Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

IV. Hra Diabolského Tria...

Publikované 04.01.2018 v 00:00 v kategórii HP a Iný Svet ⏩, prečítané: 150x

Pre LH, HARU, JILL a SORU. Užite si ďalšie časti Iného sveta :D

IV.


Harry


           “Toto je náš brat Harry,” usmeje sa Ron.

“Ahoj,” pozdravím.

“Takže si skončil v Sune? Vďaka Gaara, že si ho priviedol. Hľadali sme ho všade po Konohe,” ozve sa nejaká blonďatá žena.

“To nebol problém. Netušil som, že ho hľadáte. Len sa mu nepáčilo v púšti, tak som ho vzal sem,” odpovie Gaara.

“Koľko máte vlastne rokov?” spýtam sa mládeže.

“Všetci máme od šestnásť do sedemnásť,” uškrnie sa jeden chalan so psom.

“A ty si?” zamračím sa.

“Prepáč. Zabudli sme ťa predstaviť,” ospravedlní sa Draco.

“Ideme s ľava. Lady Tsunade, Hokage listovej, Sakura Haruno, Ino Yamanaka, Hinata Hyuuga, jej bratranec Neji Hyuuga, Ten-ten, ten čo ti odpovedal je Kiba Inuzuka a jeho pes Akamaru, Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha, Kakashi Hatake a Shikamaru Nara s jeho otcom. Nie sú tu všetci. Neskôr ich spoznáš,” usmeje sa Ron.

“Aha. Toto sú Kankuro, Temari a Gaara, Kazekage Suny,” predstavím ich na oplátku ja.

Započujem skučanie a o chvíľu na mňa skočí veľký pes. Začne ma oblizovať a ja sa smejem.

“No tak! Akamaru!!” smejem sa.

“Akamaru, zlez z neho!” odtiahne ho odo mňa niekto.

Keď sa postavím, tak uvidím Kibu.

“Prepáč. Neviem, čo to doňho vošlo,” pousmeje sa.

“To nič,” pozriem sa mu do oči.

Zacítim vo vzduchu vôňu žiarlivosti. Pozriem sa na chalana, ktorý prišiel so mnou, samozrejme Kankura a usmejem sa, keď pristihnuto skloní hlavu. Nikto si to nevšimol, ale ja vidím, že Kibu miluje. Prídem k nemu a prižmúrim oči. Zdvihne hlavu a pozrie sa na mňa podozrievavo. Usmejem sa a nakloním sa k nemu, aby nás nikto nepočul.

“Ja ti ho nevezmem. Viem, že ho miluješ, ale mal by si mu to povedať, inak oňho prídeš,” zašepkám.

Vyvalí na mňa oči, ale nič nepovie. Otočím sa a postavím sa späť k bratom.

“Ty Harry. Keď je to púšť, musel si sa tam cítiť ako doma, nie?” zasmeje sa zamyslene Draco.

“Sklapni. Mám piesku plné zuby,” zavrčím naňho.

“Chyť si ma a potom sklapnem,” rozbehne sa Draco do blízkeho lesa s cestou sa premení na bieleho tigra.

Uškrniem sa a zmením sa na vlka. Ron sa rozbehne za nami v podobe leva. Každý máme toľko podôb, koľko elementov ovládame. Ja mám Baziliska ako znak temnoty, draka ako znak blesku a vlka ako znak zeme. Draco má jednorožca ako znak blesku a bieleho tigra ako znak vody. Ron má zase leva ako znak ohňa a bieleho fénixa ako znak vetra. Nevnímame šokované pohľady, ktoré sme za sebou nechali. Draca chytím neďaleko lesa, takže sa nedokáže skryť. Stále je trochu pomalší než by mal byť. Začneme sa hrať a pridá sa k nám aj Ron. Ostatní nás sledujú a neveria vlastným očiam. O chvíľu sa do našej hry pridá aj ten Kibov pes, Akamaru. O chvíľu si Draco ľahne pod strom a Ron vedľa neho. Ja sa s Akamarom hrám sám. O chvíľu mi ale niečo dôjde. Uchiha!


Tsunade


            Keď sa tí traja nový premenia na zvieratá, tak sme v šoku. Sú silný a majú veľa tajomstiev.

“Kto to vlastne je? Sú tak silný,” pokrúti hlavou Temari.

“Nie sú z tohto sveta,” uškrniem sa.

“Akamaru!” skríkne Kiba.

Pozerám sa za psom, ktorý bežal za tými tromi.

“Zdá sa, že si Akamaru našiel priateľov,” zasmeje sa Ino.

“Vrrr…….,” zavrčí Kiba.

Usmejem sa. Už nič nebude ako za starých čias. Pozriem sa na zvieratá, ktoré sa hrajú. Mačky si ľahkú pod strom a dávajú pozor na psa a vlka. O chvíľu sa vlk zarazí a nevšíma si ani Akamara. Pozrie sa k lesu. Jeho bratia sa tiež postavia a prídu k nemu. Akamaru sa vystaršene prikrčí a rozbehne sa k nám. Schová sa za Kibu a skučí. Traja kúzelníci sa rozbehnú do lesa.

“Akamaru?” spýta sa Kiba.

“Poďte. Gaara pôjdeš tiež?” pozriem sa na Gaaru.

“Iste,” prikývne a rozbehneme sa za nimi do lesa.


Ron


               Rozbehneme sa za Harrym. Povedal nám, že nejaký Itachi Uchiha chce s ďalšími zaútočiť na démona v Narutovi. Hneď sme sa rozhodli, že ich zastavíme, než sa dostanú k vesnici.

“Ako boli ďaleko od Konohy?” spýta sa Draco.

“Asi tri až štyri hodiny cesty peši. Ako drak som zabil okolo pätnásť minút a týmito hrami asi pol hodinu tak máme niečo cez dve až tri hodiny. Počkáme si na nich pol hodinu od Konohy. Onedlho by sme tam mali byť,” odpovie Harry.

“Ehm…… chalani? Nevadí vám, že idú s nami?” zakašlem.

“Nech si idú. Aspoň uvidia ako sa pekne vyhnúť boju,” zasmeje sa Harry.

Viem čo má na mysli. Klamstvo magických zvierat. Je to naša obľúbená hra.


                   Zastavíme sa na mieste určenia a ja odvediem ningov, aby sa skryli. Upozorním ich aby sa do tohto neplietli, pretože nám skazia našu hru. Nechápu, ale hneď im vysvetlím kto sa sem blíži a prečo. Pochopia, aj keď Sasuke protestuje. Nevšímam si jeho keci, dám ich pod Silencio, zakryjem ich prítomnosť a odídem sa skryť za Dracom, než príde na nás rada. Harry si už ľahol do stredu lúky ako Bazilisk. Je vážne veľký. O pár hodín sa z lesa vynorí pár postáv. Draco sa premení na jednorožca a ja na fénixa.


Harry


                      Keď sa predo mnou zastavia tie postavy v čiernych plášťoch s červenými obláčikmi, tak zasyčím a zdvihnem hlavu. Použil som kúzlo, aby mi rozumeli a nesnažili sa mi ublížiť. Zbytočne by zomreli. Oči mám prispôsobené, aby hneď nezomreli.

“Čo tu chcete?” zasyčím ľudskou rečou.

“Len prejsť,” uškrnie sa jeden.

“To ale nepôjde. SSS. Tento les patrí mne a nikto cezeň neprejde bez môjho zvolenia ako kráľa hadov,” zasmejem sa chladným hlasom.

“Kráľ hadov? Čo si vlastne zač?” prižmúri oči ten Uchiha.

Má aktivovaný sharingan, ale ten mu nepomôže.

“Ako som povedal, som kráľ hadov, Bazilisk. Pokiaľ sa mi pozriete do očí a ja budem chcieť ste na mieste mŕtvy. Pokiaľ zbadáte odraz mojich oči, tak sa zmeníte na kameň. Môj jed v zuboch vás do minúty zabije a protijed mám len ja,” zasmejem sa temne.

Všetci zneistia.

“Chceme ísť len do Konohy,” odpovie jeden.

“A ja chcem mať kľudný život. Obaja chceme to, čo nemôžeme mať. Konoha je pod mojou ochranou a pod ochranou mojich bratov. Deväťchvostého démona, kráľa Bijuu, Kuramu Kyubi nedostanete!” zdvihnem sa do svojej výšky.

Z lesa za nimi vyjde Draco v podobe jednorožca a so svojho rohu na nich vyšle kliatbu, ktorá ich uväznila v obrej klietke a bez ich čakry. Jediný kto zostal mimo je Itachi s tým Deidarom. Z lesa priletí Ron ako biely Fénix a aj s klietkou sa v bielom plameni prenesie ďaleko do ľadových hôr. Pozriem sa na Itachiho s tou blodskou.

“Viem, aký ste mali dôvodov, keď ste sa pridali k nim. Ak to vysvetlíte im, tak určite vás príjmu späť,” ukážem na les, z ktorého práve vyliezli ostatní.

Sasuke sa tiež zdal, že ho to zaujalo. Keď sa Ron vráti, tak sa všetci premeníme. Tí dvaja sa na nás zvláštne pozrú.

“Tak čo to bolo za dôvod?” spýta sa Tsunade.

“Svoj klan som vyvraždiť nechcel. Dostal som to ako misiu od Rady. Náš klan sa podľa nich snažil narušiť Konohu a dostať sa k moci. Mal som vyvraždiť celý klan, ale teba som nedokázal zabiť, Sasuke, tak som chcel aby si ma aspoň nenávidel. Musel som ujsť a Akatsuki boli najlepším riešením,” povzdychne si Itachi.

“Mňa uniesli keď som bol ešte malý. Nevedel som kto sú. Učili ma a trénovali. Keď som pochopil, čo vlastne robia, nemohol som ujsť. Zabili by ma,” skloní hlavu Deidara.

“Ako vám máme veriť?” spýta sa Tsunade zamračene.

“Hovoria pravdu.Vidíme im myšlienky. A začíname si myslieť, že nikto v tomto svete si nevie chrániť tvoje súkromie…….Sakura prestaň myslieť na Sasukeho. Kedy pochopíš, že o teba nemá záujem? Bolí ma z teba hlava,” odfrkne si Draco a rozíde sa smer Konoha.

Ideme za ním a ostatní nás onedlho, keď si vyriešia svoje problémy, dobehnú.

“Naučili by ste nás to, čo viete vy?” spýta sa cestou Naruto.

“Iste, ale každý má svoj dar. Nikto z vás nebude vedieť všetko. Spolu budete neporaziteľný, ale oddelene prakticky mŕtvy. Rovnako ako my s bratmi. Keby som pri súboji so Shikamarom bol po boku Harryho, tak on vykryje jeho útok, ale sám som proti jeho schopnosti nemal šancu. Pokiaľ by sa proti Sasukemu a jeho technike chidori postavil Ron, tak by Ron tiež mal len malú šancu, pretože aj keď by vykryl jeho ohnivú techniku, nevykryl by jeho bleskovú techniku. Ak vás ale máme niečo učiť, musíme zistiť, na čo máte najväčší talent,” odpovie Draco.

“Ako to chcete zistiť?” zamračí sa Tsunade.

“Pomocou našej mágie,” usmejem sa a už v podstate veľkom tichu prídeme späť do dediny.

Bohužiaľ je už večer, tak sa len rozlúčime a zatiaľ, čo všetci odchádzajú, my s bratmi odídeme na skalu odkadiaľ vidíme na celú dedinu.

“Musíme byť opatrný. Teraz tu už nebude hroziť žiadne väčšie nebezpečenstvo, ale musíme pomôcť Narutovi s Gaarou. Démoni v nich sa snažia oslobodiť. Musíme ich zblížiť a naučiť používať ich skutočnú moc,” povie vážne Draco.

“To sme si všimli,” prikývneme.

“Poďme domov. Zajtra sa o všetkom porozprávame,” zívne Ron.

Prikývneme a odmiestnime sa domov.


                Ráno sa stretneme v kuchyni. Od Hokage sme dostali vážne veľký dom. Aj záhrada je úžasná.

“Ahoj. Ako si sa vyspal?” spýta sa Draco s úsmevom Rona, zatiaľ čo ja položím na stôl raňajky.

“Celkom fajn. Len som mal celú noc divné sny s tým Gaarom. Čo vy?” posadí sa Ron za stôl.

“Celkom fajn, ale stále nemôžem z hlavy dostať tých démonov,” pokrčím ramenami.

“Harry. Čo keby si raz myslel aj na nejakých chalanov a nie len na tých prekliatych démonov. Sasuke sa na teba včera pozeral dosť zaujato,” uškrnie sa Draco.

“Och iste. O mňa by už len niekto taký mal záujem. To sotva. A ako si spal ty, Draco?” spýtam sa so sarkazmom.

“Na nič. Celú noc ma prenasledovali nejaké sivé až biele oči,” povzdychne si.

“Myslíš si, že to bol tvoj otec?” spýta sa Ron.

“Nie. Tieto boli iné. Neboli plné nenávisti. Skôr zvedavosti,” pokrúti hlavou.

“Aha……..” odpovieme s Ronom.

“Tak. Aký je dnešný plán?” spýta sa Ron, keď sa doraňajkuje.

“Ísť za Tsunade a povedať jej nech zvolá všetky tími. Zistíme čím najviac disponujú a potom sa už uvidí,” pokrčím ramenami.

“Fajn. Tušil som, že ich budeme musieť niečo učiť, tak som nám pripravil návrh na oblečenie. Všetci ho máme rovnaké a čierne. Ron ho potom ušil,” usmeje sa Draco.

“To je isté, keďže často vidíš budúcnosť,” usmejem sa.

“Takže. Máme tu…… Kraťase do pol stehien a čierne tričko. Viete, čo mi dalo práce premeniť tie ich handry na naše? Je to ťažšie než to vyzerá. A potom to ešte ušiť. Ale aspoň sa to podobá na naše veci. Na to si dáme tento čierny plášť s reťazami a ďalšími doplnkami. Plášť je na hornej polovici tela ako obtiahnutá vesta cez letné dni a v zime sú dlhé rukávy. Všetko sa doladí. Od pása dole sa plášť rozširuje. Podľa mňa je to úžasné. Každý máme na plášti iné doplnky. Harry smaragdy, striebro aj zlato, Draco diamanty a striebro a ja rubíny a zlato. Zlata tam Harry ale nemáš moc, pretože zlato sa nehodí ku smaragdom,” pousmeje sa Ron pri ukazovaní nám našich vecí.

“Páni. To je úžasné. Ty môžeš byť pokojne krajčír,” zasmejeme sa, ale myslíme to dobre.

“A spolu s Dracom módny návrhár,” usmeje sa Ron.

Keď sa upokojíme, tak sa oblečieme a odídeme za Hokage.

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Haru 04.01.2018 v 07:26 Dekuju za dalsi bozi dil.


 • Vai 08.01.2018 v 12:15 Ted sem docetla za na konec, neni to vubec spatna povidka a jako vzdy se to skvele cte... jen asi naruto neni to, cemu ja uplne fandim, presto dekuji za díl :)


 • Wak.ka 09.02.2018 v 15:53 Ja som už mala vytvorené shipy a nakoniec nič z toho... :'( a ešte... Dámy a Páni! Vyskúšajte si oblečenie značky Black od bratov Draca a Rona Blackovcov!!!


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace