Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

L. Nov!

Publikované 26.10.2016 v 00:00 v kategórii HP a Nová nádej ✔, prečítané: 370x

Podčiarknutý text značí spomienky. :D Pre Mary, Lesia, Sora, Jasmínka, Lilien ;)

L.


……...“To čo som povedal. Myslel si si, že tie tvoje zranenia nebudú niesť následky?” uškrnie sa……..


Lucius


             “Harry….” vzlykne Terztan a pritúli sa k Dracovi.

“Harry! Prečo si tak zlý?! Čo sa s tebou deje? Si ešte horší ako Herodes vo svojej druhej podobe!” postaví sa naštvane Herakles.

Ani nám sa to nezdá. Tom ho položí na zem a zamračene ho sleduje. Harry ide k Heraklesovi, ktorý pred ním začne cúvať až narazí do steny. Už sme na nohách aj mi ostatní a chalani začali chrániť Terztana a Abraxasa.

“H-Harry….” zašepká vystrašene Herakles a jeho oči sa rozšíria.

“Ale nie. Už je to tu zase,” zašepká Ron keď sa Harry znesie pár centimetrov nad zem.

Jeho šaty sa zmenia na čierne s červenými plameňmi.

“Čo je tu zase?” spýtam sa.

“Stalo sa to cez prázdniny na Grimmauldovom námestí. Vtedy ho vytočila Hermiona a on ju zhodil zo schodov,” odpovie Charlie.

“To vtedy keď nemohla nič povedať?” spýta sa Sírius.

Weasleyovci prikývnu.

“Harry. Upokoj sa. Čo sa stalo?” spýta sa pomaly Tom.

“Harry. Prosím….” vzlykne Herakles a zavrie oči.

Harry sa k nemu nakloní a niečo mu pošepká. Nevieme čo to bolo, ale Herakles vytreští oči a zosunie sa na zem kde sa rozplače. Skloní hlavu a celý sa roztrasie. Nakoniec Harry zmizne v čiernom plameni. Severus príde hneď k Heraklesovi a vezme ho do náruče. Pozrieme sa po sebe.


Herakles


               Sakra! Nemal som naňho kričať. Mám z neho strach. Jeho moc. Je oveľa temnejší ako Herodes. Pritisnem sa viac do Severusovej náruče. Nič okolo nevnímam.

“Láska, čo ti povedal?” započujem Seva.

Oči sa mi rozšíria, keď si na to spomeniem.


Najprv z neho išiel strach. Rešpekt, ktorý mám prechovávať ku kráľovi. Jeho oči sa zmenili na čierne s nádychom červenej. Premietala sa v nich čistá temnota. Temné blesky.

“Nenávidím, keď mi niekto skáče do reči a keď na mňa niekto kričí, zvlášť keď som unavený. Prežil som sám desať rokov a v klamstvách ďalších šesť. Čo myslíš? Páči sa mi, keď ma rodina zavrhuje, keď ma ľudia využívajú ako zbraň? Akoby bolo tebe keby ťa Severus len využil? Keby ti urobil dieťa a potom ťa odkopol a dieťa ti vzal? Veril by si ľuďom keby ťa celé roky zneužívali?”

Stále mi šepkal do ucha tieto veci a do hlavy mi vkladal spomienky, ktoré mi nepatrili. Stále a dokola. Ukázal mi moje dieťa. Ako ho zabijem. Bolí to.

“Prečo to robíš?” spýtam sa.

“Som Temnota a Svetlo z rovnakej miery. Niekedy som dobrý, ale keď sa neovládam…… zabíjam a užívam si tu bolesť,” zasmeje sa kruto a o chvíľu sa premiestni preč.


             Nevnímam. Stále som ponorený v spomienkach. Tento Harry sa mi nepáči. Vôbec nie.

“Herakles. Vnímaš ma?” zacítim ako mnou trasie Herames.

“Herames,” pozriem sa mu do vystrašených oči.

“Čo ty povedal Harry? Povedal kam ide?” spýta sa znovu.

“Chce…..chce….” vzlyknem.

“Čo chce?” spýta sa znovu.

“Chce zabíjať a mučiť,” zašeptám a zaspím so slzami na tvári.


Herames


                   Strhnem sa keď to povie. V očiach sa mi objaví des. Pozriem sa na ostatných, ktorý sú tiež úplne zdesení.

“Toto nie je náš Harry,” pokrútim hlavou.

“Má temnú náladu. To ho prejde,” zašepká Herakles zo spánku.

“Koho išiel zabiť?” spýta sa Ron priškrtene.

“Dúfajme, že nikoho,” pokrúti hlavou Eldorádo.

Z vonku sa ozve dračí rev. Trhnem sebou. Pozriem sa na ostatných.

“Harry ho volá,” pokrúti hlavou El.

“Musíme ho nájsť!” zamračí sa Tom.

“Teraz nie. Je to nebezpečné. Musíme počkať kým sa vráti sám. Poďme spať. Toto nemá cenu,” usmejem sa smutne.

“Bude zabíjať,” pokrúti hlavou Beny.

“Aj keby, tak s tým nič neurobíme. Prebudila sa jeho druhá strana. Dokáže ju ovládať, ale nie za Novu,” pozriem sa na bezmesačnú temnú noc.

“Máš pravdu. Harry je ako noc. Keď je Spln, tak žije život Mesiaca, ale počas Novu, sa v Temnote stráca. Hlavne ak počas tej noci nezažmúri oči. Ak chceš niekedy usporiadať zase smrtijedom zábavu, tak odporúčam Nov. Vtedy sa môžu učiť od Harryho. Navyše dnes ho stálo veľa energie aj uzdravenie Herodesa, tak preto sa jeho premena zdržala,” skáčem s myšlienkami hore-dole.

Ostatní si povzdychnú a s ťažkým srdcom sa odoberieme do postelí. Dnešná noc bola asi tá najhoršia v mojom živote. V posteli sa pritúlim k Luciusovi a zaspím.


Tom


              Zamyslene ležím v posteli a sledujem strop. Úprimne mi nevadí Harryho druhá podoba, alebo už tretia. Mám ho rád, milujem ho. Dúfam, že je v poriadku. Prosím Harry. Vráť sa mi čoskoro. Povzdychnem si a zavriem oči s úmyslom spať.


Harry


                Snažil som sa nepremeniť, ale moc sa mi to nepodarilo. Ovládla ma Temnota. Neovládal som sa až kým som si neuvedomil čo som spravil. Dokázal som ju ovládnuť až keď som sa premiestnil preč z panstva. Nedokážem sa však zmeniť do svojej pravej podoby. Zrýchlene dýcham. Sakra! Čo budem robiť teraz? Pozriem sa okolo. Les. Ale tento veľmi dobre poznám. Je to les v Surrey. Neďaleko domu mojich príbuzných. Započujem prasknúť konárik, tak sa rýchlo otočím.

“Harry? Vrátil si sa,” započujem veľmi známi hlas.

Usmejem sa.

“Sanchez. Ty si ešte stále v tomto lese? Myslel som si, že si už odišiel keď si za mnou cez leto neprišiel,” spýtam sa prekvapene.

“Žijem tu od toho dňa, keď sme sa stretli. Mám tu malý domček. Nikdy som neodišiel a za tebou som išiel, ale nenašiel som ťa na záhrade, tak som si myslel, že tam nie si. Čo tu robíš? Vyzeráš o dosť lepšie ako pred tým,” príde ku mne.

“Aj sa tak cítim. Vôbec si sa nezmenil,” usmejem sa.

“Bolo to len pár mesiacov. Zato ty si vyrástol do krásy. Baby sa o teba musia biť,” zasmeje sa.

“Daj pokoj. Môj manžel by ťa pretrhol keby ťa počul,” uškrniem sa a ideme pomaly lesom.

“Manžel? Nie si na to mladý?” spýta sa prekvapene.

“Toma milujem,” usmejem sa.

“Počkať. Nemyslíš snáď…..” odmlčí sa.

“Myslím. Voldemort. Nečítaš Denného Proroka? Nehovor mi, že čarodejnícky svet toľko nenávidíš? Už ťa to za tie roky mohlo prejsť,” povzdychnem si.

“Ty si sa k nášmu svetu pridal až vo svojich desiatich rokoch, takže ešte nič nevieš. Od doby čo som ťa stretol a ty si ma nezavrhol ani potom, čo si sa dozvedel o tom, že som vlkolak, tak som chcel náš svet navždy opustiť, ale keď som zistil, že si tiež čarodej, tak som sa rozhodol to ešte skúsiť a mám aj nový prútik,” uškrnie sa a ukáže prútik.

“To je super. Ja som sa zase dozvedel, že mám bratov a za posledné týždne som sa dokonca stal kráľom démonov. Môj svet sa otočil naruby. A teraz ma zase ovládla moja temná stránka. Potlačil som ju, ale stále mám chuť sa pomstiť,” zamračím sa.

“Tak prečo sa nepomstíme tvojim príbuzným? Rád im odtrhnem hlavy zato, čo ti ako dieťaťu robili,” zavrčí.

“Ja nie som zlý,” povzdychnem si.

“Nie si. Ale tvoja moc si to žiada. Nechaj sa len na chvíľu ovládnuť temnotou. Ak jej dovolíš si vziať čo bude chcieť, tak ti nechá iniciatívu,” usmeje sa.

Stále neviem či je to dobrý nápad, ale povzdychnem si a uvoľním sa. Keď sa mi v mysli premietnu všetky spomienky na nich, tak neváham a usmejem sa na Sancheza.

“Tak ideme,” zavrčím a aj s mojím dobrým priateľom ideme k mojim príbuzným.

Sanchez má podobnú postavu ako ja, hnedé dlhé vlasy do pasu zopnuté na zátylku gumičkou, nádherné modré oči a je o trochu vyšší ako ja. Je to môj priateľ od mojich piatich rokov. Moji príbuzný ešte spia. Akoby tiež nie keď je ešte vlastne noc. Urobíme tam pekný bordel. Som neskutočne rád, že démonsku mágiu nemôže nikto vystopovať. Ich krik ma napĺňal z vnútra. Je to také upokojujúce a plynie z toho toľko pôžitku. Okolo piatej odtadiaľ vypadneme. Necháme tam mojich príbuzných pomaly umierať. Než ich niekto nájde, budú už mŕtvy. Zastavíme sa až pri Sanchezovom dome. Toto bola vážne zábava.

“Chceš sa ešte niekomu pomstiť? Máme už len hodinu do svitania,” spýta sa.

Povzdychnem si. Už nič nestíhame.

“To nestíhame. Ale prosím. Poď so mnou. Temné sídlo je veľké. Budeš tam môcť žiť,” usmejem sa.

“A Voldemort ma bude mučiť ako jeho smrtijedov. Ďakujem, ale vážne nie. Musím nájsť svojho partnera,” uškrnie sa.

“To nedovolím. Ale budeš sa môcť pridať ku svorke ak budeš chcieť, alebo tam zostaneš ako člen rodiny. Považujem ťa za svojho staršieho brata. Navyše by si si možno rozumel s mojim jedným krstným otcom. Je tiež vlkolak,” zasmejem sa.

“Fajn. Ale čo povie Alexis? Chodí sem na neohlásené návštevy,” spýta sa.

Alexis je Sanchezov starší brat, ktorého premenil upír. So svojím bratom zostáva v kontakte a práve on mi zachránil život ako prvý. Obaja sú pre mňa dôležitý.

“Necháme mu tu list. Nech príde za nami. Tiež mu napíšem, že ak nevie kde to je nech vyhľadá buď Luciusa Malfoya, Severusa Snapea, Síriusa Blacka, Remusa Lupina alebo poprípade Charlieho Weasleyho. Keď im povie, že nech ho zavedú za mnou, tak ho určite privedú do sídla. Navyše Alexis je chytrý a pochopí. Ak bude dosť blízko, tak sa so mnou môže spojiť mysľou,” napíšem všetko na papier a dám ho na stôl.

Sanchez pretočí oči, ale usmeje sa.

“Tak poď už,” premiestnim sa s ním na panstvo.

Všetci asi spia, lebo je tu ticho ako v hrobe. Sancheza vediem dlhou chodbou až k jednej prázdnej izbe. Poviem mu, nech si zloží veci a nech sa vyspí. Keď bude čas na raňajky, tak ho prídem zavolať. S úsmevom a dobrým pocitom sa odoberiem do mojej a Tomovej izby. Kúzlom sa prezlečiem a ľahnem si k nemu. Začne svitať a mne sa vráti moja normálna podoba. Teraz mi tak dochádza, že aj s tou Hermionou bol práve Nov. Hm…. Musím si na to dávať pozor. Zavriem oči a pritúlim sa k Tomovi, ktorý si ma zo spánku pritiahne k sebe. O chvíľu už spím.Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • SORA 77 26.10.2016 v 00:20 To mě podrž. Rozhodně mě nenapadlo, že to bude temná stránka, co bude Harryho ovládat. A noví přátele, tady to bude ještě veselý. Děkuju za krásnou kapitolu.


 • Lesia 26.10.2016 v 15:40 Vďaka. Je to veľmi pekná kapitola, myslím že som si dosť obľúbila Harryho temnú stránku. Som zvedavá na pokračovanie. Píšeš veľmi zaujímavo. V každej kapitole sa niečo stane:)


 • jasmínka 26.10.2016 v 19:35 To, že Harryho ovládne jeho temná stránka, mě
  skutečně nenapadlo. Ale je to zajímavé a hlavně
  něco nového, neobvyklého, co není v jiné povídce.
  Děkuju za pěknou kapitolu.


 • Mary 27.10.2016 v 11:58 tento nový,temný Harry sa mi vôbec nepáči. Dúfam, že ho tá temná stránka nebude ovládať veľmi často, resp. dúfam, že ju bude vedieť kontrolovať..Inak krásna kapitola, vďaka ;)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace