Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

LVIII.

Publikované 24.12.2016 v 00:00 v kategórii HP a Nová nádej ✔, prečítané: 331x

Pre Soru, Vai, Lesiu a Mary. Šťastné a veselé Vianoce všetkým :D

LVIII.


Herodes


            Raňajky som strávil v Azkabane. Zisťujem, že kliatba, ktorá bola na mňa použitá, len tak nezmizla. Našiel som svojho partnera, odčaroval som mu myseľ, je so mnou, ale tá kliatba stále trvá. Cítim, že ma to ťahá späť sem do Azkabanu vždy keď som inde. Nepomohlo ani to, že som našiel svojho druha a že som s ním tehotný. Brumbál vedel čo má robiť. Sakra! Ak sa nevrátim do Bradavic, tak sa budú strachovať, ale nemôžem opustiť Azkaban. Musím jednoducho odísť a tú kliatbu musí zrušiť Rudolfús, ale ako keď som tu uväznený? Niečo tomu vadí. Nemôžem sa ani premiestniť preč. Možno, že to ani nie je kliatba osudového partnera. Čo keď je za tou kliatbou skrytá iná, ktorú som celé roky nespozoroval.


Brumbál


            Na raňajkách sa postupne objavujú všetci z Prinsaru. Ten Derek Lemion mi bol už včera hrozne podozrivý. Je tehotný so smrtijedom a teraz odišiel aj z Bradavic. Kto vie čo chystajú. Hm…..možno by som si Prinsar mal poistiť rovnako ako som si poistil Harry troch bratov. Aj keď už boli dvaja mŕtvy. Stačil mi najstarší Potterov spratok, ktorého som hodil do Azkabanu. Toho som ešte pre istotu preklial aj kliatbou osudu. Ale nie je to zlý nápad. Po raňajkách sa odoberiem do svojej kancelárie. Otvorím starú skriňu, ktorá nebola otvorená od narodenia štvorčiat. Na svoj pracovný stôl vyberiem veľkú krištáľovú guľu. Je to artefakt, ktorý vlastnila samotná Rowena z Bystrohlavu. Je mocný a dokáže všetko. Od predpovedania minulosti, prítomnosti a budúcnosti, cez odhalenie všetkých klamstiev, až po prekliatie niekoho na hocijakú vzdialenosť. Stačí len meno, ktoré sa vysloví a trocha čistej mágie z magického jadra. Toto nikdy nesmie padnúť do iných rúk, inak by som skončil. Postupne vyslovím všetky mená, vypustím trochu mágie a už len stačí vysloviť cieľ kliatby.

“Nech tí, čo sú jednej krvi, nech sa obnoví kliatba stará, nech tých čo sú ako druhý, postihne smrť dravá,” dopoviem a kruto sa zasmejem.

Keby som nebol tak zaslepený pomstou, tak by som si všimol, že to nebude pre jeden malý detail fungovať tak jak má.


Herodes


                 Necítim sa dobre. Akurát mám rozrobený jeden elixír, ktorý mi pomôže od nevoľnosti a bolesti v brušku, tak to pripisujem výparom. Že to nie sú výpary som zistil, keď ma obalili červeno-čierne plamene a stratil som vedomie.


Harry


                  Slizolin a Chrabromil majú práve Obranu a Bifľomor s Bystrohlavom majú Starostlivosť o kúzelné tvory. Obrana je ako vždy super, ale práve teraz sa necítim dobre. Remus na mňa dáva pozor, rovnako ako na Terztana. Takže sme štvorica a Ronom a Dracom. Práve teraz musia byť opatrný. Draco na mňa akurát vyšle jednoduché uspávacie kúzlo, keď ma obalia zeleno-čierne plamene a kúzlo ma zasiahne do hrude. Už si neuvedomím, že sa prenesiem na úplne iné miesto.


Terztan


                Zachytím len ako Harryho obalia plamene, keď padnem na zem v bezvedomí.


Eldorádo


                   Na hodine obrany sa necítim dobre a keď uvidím, že sa niečo deje s Harrym a Terztanom, viem, že je zle. V rovnakej chvíli sa k zemi zveziem aj ja s Tarrianom.


Herakles


              Na hodine Starostlivosti o kúzelné tvory nie je dobre ani mne, ani Abraxasovi, ani Heramesovi a ani Benymu. Abraxas sa po chvíli zloží na zem a za ním hneď Beny. O chvíľu ma pohltia bielo-oranžové plamene a premiestnim sa Merlin vie kam. Hneď sa zveziem v bezvedomí na zem.


Herames


                Na hodine moc nevnímam, tak nie je divu, že si nevšimnem, že sa niečo deje. Upozornia ma na to, až výkriky spolužiakov. To už, ale nevidím takmer nič, pretože ma obalia bielo-modré plamene a v bezvedomí dopadnem na niečo mäkké.


Remus


                  Vystrašene a nechápavo sledujem ako sa všetci démoni zosunú na zem a ako Harry zmizne. Sakra, čo sa stalo?

“Hodina skončila. Choďte preč,” ukončím hodinu a spolu s Dracom, Blaisom, Teom a Ronom sa snažíme prebrať Eldoráda, Tarriana a Terztana.

“Choďte niekto pre nášho Pána. Musí vedieť, že Harry zmizol,” ozve sa Blais.

“Všetci by to mali vedieť. Draco, Ron vezmite svojich partnerov a poďte. Blais s Teom choďte na ďalšiu hodinu,” sám zoberiem Eldoráda a už mierime na ošetrovňu.

Viem, že to nie je najlepší nápad, ale je to jediná možnosť. Nesmieme ich nechať v komnatách. Brumbál zatiaľ musí veriť aspoň nám. Na ošetrovni našťastie nie je zatiaľ ani Poppy, takže ich tam uložíme. Netrvá dlho a vo dverách sa objaví Charlie s Nevilom, ktorí nesú Abraxasa a Benyho. Položia ich na postele a Charlie prebehne rýchlo za Eldorádom.

“Čo sa im stalo?” spýta sa nechápavo Draco.

“Neviem, ale Harry a podľa všetkého aj jeho bratia zmizli,” povzdychne si Charlie.

“Mali by sme to povedať ostatným. Ešte to nevedia. Navyše Bystrohlav a Bifľomor majú teraz elixíry so Severusom a Chrabromil so Slizolinom majú Premieňanie so Síriusom, takže určite bude obom nadmieru divné, že tam práve oni chýbajú. Navyše Sírius sa to určite dozvie od žiakov, ale Severus má istý rešpekt, tak jemu to nikto nepovie,” povzdychnem si.

“Fajn. Idem za Severusom. Ty choď za Síriusom. Draco a Nevil tu ostanú. Ron, choď zohnať Freda s Georgeom, teraz by mali mať Bylinkárstvo a tiež Toma s ostatnými. Stretneme sa tu,” rozhodne Charlie.

Povzdychnem si a vyrazím na cestu za svojím milencom.


Charlie


                    Vyberiem sa do žalárov. Severus nemá rád prerušenie hodiny, ale som si istý, že na toto bude mať viac ako len trochu času. Zastavím sa pred jeho triedou a zaklopem. Otvorím dvere a vojdem dnu.

“Čo potrebujete? Baví vás narúšať hodinu, kolega?” uškrnie sa Severus.

“Nie a robím to viac ako nerád, ale vyskytol sa menší problém a potrebujeme vás pri jeho riešení,” odpoviem vážne.

“Fajn. Pre dnes sa hodina skončila. Vypadnite!” vyhodí z triedy všetkých žiakov.

Potom sa otočí na mňa a už prístupnejšie sa ozve.

“Čo sa stalo také vážne, že narúšaš výuku? A kde sa nachádzajú istý žiaci, ktorí mi chýbali na hodine?” spýta sa vážne.

“To je práve to. Na mojej a Remusovej hodine sa niečo stalo. Všetci démoni ležia v bezvedomí na ošetrovni a Harry s bratmi sa jednoducho vyparili. Zmizli bez jedinej stopy priamo z hodiny v plameňoch. Potrebujeme ťa na ošetrovni,” zamračím sa.

Nikto by si to nevšimol, ale ja som videl v jeho očiach strach. Strach o Heraklesa. Rýchlo si vezme nejaké elixíry a spolu odídeme na ošetrovňu. Tam už je aj Sírius s Remusom a aj Poppy, ktorá sa chystá chalanom podať nejaké elixíry. Remus ju ale zastaví.

“Poppy, tie elixíry im nedávaj. Dvaja z nich sú tehotný. Tie elixíry im nepomôžu. Nechaj ich. Za chvíľu budú v poriadku,” oslovím ju.

Neviem, či budú v poriadku, ale aspoň, že tomu Poppy uverila a s prikývnutím odišla do svojej kancelárie. Stavím sa, že im to Brumbál povedal. Ten si nikdy nič nenechá pre seba. To mi pripomína, že bude schôdza Rádu. O chvíľu sa vo dverách zjaví aj Tom s Luciusom Rudolfúsom, Rabastanom a tiež Fred s Georgeom. Za pätami im ide Ron. Fred s Georgeom prídu k Benymu a Ron k Tarrianovi. Sám som pri Eldorádovi.

“Čo sa vlastne stalo? Kde je Harry?” príde k nám naštvaný Tom.

“Nevieme čo sa deje. Harry aj ostatní jeho bratia zmizli. Chalani odpadli a ešte stále sa neprebrali,” zakrúti hlavou Draco.

Je z toho tiež na prášky. Príde k nemu Lucius a objíme ho.

“Všetko bude v poriadku. Musíme zistiť čo sa stalo,” zakrúti hlavou Sírius.

“Myslíte si, že o tom Brumbál vie?” spýtam sa.

“Na to by som vsádzal,” prikývne Lucius.

Musíme sa vrátiť do vyučovania, tak sme sa dohodli, že pri chalanoch zostanú Tom s Rudolfúsom, Rabastanom a Luciusom a po vyučovaní si pre nich prídeme. To sme aj splnili a po vyučovaní sme ich odniesli do Prinsarskej klubovne. Uložili sme ich do postelí a sadli si na gauč pred krbom. Škriatkovia nám doniesli čaj a kávu. Modlíme sa, aby sa už konečne prebrali. V podvečer sa pred krbom objaví oblak dymu, z ktorého vyjde manžel Benyho brata. Doteraz neviem ako sa volá. Tom sa nechápavo postaví. My ostatní sme už tiež na nohách.

“Dobrý večer. Asi si ma nepamätáte. Volám sa Tarix Mex. Som manžel Benyho brata,” pozdraví nás s vážnou tvárou.

“Dobrý. Čo tu robíte?” spýta sa Tom.


Tom


                Zvedavo sledujem Tarixa. Posadíme sa naspäť na gauč.

“Prišiel som za Harrym alebo aspoň za jeho bratmi. Poprípade aj za Benym,” povie zúfalo.

“Harry a jeho bratia zmizli a ostatní sú v bezvedomí. Nevieme čo sa stalo. Prečo ich potrebuješ?” spýtam sa ticho.

Zloží si hlavu do dlaní.

“To nie…… Práve kvôli tomu som prišiel. Všetci ich strýkovia, celá ich rodina je v bezvedomí. Nedajú sa prebrať a my už nevieme čo robiť. Arrian zostal s Ravim na zámku a snaží sa zistiť príčinu,” pozrie sa na nás.

Prekvapene sa naňho pozeráme.

“Takže je to celá ich rodina,” povzdychne si Draco.

“Ale prečo nespí aj Arrian a Ravi?” zamračí sa Nevil.

“Arrian je jeho nevlastný brat. Takže to postihuje rovnakú krv,” zamyslí sa Ron.

“Arrian zostal na zámku Harryho rodiny?” spýtam sa Tarixa.

“Nie. Je na zámku môjho rodu,” odpovie.

“Otázkou zostáva, čo budeme robiť,” ozve sa Severus.

“A tiež, kde je Harry,” zamračí sa Sírius.

“S Arrianom sme sa chceli vybrať na cestu k rodu Moon. S tým rodom sme nemali dobré vzťahy, ako ste už určite počuli, ale sú jediný, kto nám možno dokáže pomôcť. Len….” povzdychne si.

“Len čo?” pozdvihne obočie Lucius.

“Keďže sú všetci v bezvedomí, tak nemáme s kým nechať Raviho….. Nepostrážili by ste ho?” pozrie sa na nás.

“Iste….. Dáme naňho pozor…... Ak by ste zistili ako ich dostať späť…... tak to zato stojí…… Navyše aspoň získame…... nejakú skúsenosť,” striedajú sa dvojčatá.

Prikývnem. Majú pravdu. Aspoň budeme pripravený na naše deti.

“Bude to mať vplyv na naše deti?” spýtam sa.

“To neviem. Musíme ísť k Moonom čo najskôr,” odpovie.

Prikývnem a potom odíde pre Arriana s Ravim. O chvíľu sa tu opäť objavia. Arrian drží na rukách Raviho, ktorý sa k nemu tisne. Pomaly ho položí na zem a kľakne si k nemu.

“Teraz maličký zostaneš tu, áno? Tu bude o teba dobre postarané. Onedlho sa vrátime, áno?” pohladí ho po tváričke.

“Plečo musíš odísť?” spýta sa s plačom.

“Zlatíčko, už som ti to vysvetľoval. Budeš v poriadku, áno? Keby sa čokoľvek dialo, tak to povedz Niekomu z nich, áno? Pamätáš si na Harryho svadbu? Tam boli oni všetci. Sú to priatelia. Nesmieš ich hnevať, áno?” pobozká ho do vláskov.

“Doble, tati. Budem doblý,” objíme ho okolo krku a potom sa otočí na nás.

“Vy ste Benyho pliatelia, že?” spýta sa Freda a Georgea.

Tí iba prikývnu a o chvíľu je Ravi pri nich.

“Tak sa nemusíme báť, že by ich Ravi rozčuľoval. To skôr skazia oni jeho,” zasmeje sa Ron.

Iba prikývneme a rozlúčime sa s tými dvomi.

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Vai 24.12.2016 v 00:56 ten Brumbál je tu vážně svině, stejně jako Ginny a Hermiona... no tak snad jim rod Mooc pomůže ;)


 • Mary 24.12.2016 v 03:38 Dumbyho by som zabila.. Prečo to všetko robí? :-( Snáď budú chalani a všetci démoni čo najskôr v poriadku....


 • Lesia 28.12.2016 v 09:18 Super


 • sisi 14.12.2017 v 20:38 Teď nemohu přestat číst,tak honem k další kapitole.Napínavé a dramatické okamžiky jsou fajn,pokud nejsou ohroženy na životě děti. To opravdu nemusím.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace