Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

IV. Premena / Proměna

Publikované 06.07.2016 v 00:00 v kategórii HP a Spomienky z budúcnosti ✔, prečítané: 508x

Tak a nasli sme si zase čas :D Do začiatku Septembra od tohoto nečakajte pokračovanie :D :D A Chocholanka, ďakujem za komentár a podporu. Tiež je mi ľúto, že sem nechodí toľko a takých ľudí ako si ty a Lilien. Vy dve mi dávate chuť písať. Lilien veď o tom vie svoje :D :D

IV.


Salazar


               Otočíme se za děvčaty. Je mi Roweny líto, není příjemné, když vám onemocní člen rodiny a ještě k tomu vážně. Se soucitným pohledem jí popřeji šťastnou cestu a brzké uzdravení její maminky. Rick se s nimy taky rozloučí a Harry stále v mém objetí jim zamává.Hádam budú v poriadku. Väčšinou ich nikde nepúšťame samé. Harry sa v mojom lone zavrtí a tak trochu uvoľním svoje objatie. Ani som si neuvedomil, že som ho držal tak silno.

“V poriadku?” spýtam sa.

“Som Ok,” usmeje sa na mňa milo.

“Fajn, tak keď sme tu sami, začneme s výcvikom,” tleskne rukami Rick.

“Ricku Harry by si měl nejdřív odpočinout.” Namítnu, když Harry začne protestovat.
“Je mi dobře, budu cvičit, chci cvičit.” Já se na něj zamítavě podívám.
“Sale! Prosím.” Protáhne sladce a já jsem ztracen.
“Dobře, ale pokud uvidím, že už nezvládáš, končíme. Dobře?”
“Čo si myslíš, že s ním budeme robiť sal? Začneme so zveromágiou a tam to nie je tak náročné,” prevráti oči v stĺp Rick.

“Dobre,” pousmejem sa.

“Áno! Ja sa budem učiť zveromágiu! Toto je ten najlepší darček k narodeninám!” zakričí Harry zasnene.

S Rickem se na sebe překvapeně podíváme.
“Ty Harry? Ty máš dneska narozeniny?” optá se Rick.
“Jo, proč?” odpoví Harry nechápavě.
“Proč si nám to neřekl?” zaúpím, “Bysme ti uspořádali oslavu.” povzdechnu si.
“To je v pohodě mě na oslavy moc neužije.” pokrčí Harry rameny.

Harry


                 Zoskočím zo Salovho lona a so šťastným úsmevom na tvári odídem z Veľkej siene. Než prekročím prah dverí, tak cez rameno zakričím.

“Čakám vás pri jazere!”

“Hlavne sa neutop!” započujem Sala a Rickov smiech.

“Haha. moc vtipné,” zavrčím si pod “fúzy”.

Sadnem si na breh jazera a sledujem vodnú hladinu. Som zvedavý ako dlho budem čakať. Nakonec první dorazí Sal, Překvapeně sleduju, jak si sedá vedle mě.
“Kde si nechal Ricka?” optám se zvědavě.
“No, dohodli jsme se s Rickem, že místo zdlouhavé meditace ti dáme lektvar, který by ti tvou podobu zvířete měl ukázat a tak ho Rick teď hledá.” Odpoví mi, Sal a já začínám být čím dál zvědavější do čeho se budu měnit.

O chvíľu neskôr k nám už kráča Rick aj s elixírom a šťastným úsmevom na tvári. Oči sa mi rozžiaria a vyskočím na nohy. pribehnem k nemu a pozriem sa naňho. Sal sa zasmeje. Viem, že mu určite prídem ako neposedné šteňa, ale ja sa fakt neviem dočkať!!! Rick mi podá elixír a usadí ma na zem pri Sala.

“Keď si ho vezmeš, tak zaspíš a v sne uvidíš svoju podobu. Nemusíš nám ju hovoriť. Dáme na teba pozor. Nemalo by to trvať dlhšie ako pol hodinu,” usmeje sa a ja si ľahnem do Salazarového lona.

Když se mi leží pohodlně, tak vypiju lektvar a po chvíli se mi zavírají víčka a já usínám. Probudím se na louce uprostřed lesa. Opatrně se rozhlédnu a přemýšlím kde najít nějaké zrcadlo. A tak se rozběhnu tam, kam mě to volá. Doběhnu k jezírku a s očekáváním skloním hlavu. To co uvidím mě šokuje. Na vodní hladině se vyjímá můj odraz. Já jsem Bílé lvíče!!! Proč jsem lvíče? Když už tak proč né lev? Promítá se mi v hlavě. Když se začne obraz čeřit.Na vodnej hladine sa objaví obraz krásneho čierneho jednorožca so smaragdovými očami, rohom, pruhom v hrive a krásnymi krídlami posypané smaragdovým prachom a konce pierok sú tiež v smaragdovej farbe. pozriem sa na svoje kopytá, ktoré sa lesknú viac ako smaragdy. rozbehnem sa cez lúku a vzlietnem. cítim, že moje telo sa zase začína meniť. Teraz cítim premenu na niečo o dosť väčšie. V letu se dostanu nad ono jezírko a shlédnu dolů. To co uvidím mi vyrazí dech. Jsem obrovský černý drak kterému sluníčko dopřává fialové odlesky šupin. Mé oči i na tu dálku svítí smaragdovou barvou a okolo mě se ve spletité kráse ovíjí temná aura. Mohutně zařvu a vychrlím oheň. Tím se s trhnutím probudím a ležím na ošetřovně a na mě hledí ustaraný Sal. Když si všimne, že jsem vzhůru, úlevně si oddechne a křikne.
"Ricku už se probral!"

Nechápem čo robím na ošetrovni. Mal som byť predsa pri jazere.
"Čo sa stalo?" spýtam sa a posadím sa.
"Nemohli sme ťa zobudiť a dosť si so sebou hádzal. Mali sme o teba strach. Bol si mimo hodinu a pol," odpovie mi ustarane Sal.
"Si v poriadku? Moc dobre si nevyzeral. Čo sa ti zdalo?" príde k nám Rick.
"Bol som v lese. Zmenil som sa na......," neisto sa pozriem na Sala.
"Ak nechceš tak nám to nemusíš hovoriť. Aj tak to uvidíme," usmeje sa Rick a dá mi nejaký elixír.

Rozhodnem sa to zatiaľ nespomínať, aby mali trochu prekvapenie. Proto jen kývnu, přesto trochu zčervenám nad mou první podobou. Proč zrovna lvíče? Když pak tam mám ušlechtilého jednorožce a majestátného draka?
"Je mi fajn. Můžeme začít?" optám se a už se hrabu z postele. Nenávidím ošetřovnu.
Strávil som na nej viac času ako na vyučovaní.
"Vážne si v poriadku?" stará sa Sal.
"Možno by si si mal oddýchnuť," povie neisto Rick.
Otočím sa na nich.
"Tak pozri. Keď mi bude zle poviem. Ak má previažete na posteľ teraz, tak vám z toho hradu moc nezostane," zavrčím a otočím sa ku dverám.


Salazar


                       Díváme se za ním s Rickem trochu vykuleně. Tak mi si tu o něj děláme starosti a on tohle. Podívám se na Ricka, který zadržuje smích. Pozvednu obočí.
"Ricku? Proč se směješ?" zeptám se a nejsem si jist zda chci znát odpověď.
"Když on se ti tak podobá." zavije Rick smíchy
.

Nechápavě na něj čučím. Rick se trochu zklidní.
"Pamatuješ jak ti posledně vybuchl lektvar a ty ses mermomocí chtěl dostat z ošetřovny? Vyhrožoval jsi úplně stejně." řekne a smíchy se svalí na zem.

Já se uraženě otočím a vyjdu ze dveří následujíc předchozí kroky Harryho.Ja rozhodne nie som rovnaký ako ON. Teda vlastne ON nie je rovnaký ako ja! Sakra! Rick ma celého doplietol. Nevšímam si stále smejúceho sa Ricka, ktorý ide za mnou. Harryho nájdeme vo Veľkej sále. Všetky štyri stoly sú na sebe v jednom rohu miestnosti. Kedy to stihol?
"Ty si snáď prezlečený tajfún," písknem.
"Čože? Prečo?" otočí sa na mňa.
"Páni. Takto rýchlo ešte nikdy nebola Veľká sieň prerobená. Ty by si sa nám tu hodil," uškrnie sa Rick, ktorý práve vojde.

Harry se na nás usměje.
"Vždyť jsem tady. A zatím se mi odtud ani moc nechce, tam kde jsem byl mě nic hezkého nečekalo." řekne a je slyšet ten smutný podtón. Přejdu k němu a obejmu ho.
"Přesně tak teď tu jsi s námi a teď se budeš učit zvěromágii." Šeptnu mu do ouška a pevně ho stisknu.

"A nič zlé mi nehrozí. Žiadny Voldemort a ani nevesty na obzore," zasmeje sa a pritisnem sa ku mne.
"Tak kde začneme?" odtiahne sa a šťastne sa na nás usmeje.
"Najlepšie bude keď sa uvoľníš. Možno by sme ti mohli pomôcť aj v našich zvieracích formách, len musíš povedať ku komu máš bližšie. Ak máš kopytá, tak k Salovi a ak krídla tak je to jedno, lebo Rowena tu nie je," pokrčí ramenami Rick.
Otočím sa naňho. Toto bolo Slizolinské. Snažiť sa z neho vytiahnuť aké má zviera pomocou nápovede. Ale zdá sa, že to Harry prekukol.
"Viem o čo sa snažíš a nevyjde ti to," uškrnie sa.
"Ale v podstate mám blízko k vám obom," pokrčí ramenami.

Rick si zklamaně povzdechne.
"No dobře dobře. Nejdřív, umíš si to zvíře vybavit? Jak přesně vypadalo, co přesně to bylo za druh a jak přibližně funguje?" optá se ho Rick. Harry se trochu zamyslí a pomalu kývne.
"Jo když jsem chodil na mudlovskou školu tak jsme se tam o něm učili." kývne už více pevně asi jak vzpomínal co se tam tenkrát učilo.


Harry


                 "Dobre. Tak si sadni na zem," povie mi Sal a usadí ma.
"Pohodlne sa ulož a predstav si to zviera. Ponor sa do tej predstavy a pomaly zachyť nitky mágie, ktoré sa okolo neho obmotajú. Choď po nich až do svojho jadra a vytiahni dostatok mágie," poučuje ma Rick.
"Dobre. Chápem," usmejem sa a zavriem oči.

Snažím se si představit bílé lvíče přesně jak jsem vypadal ve snu já. To jak se pohybovalo a to jaké to asi je být na jeho místě. Nakonec moje představa byla dokonale věrnou kopii snu. Když jsem ve své magii zaznamenal úponek natahující se po mé představě.Zachytil som ho a pomaly ho zväčšoval. O chvíľu som cítil po celom tele príjemné teplo a následne miernu bolesť. Za chvíľu som pomaly otvoril oči a pozrel sa na dvoch šokovaných zakladateľov z podlahy, na ktorej som ležal. Kouknul jsem se dolů abych se ujistil, že se mi to povedlo a opravdu. Předemnou byly dvě sněhobílé tlapky. Chtěl jsem se na ně postavit no při pokusu to jen zůstalo. Vyslal jsem prosebný pohled k Salovy, který jasně říkal: A co teď?Sal sa zhlboka nadýchol a sklonil sa ku mne. Pohladil ma medzi ušami. Zavrním. Pousmeje sa a premení sa na veľkého čierneho leva. Skloní sa ku mne a oblizne mi noštek. Zavrtím chvostom. Som len o polovicu menší ako on. Zavrtám mu hlavu pod tu jeho. A znova zavrním. Jemně mě ňafne po oušku a začne mi ukazovat jak hýbat s packami a jak se na ně postavit. Opatrně to po něm opakuju, no přesto se mi podlomí, Sal mě ovšem pohotově zachytí za kůži na krku.Opatrne mi pomôže sa postaviť na nohy. Chvíľu sa na nich udržím, ale hneď zase spadnem.
"Tak toto som nečakal ani v tom najvtipnejšom sne," rozosmeje sa Rick.
Pozrieme sa na neho a Sal zavrčí. Potom sa vráti späť k mojej "výučbe". Konečně se díky Salovi udržím na nohách, když se na něj bezradně podívám. A skusím pod jeho pohledem udělat krok. No místo toho abych se pohnul vpřed skončím čumákem na podlaze. Překryju si ho packou. To bolelo. Sal sa ku mne skloní a noštek mi oblizne. Keby som mohol tak už po druhýkrát sčervenám. Toto mala byť akože pusa? Rýchlo sa postavím na nohy a ani neviem ako urobím dva kroky dozadu a skloním hlavu v rozpakoch. Ani si neuvedomím, že stojí m na vlastných nohách. Sal ke mně přejde, drcne do mě a zahledí se mi do očí. Mám pocit že mi snad zčervenala i srst, jak jsem v rozpacích. A právě kvůli tomu se pokusím v jeho hřívě schovat, Přitom ho začnu oňuchávat. Krásně voní, uvědomím si a nemůžu se od té vůně odtrhnout.Ani si neuvedomím, že zase začnem priasť ako malé mačiatko. Uvedomím si to až keď započujem priasť aj Sala a uvedomím si, že má tiež očucháva. Nevadí mi to a ešte viac sa k nemu pritisnem. Rick sa na nás stále smeje. Dostanem strach, či náhodou nedostal smrteľný kŕč. No nevšímám si ho, zajímá mě jen Sal. Ovšem jen do té chvíle než řekne ještě se zbytky smíchu.

"Víte, že když někdo má stejné zvíře, většinou to znamená, že jsou spřízněné duše?"

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • chocholanka 07.07.2016 v 00:29 Musím povedať, že je zaujímavé keď to takto na striedačku píšete dve....Harry má širokú škálu čo sa jeho možností ako zveromága týka ale levíča a následne prítulný Sal to je top :D

  Inak neskúšali ste na propagáciu daily-slash? myslím, že ak by ste si tam uverejnili poviedky (aj keď neviem úplne presne ako tam to zverejňovanie funguje) dostali by ste sa viac do obrazu a myslím, že čitateľov by ste si našli :)

  a ešte jeden dotaz, plánuješ pokračovať aj v Divokom pute? vďaka za prípadnú odpoveď :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace