Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

IX. SzB

Publikované 12.04.2017 v 00:00 v kategórii HP a Spomienky z budúcnosti ✔, prečítané: 386x

Pre Lily, Soru, Haru, Vai, Ley a lili874 - ďakujem za komentáre, v minulej časti som zabudla napísať ďakovanie :D ďalej...... UKONČUJEM HLASOVANIE NA TEMNÚ TÚŽBU s tým, že najviac hlasov mal Lucius (11) a Draco (9). Niečo z tohto vykúzlim, snáď :D a na záver PRAJEM VÁM PEKNÚ VEĽKÚ NOC :*

IX.


Harry


                 Školský rok sa začal. Už je to pomaly mesiac a pól od nášho súkromného rozhovoru a stále mám divný pocit. Začali sme si dávať väčší pozor na Helgu a všimli sme si pár istých zmien v jej chování. Frederik si všimol, že vždy keď si myslí, že ju nevidíme, tak ma vraždí pohľadom. Tipoval, že žiarli. Richard povedal, že vždy bola zamilovaná do Salazara. V ten deň som sa od neho nepohol ani na krok a tí traja sa na tom veľmi dobre bavili. Frederik prijal miesto, namiesto Roweny. Jej smrť zasiahla aj študentov. Nikto si nemyslel, že zomrie počas jedného leta. Včera v noci som sa naplno oddal Salovi a som za to rád. Práve teraz nás už nikto nikdy nerozdelí. O ďalší mesiac sa Helga prestala skrývať a otvorene mi hádzala kamene pod nohy. Takže, keď si to zoberieme okolo a okolo, tak sám priťahujem problémy, že takmer každý týždeň som na ošetrovni a teraz sa k tomu ešte pripisujú aj útoky od Helgy. Škoda, že jej to nemôžeme nijak dokázať. Po niekoľkých takýchto úrazoch to Salazara, Ricka a Frederika prestalo baviť. V deň Vianoc, keď tu nezostal ani jediný žiak, tak sme sa celý deň so Salazarom milovali a čakali na večer. Dohodli sme sa s Rickom a Frederikom, že dnes v noci budeme sledovať Helgu, keď pôjde na Astronomickú vežu, ako už toľko nocí pred tým. Samozrejme, že nesklamala. Schovali sme sa v tieňoch a sledovali čo robí. Stále si niečo šepkala a varila nejaký elixír. Keď sa nám otočí chrbtom, tak jej ten kotlík jednoduchým kúzlom odstránim.

“Prečo to stále robíš?” spýta sa ticho Richard a vystúpi z tieňa.

Sme tesne za ním. Helga sa vystrašene otočí. Keď nás zbadá, tak jej šok sa zmení na zlosť. Samozrejme sa ju snaží prekryť prekvapením.

“Čo by som mala robiť?” spýta sa nechápavo.

“Ty dobre vieš! Prečo neustále útočiš na Harryho?” spýta sa naštvane Sal.

Helge sa naštvane zalesknú oči. Pritiahne si ma k sebe a prútikom mi namieri na krk. Tí traja majú v sekunde svoje prútiky namierené na ňu.

“Okamžite ho pusti!” skríkne naštvane Sal.

“Iba v sne! Ak ťa nemôžem mať ja, tak nikto!” skríkne naspäť Helga.

Šialenstvo sa jej odráža v očiach. Zavriem oči. Ponorím sa do svojho magického jadra. Premenu na jednorožca som zvládol na Halloween, ale teraz sa mi nejak nedá premeniť. Vyskúšam aj premenu na môjho bieleho leva, ale ani to nefunguje! Mal by som sa dokázať premeniť pokiaľ…..pokiaľ mi nezablokovala mágiu. Sakra! Musím sa pokúsiť premeniť na draka. Nemám inú možnosť. Teraz môžem využiť len mágiu, ktorú neovládam, alebo o ktorej neviem. A to bude dosť zložité.

“Helga, pusti ho!” zopakuje Sal.

“Sal,” zašeptám.

“Ale, ale….niekto tu má strach,” zasmeje sa kruto Helga.

“Hm…...počula som, že máš rád lietanie….. Tak čo keby si sa preletel!?” zasmeje sa a zhodí ma z veže.

S čím nepočítala bolo, že ju stiahnem so sebou. Započujem ako Sal s Rickom a Frederikom zakričia moje meno, ale sú v takom šoku, že nedokážu vysloviť žiadne zaklínadlo. Zavriem oči a odrazu zacítim jemný ťah mágie. Otvorím oči a zistím, že som sa zmenil na draka a vznášam sa pár metrov nad zemou. Helga je podľa všetkého mŕtva. Pár krát mávnem krídlami a pristanem na voľnom priestranstve, dosť ďaleko od Helgy. O chvíľu sú dole aj Sal s tými dvomi. Po chvíli potvrdia, že je Helga mŕtva. Premením sa a po tvári mi tečú slzy. Sal príde ku mne a objíme ma. Chytím sa ho okolo krku a on si ma vezme do náruče.


Salazar


                 Vezmem uplakaného a vystrašeného Harryho do náruče a otočím sa na Ricka, ktorý Helge prelomil prútik.

“Postarajte sa o ňu,” zašeptám.

“Iste. Hneď ako ju pochováme, tak prídeme a prezriem Harryho. Zažil silný šok,” prikývne Rick.

“Ďakujem,” poviem pred tým než odídem.

Helga si za svoje činy dôstojný pohreb nezaslúži. Pokiaľ vieme, tak rodinu už dávno nemala. V mojich komnatách uložím Harryho do postele.

“Sal,” zašepká so slzami.

“Čo sa deje mačiatko,” pohladím ho po vlasoch.

“Je mi zima a bolí ma žalúdok,” zavrie si očka.

“Všetko sa točí,” dodá.

“Máš závrať?” zamračím sa.

“Hm,” zamrmla.

Vyčarujem si studený obklad a opatrne ho ním utriem.

“Je to lepšie?” spýtam sa.

“Trošku…….. Je mi to ľúto,” pozrie sa na mňa zahmlenými očami.

“Nemá ti byť čo ľúto. Zaslúžila si to. Chcela ťa zabiť! Keby si sa nedokázal premeniť……….neviem, čo by som robil. Nemohol by som bez teba žiť,” zašeptám ako by mi až teraz došla úplná skutočnosť, že môj milovaný Harry mohol zomrieť!

Zničene si položím hlavu na jeho hruď.

“Nikdy ťa neopustím,” zašeptám.

“Ani ja teba Sal. Milujem ťa,” objíme ma.

Pousmejem sa. Ešte som mu nestihol dať Vianočný darček. Posadím sa a pozriem sa na Harryho, ktorý vyzerá už o trochu lepšie. Pobozkám ho a tak aby to nevidel, z nočného stolíka vyberiem malú krabičku. Chytím ho za ruku a pozriem sa mu do oči.

“Harry, viem že sa nepoznáme dlho, ale si svetlo môjho života a už si život bez teba po mojom boku neviem predstaviť. Viem, že jedného dňa sa budeš musieť vrátiť do svojho roku, ale za žiadnu cenu sa tam nevrátiš bezo mňa. Pôjdem s tebou kamkoľvek budeš chcieť. Milujem ťa a chcem sa ťa spýtať…...Harry, vezmeš si ma?” ukážem mu prsteň vyrezaný z diamantu do tvaru hada a so smaragdovými očami.

Harry zalape po dychu a pozerá sa na mňa so slzami v očiach.

“Áno…. Isteže si ťa vezmem. Milujem ťa tak veľmi ako nikdy nikoho,” vzlykne a posadí sa, aby ma mohol objať okolo krku.

Objatie mu opätujem a prsteň mu navlečiem na prst.

“Nerušíme?” zaklope na dvere Rick.

“Nie. Poďte ďalej,” usmejem sa.

“Už bude pokoj. Nikto ti už neublíži,” usmeje sa Frederik na Harryho.

“Ďakujem,” ľahne si Harry späť do postele.

Rick si všimne prsteň a pozrie sa na mňa s uškrnom.

“Takže Sal, kedy budete mať svadbu?” spýta sa.

Harry sčervená.

“Dátum je na Harrym,” usmejem sa.

“Tak dúfam, že čoskoro,” usmeje sa naňho Frederik.

“A vy dvaja sa konečne nechcete vziať?” spýtam sa.

“Rozmýšľali sme nad tým,” pripustí Frederik.

“O tom potom. Teraz treba prezrieť Harryho,” upozorní nás Rick.

Postavím sa a uvolním miesto Rickovi s Frederikom. Oni dvaja sú v liečení o dosť lepší než ja.


Harry


                   Keď ma Sal požiada o ruku, tak skoro vyletím z kože. Nikdy som nebol šťastnejší. Aj cez bolesť v žalúdku cítim v brušku tisíc motýľov. Šťastne sa usmievam, aj keď za nami prídu Rick s Frederikom. Dokonca sa dozviem, že dátum svadby mám na starosti ja. Sčervenám. Nakoniec sa Sal postaví, aby ma tí dvaja mohli prezrieť.

“Otoč sa na chrbát,” usmeje sa Rick.

Poslúchnem. Niekoľko krát mávne prútikom. Na začiatku je všetko v poriadku, ale pri poslednom kúzle sa zamračí. Vyhodnotenie testov sa zobrazuje na dlhom pergamene.

“Čo sa deje Rick?” spýta sa Sal.

Jeho hlas nie je vôbec príjemný. Dostanem strach.

“Nie som si istý. Jeho imunita veľmi klesla a magické jadro je skôr utiahnuté do seba. V tomto stave je vôbec zázrak, že sa dokázal premeniť na draka. Helga mu blokovala mágiu, ale už je to v poriadku. Navyše to vôbec nevysvetľuje, prečo má dosť mágie, len na premenu v leva a jednoduché kúzla. Podľa tohto je to už pár týždňov. Nie je div, že v poslednej dobe ti takmer všetko vybuchlo pod rukami a že tvoje výsledky testov, ktoré si dosiahol na začiatku roku sa nezhodujú s tými pred týždňom,” odpovie vážne Rick.

“Tak čo mi je?” spýtam sa vystrašene a posadím sa.

Sal si sadne ku mne a ja sa mu opriem o hruď. Objíme ma a pobozká do vlasov.

“Mám jednu teóriu, ale budem si ju musieť overiť. Dovolíš mi to?” spýta sa s pohľadom do mojich očí.

Prikývnem.

“Tak si znovu ľahni,” usmeje sa.

Pozriem sa na Sala, ktorý ma jemne pobozká. Nakoniec si ľahnem, ale Sala stále držím za ruku a on ma hľadí po vlasoch. Rick mi vyhrnie tričko a svoje ruky položí na moje bruško. Zamrmla nejaké kúzlo a ruky mu zažiaria na modro. Na brušku ucítim chlad. Zalapem po dychu a zavriem oči. O chvíľu ten chlad zmizne a ja otvorím oči. Rick v ruke drží nejaký pergamen a usmieva sa ako blázon.

“Môžeš sa prestať usmievať ako idiot a povedať, čo mu je?” zavrčí Sal.

Frederik sa Rickovi pozrie cez rameno a o chvíľu sa smiechom váľa po zemi. Sčervenám a zakryjem sa paplónom. Pozriem sa na Sala, ktorý tých dvoch vraždí pohľadom. Nakoniec mu Rick podá ten pergamen. Sal sa naň chvíľu pozerá a potom sa pozrie na mňa s iskrami v očiach. Posadím sa. Sal sa ku mne nakloní a objíme ma.

“Si tehotný,” zašepká mi do ucha.

Vyvalím oči a zalapem po dychu. Dnes už po niekoľky krát. Pergamen mu vytrhnem z ruky a uvidím tam pohyblivý obrázok môjho dieťatka. Je to niečo ako Muklovský ultrazvuk. V tejto dobe o ňom ľudia ešte nevedia, ale mám pocit, že vznikne z tohto. Nad obrázkom je krátky text.


Plod: Jeden mesiac starý

Pohlavie: Zatiaľ neznáme

Rodičia:Harry James Potter - Slizolin a Salazar Slizolin

Dieťa:Meno neznáme

Zdravie “matky”:Prijateľné

Zdravie otca:Norma

Zdravie dieťaťa:Norma


Oči sa mi zalejú slzami. Som tehotný. Budeme mať dieťatko. Rukou si prikryjem ústa a po tvári mi tečú slzy. Vzlyknem. Sal si ma pritiahne k sebe a hlavu si položí na moju.

“Harry. Ak to maličké nechceš, tak……” začne tíško Sal.

“Čože? Nie! Som šťastný. Chcem to dieťatko,” rýchlo ho preruším a pozriem sa mu do oči.

“Dobre. Milujem ťa,” usmeje sa a pobozká ma.

Takto je to správne. Žiadna Temnota, žiadny nepriatelia, práve teraz žiadne myšlienky na budúcnosť a ani minulosť. Teraz nie je čas myslieť na to, čo bude ak sa budem musieť vrátiť. Teraz sme tu len my. Frederik, Rick, Salazar, ja a naše dieťatko. Na ničom inom teraz nezáleží.

“Takže. Harry, tehotenstvo bude trvať sedem až osem mesiacov, podľa toho ako sa bude tvoja mágia prispôsobovať plodu. Začal si už druhý mesiac. Musíš byť opatrný. S rastlinami robiť môžeš, tak by si mohol zobrať hodiny Herbológie a Starostlivosti o kúzelné tvory po Helge,” zamyslí sa Rick.

“Mám byť učiteľ?” spýtam sa šokovane.

Veď nemám dokončenú školu a šiesty ročník len štyri mesiace!!!

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • SORA 77 12.04.2017 v 00:06 Žasnu. Tak tohle jsem nečekala... Začíná se to pěkně vybarvovat... Super kapitolka, těším se na příště. Díky!


 • Haru 12.04.2017 v 05:49 Tak to je bozi a dobre ze si helgu uz zabila ,protoze kdyby to zjistila tak by byl pruser, jo a jinak krasna kapitolka. Vlastne od tebe se mi libi vsechny pribehy, mas totiz uzasne napady a ja jsem rada ze je mam moznost precist a ohpdnotit dekuji.


 • Ley 12.04.2017 v 12:34 Úžasní diel, dúfam že to bude ešte niaku dobu pokračobať^^ .
  Mám jednu otazku ohľadom jednej knihy. Kedy bude zase vydávaná dedinka Goust?


 • Lily 13.04.2017 v 11:19 pekná kapitola, už som si začínala myslieť že je s Harrym niečo zlé a že sa mu niečo stane ale skončilo to dobre teším sa na pokračovanie :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace