Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

LVI.

Publikované 17.12.2016 v 00:00 v kategórii HP a Nová nádej ✔, prečítané: 317x

Vai, Lesia a aj Mary na ktorú som zabudla - teraz si sa netrafila. Snáď nebudeš sklamaná. Ďakujem za komentáre. Veľmi ma potešili a som rada, že to ešte niekto vôbec číta. :'D :D ďakujem za podporu ^_^ môžete si tiež pozrieť ankety dole (na mobiloch) alebo na pravo a dole (na PC)... Alebo navštívte Návštěvní knihu nad prvou anketou :D

LVI.


Herodes


                      Počas obeda som si asi ako jediný všimol, že Herames nie je vo svojej koži. Keď odíde, tak poviem Rudolfúsovi, ktorý je zabraný do rozhovoru so svojím bratom a Sanchezom, že sa idem prejsť. Iba mi povie nech som opatrný. Postavím sa teda od stolu a odídem. Zmením sa do svojej druhej podoby a idem von. Cítim Heramesové čudné správanie, tak mi táto podoba pomôže, aby som to toľko nevnímal. Herakles nič cítiť nemôže. Zablokoval som naše spojenie ešte ráno keď sa pohádal s Harrym. Bol naštvaný a to nikto z nás cítiť nepotreboval. Ešte som ho nestihol odblokovať. Heramesa som odblokoval ako prvého. Ten sa mi nejak nepozdával. Nájdem ho o chvíľu spať vonku pri Dragonisovi. Povzdychnem si. Takto iba nachladne. Už nie je práve teplo vonku. Otočím sa, že pôjdem zavolať Luciusa. Nechcem Heramesa budiť.


Lucius


                 Niekedy ku koncu raňajok si všimnem, že tu Herames nie je a jedla sa ani nedotkol.

“Neviete, kde je Herames?” spýtam sa ostatných.

“To si si všimol skoro, že odišiel,” odfrkne si niekto odo dverí.

Otočím sa tam a postavím sa. Prídem k Herodesovi, ktorý sa opiera o dvere.

“Kde je?” spýtam sa.

“Spí….” začne.

“Takže je v izbe,” pretočí oči Herakles.

“...pri Dragonisovi,” dokončí Herodes.

“A bol by som rád, keby si mi neskákal do reči. Vážne musím obnoviť naše spojenie. Bez neho si hrozne otravný,” povzdychne si Herodes a mávne rukou.

“Diki,” pípne Herakles.

Herodes prikývne a vedie nás von. Tom šiel pre Harryho. Vonku uvidím Dragonisa pokojne spať a Heramesa stočeného do klbka pri ňom. Vyzerá pokojne. Povzdychnem si. Dragonis zdvihol hlavu a pozrel sa na nás. Ticho zúri.

“Čo sa deje? Ja chcem spať. Necítim sa dobre,” započujem za sebou tiché sťažovanie.

“Ja viem láska, len povedz Dragonisovi, nech dovolí Luciusovi, aby si došiel pre Heramesa. Ochorie ak bude dlho vonku,” odpovie mu Tom.

Harry sa pozrie okolo. Tom ho drží na rukách. Pousmejem sa. Je roztomilý. Nakoniec sa pozrie na Dragonisa a ten o chvíľu neskôr dovolí, aby som si došiel pre Heramesa.

“Neochorel by. Dragonis si zahrieva hniezdo ohňom. Pripravuje sa na obdobie párenia. Tento druh draka je veľmi zaujímavý. Podľa svetlého sfarbenia je to submisívny druh a hľadá si dominantného. Preto zahrieva hniezdo a k Heramesovi sa choval ako k mláďaťu. Na nich je zaujímavé, že submisívne druhy dokážu taktiež znieť vajca,” prezerá si Charlie Dragonisa.

“To je pravda. Draci vznikli z démonov. Niektorým táto schopnosť zostala,” objíme ho El.

Nevšímam si ich a zamierim rovno do našej izby. Už sa aj tak celý spolok rozpustil. Kto vie kam kto išiel. Ľahnem si s Heramesom do postele a on sa ku mne pritisne.

“Spi sladko,” pobozkám ho na krk.

Iba sa pousmeje a spinká ďalej.


Sírius


                Celý týždeň ubehne ako voda, teda divoká voda. Život s démonmi nie je vôbec ľahký. Stále sú na obzore nejaké problémy. Harry sa teší z toho, že je tehotný a dáva si maximálny pozor. Tom mu nedovolí používať ani ťažké kúzla, nie to robiť niečo fyzické. Všetci máme strach z návratu do Bradavic. Už je nedeľa. Dnes večer sa ide späť do života. Vlastne už teraz. Brumbálovi sme hlásili všetko čo sa dialo. Takže klamstvá. Samozrejme sme mu museli povedať pravdu o Harryho tehotenstve. Bol to Harryho nápad. Má pravdu. Nesmie nám prestať veriť a navyše bude potrebovať upraviť rozvrh. Rovnako ako Abraxas, Terztan a samozrejme Herodes v prestrojení za Dereka. Už sme zase vo svete klamstiev.

“Pripravený?” spýta sa Draco.

“Nie,” ozve sa od Abraxasa a zavrie oči.

Objíme Nevila a ťažko dýcha. Ten ho pomaly upokojuje. Stres pre Abraxasa nie je dobrý. Pre nikoho.

“Herames, Herodes, Herakles zmeňte svoje podoby,” započujem Eldoráda.

Chalani tak hneď spravia. Pozriem sa na Harryho, ktorý drží Toma za ruku. Tom ide s nami. Rovnako ako Lestrangeovi a Malfoy. Ako inak.

“Kam patríte?” spýta sa Sanchez Herodesa a Heramesa.

“Brumbálovi sme písali list a veľmi rýchlo nás prijal. Včera keď sme odišli na tú chvíľu do Bradavic, tak nás Múdry klobúk ešte raz preveril a zaradil nás do Prinsaru, ale mňa do Chrabromilu a Heramesa do Bifľomoru,” odpovie Herodes.

“Je to paradox, že ty si v Chrabromile a Harry v Slizoline,” uškrnie sa Draco.

S tým súhlasím.

“Sme všetci?” spýta sa Tom.

Dostane sa mu kladnej odpovede a tak sa všetci premiestnime. Na panstve zostane len Sanchez. Ten to tu bude strážiť.


Harry


                  Do školy prídeme práve v čase večere, takže všetci sú vo Veľkej sále. Zamierime tam a hneď začneme svoju hru. Nasadím tvár bez výrazu ako všetci a ideme dnu. Prekvapené, vystrašené a odsudzujúce pohľady, ktoré boli vyslané mojim smerom, nevnímam a bez ďalších problémov zamierim k Prinsarskému stolu. Tom, učitelia a smrťožrúti si idú sadnúť za hlavný stôl a Draco s Ronom a Nevilom idú k nám. O chvíľu sa k nám pridajú aj Teo a Blais.

“Ahoj. Tak ako ste sa mali v škole?” uškrniem sa.

“Fakt úžasne,” povie sarkasticky a otrávene Blais.

“Rozhodne sme sa nemali ako vy. Tak ako bolo na “prázdninách”?” spýta sa Blais.

“Chalani, musíte mi sľúbiť, že sa to nikto iný nedozvie,” pozriem sa im do oči.

“Iste,” prikývnu.

“Ja, Ab, Terztan a Derek sme tehotný. Ani jednému z nás sa nemôže nič stať, rozumiete? Preto potrebujem, aby ste varovali každého, kto je na temnej strane. Ale nič im nehovorte, len že sa nám nesmie nič stať,” odpoviem ticho.

“Kto je otcom Derekového dieťaťa?” spýta sa potom ticho Teo.

“Počuli ste čo sa stalo na Malfoy Manor, že?” spýtam sa ich.

“Áno. Čítali,” odpovie Blais.

“Bolo to plánované. Derek čaká Rudolfúsové dieťa,” usmejem sa.

Prekvapene sa na nás pozrú. Nakoniec sa naňho pozrú a usmejú sa. Konverzácia sa medzi nami hneď rozprúdi. Po výbornej večery sa rozdelíme na koľaje. Tarrian šiel s Ronom do Chrabromilu, Beny s Fredom a Georgeom do Slizolinu spolu s Dracom a Terztanom, Nevil S Abraxasom do Bifľomoru, Herakles so Severusom, El s Charliem. Blais s Teom klasika, Slizolin. Sírius a Remus išli k sebe. S Brumbálom sme sa dohodli, že smrťožrúti budú bývať v Prinsare, lebo je dosť veľký. Nemusí ale vedieť kde sa nachádza. Takže sa my ostatní vyberieme do Prinsaru. Vchod sme upravili tak, aby ich pustil cez znamenie, keďže nie sú parselčania. Ale tiež nepustí každého so znamením. Máme v tom aký-taký systém. Zamierime priamo do izieb. Som unavený. Rýchlo sa osprchujem a zaleziem do postele. Cítim ako si ma Tom pritiahol k sebe.

“Spinkaj láska,” pobozká ma do vlasov a pohladí po brušku.

Chytím ho za ruku a zaspím.


Herakles


                   Pomáham Severusovi opravovať testy, zatiaľ čo on chystá nejaké elixíry pre ošetrovňu. Keď doopravujem testy, tak zamierim za ním. Prídem k nemu a pozriem sa na elixíry, ktoré urobil a ktoré robí. Všetky sú v poriadku, len ten čo varí sa mi nepáči. Zamračím sa.

“Severus? Odkedy potrebuje ošetrovňa elixíry pre tehotných?” spýtam sa.

“Neviem. Varím len to, čo Brumbál kázal,” zamračí sa aj on.

“Brumbál vie o bratrancoch a možno aj o bratoch,” zašeptám.

“Musíme to povedať Tomovi,” povie Severus.

“Áno, ale najprv urobíš tie elixíry a ja ti pomôžem. A nesmieš ich robiť podľa kúzelníckych receptov. Tu máš naše. Sú dobré aj pre kúzelníkov, ale oveľa lepšie zaberajú na démonov,” podám mu pár vyčarovaných pergamenov.

Prikývne a pustíme sa do práce.


Brumbál


                    Takže sa už vrátili. Uškrniem sa. Konečne môžem dostať Toma Riddlea na kolená.

“Náš plán môže začať. Ako si na tom ty?” spýtam sa na svoju špiónku.

“Veľmi dobre. Zistila som, že nie len Christopher Delakorn a Sedrik Edvory sú tehotný, ale aj ten Derek Lemion a náš Potter sú v inom stave. Náš plán aj keď zo začiatku nevychádzal, tak teraz je priamo dokonalý. Zničíme aj Pottera a aj celú temnotu na čele s Temným pánom,” zasmeje sa kruto moja špiónka.

Je hrozná škoda, že odhalili tie dve Blackove. Boli skvelý tým.

“Takže nám to len hrá do karát. Zistila si ešte niečo?” pozriem sa jej do oči.

“Vlastne sme zistili ešte niečo,” uškrnie sa.

“Áno?” zažiaria mi oči.

“Ten Lemion je tehotný s Rudolfúsom Lestrangeom,” odpovie so smiechom.

Môj úsmev sa rozšíri. Takže preto ten útok na Blackové? Och Bella mu nemohla dať potomka, tak si to zariadil inak. Veľmi šikovné.

“Dobre. Tieto informácie náležito využijeme. Teraz choď. Máš ešte vyučovanie, Ginny,” usmejem sa.

“Áno pán riaditeľ,” zavrie dvere.

Ginny a Hermiona sú posledné a najlepšie špiónky, ktoré mám. Aspoň zatiaľ, kým nezískam niekoho ďalšieho, tak sa im nesmie nič stať.


V odľahlej časti hradu o desať minút neskôr…..


                 “Tak čo?” spýta sa tá staršia.

“Máme to. Plán vychádza skvelo,” usmeje sa mladšia.

“Takže Brumbál nevie, že sú démoni?”

“Nie. Nemá ani tušenia. Je to starý dedo. Dostať sa na jeho miesto a získať vládu nad svetom bude ako vziať dieťaťu hračku. Len sa najprv musíme zbaviť tých démonov,” zavrčí červenovláska.

“Och áno. A samozrejme musíme zničiť Brumbálové Viteály. Takže ideme za lovcami?” spýta sa staršia.

“Iste, máš pravdu. Poďme. Máme šťastie, že sa ich chcú zbaviť rovnako ako my, Hermiona,” zasmeje sa kruto mladšia.

“Áno Ginny. Svet bude náš, sestra,” prikývne druhá a v temných plášťoch zmiznú v temnej noci.


Na druhom konci hradu rovnaký čas…….


Herames


                  Strhnem sa zo spánku a lapám po dychu. Celý som bledý a je mi zle. Neznášam tieto vízie. Iba mi ubližujú, ale na druhú stranu nám pomáhajú. Posadím sa.

“Herames, čo sa deje?” zobudí sa Lucius a objíme ma.

Celý sa trasiem.

“Mýlili sme sa. Brumbál je len pešiak rovnako ako všetci. Weasleyová a Grangerová o nás vedia. Vedia, že sme démoni, no Brumbálovi to nepovedali. Chcú sa nás zbaviť,” schovám sa mu do náruče.

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • SORA 77 17.12.2016 v 00:15 To je ale odhalení na jednu kapitolu! Nemůžu se dočkat rozuzlení. Miluju tvoje povídky, jen tak dál!


 • Mary 17.12.2016 v 00:17 uff, ty im dávaš, chudákom.... a ja v tom začínam mať čoraz väčší guláš... no, snáď sa v tom nezamotám úplne
  ale Ginny s Hermionou sú teda poriadne mrchy, len čo je pravda, dúfam, že ich postihne spravodlivý trest


 • Vai 17.12.2016 v 16:04 no to jsou, ale závistivé potvory.. zbavme se jich ať je klid :D budou pak všichni spokojeni....


 • Lesia 19.12.2016 v 21:04 Super!


 • sisi 14.12.2017 v 17:15 Jeden za všechny a všichni za jednoho! Ať se bratři démoni nikdy nerozhádají.Musí držet společně, aby odolali všem protivenstvím. Díky.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace