Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

V.

Publikované 11.01.2018 v 00:00 v kategórii HP a Iný Svet ⏩, prečítané: 140x

Pre Haru a Vai - Ďakujem za komentáre a zatiaľ som chorá, čo mi moc nevyhovuje, ale snáď to v škole pôjde dobre :D

V.


Harry


         “Dobré ráno Tsunade, Gaara,” usmejem sa, keď vojdeme do pracovne, kde sú obaja.

“Dobré ráno. Nečakali sme vás tak skoro,” usmeje sa Tsunade.

“Čím skôr začneme, tým viac času budeme mať,” uškrnie sa Draco.

“Dobre. Nechám všetkých zvolať do Arény 7. O hodinu by tam mali byť,” usmeje sa Tsunade.

“Dobre. Budeme tam,” prikývne Ron a všetci zmizneme.


Draco


               O hodinu sa prenesieme do tej arény. Už sú tam všetci, prekvapivo aj Kakashi. Na tvárach máme ľadovú masku. Všetci sa na nás pozerajú zvláštne. Pousmejem sa.

“Tak, asi môžeme začať,” ozve sa Harry.

“Ako chcete pokračovať?” spýta sa Sakura.

“Najprv zistíme čím disponujete, potom sa zameráme hlavne na démonov a možno poobede alebo skôr zajtra začneme trénovať vás ostatných,” odpovie jej opäť Harry.

“Prečo vlastne o všetkom rozhoduješ ty?” zamračí sa Shikamaru.

“Harry je z nás síce najmladší, ale tiež najsilnejší. Je to skvelý učiteľ a dokáže veľa vecí. Bez neho by sme nevedeli takmer vôbec čarovať, pretože sme mali na škole neschopných učiteľov,” pokrčí ramenami Ron.

“Čo také urobil, že je tak mocný?” zamračí sa Ino.

Harry je na opačnej strane arény, kde chystá všetko potrebné pre démonov.

“Okrem toho, že zabil Baziliska, draka a jedného profesora, plus bojoval s vlkolakom, tak nič také neurobil,” pokrčím ramenami.

“Ale to sme už spomínali,” pokrčí ramenami Ron.

“Prežil si toho veľa, čo?” povzdychne si Hinata.

Zdá sa mi to, alebo na mňa robí oči? To ani náhodou!

“To áno…… Tak začneme, nie?” odbočím od témy.

“Iste,” prikývnu.

Odídeme za Harrym. Nenápadne si ho zoberiem trochu stranou.

“Začnime babami. Tá Hinata mi lezie na nervy. Mám pocit, že sa ma pokúša baliť,” uškrniem sa znechutene.

On sa pozrie na Hinatu.

“To nie je len pocit. Ale mne sa zdá, že po nás idú snáď všetci chalani. Teda okrem Kankura, ktorý miluje Kibu, okrem Kiby, ktorý miluje Kankura, ale ani jeden to nechce tomu druhému povedať a okrem Naruta, ktorý miluje svojho démona,Kuramu. Ide mi z toho mráz po chrbte,” uškrnie sa.

“Mne ide mráz po chrbte z Gaary,” ozve sa vedľa nás až nadskočíme.

“Sakra Ron. Vieš ako sme sa ťa zľakli?!” skríkneme naraz.

“Tak pardon, ale vaše milostné problémy si riešte inde,” rozosmeje sa a odíde.

My s Harrym si odfrkneme a vrátime sa k ostatným.

“Tak fajn. Začneme,” povzdychne si Harry.

“Prvá pôjde Hinata, po nej Sakura, Ino a Ten-ten,” usmeje sa Ron.

Počkáme než sa Hinata postaví do kruhu z elementov. Prvý k nej ide Ron. Po chvíli sa polovica elementov rozpadne. Pokrčí ramenami a odstúpi. Ide k nej Harry. Prosím nech k nej nemusím ísť ja! Našťastie sa jej okolo ruky obtočí malá rastlinka. Vydýchnem si.

“Máš moc prírody, ale nikdy ju nebudeš môcť použiť v boji. Jedine tak na liečenie. Ovládaš liečivé rastliny. Taktiež ale dokážeš vytvoriť jedy. Bol by z teba dobrý lektvarista,” usmeje sa Harry a ja zblednem viac, než je zdravé.

Elixíri ju môžem učiť jedine ja! Sakra! Ďalšia ide Sakura. Tá skončila podobne, ale narozdiel od Hinaty ona má moc prírodnej liečiteľky. Dokáže liečiť pomocou tej jej čakry. Ďalšia je Ino. Tá tiež skončila s mocou Zeme. Dokáže ovládať jednoduché rastliny. Ale tiež nikdy nedosiahne moci akú má Harry. Ten-ten má moc ohňa. Veľmi zaujímavé. Škoda, že ju nemá tak vyvinutú ako Ron.

“Dobre. Vy už môžete ísť, pokiaľ nechcete zostať. Teraz sú na rade chalani. Naruto a Gaara, vy počkajte na boku. U vás sme si istý akú máte schopnosť. To isté platí pre Temari a Kankura. Vy ste svoj potenciál ako vietor a bábkar našli už dávno. Takže. Kto chce ísť ako prvý?” spýtam sa.

Zatiaľ som sa tu len nudil.

“Idem ja,” povzdychne si Kiba.

“Fajn. U vás to bude trochu iné, pretože narozdiel od dievčat máte silnejšie jadro,” uškrnie sa Ron.

“Postav sa do stredu toho pentagramu,” usmeje sa Harry.

Cítim žiarlivosť zo strany Kankura. Uškrniem sa a do pentagramu vložím vodu a energiu. Harry tam vloží Zem a Ron oheň a vietor. Nakoniec Harry rozprestrie Temnotu okolo pentagramu ako prstenec. Do stredu za Kibov vojde Harry. Ruku mu položí na čelo a o chvíľu ich zahalí jemné zelené svetlo. Harry odstúpi.

“Zem. Odvetvie zvierat. Vlastne sa to dalo čakať,” uškrnie sa a pohľadí Akamara.

Ďalší ide Shikamaru. Ten ako zistíme ovláda Temnotu. Ďalší ide Neji, ten ovláda vodu. Veľmi ma to poteší a keď sa na mňa pozrie, tak mierne sčervenám. Po Nejim ide Choji, ale ten nemá žiadne zvláštne schopnosti rovnako ako Lee. Shino mal rovnakú schopnosť ako Kiba a Sasuke bol bleskový a ohnivý typ, rovnako ako sme si mysleli. Oheň ovláda dokonalo, ale blesky na nižšej úrovni.

“Fajn. Pre dnešok sme s vami skončili. Choďte. Teraz sú na rade oni dvaja. Zajtra sa tu stretneme o deviatej ráno,” povzdychne si Harry a počkáme než všetci odídu a zostaneme tu len my piati.

“Tak čo chcete robiť?” spýta sa Naruto.

“Ron s Dracom si vezmú na starosti teba Naru a ja si vezmem na starosti Gaaru,” usmeje sa Harry a vezme si Gaaru stranou.


Harry


                    Odvediem si Gaaru na opačnú stranu.

“Sadni si,” pousmejem sa.

“Prečo si myslíš, že mi pomôžeš?” spýta sa.

“Pretože poznáme kúzla, ktoré vedia skrotiť démonov. S Kyubim sa bude dať dohodnúť, ale so Shukakom sa dohodnúť dať nebude. Z neho cítim príliš veľkú temnotu. Práve preto zablokujem jeho moc temnoty úplne a viac rozvinieme tvoju moc zeme. Radšej si ľahni a zavri oči. Uvoľní sa a hlavne sa mi nebráň. Ak sa mi nebudeš brániť, tak nebudeš cítiť žiadnu bolesť,” opatrne položím ruky na jeho hruď.

Pomaly sa dostanem až do jeho podvedomia, kde je Shukaku.

“A ty si zase kto?!” ozve sa démon.

“Tvoja skáza ak nebudeš spolupracovať,” uškrniem sa.

“To ani náhodou. Ak si myslíš, že sa s ním spriatelím, tak to ho radšej zabijem,” vysmeje sa mi.

“Hmm…… tak to potom, zbohom!” uškrniem sa a jedným zložitejším kúzlom ho zavriem za kamennou stenou s jedným malým otvorom a zablokujem celú jeho čakru.

Keď som hotoví, tak vyjdem von a ľahnem si pri Gaaru.

“V poriadku?” zacítim na tvári dotyk.

Otvorím oči a uvidím Draca.

“Hej. Čo tu robíte?” spýtam sa.

“My sme skončili už pred hodinou. Trvalo ti to päť hodín,” uškrnie sa Ron.

“Čože?!” zdesím sa.

Úplne som stratil prehľad o čase.

“V pohode. To sa stáva. Toto je veľmi náročná mágia. Hlavné je, že Shukaku je uväznený pod pevnou bariérou a Kurama sa rozhodol zmieriť s Konohou, takže sme ho dostali von s Naruta, ale aj tak sme časť jeho čakry museli nechať Narutovi. Tomu, ale moc neprekážalo. Nakoniec to nebolo tak zložité ako sme si mysleli. Ako sa cítiš Gaara?” sadne si Ron pred Gaaru.

“Som v poriadku. Ďakujem,” pousmeje sa Gaara.

Podľa Narutovej reakcie súdim, že je to rarita. Teraz však už môže viesť normálny život. Shukaku mu doňho už nebude viac zasahovať.

“Gaara, Naruto, pôjdete k nám na večeru? Samozrejme aj ty Kurama. Potom sa zastavíme za Tsunade,” spýtam sa.

Kurama je vážne pekný chalan. Alebo chlap? Vysoký, silný, dlhé červené vlasy do pasu a oči farby krvi.

“Ach to by ste rozhodne mali. Varí Harry, takže si pochutíte. Navyše aspoň ochutnáte aj naše jedlo,” žiari Draco.

Pokrútim hlavou. Teraz sa vážne chová ako praštený Chrabromilčan.

“Tak dobre,” prikývnu.

Celú cestu sa Gaara drží pri Ronovi a len slepému by ušlo, že sa ho pokúša baliť. A ako sa zdá, tak Ron na to pekne zaberá. Ja s Dracom, Kuramom a Narutom sa na tom dosť bavíme. Skôr než sa dostaneme domov, tak Gaara dokázal zbaliť Rona. Po večeri keď sa tí dvaja lúčia, tak nad tým my traja krútime neveriaco hlavami a Kurama sa dosť nudí. Keď odíde aj Naruto s Kuramom, zavrieme sa u mňa v izbe a hneď na Rona zaútočime otázkami. Nakoniec sme z toho ešte blbší. Ron nám totiž oznámi, že sa doňho zamiloval už keď ho videl prvýkrát….. Keď obaja zaspia, tak odídem za Tsunade, ktorej všetko vysvetlím a ktorá našťastie nakoniec súhlasí, že tu Kuramu nechá…..


Draco


                    Dni plynú veľmi rýchlo od chvíle keď sa Ron dal dokopy s Gaarom. Ubehol už týždeň a včera sme skončili tréning Gaary, ktorý sa už vrátil do Suny. Dohodli sa, že Ron bude lietať alebo sa premiestňovať za ním vždy, keď mu už bude chýbať. Takže tam letel už dnes a keďže neskôr bude vedieť ako to tam vyzerá, tak sa tam môže premiestňovať. Ja som teraz na cvičisku, kde majú so mnou tréning Naruto a Neji a Harry tu má tréning s Kibom, Shinom, Ino, Sakurou a Hinatou, ktorí ovládajú zem alebo zvieratá. Kankuro, ktorý sa nevrátil do Suny a Kurama, ktorý svoj element ovláda, nás pozorujú. Naruto má vietor, vodu a oheň, ktorý dostal od Kyubiho/Kuramy. Keďže tu Ron nie je, tak sa bohužiaľ môže zlepšovať len vo Vode. Pokiaľ by ho nechcel učiť Kurama.

“Neji, skús to ešte raz. Naruto, prestaň sa hádať so Sakurou!” zakričím na blonďiaka.

Nakoniec sa pustí so Sakurou do bitky, tak si ho nevšímam a zameriam sa na Nejiho.

“Skús to ešte raz a pomalšie. Nesmieš sa tak ponáhľať,” pousmejem sa a chytím ho za ruku.

Sčervenám a ruku ztiahnem.

“Vieš, že si roztomilý, keď sa červenáš?” spýta sa odrazu.

Neveriaco sa naňho pozriem. To ma tu akože balí? Prejde ku mne a bez upozornenia si ma pritiahne k telu a pobozká ma. Šokom sa mi rozšíria oči. Keď sa trochu spamätám, tak mu bozk oplatím. Prečo si nechať ujsť takúto príležitosť?

“Hej vy dvaja. Toto je tréning?” započujem Harryho pobavený krik.

Odtrhnem sa od Nejiho a previnilo sa naňho pozriem. Ostatní sa na nás pozerajú v šoku a Neji sa samoľúbo usmieva. Vlepím mu facku a odmiestnim sa preč. Presnejšie domov. Sadnem si na gauč a rozplačem sa. O chvíľu sa tam objaví aj Harry, ktorý musel určite zrušiť tréning.

“Draco, si v poriadku?” spýta sa opatrne.

Zdvihnem hlavu a pozriem sa naňho.

“Čo som to urobil? Teraz už so mnou neprehovorí. A prečo to sakra urobil on?” vzlykám.

“Och Draco. Ak ťa skutočne miluje, tak sa vráti. Poď sem,” objíme ma.

V tom niekto zaklope. Harry sa postaví, zakryje ma dekou a odíde k dverám. Ležím na gauči a počúvam kto prišiel.

“Ahoj, Harry,” ozve sa niekto.

“Ahoj Sasuke. Čo tu robíš?” spýta sa Harry.

“Hovoril som s Nejim a ten je dosť špatný z toho, čo spravil. Nechcel Draca uraziť a ani mu ublížiť. Poprosil ma, nech sa prídem uistiť, že je v poriadku,” tak takéhoto Sasukeho nepoznám.

“Môj brat má zlomené srdce. Čo myslíš, je v poriadku?” spýta sa Harry.

“Ver mi, že Neji je na tom rovnako. Zamiloval sa doňho a teraz má strach, že všetko zničil keď sa neovládol.”

“Vážne? Tak….. Ja sa porozprávam s Dracom. Skús Nejiho presvedčiť nech sem príde a porozpráva sa s ním.”

“Dobre. Uvidím, čo sa dá robiť.”

“Ďakujem a ahoj.”

“Ahoj. Uvidíme sa zajtra na tréningu,” rozlúči sa Sasuke.

Harry sa vráti do obývačky a posadí sa vedľa mňa.

“Keď sem príde, tak si ho vypočujem…… ale čo máš ty so Sasukem?” posadím sa rýchlo.

“Nič. No možno, že k sebe niečo cítime. Najprv som tomu nechcel podľahnúť, ale jeho brat s Deidarom ma presvedčili, že to čo k Sasukemu cítim je láska. Sasuke sa mi tiež vyznal a keď som mu lásku opätoval, tak sme sa dohodli, že na to pôjdeme pomaly. Tento týždeň bol hektický,” pousmeje sa.

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • dag 12.01.2018 v 18:37 Jejda, nějak se v těch párech ztrácím. :) Dílek je úžasný a já se culím jako blbka. Jinak doufám, že se brzy uzdravíš, být nemocný je na prd. Držím palečky, ať nezameškáš moc školy, ono se to pak špatně dohání.


 • SORA 77 13.01.2018 v 21:21 Není to zlé, začínají se nám tu vyvrbovat vztahy... Ale co ta Hinata?


 • Wak.ka 09.02.2018 v 16:44 Draco a Neji, hej? Nezdá sa mi to... už len z toho dôvodu, že on sa nesmie zamilovať :'(


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace