Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

LX.

Publikované 31.12.2016 v 00:00 v kategórii HP a Nová nádej ✔, prečítané: 335x

DO ZOZNAMU POSTÁV PRIBUDLO PÄŤ POSTÁV, KTORÉ SA TAM UKÁŽU. Niektoré skôr ako iné :D Každé nové postavy budú podčiarkneté :D 60-tá Posledná časť v tomto mesiaci. :D V januári sa bude pridávať nová oddychová poviedka. Má osem častí, tak dúfam, že si ju užijete :D Pre Mary, Soru, Lilien, Lesiu a Vai :D

LX.


Draco


                Ráno sme išli normálne na vyučovanie. Nikto sa nesmie dozvedieť, čo sa stalo. Brumbál si bude myslieť, že im je nevoľno, tak zostali na koľaji, aspoň tak to mal Sírius zariadiť. Snáď to nepokazil. Sídlo Rádu na Grimmauldovom námestí je stále funkčné a práve teraz, počas vyučovania tam prebieha porada. Preto máme teraz voľnú hodinu. Celá škola si robí čo chce. Stavím sa, že keby tu nebol Tom, môj otec a ďalší smrťožrúti, tak by tu z toho bol bordel. Vážne ale nechápem prečo nás tu Brumbál nechal samých pod dozorom smrtijedov? Ak by prišiel niekto z ministerstva, tak to nebude mať ľahké. Práve som na ceste do Veľkej siene. Automaticky si sadnem k Prinsarskému stolu za ostatnými. Cítim v chrbte niekoho pohľad, tak sa otočím. Stretnem sa s nenávistným pohľadom mladej Weasleyove. Čo zas plánuje? Zachytí môj pohľad a zle sa uškrnie. Zamračím sa. Ona to vie! Vie čo sa stalo! Otočím sa na ostatných.

“Weasleyová to vie,” zavrčím.

Všetci sa na mňa pozrú.

“Čože?” spýta sa Ron.

“Tvoja sestra to vie. Vie čo sa stalo a užíva si to,” zavrčím.

“Odkiaľ by to vedela?” spýta sa George.

“Musí v tom mať prsty,” odpoviem.

“Nechaj to tak. Je už skoro desať. Poďme do Prinsaru,” povzdychne si Blais.

Škoda, že nie je zainteresovaný do našich problémov. Uškrniem sa a prikývnem. Ešte tam okrem Toma, otca, Rabastana, Rudolfúsa a snáď už aj Sancheza nikto iní nebude. Harry nám dal náramky, ktoré nás pustia dnu aj bez hesla. Je v nich naša DNA, takže ich nemôže použiť nikto iný. Vojdeme dnu a naskytne sa nám pohľad na spoločenskú miestnosť, v ktorej je pekný bordel a všetko hore nohami. Na gauči sedí Arrian s Ravim.

“Ahoj. Čo sa tu deje?” spýtam sa.

“Tarix s Arrianom priviedli Moonovcov.

Povedali, že prebudia ostatných, ale Harryho s bratmi nám nájsť nepomôžu,” povzdychne si otec.

“Stále mám pocit, že Harry je tam u nich,” započujem Arriana.

“Čože?” spýta sa Tom.


Tom


                    Nádejne sa pozriem na Arriana.

“Ako to myslíš, že je u nich?” spýtam sa.

“Keď sme tam prišli, tak s Nightmareom tam bol aj nejaký chalan. Volali ho Rainbow, vyzeral, že patrí k ním, ale dal by som ruku do ohňa, že je to Harry,” povzdychne si.

“Ale vôbec nevedel kto sme. Nakoniec odišiel s tým čiernym vlkom, čo je teraz tu,” dopovie Tarix.

“Do našej rodiny sa prosím nepleťte,” ozve sa za nami.

“Vaši priatelia sa už preberajú,” príde čierny vlk.

Chalani sa postavia, že pôjdu za nimi, no skôr od tadiaľ vybehne Beny a skočí tomu čiernemu vlkovi okolo krku. V tom sa rozhorí krb a z neho vyjde Sanchez ešte s jedným mužom.


Beny


                     Hneď ako sa prebudím, si uvedomím, že to boli Moonovci. Postavím sa a aj cez to, že sa mi točí hlava, tak vybehnem na chodbu, do spoločenky a hodím sa Blackovi okolo krku. Je mi jedno, že je vo svojej večer podobe a aj to, že sa moc dobre nepoznáme. Som mu už toľko dlžný. Im všetkým.

“Ďakujem,” zašepkám.

Z chodby vyjdú ostatní chalani a idú za svojimi partnermi. Tiež nás prekvapene sledujú. Všimnem si Sancheza s nejakým mužom, ako sa rozprávajú s jedným mne neznámym démonom.

“Vidím, že už je ti lepšie,” zasmeje sa za mnou hlas a zacítim drcnutie do chrbta.

Otočím sa tam a usmejem sa.

“Bloody!! Nevedel som, že si tu aj ty. A ty musíš byť Nightmare, ak sa nemýlim,” pohladím Bloodyho po hlave a pozriem sa na Nightmarea.

Príde ku mne bližšie.

“Áno. Počul som, že si k nám zavítal,” pousmeje sa.

“Áno. Som vám vďačný. Teba aj tvojej rodine. Keby nebolo ich, tak neviem, čo by sa stalo,” skloním pred ním hlavu.

“Vždy budeš u nás vítaný, Beny. Teraz, ale musíte pomôcť Harrymu a jeho bratov. Dám ti nápovedu. Ten čo ako prvý zmizol, ten bude ako posledný. Nesmiete hľadať Harryho skôr ako vyslobodíte ostatných. A pohnite si. Je na tom dosť zle,” zašepká mi do ucha, takže ho nikto nepočul.

Prikývnem.

“Ako sa má?” spýtam sa už normálne.

“Rainbow je na tom dosť zle. Si na rade, Beny,” odpovie tiež normálnou hlasitosťou.

Musíme to nejak zastrieť.

“Daj naňho pozor. Čoskoro…..” nechám to vyznieť do prázdna.

Prikývne.

“Beny, toto je Moonlight Moon. Neviem, či ste sa stretli,” príde ku mne Sanchez s tým neznámym démonom.

Je to čierny vlk s modrými očami a krídlami.

“Teší ma,” usmejem sa naňho.

“Aj mňa. Hádam sa čoskoro zase uvidíme,” úsmev mi oplatí.

“Už pôjdeme. Keby si niečo potreboval Beny, vieš ako nás zastihneš,” započujem Blacka.

“Iste,” prikývnem a o chvíľu sú všetci preč.

Pozriem sa na ostatných, ktorí boli ticho ako hodinky.

“Čo je?” spýtam sa.

“Odkiaľ ich poznáš? A správali sa k tebe milo a prístupne. Nám nechcel vôbec pomôcť. A ty Sanchez tiež,” zamračí sa Arrian.

“Čo s nimi máš?” spýta sa Fred a pritiahne si ma k sebe.

“Nič. Len mi pomohli vtedy s tou chorobou. Harry ma za nimi zobral. Tiež som bol prekvapený, ale boli milý. Vyzerá to tak, že Harry sa s nimi pozná dlhé roky,” pokrčím ramenami.

“Áno. Ja, Harry a môj brat Alexis, ktorý je len tak mimochodom tu, ich poznáme veľmi dlho. Teda hlavne Nightmarea. S tými druhými som sa stretával už iba ja a Alexis. Harryho sme brávať nemohli. Veď viete v akých podmienkach žil,” pokrčí ramenami aj Sanchez a zároveň nám predstaví svojho brata.

“Vieš ako zachrániť Harryho a ostatných?” započujem Tarriana.

“Neviem to presne, ale podľa všetkého musíme začať od Herodesa. Pokiaľ nemôžeme jemu, tak nikomu,” odpoviem.

“Ale kde sa nachádza?” spýta sa zúfalo Ron.

“To teraz neriešme. Musíte sa vrátiť do vyučovania. Brumbál už určite skončil schôdzu Rádu,” zamračí sa Arrian.

Povzdychneme si a ideme na hodiny. Musíme si dávať pozor, ale nesmieme byť podozrivý.


Lucius


                        Keď všetci mladiství odídu, tak si sadneme naspäť na gauč. Arrian s Tarixom tu ešte zostali.

“Strýkovia by už tiež mali byť v poriadku. Neprídete na rodinnú večeru? Tento piatok. Chalani ešte dostanú list, ale keď sme tu, tak vám to rovno povieme,” povzdychne si Arrian.

“Myslíte si, že to bude rodinná večera bez Harryho, Heramesa, Heraklesa a Herodesa? Prečo to nezrušíte?” spýta sa Tom.

“Pretože u nás sa rodinné večere plánujú minimálne pol roka dopredu. Jedinou výnimkou sú večere, keď sa stane niečo nečakané, alebo narodenie dieťaťa. Ale plánované večere nikdy nerušíme. Ak by sa ostatní neprebrali, tak aj tak by sme ju museli mať. Buď len my traja, alebo by ste sa k nám pridali aj vy. Nájdeme spôsob ako dostať späť Harryho s bratmi,” usmeje sa Arrian.

Všimnem si, že sa Ravi hrá so Sanchezom a Alexisom v druhom rohu miestnosti. Nemyslel som si, že to Sanchez vie tak dobre s deťmi.

“V podstate vychovali Harryho, takže to určite s deťmi vedia,” usmeje sa Tarix.

Zamračene sa naňho pozriem. Číta mi snáď myšlienky?

“Prepáč. Občas to nedokážem zastaviť,” povie nevinne.

Iste. Uškrniem sa.

“Čo teraz urobíme?” povzdychne si Rabastan.

“Najlepšie by bolo tváriť sa, že o ničom neviete a že je Harry s chalanmi chorý. Herodes, aspoň podľa listu, ktorý som tu našiel, napísal Brumbálovi, že jeho rodičia ochoreli a vyžiadali si jeho prítomnosť, takže o starosť menej. O Harrym Brumbál vie, že je tehotný, takže môžete použiť to a na ostatných dvoch už niečo nájdete,” pousmeje sa Arrian, zavolá si k sebe Raviho, rozlúči sa a odídu.

To nebola dlhá návšteva.


Tom


              Povzdychnem si.

“Takže začíname od Herodesa. Kde by mohol byť?” spýtam sa.

“No, určite, keď písal tento list, tak nešiel k rodičom. Kam by asi tak išiel, ak sa mu niečo nepozdávalo alebo sa necítil v bezpečí?” zamyslí sa Rabastan.

“Určite tam kde sa cíti v bezpečí. A kde by sa cítil bezpečnejšie, než tam kde vyrastal?” spýta sa Lucius.

“Azkaban!” skríkne Rudolfús.

Skepticky sa naňho pozriem.

“Nechceš to rozhlásiť po Bradaviciach?” spýtam hneď.

“Pardon,” pokrčí ramenami.

Povzdychnem si. Prečo mám vo svojich radoch len idiotov? Radšej ideme na večeru. Po nej sa musím rýchlo premiestniť do sídla. Musím zvolať svojich smrťožrútov. Treba sa zase trochu ozvať. Počas večere sa mi do rúk dostane večerné vydanie Denného Proroka. Titulky na začiatku strany ma dosť iritujú.


Útok Smrtijedov na Muklovskú dedinu na okraji Londýna.


Čo si o sebe myslia?! Určite to má v rukách Brumbál. Ani nedojem a hneď sa chystám na cestu do sídla. Zo mňa si nikto bláznov robiť nebude!!! Zvolám všetkých smrťožrútov, okrem tých, ktorí sa nachádzajú v Bradaviciach.

“Fajn. Ako vidím ste tu všetci. Takže, ako ste si mohli všimnúť, tak Brumbál zaútočil na muklov pod naším menom. Pod mojím menom! A to nedopustím. Hneď teraz zaútočíte na Muklovskú rodinu Hermioni Grangerovej. Hlásenie mi podáte na ďalšom stretnutí. Padajte! Hneď!!” všetci sa hneď premiestnia.

Ja sám sa vrátim nepozorovane do Bradavic. Nezamierim hneď do Prinsaru. Oveľa radšej by som bol teraz sám, tak som zamieril na Astronomickú vežu. Viem, že je to Harryho obľúbené miesto. Pozriem sa na nebo. Ten mrak sa tam stále drží. Všimol som si ho už skôr, ale neprikladám mu moc veľký význam. Povzdychnem si. Harry, toľko mi chýbaš. A to sme od seba len deň.


Harry / Rainbow


                 V noci sa pozerám na nebo. Neviem prečo, ale cítim akoby ma niekto volal. Ako keby mi niečo chýbalo. Pohladím si bruško. Cítim, akoby ma volal jeho otec. Stále nemôžem pochopiť, ako sa to mohlo stať.

“Rainbow, poď spať. Je neskoro a pre teba už dosť zima,” chytí ma na ruky Nightmare a odnesie ma preč.

Neprotestujem. Uvedomil som si, že sa o mňa neprestane starať. V mojej izbe ma uloží do postele a odíde. O chvíľku už spím.

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • SORA 77 31.12.2016 v 00:37 I tahle kapitola je super, jen jsem ji měla moc rychle přečtenou... Těším se, jak se všechno vyvrbí, fakt už se nemůžu dočkat. Díky za hezké počtení!


 • Anonymný 31.12.2016 v 14:05 jo též jsem to uplně prolítla.. ještě, že je tenleden tak blízko jinak bych byla smutná :D dík za kapitolku


 • Vai 05.01.2017 v 15:17 já si říkám, jaktože jsem nekomentovala a já jsu anonym.. hmm zvláštní :/ :D


 • Mary 09.01.2017 v 23:13 čítam to už takmer spiaca, takže zajtra si asi polovicu z toho pamätať nebudem :-D inak kapitola fajn, obdivujem ťa, ako to dokážeš zakaždým zamotať, skomplikovať a zakaždým sa pýtam, ako z toho vykorčuľuješ :-D som zvedavá na tie nové postavy :-)
  hm, a ja padám do postele, tú ďalšiu poviedku si nechám na bdelý stav :-D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace