Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

LII. Robiť blbosti sa nevypláca

Publikované 03.12.2016 v 00:00 v kategórii HP a Nová nádej ✔, prečítané: 353x

Sora, Mary, Lilien, Lesia a Nyssa - ako si to uhádla? :D niečo vám prezradím..... Rada robím z dievčat tie zlé :DDD ^_^ snáď to prežijem v zdraví :D

LII.


Bradavice, Stretnutie Rádu…….


Brumbál


                      Došľaka. Zabili mi moje dve verné špiónky a k tomu mi už skoro nikto neverí. Že vraj nedokážem dať pozor na študentov. Došľaka! Mal som tomu Potterovskému spratkovy pomôcť od jeho príbuzných. Dal by mi pokoj a stále by bol na mojej strane. Alebo som ho nemal dávať Voldemortovi. Ale kto mohol tušiť, čo ten zákon hovorí a že sa bude Tom zaujímať od čoho má modriny po celom tele, keď mu bude preťahovať tu jeho prdel. Dokelu! Dokonca aj môj Rád sa zmenšuje.

“Albus? Čo budeme robiť?” spýta sa Molly.

“Neviem. Musíme niečo vymyslieť. Už o pár dní sa vrátia do školy. Hneď potom nám musia Sírius, Remus, Severus a Charlie povedať všetko čo zistili. Oni sú stále na našej strane. Od Harryho sa veľa žiakov po tomto odvrátilo,” odpoviem.

“Lenže to tak nevyzerá,” zamračí sa Grangerová.

“Áno, pretože som im to nakázal. Musia sa držať v blízkosti Harryho, aby ho držali ďalej od Toma. Na tej svadbe nám ten jed len pomohol. Síce ho nevypil Tom, ale Harry si bude myslieť, že sa ho pokúsil otráviť,” zasmejem sa.

“A čo budete robiť z tými tehotnými študentmi?” zamračí sa Giny.

“Tehotný študenti?” spýtajú sa prekvapene všetci nezúčastnení.

“Áno. Vyzerá to tak, že mladý pán Malfoy dostal do druhého stavu Christophera Delakorna…..” začnem.

“Ha. Vedela som, že niekedy musia stúpiť vedľa. Dokonalý rod Malfoyov,” odfrkne si babička Longbottoma.

“Moc by som sa nesmial. Tvoj chlapec, Nevil, dostal do druhého stavu Sedrika Edvorya,” uškrniem sa.

“Čože?!” zahuláka.

“Ak sú tehotný, tak na nich musíme dať pozor,” zamračí sa Poppy.

“Nie. Nebudeme na nich dávať pozor. Najlepšie bude ak potratia. Nevieme na akej strane sú, takže ich v hodinách nebudete šetriť,” zamračím sa.

Protesty žien si nevšímam.


Harry


                         Myslím, že Sanchez sa tu ujal celkom dobre. Tento deň sme nakoniec strávili vonku na dekách. Trochu čerstvého vzduchu nám len prospeje. Navyše naši semeovia sa o nás tak pekne starali. Dokonca Sanchez sa dosť zblížil s Rabastanom. A Herodes sa celý deň nepohol od Rudolfúsa, ktorý radšej zostal na jednej deke, aby si Hero neublížil. No. Myslím si, že je to vážne bezpečnejšie, zvlášť keď naposledy išiel Rudolfús iba na chvíľu do vnútra a Herodes sa mohol zblázniť smútkom a strachom. Dalo mi príliš námahy ho upokojiť, že neodišiel. Povzdychnem si. Je tu príliš veľká nuda. Hm. Čo by sme tak mohli robiť. Hm… mám to. Na toto len tak nezabudnú. Uškrniem sa a prídem za ostatnými bratrancami.

“Viete čo? Je tu nuda a tým pádom si trochu spestríme deň,” usmejem sa.

“Čo máš na mysli?” spýta sa zaujato Herames.

“Nooooo, dnes sme ich ešte nevystrašili. Takže urobíme toto…..” pošepkám im čo mám v pláne.

Sme démoni, tak nech sa trochu trénujú. S nami nebudú mať pokoj. A pri našich deťoch dupľom nie.

Plán sme vymysleli a teraz sedíme a čakáme na ten správny čas, kedy necháme vypuknúť poplach. Vypijeme jeden neškodný elixír, teda až na Herodesa, Terztana a Abraxasa, lebo tým by to mohlo ublížiť, a čakáme než začne účinkovať. No ako sa zdá, asi nemusíme čakať dlho. Našťastie ten elixír sa dá pripraviť veľmi nenápadne. Začnem sa tváriť vystrašene, ubolene a predstieram rozhovor s bratmi, Terztanom, Abraxasom, Benym, Tarrianom a Eldorádom. O našom pláne nevedel ani Sanchez. Neisto prídem za ostatnými, ktorý si medzi sebou urobili akýsi turnaj, či čo.

“Ehm….Tom?” spýtam sa neisto.

Z toho elixíru mi nie je moc dobre, ale musím sa falošne držať, aby to bol poriadny žart. Zaistí, totiž, že budeme mať príznaky nejakej choroby alebo tehotenstva, poprípade potratu. Nikdy nevieš čo sa stane. Vždy to má náhodný efekt.

“Čo sa deje láska?” spýta sa a objíme ma.

“Len som ti chcel povedať, že si idem ľahnúť,” usmejem sa jemne.

“Čo ti je?” zamračí sa.

“To nič. Len mi je trochu nevoľno. Keď si ľahnem, tak mi to prejde,” povzdychnem si.

“Tak to nie. Zavolám Severusa. Nech ťa skontroluje,” zamračí sa ešte viac a otočí sa, aby zavolal Severusa.

Bod dva splnený.

“Čo sa deje?”

“Harrymu nie je dobre. Môžeš ho skontrolovať?” pritiahne si ma Tom k boku.

“Čo ti je? Bolí ťa niečo?” je pri mne v sekunde Sírius.

“To nič nie je,” usmejem sa bolestne.

Cítim ako zo mňa začína tiecť studený pot. Zacítim ruku na čele.

“Celý horí. Musí do postele,” zamračí sa Severus.

Vtom za mnou započujem niekoho kašľať. Plán sa rozbieha. Pousmejem sa v duchu.

“Severus, Herakles začal vykašliavať krv,” započujem Tarriana.

“Čože?” vystraší sa a ide za ním.

“A ty sa celý trasieš,” objíme Tarriana Ron.


                           Už nejakú chvíľu sedíme v knižnici na gaučoch. Každý už má nejaké príznaky. Herodesa s Terztanom a Abraxasom to trochu postihlo aj bez elixíru. Majú zvýšenú teplotu a zimnicu. Túlia sa k svojim partnerom. Zavriem oči. Tá bolesť v brušku sa už nedá vydržať.

“Tak čo im je?” spýta sa Tom Severusa a zase chodí hore-dole po knižnici.

“Neviem. Každý má príznaky niečoho iného. Mám strach, že Herakles má pri najmenšom zápal pľúc a to neviem kedy dostal. Eldorádo dostal nejakú virózu a Tarrian chrípku. Herames mi príde ako keby bol tehotný. Má také príznaky, ale viem, že to nie je možné, ak s ním nespal, Lucius, alebo niekto iný. Beny, doteraz neviem prísť na to, čo mu vlastne je,” pozrie sa Severus na Benyho, ktorý sa dožaduje pozornosti od Freda a Georgea.

“Toto všetko vplýva na ich bratov. Navyše Herodes dostáva signály od všetkých svojich bratov, tak mu to moc nepomáha. Navyše netuším, čo je Harrymu. Ale on vyzerá ako keby s niečím bojoval,” pozrie sa na mňa.

Práve vtedy vykríknem a skrčím sa v kŕči. Chytím sa za bruško a zacítim, že je podo mnou mokro a keď sa tam pozriem, tak zistím, že je to krv. Vystraším sa. Toto sa diať nemalo. Mali to byť len symptómy, nie skutočnosť! Tom ku mne hneď príde a keď uvidí krv, tak hneď sem naženie Severusa.

“Čo mu je?” započujem vystrašeného Síriusa.

“Vyzerá to, ako keby potratil,” Zašepká Severus.

“Čože?!” zakričia všetci zdesene.

Samozrejme okrem mojich spolupáchateľov. Oddýchnem si. Takže pri simulácií potratu je krv normálna. Ale aj tak som sa mal uistiť, že som nebol tehotný, než som si zobral ten elixír. Sakra. Dúfam, že to nie je pravé a ak som bol tehotný už pred tým, tak nech je moje dieťa v poriadku.

“Zastavil som krvácanie, ale pre istotu mu urobím nejaké testy,” odpovie po chvíli Severus.

Použil na mňa nejaké kúzla a cítim, že elixír už stráca svoj účinok. Rovnako tak u ostatných. Potom to budeme musieť naším drahým polovičkám vynahradiť. Ale teraz je hlavné, že to bruško ma stále neprestalo bolieť. Toto už nie je vtipné.

“Ako dlho ti budú trvať testy?” spýta sa Tom.

“Uvariť všetky potrebné elixíry asi hodinu a testy by mali trvať päť minút,” oznámi.

“Dobre. Daj sa do toho. Dáme na nich pozor. Navyše to vyzerá, že im je už lepšie,” oznámi Remus.

Pozriem sa okolo. Všetci chalani zaspali. Oddýchnem si. Toto je po tom elixíre normálne. Zavriem oči a tiež sa ponorím do spánku. Neviem prečo, ale cítim, že to teraz potrebujem zo všetkého najviac.


V sne…..


                                 Objavím sa na zelenej lúke pri tom strome v zemi smrti. Na rázcestí pod stromom ma už čakajú všetci moji bratranci a bratia.

“Harry, čo sa stalo?” spýta sa Terztan.

“Ja neviem. Bola to len súčasť toho elixíru, ale myslím, že som vážne tehotný. Cítim v podbrušku divné chvenie. Mám strach, že som môjmu maličkému ublížil,” pohladím si so strachom bruško.

Herodes ma pevne objíme a upokojuje ma. Rozplačem sa a položím si hlavu do jeho lona.

“Pokoj,” pohladí ma po vlasoch Aran, ktorý sa tam objavil.

“Bude v poriadku?” spýtam sa strýka.

Ten len pokrúti hlavou, že nie. Rozplačem sa ešte viac.

“Ešte sa poriadne nestihlo ani uchytiť. Pokoj. Budeš mať ďalšiu možnosť. Všetko bude v poriadku,” povie ticho a odíde.

“Je čas sa vrátiť. Pokoj. Dnes v noci im tento malý žart vynahradíme a ty budeš mať možnosť znovu otehotnieť,” usmeje sa nežne Eldorádo.

“Ďakujem. Neviem čo by som bez vás robil. Preto mám pre vás jeden dar. Môžete sa spojiť so svojimi partnermi. Viem, že po tom túžite viac než po čomkoľvek inom,” usmejem sa smutne.

Nie som smutný preto, že by sa mali spojiť, ale kvôli môjmu dieťatku. Ako som mohol byť tak neopatrný? Dávam pozor na iných, ale nie na svoje vlastné dieťa. Nikdy nebudem dobrý rodič. Nikdy. Všimnem si, že všetci sú už preč. Vzlyknem a prebudím sa.


Otvorím oči a uvidím vystrašeného Toma ako ma drží v náručí.

“Harry. Si v poriadku?” spýta sa tíško.

“Vyzerali ste ako mŕtvy,” vydýchne uľahčene Sírius.

“Som tak v poriadku, ako len môžem byť po potrate,” vzlyknem a skryjem sa v Tomovej náručí celý.

Ten ma objíme a pevne drží, zatiaľ čo plačem. Prečo musím byť taký nezodpovedný? Cítim ako ma Tom vezme na ruky a odnesie do našej izby. Ľahne si so mnou na posteľ a pobozká ma. Bozk mu oplatím. Je nežný a krásny. Trochu ma upokojil. Vzlyknem a hlavu si položím na jeho rameno. Pomaly sa upokojujem, zatiaľ čo ma hľadí po chrbte. Aran mal pravdu. Ešte sa nestihlo ani poriadne uchytiť. Mám možnosť si urobiť ešte jedno a aj viac detí. Pozriem sa na Toma svojimi uplakanými očami.

“Tom. Ja by som to chcel skúsiť. Prosím. Chcem dieťatko,” zašeptám a pozerám mu do prekvapených oči.

“Práve si potratil. Nie je to dobrý nápad,” pohladí ma po tvári.

“Prosím,” vzlyknem a pobozkám ho.

Nakoniec si rezignovane povzdychne a začne ma hladiť po tele. Vzdychnem a nechám ho robiť všetko čo chce. Ešteže máme mágiu. Pousmejem sa. Toľko ho milujem. A som si istý, že ostatní budú tiež veľmi prekvapený dnešnou nocou. Nakoniec premilujeme zvyšok dňa a aj noc. Mám pocit, že Tom to zobral skutočne vážne. Možno, že nakoniec sa do leta dočkám aj svojho maličkého, premýšľam v noci, keď oddychujem v Tomovej náručí a pomaly zaspávam.

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Lesia 03.12.2016 v 10:34 :)


 • Lucy 04.12.2016 v 13:22 Nooo Harryno extra osprostel... démon alebo nie to bol blbý krok a ja by som ho prefackala... koľko má rokov ? 5 ? mal by dospieť. celé je to moc detinské a úroveň tejto poviedky ide trochu dolu vodou, sorry pokiaľ som ťa urazila.... nie v zlom snažím sa o konštruktívnu kritiku.


 • Mary 13.12.2016 v 22:42 no ja neviem, mám z tejto kapitoly fakt zmiešané pocity, skôr negatívne. Ja si teda žart predstavujem trochu inak, nie vystrašiť ostatných na smrť a sám si pri tom ublížiť. Chvíľami mi prišlo, akoby to už dochádzali nápady a snažila si sa to za každú cenu oživiť. Ale verím, že toto bol len momentálny Harryho skrat a už nebude robiť hovadiny.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace