Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

IV. Zmluva s Ďiablom

Publikované 19.08.2017 v 00:00 v kategórii HP a Väzba Duší ⏩, prečítané: 238x

:D Pre SORU, HARU, VAI a RICA - už som sa ti ospravedlnila na tvojom blogu, ale urobím to aj tu: :D prepáč za ten ženský rod, väčšinou mi píšu len baby tak je to pre mňa automatické. Som rada, že je tu aj nejaký chalan :D užite si ďalšiu časť :* :D

IV.


Harry


               Keď sa zobudím, tak pošlem Furyho nájsť ostatných. Ja si zatiaľ navlečiem obojok, ktorý mi umožní komunikáciu s ním. Stále síce po Parselansky, ale aspoň budem rozumieť tomu, čo mi hovorí. Opatrne sa postavím na boľavé nohy a vydám sa dole. Idem podľa mágie ostatných. A navyše som o tomto dome veľa počul. Sírius mi o ňom rozprával cez Vianoce a ja som to potom prerozprával Furymu. Schody mi trochu robia problém, ale nakoniec ich po dlhej chvíli zleziem a prídem do kuchyne. Uvidím ako Fury nespokojne vrčí, ale nevšímam si ho. Viac ma zaujíma odpoveď na moju otázku. Prečo mám pocit, že to súvisí so mnou!? Ako ja nenávidím tajomstvá. Odpoveď, ktorú som ale dostal som rozhodne nečakal a celý som sčervenal. Nakoniec som chytil Furyho za obojok a popostrčil k Charliemu.

/Čo sa deje, že vrčíš?/spýtam sa ho.

/Nič. Len nenávidím toho starca, ktorý ti zničil život,/zavrčí, ale ja viem, že niečo skrýva.

Zatiaľ to však nechám tak. Prídem k Billovi a po chvíli zaváhania sa mu posadím na kolená. Keď ma objíme tak stuhnem, pretože sa mi vybavila spomienka na strýka, ale keď zacítim vôňu slnka a púštnej ruže, tak viem, že je to Bill a nikto iný. Na chvíľu sa k nemu pritúlim, aby som si zapamätal lepšie jeho vôňu. Nakoniec z neho zleziem a skočím na Charlieho ako neposedné šteňa. Hneď ho obtočím chvostom a zaborím sa mu do krku. Hneď zacítim vôňu lesa a čerstvý vánok. Hm… Divoký….. Ani si neuvedomím, že jemne spokojne zavrčím a vypustím trochu svojej mágie. Upozorní ma na to až jemný smiech od Charlieho a zaťahanie za ucho od Billa. Pozriem sa naňho a nerozhodne zastrihám ušami. Všetko ma bolí, hlavne hlava a krk. Rozhodnem sa, že sa premiestnim do Billovej náruče, aby sa necítil ukrivdený. Nechcem ani jedného stratiť. Navyše zase obaja odídu a ja tu budem sám. Uložím sa mu do náruče a jeho vôňa ma uspí pokojným spánkom, aký som už dlho nezažil. Ak vôbec niekedy.


Charlie


                   Som dosť vyvedený z mieri Harryho správaním, ale beriem to tak, že je ešte stále omámený tými elixírmi, čo doňho Poppy naliala.

“Tak teraz vám asi nič povedať nemôžem. Naliala som doňho štyri elixíri na spanie a už o pol hodinu je hore. Mal by spať prinajmenšom do zajtra večera,” povzdychne si Poppy.

“Pokojne hovor. Už zaspal. Asi len potreboval našu prítomnosť,” ozve sa Bill, ktorý drží Harryho v náručí a hľadí ho na hlave medzi ušami.

Občas zájde aj na uška, ktorými Harry roztomilo zastrihá. Všetci sa naňho pozerajú ako na zázrak. Je vážne až príliš sladký.

“Diabol v tele anjela,” zašepká moje myšlienky Ginny, ale narozdiel od mojich sú tie jej nenávistné.

Všetci sa na ňu pozrieme naštvane. Teda hlavne ja, Bill, Sírius, Draco, dvojčatá, Ron, prekvapivo Lucius so Severusom a Rémus. A ako inak Poppy. Než však stihneme niečo povedať, tak na ňu odniekiaľ spadne veľký had a obmotá ju. Sakra. Kde sa tu vzal? Úplne sme zabudli, že niekam zmizol, keď sme sem Harryho priniesli. Ak počul náš rozhovor, tak jemu Harry určite bude rozumieť.

“Dajte ho zo mňa dole!” zakričí Ginny.

Než stihnem odpovedať, tak Fury mi do ruky strčí pergamen a brk. Nechápavo sa naňho pozriem. Otvorím ho ale je prázdny. Skúsim na ňom urobiť nejakú čiaru. Tá hneď zmizne a had viac zasyčí. Hneď sa na pergamene objavia slová.

‘Láskavo keď niečo chceš, tak píš. Nie som zvedavý na prázdne myšlienky!’

Chvíľu sa na to pozerám, než sa spamätám a odpíšem.

‘Prepáč. To ty si ten had?’

‘Nie. Slúžka domová. Isteže som to ja! Čo chceš? Mám tu prácu. Urazila môjho pána!’

‘Chcem aby si ju pustil. Som priateľom tvojho pána a to je moja sestra.’

‘Hm….. A čo za to budem mať?’

Had sa nahne viac mojím smerom, čo vyvolá niekoľko pohľadov a všetci stíchnu.

“Charlie, čo robíš?” spýta sa mama.

“Píšem si s tým hadom o Osude Ginny. Keďže urazila Harryho, čiže jeho pána, tak ju nechce pustiť. Pýta sa, čo z toho bude mať,” uškrniem sa.

“Slizolinské. Ale ako to, že si môžeš písať s hadom?” spýta sa Severus.

“Fury mi podal nejaký pergamen a brko,” pokrčím ramenami.

“Čo keby sme mu dovolili chytať myši na hrade?” spýta sa Brumbál.

‘Vážne ten dedko čaká, že za život tejto tu budem chytať myši? Ale dobre, keď mu nestačí jeden život, čo keby som pánovi povedal všetko, čo sa tu odohralo?’

Objaví sa na pergamene skeptická a vydieračská otázka.

“No to ste si moc nepomohli, riaditeľ. Že vraj keď vám nestačí jeden život na poriadnu dohodu, tak pokojne môže povedať Harrymu čo sa tu odohralo. Čo navrhnete teraz?” zamračím sa na Riaditeľa.

“Albus, ty už radšej nič nehovor!” zahriakne ho Poppy.

“Čo by si chcel?” spýta sa otec.

‘Zmluvu.’

“Že vraj zmluvu,” pozriem sa na otca.

“Akú zmluvu?!” vystraší sa matka.

“Vládca podsvetia si už dlho hľadá vhodného partnera. Bohužiaľ, žiadny mu nevyhovuje. Preto požiadal mňa, aby som mu našiel vhodného partnera, keďže ho poznám dlhé roky a sme priatelia. No a ja som toho pravého našiel. Je len na vás, či vám život vašej dcéry stojí za to, aby ste podpísali zmluvu na dohodnutý sobáš s mojím vládcom.’

Pretlmočím to ostatním. Všetci sa tvária otrasene.

“Kto má byť ten partner?” spýta sa Brumbál.

‘Ronald Weasly.’

“Ron,” pozriem sa na brata ktorý sa vystrašene pritisol k otcovi.

‘Ak ho to upokojí, vládca je milý a slabší od Harryho.’

“To ho asi neupokojí…. Had ti odkazuje, že vládca je milý a slabší od Harryho,” pretlmočím to.

Chvíľu je ticho.

“Ron prosím, urob to. Ja chcem žiť!” zakričí Ginny.

“Dobre,” zašepká ticho Ron.

“Ron. Počkaj. Možno niečo vymyslíme. Musí byť niečo iné,” zamračí sa Bill.

“Čo sa tu deje?” spýta sa Harry ticho.

Otvorí oči a pozrie sa okolo.

‘Zack, čo tu ešte robíš? Mal si sa vrátiť za Mezefitom.’

Prekvapene sa pozerám na pergamen.

“Harry. Možno by si mal vedieť, že vidím čo hovoríš,” pozriem sa naňho s úsmevom.

Ukážem mu pergamen. Zavrčí.

‘Kto mu dal Parselansky pergamen?’

‘Sorry. Musel sa nejak dohovoriť so Zackom.’

‘Fury! Mezefit ťa prerazí jak hada!’

‘Ja som tu.’ ozve sa Zack.

‘Sklapni!’ napíše sa dvojmo na pergamen.

“Daj mi ho. Myslím, že našu hádku si si užil dosť,” natiahne Harry ruku, keď sa neviem prestať smiať.

Nemôžem za to, že aj cez vážnosť situácie je to také smiešne.

“Ale zlato. Je to veľká zábava to čítať. Lepšie jak kniha vtipov,” usmejem sa.

Iba mrzuto zavrčí a odrazu je pergamen v jednom ohni.

“To nebolo fér,” poviem.

“Čítať cudzie rozhovory tiež nie je fér,” uškrnie sa a otočí sa na hada, ktorého nazval ako Jacka.

Opäť nerozumiem o čom je reč, tak len čakám ako ostatní.

“Takže Zack ťa vybral ako partnera pre Mezefita za život tvojej sestry?.... To nemáš zlé,” povie nakoniec Harry, čím úplne prevráti spoločnosť hore nohami.

Čakali sme všetko, ale rozhodne nie vetu, to nemáš zlé.

“Harry?” spýta sa prosebne Ron.

“Ja to myslím vážne. Mez je pre mňa ako brat. Vždy keď mohol a potreboval som pomoc tak mi pomohol. Bohužiaľ kvôli nejakým blbým ochranám okolo domu sa ku mne takmer nikdy nemohol dostať. Je v pohode a mohol by si s ním byť šťastný. Navyše ťa dokáže veľa naučiť,” pousmeje sa Harry.

Cítim viac než vidím, že ten fakt z ochranami Harryho moc bolí. Viem si predstaviť.

“Navyše by si ho mohol aspoň spoznať. Zmluva, ktorú ti Zack ponúka je platná až od tvojich sedemnástich narodenín. Tú zmluvu som písal s Mezefitom, pretože všetky zmluvy ktoré v podsvetí existovali boli príliš…. Hrozné. V každej bola nejaká podmienka a každá zmluva bola urobená tak, aby sa nijak nedala obísť. Túto zmluvu som napísal spolu s Mezefitom. Je v nej všetko potrebné ale taktiež sa z nej dá vycúvať….” vysvetlí Harry.

“Čo je obsahom tej zmluvy?” spýta sa Lucius.

V týchto veciach sa tu vyzná viac ľudí.

“Zmluva je pre dohodnuté manželstva. Musia byť splnené jednoduché podmienky.

 1. Pokiaľ je aspoň jeden z účastníkov mladší ako sedemnásť rokov, tak svadba sa môže konať až po dovŕšení sedemnástich rokov.
 2. Obaja s páru sa musia poznať minimálne tri roky pred svadbou, musia spolu vychádzať a musia cítiť k tomu druhému aspoň kúsok lásky.
 3. Pokiaľ aspoň jeden z páru bude mať pochybnosti alebo nebude milovať svojho partnera romantickým spôsobom, tak sa zmluva po troch rokoch od jej podpísania anuluje.
 4. Ani jeden z partnerov sa nesmie počas tých troch rokov dotknúť svojho partnera inak než priateľsky.
 5. Výnimka 4 pravidla nastáva iba v prípade, že partneri k sebe počas daného obdobia pocítia romantickú lásku, avšak to musí byť splnené z oboch účastnených strán a ani jeden sa nemôže toho druhého dotknúť bez daného súhlasu alebo náznaku.
 6. Žiadny z partnerov nemôže tomu druhému ublížiť ani fyzicky a ani vedome psychicky.
 7. Zmluva sa taktiež anuluje v prípade, že sa jeden z partnerov zamiluje do niekoho iného.
 8. Obaja partneri sa musia počas troch rokov pravidelne stretávať a navzájom sa spoznávať inak sa lehota troch rokov od podpísania zmluvy predĺži každým rokom o jeden rok.
 9. Pokiaľ sa medzi partnermi utvorí romantická láska, tak sa po lehote troch rokov môžu vziať.
 10. Pravidlá 2 a 9 neplatia ak sa láska vyvinie skôr, čiže napríklad ak sa do seba zamilujú počas jedného roka, tak sa po jednom roku môžu vziať.

To je všetkých desať podmienok zmluvy. Nie je zložitá a jediné čo musíš urobiť je sa s Mezefitom stretávať. Nemôže ti nijak ublížiť ani sa ťa dotknúť. Po troch rokoch ak ho nebudeš milovať sa zmluva anuluje a ak si do troch rokoch nájdeš niekoho iného, tak sa zmluva taktiež anuluje. Pokiaľ sa však doňho zamiluješ a iba si to nebudeš chcieť pripustiť, alebo to bude cítiť aspoň jedna tvoja časť, tak zmluva zostane aktívna. Táto zmluva sa totiž viaže na srdce, dušu, myseľ, mágiu a samotné telo. Pokiaľ aspoň jedna z týchto častí bude cítiť lásku k Mezefitovi, tak sa zmluva nezruší, ale môže sa buď predĺžiť alebo ťa presvedčí, že ho vážne miluješ. Zmluva by ťa nepresviedčala pokiaľ by cítila, že to nemá zmysel. Tak ako sa rozhodneš? Vážne nemáš čo stratiť,” pousmeje sa Harry.

“Harry má možno pravdu. Môžeš len získať,” pritakajú ostatní a dokonca aj mama s otcom s tým súhlasia.

“Dobre. Urobím to,” prikývne Ron.

Pred ním sa objaví v plameňoch zmluva a on ju podpíše svojou krvou.

“A teraz ma nechajte spať. Prosím zoberiete ma hore? Príšerne ma bolia kosti,” stočí sa Harry do klbka na Billovych nohách.

Opatrne ho vezme a odídeme hore aj s Furym. Zack zmizol v plameňoch.

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • SORA 77 19.08.2017 v 00:17 Pozoruhodná kapitola. Ukazují se směry, jaké jsem vůbec nečekala. Těším se na další, zatím díky za hezké čtení.


 • Haru 19.08.2017 v 04:07 Takze Ron bude s dablem pekny napad a krasne se to vyviji. Dekuji za dalsi dil.


 • Vai 19.08.2017 v 22:39 takova mirumilovná smlouva, moc hezka a ten haad je skvělej...... mám ráda zvířata a tady tuplem :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace