec, ale sľubujem, že sa to zmení. S tebou sa budem snažiť byť lepší než doteraz,” pobozkám ho do vlasov.

“Luc, si úžasný otec. Z Draca si vychoval úžasného syna a nepochybujem, že aj pre naše deti budeš úžasný otec,” pozrie sa mi Az do očí a ja ho nežne pobozkám na pery.

Nikdy som sa necítil tak správne ako s ním.


Draco


                 Šťastne sa pozerám na svojho otca s Azraelom. Som šťastný za nich oboch. Cítim ako sa medzi nami vytvára puto a ja vo svojej mágii začínam Aza cítiť ako svojho nosiča. Nasledujúcich niekoľko dni, možno týždňov to bude dosť ťažké. Budem musieť tráviť viac času s Azom, aby si na mňa zvykol ako na svoje mláďa a ja aby som ho začal oveľa viac vnímať ako svojho nosiča, osobu, ktorá ma ochráni ako vlastná mama. Taktiež otec si bude musieť nájsť spôsob ako sa priblížiť Azovi. Práve teraz sa nesmie ako submisívny tvor cítiť zanedbaný a nemilovaný, zvlášť keď je to všetko pre neho nové, neznáme a veľmi krehké. Az ma chytí za ruku, čo ma prebudí z môjho myslenia a usmejem sa naňho. Úsmev mi oplatí a zavrie oči, zatiaľ čo stále leží na otcovi. Taktiež sa opriem o otca a zavriem oči. Azovu ruku mám stále vo svojej. Toto je tá pravá rodinná atmosféra.

“Do konca leta budeme musieť skočiť na Priečnu ulicu ku Gringottom a potvrdiť v dedičstve, že si môj druh. Automaticky sa podľa zmluvy tvorov staneme manželmi a naše deti budú môcť byť dedičmi ostatných rodov, z ktorých pochádzame. Bez tohto by každé naše dieťa, ktoré by sa narodilo, nemalo žiadne právo na meno, dedičstvo a spoločnosť by ho neuznala ako naše dieťa, ale ako sirotu bez rodiny,” zašepká otec Azraelovi.

“To je hrozné…. Nikdy nedopustím, aby sa to stalo mojim deťom. Teraz do konca Júla zomrie Harry Potter a pár dní pred tým sa objaví Azrael Marvolo Snape - Riddle pod pseudonymom Azrael Severus Snape ako syn Severusa Snapea, aby sa zatiaľ nikto nedozvedel o mojom otcovi. To by sme mohli všetko poslať k čertu,” zamračí sa Azrael.

“Vieš už ako by mohol skončiť?” spýta sa otec.

“Iste. Premeníme kúsok niečoho na Harryho Pottera. Našiel som pekné kúzlo, ktoré premení objekt na určitú osobu tak, aby vyzerala ako skutočná so všetkým vrátane mágie a aj sa bude hýbať a chovať sa tak ako človek od nej čaká. Túto atrapu necháme smrtijedom, aby sa s ňou pekne zahrali a potom ju hodíme do stredu Priečnej ulice kde na telo Harryho Pottera každý uvidí a bude sa o tom písať vo všetkých novinách,” usmeje sa kruto Az.

“Keď plánuješ niekoho smrť, aj keby to mala byť tvoja vlastná, tak si to až moc užívaš a vyzeráš veľmi ako Tom keď mučí svoje obete. Je to až strašidelné,” povzdychne si otec.

“Prepáč,” skloní hlavu Azrael.

Cítim jeho strach cez puto. Otec mu zdvihne hlavu a bozkom ho uistí, že je všetko v poriadku. Strach nahradí šťastie a aj ja sa uvoľním.

“Ehm…...Neruším?” odkašle si za nami hlas.

“Ocko. Stalo sa niečo?” odtrhne sa Az od otca.

“Vôbec. Hľadá ťa Tom, tak poď. Potom sa k vám vráti Lucius,” povzdychne si Severus.

“Budeme v knižnici,” postavíme sa aj s otcom a otec si ešte pritiahne Aza k poslednému bozku než odíde so Severusom.


Azrael


                  “Azrael, teraz keď si získal dedičstvo tvorov a našiel si svojho druha, tak sme sa so Severusom zhodli na tom, že by bolo najlepšie, keby si začal užívať antikoncepčný elixír,” začne otec keď sa dostaneme do jeho pracovne.

Doslova sa naňho pozerám ako na zjavenie. Vážne povedal to čo si myslím?! Celý červený si schovám tvár do dlaní. Ešte nikdy som nemal sex. V podstate som sa ani nikdy nebozkával dokým som si nezačal s Luciusom a oni mi tu hneď chcú dávať antikoncepčný elixír!

“Az, zlato, necháp nás zle, ale bolo by to určite omnoho lepšie. Nepochybujeme o tom, že Lucius sa s tebou bude chcieť čoskoro spojiť, rovnako ako ty s ním, ale keď na to príde, tak ani jeden z vás nebude schopný premýšľať o použití antikoncepčného kúzla nehovoriac o tom, že vaše tvory ich nebudú chcieť použiť. Preto by bolo lepšie keby si začal užívať antikoncepčný elixír,” objíme ma ocko.

Neuvedomím si, že sa trasiem. Niečo vo mne mi hovorí, že je to zlý nápad. Nemôžem to urobiť.

“Ale ja nemôžem,” pokrútim hlavou.

“Az…..” začne otec.

“Nie. Prosím nerobte mi to….Chcem mať mláďatá…...” poviem ticho so slzami.

Nie je mi dobre.

“Azrael upokoj sa,” zatrasie so mnou ocko.

Vystrašene sa naňho pozriem. Trochu sa upokojím keď ma pohľadí po tvári a pevne ma objíme.

“Nehovoríme, že nemôžeš mať deti, len nechceme aby si ich mal teraz. Nie si na to pripravený, nehovoriac o tom, že by to bolo nebezpečné. Chcel by si, aby boli tvoje deti v nebezpečí?” spýta sa otec.

Viem, že každý druh reaguje na svoje mláďatá inak a otec urobil chybu, že si nezistil ako reaguje môj druh. Teraz mi v hlave znelo len to, že moje mláďatá sú v nebezpečí. Nezáleží na tom, že zatiaľ nemám vlastné mláďatá, mám Draca a to úplne stačí na to, aby som spanikáril.

“Moje mláďatá sú v nebezpečí,” poviem ako by to bola samozrejmosť a zmiznem v čiernom plameni.

Objavím sa v knižnici pri Dracovi a Luciusovi.

“Azrael, čo sa stalo?” postaví sa Luc, keď zacíti moje rozpoloženie.

Úplne ignoruje, že by som sa nemal vedieť teleportovať pomocou čohokoľvek.

“Nebezpečenstvo,” zasyčím a chytím Draca.

Nevnímam keď ma niekto volá, vezmem Draca a aj s ním sa teleportujem dole do podzemia za Bazim.


Severus


                         Zamračene sa pozerám na miesto kde ešte pred chvíľou sedel môj syn. Nejde mi do hlavy ako sa mohol teleportovať, o to menej kam. Pozriem sa na Toma.

“Čo?” spýta sa ticho.

“Zistil si niečo o Azraelovom druhu?” spýtam sa.

“Pokiaľ hovoril Black pravdu, tak áno zisťoval som si všetko o Dračích elfoch…..” odmlčí sa.

“Ale nič o submisívnych,” povzdychnem si.

“Práveže sa tam písalo, že by nemal mať iné reakcie ako dominantný druh,” pokrčí ramenami.

“Super…. Musíme ho ísť nájsť….” neodpoviem vetu, lebo ma preruší rozhranie dverí.

“Čo ste povedali, alebo urobili Azovi?” zavrčí Lucius.

Tak tu máme odpoveď na otázku “kam zmizol Az”. Aj keď sme to mohli tušiť.

“Lucius, upokoj sa a povedz nám čo presne sa stalo,” zamračí sa Tom.

“Az sa objavil uprostred knižnice v čiernych plameňoch, zasyčal “nebezpečenstvo” a odmiestnil sa aj s Dracom Merlinvie kam. Môžete mi vysvetliť prečo sa tak choval a prečo cítil strach a úzkosť?” spýta sa naštvane Lucius.

Povzdychnem si. Prečo mám pocit, že za to môžeme my?

“Chceli sme mu len povedať, aby začal užívať antikoncepčný elixír. To sa bohužiaľ nejak zvrtlo na reči o mláďatách a asi sme povedali niečo v tom zmysle, že by bolo nebezpečné, keby teraz bol tehotný a určite nechce aby jeho mláďatá boli v nebezpečenstve,” odpoviem mu.

“A zisťovali ste si vôbec, akú na to mohol mať reakciu? Možno by nereagoval tak zle keby ste tento rozhovor nechali na mňa. Mohli ste ma aspoň oboznámiť s tým, čo máte v úmysle. Teraz ho musíme nájsť a upokojiť inak to môže mať nehorázne následky. O jeho druhu nič nevieme a vy ho postavíte pred hotovú vec,” zavrčí opäť na nás.

“Prestaň vrčať. Poďme. Je pod Manorom s Bazim. Práve sa plazí potrubím a je dosť zmätený zo správania Azraela. Ešteže sú tieto sídla stavané aj pre veľkých hadov,” odfrkne si Tom a odíde z dverí.

Pozriem sa na Luciusa, ktorý ho hneď nasleduje. Neostáva mi nič iné ako ísť za nimi. Teraz budeme mať s Azraelom oveľa väčšie problémy. Lucius bude musieť dopredu o všetkom vedieť, aby ho mohol upokojiť keby sa niečo takéto stalo znovu.

“Aj tak budeme trvať na tom, aby začal brať ten elixír,” zašepkám Luciovi.

“Porozprávam sa s ním o tom,” usmeje sa Lucius.


Azrael


                  Zabezpečím celý priestor kde žije Bazi. Nie je to tu Merlinvie ako pohodlné a útulné, ale je to tu bezpečné. Bazi nás ochráni. Keď je všetko skontrolované, tak sa zameriam na Draca. Cítim, že je vystrašený. Nikdy tu nebol, tak sa obzeral okolo seba.

“Az, čo tu robíme?” spýta sa ma.

“Tíško mláďatko moje.Všetko bude v poriadku. Už ti nikto neublíži,” pohľadím ho po vlasoch a donútim ho posadiť sa do Baziho hniezda, ktoré sme za roky naplnili kožušinami.

“Az, chcem ísť hore. Otec bude mať i nás strach,” objíme ma.

“Ocko za nami príde maličký. Neboj sa. Mamička ťa ochráni,” zašepkám.


Draco


                S Azraelom sa cítim bezpečne, ale mám strach. Nikdy som toto nezažil. Viac je to strach Aza než môj vlastný, ktorý cítim. Niečo ho muselo vystrašiť. Keď ma nazve jeho mláďatkom a sám seba označí ako moju mamu tak viem, že je úplne pod vládou svojich inštinktov. Neďaleko započujem kroky a odľahne mi. Az sa na druhej strane ochranne napne a zasyčí.

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • VayTra 08.03.2018 v 17:17 Skvělá kapitola :) jsem moc ráda že jsi zase začala pokračovat v téhle povídce ;)


 • Dag 08.03.2018 v 20:21 Jako první Ti chci popřát vše nejlepší k MDŽ (posílám imaginární kytičku karafiátů).
  Dále .... culím se jak idiot, jak Azrael krásně reaguje na Luciuse i Draca. A tatínkové zase něco nedomysleli... Už se nemůžu dočkat, až budou malému elfíkovi vysvětlovat, proč musí bumbat ten lektvar ... :)


 • SORA 77 09.03.2018 v 01:00 Ti chlapi... Jsou ve věcech citů jako sloni v porcelánu. Doufám, že to drazí otcové napraví...


 • Nomom 12.03.2018 v 15:16 Úžasná kapitola. Těším se na další.


 • Vai 17.04.2018 v 19:12 Skrz školu nebyl ted uplně čas, ale mám asi dva dny volna na dohnání.. takže jupí a děkuji, že stále píšeš


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace