Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

OSPRAVEDLNENIE

Publikované 03.05.2018 v 00:00 v kategórii Žiadosť o články - Oznamy, prečítané: 62x

Milý čitatelia.
   
         Je mi ľúto, že Vám sem nemôžem dať novú časť, ale vo worde v ktorom som písala sa vyskytla nejaká chyba a nejdú mi preniesť poviedky. Len dúfam, že sa to opraví a, že nestratím všetky poviedky. Snáď vám sem čoskoro niečo pridám. Ospravedlňujem sa a dúfam, že na mne nezanevriete, ak sem nejakú dobu nič nepribudne, pretože ich možno budem musieť prepísať, na čo práve nemám čas, tak to chvíľu potrvá.
         Skúste sem prísť na ďalší týždeň, ale nič nesľubujem. 

S ľútosťou Vaša, 

Kilia Ice. <3

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • VayTra 03.05.2018 v 15:46 Nevadí, že dneska nic nepřidáš :) Jsem moc ráda, že máš chuť psát, a že píšeš úplně skvělý povídky :D


 • SORA 77 05.05.2018 v 23:55 Držím palce. Mně se nedávno ztratila celá, pracně napsaná kapitola nejde to už ani obnovit, což je peklo. A přitom byla tak nádherná. Musím začít úplně od začátku, děs. Doufám, že tobě se to nestane. Zatím se budu jen těšit.


 • Vai 15.05.2018 v 22:49 Však v pohode, to se může stát, mě se třeba i disk chtel obnovit, takze bych vse co na nem je ztratila, drzim palce a se to obnovi a ty o vse neprijdes... a co maturity??


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace