Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

VI. Potomstvo

Publikované 18.01.2018 v 00:00 v kategórii HP a Iný Svet ⏩, prečítané: 151x

VI.


Draco


                Tri dni som Nejiho nevidel. O tri dni nám na dvere niekto klopal. Už bol doma aj Ron a tak som ho poslal otvoriť. Ja som pomáhal Harrymu s obedom. Dnes sme mali voľno. Do kuchyne vošiel Ron s Nejim za chrbtom. Tanier čo som držal mi vypadol z ruky a rozbil sa na tisíc kúskov.

“Sakra!” zasyčím.

“Pokoj Draco. Choď s ním do obývačky. My ten obed dorobíme,” chytí ma Harry za rameno, zatiaľ čo Ron kúzlom opraví tanier.

S povzdychom a Nejim za pätami sa dostavím do obývačky. Posadím sa na gauč a on sa posadí do kresla oproti mne.

“Čo ťa sem privádza?” spýtam sa.

“Ty. Chcel som sa ti ospravedlniť a povedať ti, že neľutujem ničoho, čo som spravil, pretože všetko čo som urobil, som myslel vážne. Vieš….. Zamiloval som sa do teba a bol by som rád, keby si mi dal šancu. Dokážem ti, že stojím za to, aby si ma miloval. Prosím,” pozerá mi do očí.

Neviem, čo mám povedať. Úplne ma šokoval. Neveril som, že by sa mi takto priamo vyznal. V hlave sa mi objavia všetky rozhovory s mojimi bratmi. Do očí sa mi vkradnú slzy. Pozriem sa naňho a prejdem k nemu. Posadím sa mu na kolená a objímem ho. Objatie mi opätuje a silno ma stisne.

“Ja som sa do teba tiež zamiloval, ale mal som strach. Ak si teraz nerobíš srandu, tak ma nikdy neopustí,” zašepkám.

“Nikdy. Vždy budem pri tebe. V dobrom aj v zlom,” pobozká ma.

Náš bozk sa nakoniec stane veľmi vášnivým. Vyruší nás až Harry, keď vojde do obývačky.

“Ako tak vidím, tak ste sa nezabili. Zostaneš na obed Neji?” spýta sa pobavene.

“Áno, Neji tu zostane,” odpoviem zaňho a keď Harry so smiechom odíde, ticho dodám smerom k Nejimu.

“Už ťa nikdy nepustím……... A Harry varí úžasne. Uvidíš, že potom k nám budeš chcieť na obed chodiť stále, rovnako ako Naru. Ten by dnes mal tiež prísť. A určite aj s Kuramom, Kankurom a Kibom. Odkedy sme im otvorili oči, tak si si mohol všimnúť, že sa od seba nepohnú. Ako Kurama a Naru, tak Kankuro a Kiba,” zasmejem sa a vstanem.

“Áno. To som si všimol,” pokrúti hlavou Neji.

Obed prebehne v príjemnom duchu. Nakoniec som s Nejim strávil celý deň….. A noc……


Harry


                   Ubehne ďalší týždeň, dva, mesiac, štyri mesiace a my stále s bratmi riešime, ako sa dostať späť a pomôcť naším priateľom v našom svete. Naše vzťahy sa veľmi dobre vyvinuli a sme šťastní. Už sme našich priateľov v tomto svete oboznámili so situáciou v tom našom a tiež sme im všetko vysvetlili. Ich schopnosti sa deň čo deň zlepšujú a dokážu využívať svoju plnú silu. Dokonca sme ich naučili aj pár našich kúzel. So Sasukem sme tiež začali plánovať budúcnosť. Hlavne sme ju plánovať museli, pretože sme sa spolu pred tromi mesiacmi vyspali a z nám záhadného spôsobu som zostal tehotný. Tehotenstvo by podľa našich kúzel malo trvať päť mesiacov. Neviem prečo, ale je to tak. Najprv sa nám to zdalo málo, ale zistili sme, že dieťa rastie veľmi rýchlo. Našťastie v tom nie som sám. Pred dvomi mesiacmi otehotneli aj Draco s Ronom. Vyzerá to tak, že naša mágia sa začala prispôsobovať a meniť vďaka tomuto miestu. Áno. Pred tým sme mohli otehotnieť, ale potrebovali by sme aspoň elixír počatia. Teraz ho už nepotrebujeme. Trochu sme pátrali a vďaka Kuramovi sme zistili, že aj Naruto môže otehotnieť, pretože má v sebe kus jeho čakry, čakru kráľa Bijuu. Našťastie sme ho stihli varovať skôr, než sa stala ďalšia nehoda. Myslím si, že traja tehotný kúzelníci na pol roka stačia. Teraz sa o nás Sasuke s Nejim starajú ako o poklad. Občas sa pridá aj Dei s Itachim, pretože Gaara teraz nemôže odísť zo Suny a my tam Rona samého nepustíme. Sme bratia a budeme držať pri sebe v dobrom i v zlom. A aspoň máme čas vymyslieť nejaký plán a spôsob ako môžeme prechádzať medzi našimi svetmi. Teraz tu svoju rodinu nechať nemôžeme, ale ani svoju rodinu v našom svete nemôžeme nechať napospas osudu. Práve sedím v obývačke a vymýšľam nejaké kúzlo, keď na to odrazu prídem.

“Draco, Ron! Poďte sem!” skríknem naliehavo.

Neuvedomím si, že v dome sú okrem mojich bratov aj Sasuke, Neji, Itachi, Dei a Shikamaru, ktorých pekne vystraším.

“Čo sa deje,” vletí do izby Sasuke ako uragán.

Nechápavo naňho zamrkám.

“Nič. Upokoj sa prosím. Stresuješ akoby si bol tehotný ty,” pretočím oči.

“Tak prepáč, že sa o teba bojím,” zavrčí.

Vedľa mňa sa posadia bratia. Každý z jednej strany.

“Tak čo je?” spýta sa Draco.

“Prišiel som na to, ako sa spojiť s naším svetom. Najlepšie na tom je, že nech tu strávime hocikoľko času, tak u nás neubehne viac než hodina najviac dve,” usmejem sa šťastne.

“Takže tu môžeme zostať aj desať rokov a u nás to stále nebude ani deň?” spýta sa prekvapene Draco.

“Presne,” uškrniem sa.

“Ako si na to ale prišiel?” nechápe Ron.

“Jednoducho. Oblúk nás sem dopravil a ten nás vezme aj naspäť. Prezeral som si fotky, ktoré sme urobili na mieste kde sme “pristali”. Tu pozrite. Na tejto fotke tie dva stromy. Je to brána. Keď sme tam boli cítil som zo zeme divnú mágiu, ale nevedel som, čo to je. Teraz to už viem. Stačí ak do zeme pustím trochu viac mágie, ktorá sa zlúči s mágiou zemského jadra. Potom dokážem portál ovládať ako sa mi zachce,” poviem víťazne.

“Ale ako si môžeš byť tak istý, že toto je brána?” zamračí sa Shikamaru.

“Shikamaru má pravdu. Trénujeme tam už pár rokov a nikdy sme si to nevšimli,” zamračí sa Sasuke.

“Na tých zrastených stromoch sú vyrezané runy. Magické symboly. Niekto tu v minulosti musel byť z nášho sveta a postaviť túto bránu. Iná možnosť nie je,” pokrútim hlavou.

“Dobre. Ale skúšať to budeme až keď porodíš,” povie nekompromisne Sasuke.

“S tým počítam. Neohrozím naše dieťa,” odfrknem si.


                   Od tohto zistenia ubehnú dva mesiace a termín môjho pôrodu sa nezávratne blížil. Každou chvíľou som mal rodiť a mal som čím ďalej tým väčší strach. Ron s Dracom sa odo mňa nepohli ani na chvíľu a Sasuke s Nejim sa snažili zostať tiež na blízku, ale Tsunade im zadala pred týždňom misiu, takže sme tu zostali sami. Zajtra by sa mali vrátiť. Snáď tu budú skoro. Zajtra by tiež mal prísť Gaara. Každý mesiac príde na pár dní, ale teraz tu chce zostať až do Ronového pôrodu. Ležím na gauči a snažím sa spať, zatiaľ čo Draco varí obed. Ron je zavretý v kúpeľni a leží vo vani plnej teplej vody. Odrazu ma hrozne začne bolieť bruško. Prudko otvorím oči a zhlboka dýcham.

“Dr-Draco!” skríknem.

Akurát z kúpeľne vyjde aj Ron.

“Harry, čo sa deje?” spýta sa vystrašene.

Do obývačky vojde aj Draco. On je dobrý v liečivých kúzlach. Pomôže mi.

“Ron, choď do Uchiha štvrte pre Itachiho. Je to najbližšie. On už pôjde pre Tsunade. Povedz mu, že Harry rodí,” kľakne si ku mne Draco.

Ron odíde do Uchiha štvrte a Draco pomôže mne. O pár minút sa v dverách objaví Tsunade s Ronom, Deidarom a Itachim.

“Musíme ho dostať do jeho izby,” rozkáže Tsunade a Itachi ma vezme na ruky, aby ma odniesol do izby.


Ron


                Už pol hodinu sa z Harryho izby ozíva krik a plač. S Dracom pri sebe sedíme na gauči a tisneme sa k sebe.

“Neverím, že ich tá baba poslala na misiu, keď doma majú tehotných manželov!” rozčuľuje sa Dei.

Súhlasím všetkými desiatimi. Niekto zaklope na dvere a Itachi ide otvoriť. Dnu vojde Gaara. Postavím sa a on ma objíme.

“Čo tu robíš?” spýtam sa tíško.

“Prišiel som skôr a keď som prišiel k Tsunade, tak mi bolo povedané, že je tu. Mal som strach, že sa ti niečo stalo, tak som sem prišiel. Čo sa tu deje?” pozrie sa okolo.

“Harry začal rodiť. Tsunade poslala Sasukeho s Nejim na nejakú misiu. Majú sa vrátiť zajtra. Na Harryho toho bolo asi dosť,” odpovie Draco.

“Ja som v poriadku,” pobozkám ho.

Čakáme ešte hodinu. V tom z Harryho izby vyjde Tsunade. Povie nám čo a ako. Harrymu sa narodil syn. Teraz obaja spia. Harry má aspoň deň, dva zostať v pokoji a nemá sa namáhať. Prikývneme a keď odíde, tak sa s Dracom vyberieme do Harryho izby. Jeho syn spinka v neďalekej postieľke a Harry tiež sladko spí vo veľkej posteli. Pohľadím Harryho po vlasoch a ticho sa vyparíme von.


                     Harry prespí celý zvyšok dňa a celú noc až do ďalšieho rána. Jeho syna sme mu radšej zobrali z izby, aby ho nebudil a postarali sme sa oňho. Je už takmer deväť hodín keď sa zvyšok nášho veľkého domu prebudí, teda až na Harryho. S Dracom prichystáme raňajky a práve vtedy sa domov vrátia aj Sasuke s Nejim. Draco práve kŕmi nášho malého člena rodiny, keď tí dvaja tuláci zavítajú aj do jedálne.

“Konečne ste sa vrátili. Už sme si mysleli, že sa vám niečo stalo,” pousmejem sa.

“Ahoj. Čo sa tu stalo?” zamračí sa Neji.

Obaja sa zamerajú na dieťa v jeho náručí. Odpoveď dostanú hneď v zápätí, keď do kuchyne príde ustaraný Harry.

“Kde je Quitus?” spýta sa, ale keď uvidí dieťa u Draca, tak sa upokojí a príde si preňho.

Vôbec si nevšíma Sasukeho alebo Nejiho. Takže malý sa volá Quitus. Zaujímavé meno.

“Toto mi už nerobte. Netušíte ako som sa zľakol,” posadí sa s námahou Harry na stoličku.

Gaara mu ochotne pomôže.

“Harry?” spýta sa prekvapene Sasuke.

“Sasuke! Konečne si doma,” všimne si ho Harry konečne a šťastne sa usmeje.

“Odpovie nám niekto, čo sa tu stalo?” zamračí sa Neji na osadenstvo.

“Harry včera porodil. Bolo to naňho asi priveľa stresu. Čo na tom treba vysvetľovať?” príde k nemu Draco a pobozká ho.

Sasuke šťastne prejde k Harrymu a pobozká ho. Ako si všimnem, tak Quitus zaspal. U rodičov sa podľa všetkého cíti v bezpečí. Pohľadím si bruško a opriem sa o Gaaru. Ten ma objíme a vášnivo pobozká.

“Harry, mal by si si ísť ľahnúť. Nemáš sa namáhať. Raňajky ti donesieme,” usmeje sa Deidara.

“Dei má pravdu. Sasuke odnes ho do izby. Ešte nemal vstávať z postele,” prikývnem.

Sasuke to rád splní aj cez Harryho protesty. Keď sa Harry naraňajkuje, tak zase zaspí. Teraz sa o Quitusa stará Sasuke. Neji má plné ruky Draca a to doslova, takže obed nakoniec varím ja. Na obed sa dostavia aj naši ostatní priatelia, ktorí boli pozvaní. Harry ho bohužiaľ opäť prespí, ale nikto sa nesťažuje. Potrebuje to. Mágia musí vyliečiť jeho telo. Onedlho by mal zase fungovať normálne. Počas obeda sa dozvieme, že Kibu rodičia vyhodili z domu, pretože zistili, že chodí s Kankurom. Aj tak nechápem, ako to mohli tak dlho tajiť. Podstatou je, že teraz obaja, Kiba a Kankuro, bývajú v Narutovom malom byte a to nie je nič moc. Hlavne teraz, keď sa Naru s Kuramom rozhodoli otehotnieť. Vlastne s tým nerátali. Menšia nehoda, ale krásna, ako sa hovorí. Pozrieme sa s Dracom na seba. Po obede, keď sa v jedálni hrajú karty a iné hry sa nenápadne vyparíme za Harrym, ktorý je v izbe so Sasukem a ich synom.

“Sasuke, môžeme hovoriť s Harrym? Súkromne?” spýta sa Draco.

“Iste. Keby niečo som dole,” pobozká Harryho a odíde.

Sadneme si na posteľ k Harrymu, ktorý má na rukách Quitusa.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace