Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

LXIII.

Publikované 08.02.2017 v 00:00 v kategórii HP a Nová nádej ✔, prečítané: 287x

Pre Soru a Lily. Ďakujem za komentáre a podporu :D

LXIII.


Herakles


                    Prebudia ma nejaké hlasy. Prvé čo si uvedomím je, že som premenený na človeka. Ešte nikdy som sa podvedome nepremenil. Zamračím sa. Pozriem sa na pumu vedľa mňa.

“Čo sa deje?” spýtam sa jej nechápavo.

‘Prišli pre vás vaši priatelia,’ odpovie.

Rýchlo sa posadím.

“Čože? Takže ma konečne našli?” zaradujem sa.

‘Áno, ale les o vás nechce prísť. Váš partner si musí vybrať medzi pumami, kto ste vy. Samozrejme ani jedna puma nie ste vy. Ak to uhádne, tak si vás môže odniesť. Ak však zlyhá, tak tu s nami zostanete,’ pozrie sa na mňa puma.

Zdesím sa. To snáď nie je pravda. Tie pumy a dokonca samotný les si dovolili hrať sa s mojim životom! Už viem ako sa cítil Harry celé roky, keď nemal dovolené konať vlastné rozhodnutia! Je to príšerne. Ja tu nechcem zostať. Áno, mám les rád, ale chcem ísť domov. Chcem byť s mojou rodinou a Sevom. Prečo sa toto deje? Sev prosím. Neurob chybu. Nie som ani jedna z tých pum. Prosím, rozoznaj to!

‘Spi, môj malý priateľ. Spi,’ uspí ma puma, ktorá ma mala strážiť.


Severus


                     Skúmavo si prezerám tie pumy, ktoré nezaujato sedia predo mnou. Všetky sú rovnaké. Majú síce nepatrné znaky rozdielnosti, ale žiadna mi nepríde ako Herakles. Ich nevraživý pohľad mi hovorí všetko. Sev prosím. Neurob chybu.Započujem v hlave známy hlas. Zamračím sa. Herakles? To je vážne úžasná rada. Ale, že by mi povedal riešenie, tak to nie. Povzdychnem si. Čo mám robiť? Herakles, kde si? Pozorne si ich ešte raz pozriem. Ani jedna puma nevyzerá, žeby ju trápila skutočnosť, že tu zostane. Navyše, podľa toho, čo som videl u Heraklesových bratrancov, tak ich podoby zvierat vyzerajú dosť ako oni sami. Úžasne ich vystihujú a ich oči…..to je ono. Pozriem sa tým šelmam do oči. Hnedé, červené, Zlaté, zlato-zelené, ale ani jedny oči nemajú čistú smaragdovú farbu. Uškrniem sa.

“Ani jeden z nich nie je Herakles,” pozriem sa na ich vodcu.

Zavrčí na mňa.

“Pýta sa, či si si istý,” preloží mi to Beny.

“Severus, mal by si si to ešte premyslieť. Ak sa zmýliš, tak Heraklesa už nikdy neuvidíš,” zašepká Eldorádo.

“Som si tým istý. Viac než s čímkoľvek iným,” poviem pevne.

Chvíľu je napäté ticho, ale keď sa ozve naštvané zavrčanie od pumy a uvoľnený povzdych od Benyho, tak je mi jasné, že som to uhádol. Hneď mi to potvrdia aj Benyho slová.

“Ako si vedel, že medzi nimi nie je?” spýta sa Beny zvedavo.

Pumy odišli a ich vodca zaliezol do jaskyne.

“Ani jedna puma nemala žiarivé oči ako Herakles,” odpoviem.

“Teda mňa by rozhodne nenapadlo pozerať sa pume do oči,” pokrúti hlavou Rabastan.

Uškrniem sa.

“Severus!” započujem známy hlas a o chvíľu v náručí držím svoje zlatíčko.

“Herakles si v poriadku?” spýtam sa ticho a dám mu bozk do vlasov.

“Áno. Teraz už áno,” usmeje sa.

Radšej odtadiaľto rýchlo vypadneme

Ako ste ma našli?” pozrie sa po ostatných Herakles cestou k tajnej chodbe.

“Tvoj prútik som našiel na hranici Zakázaného lesa,” usmejem sa a podám mu jeho prútik.

“Čože? Ale ja som svoj prútik zabudol v mojej izbe v Prinsarskej spoločenskej miestnosti,” povie prekvapene.

“Tak kto ti ho hodil pri les?” spýta sa nechápavo Nevil.

“Tak takýmto spôsobom nám pomáhajú. Herodes a teraz Herakles,” pousmeje sa zamyslene Beny.

Zamračíme sa naňho a zastavíme sa pri vchode do chodby.

“Ako to myslíš?” spýta sa ho Fred.

“Rod Moon. To oni ten prútik hodili pri les. Dávajú nám znamenia, kde sa nachádzajú, tí ktorých hľadáme. Teraz je na rade Herames. Zakaždým je to na menej dostupnejšom mieste, ale vždy sa to drží pri ich moci,” pozrie sa na nás.

“Pri našej moci?” spýta sa nechápavo a zamračene Herakles.

“Áno. Herodes bol v Azkabane. Žil tam celý život, má tam svoju rodinu v podobe Dementorov a navyše to miesto odpovedá jeho schopnosti. Je pánom Podsvetia. Ty Herakles ovládaš rastliny, Zem, prírodu, si pánom Raja, takže nie je divu, že si bol v lese, ktorému vládneš… “ začne vysvetľovať.

“Áno. Už chápem. Dáva to zmysel…. Takže keď je Herames vládcom Neba, tak by mal byť…..v Nebi?” spýta sa pochybovačne Nevil.


Beny


             Uškrniem sa.

“Presne tak!” prikývnem.

“A Harry je tým pádom…. V Temnej ríši,” pozrie sa na mňa Tom.

“Áno. Harry je na svojom zámku uprostred Temnej ríše. Presne povedané na zámku Rodu Moon,” prikývnem.

Povzdychnem si a ticho dodám.

“Preto bude posledná skúška, dostať Harryho spať, najťažšia. Heramesa nejak získame. To by nemal byť väčší problém ako získanie Heraklesa, zvlášť keď oni dva sú na približne rovnakej magickej úrovni a každý sa viac podrobuje svojej strane, ale dostať Harryho bude podobné ako dostať Herodesa. Tiež budú útočiť, ale teraz nie bystrozori a ani nebudeme mať ochranu Dementorov. Túto ríšu chránia temné bytosti, mŕtvy, ktorý sa dostali do Temnoty a podobne. Azkaban, Zakázaný les a aj tretia skúška, nie je nič v porovnaní s Temnou ríšou.”

“Akoto myslíš, že sa Herakles a Herames podrobujú svojej strane?” spýta sa Lucius.

“Myslí to tak, že ja a Herames máme na starosti svetlé ríše, Nebo a Raj, takže sme kladné náboje. Herodes a Harrison majú na starosti temné tiše, Temnotu a Podsvetie alias Peklo, čiže sú záporné náboje. Dva klady a dva zápory sa navzájom rušia, takže ja ako druhý najstarší a ako vládca Raja podlieham Herodesovi, vládcovy Podsvetia. Herames ako vládca Neba zase podlieha Harrymu ako vládcovy Temnoty. Ako kráľovi mu podlievame všetci. Podľa správnosti by sme mali najprv zachrániť Harry, inak by sme nemali Heramesa nájsť, pretože sa podriaďuje stále “nezvestnému” vládcovy Temnoty. Ale nemôžeme ako prvého oslobodiť Harryho, pretože podľa zákonu kliatieb takého druhu, by sme mohli zomrieť všetci štyria, ak nepôjdeme od najstaršieho,” vysvetlí Herakles.

“Takže je tu možnosť, že teda ich dvoch a aj vás dvoch nikdy neoslobodíme z tohto prekliatia, pretože…..” zlomí sa hlas Rudolfúsovi.

“Pretože kliatba sa nezlomí dokiaľ nebudú všetci pohromade a to kvôli tomuto možno nebude možné. Nemôžeme ísť pre Harryho a nevieme, či Heramesa nájdeme. Samozrejme sa musíme teraz zamerať len a len na Heramesa. Harryho si na nejaký čas vyhoďte z hlavy,” prikývnem a odídem do chodby.

Fred s Georgeom idú so mnou. Ostatní nás zamyslene nasledujú. Musíme niečo vymyslieť. Celou cestou je okolo nás veľmi dusná atmosféra.


Herakles


                Už je len pár dní do Vianoc a my sme ešte nenašli ani Heramesa a ani Harryho. Dnes sme našli stopu, ktorá nás viedla k veľkému mraku vysoko nad Bradavicami, ktorý sa od nášho zmiznutia nepohol z miesta. Ráno z neho začalo snežiť, ale ten sneh bol modrej farby. Nie biely aký by mal byť. To nám s Herodesom vnuklo nápad, že je Herames, ako Pán Neba, práve tam. Práve teraz je osem večer a ja s Herodesom utekáme do lesa. Ak je Herames tam, tak nám Lucius nemôže pomôcť. Bude musieť stačiť aj to, keď mu Heramesa donesieme sem dole. Pozriem sa na Herodesa, ktorý je premenený do svojej temnej podoby.

“Ako sa tam dostaneme?” spýtam sa.

“Na testráloch,” ukáže na dvoch mladých testrálov.


Herames


                 Spím na svojom oblaku už pomerne dlho. Je tu chladno a ja sa nemôžem pohnúť. Cítim akoby ma pokrýval ľad. Ale aspoň odtiaľto vidím, čo všetko sa na Zemi deje. Taktiež som za ten čas, čo som tu, zistil, že Brumbál má viteáli a tiež aké sú. Našťastie Rod Moon o nich vie tiež a začali to riešiť. Harry zničil denník v druhom ročníku, takže zostali už len diadém Roweny Bystrohlavovej, šálka Helgy Biflomorovej, meč Richarda Chrabromila, Slizolinov medailón, Gauntov prsteň a Félix, Brumbálov Fénix. Nikdy som si nemyslel, že by mohol využiť magické zviera. Chudák Félix. Diadém už zničil Black, keď bol naposledy v Bradaviciach. Šálku získal nejakým zázrakom Red a Slizolinov medailón má Tom, takže to nebude problém zničiť. Prsteň získal Moonlight počas posledného Splnu, takže už treba získať len meč, ktorý nebude problém privolať, pretože Brumbál je až moc naivný a samozrejme pomôcť Félixovi. Našťastie nemusíme ublížiť Félixovi a ani zničiť tie artefakty. Stačí z nich jednoducho vysať dušu. Taktiež som sa dozvedel veľa o Harrym. Teraz už chápem prečo obhajoval Rod Moon, odkiaľ mal liek na Liberkámiu a tiež už chápem Benyho správanie a silnú dôveru v Harryho. Som rád, že nám Harry priniesol do života svetlo a ukázal nám pravú podstatu veci. Celý čas, čo tu ležím, tak premýšľam len nad týmito vecami a premýšľam, že som rád, že Rod Moon z tohto celého vynechali Toma so smrtijedmi a moju rodinu. Oni by sa nevedeli zapojiť bez podozrenia a to sme nemohli dovoliť. Už je tak dosť, že sa Brumbál odniekiaľ dozvedel, že sme vlastne démoni a že sme Harryho rodina. Zaujímavé na tom je, že Hermionu s Ginny nepodozrieva a ani neprišiel na to, že sa stretávajú s Lovcami. Moje myšlienky preruší šum krídel a nejaké hlasy, ale moc nerozumiem, čo hovoria.


Herodes


                      Letíme niečo cez pol hodinu keď uvidím Heramesa ležať na veľkej mračnej posteli.

“Herakles….” pozriem sa na brata.

“Vidím ho. Myslíš, že ho dostaneme dole?” spýta sa.

Pristaneme pri bratovi a až keď ho prezriem, tak odpoviem Heraklesovi.

“Je celý zamrznutý. Budeme ho musieť levitovať. Inak ho dole nedostaneme. Je tu príliš veľká zima.”

“Nezdá sa mi, že by tu bola väčšia zima ako vydávajú tvoji Dementori,” zamračí sa.

“Ak tu ležíš niekoľko týždňov, tak je to rozhodne oveľa chladnejšie miesto ako napríklad Azkaban. Pomôž mi. Svojou nestabilnou mocou ho nedokážem udržať dlho. Musím sa sústrediť hlavne na svoje dieťa,” postavím sa.

“Leť dole. Vezmem ho a poletím za tebou,” usmeje sa.

Prikývnem a o chvíľu už obaja pristaneme pred hradom aj s Heramesom, ktorý letí vedľa nás.

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • SORA 77 08.02.2017 v 00:35 Moc hezké jako vždy. A napínavé. Jsem zvědavá, jak osvobodí Harryho.


 • Vai 09.02.2017 v 09:26 No to divím se, že ho nepoznali, ale ted už kromě Bennyho ví i jeden z bratrů o Harrym a jeho postavení u Moonů.....no tak hurá ho vyvobodit....
  Dík za povídku, sice jsme minulý díl neodchytla hned, ale přesto se těším na pokráčko


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace