Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

III. Zlé správy

Publikované 16.08.2017 v 00:00 v kategórii HP a Väzba Duší ⏩, prečítané: 235x

Pre SORU, HARU, VAI a RICO - máš veľmi pekný blog a super poviedky, myslím si, že odpoveď si si už určite na blogu našla :D

III.


Bill


              Prídem dole do kuchyne a posadím sa.

“Ako je na tom?” spýta sa mama, ktorá stále plakala.

Sírius zúri, ale keď ma uvidí, tak sa posadí a všetci na mňa uprú svoj pohľad. Povzdychnem si.

“Ešte sme si nie istý. To Vám bude musieť povedať Poppy. Ja som sem skôr prišiel vyriešiť iné záležitosti…… Podľa všetkého sme Harryho spriaznené duše. Ako sme už poznamenali, Harry o tom určite už nejaký ten piatok vedel. Predpokladám, že to zistil niekedy počas Vianoc, keď sme sa stretli, pretože až do dnes sme nemali žiadnu inú príležitosť vidieť sa….. Preto požiadam škriatkov, aby ma z Egypta preradili do Gringottbanky na Priečnej ulici. Budem tak mať možnosť byť pri ňom, aby netrpel odlúčením. Tým, že je neplnoletý, tak by mohol mávať dosť kritické stavy. Taktiež ma Charlie požiadal, z dôvodu jeho zaneprázdnenosti, aby som sa zaňho spýtal, pán riaditeľ, či by ste mu umožnili tento rok učiť v Bradaviciach Starostlivosť o zázračné tvory. Bude to bezpečnejšie aj čo sa týka Harryho. Bude naňho môcť dať pozor,” pozriem sa na Brumbála.

“Hej. Od toho tam snáď budem aj ja,” zamračí sa Sírius.

Iste. Ten bude učiť obranu.

“Pochybujem, že budeš Harrymu vedieť pomôcť s niektorými vecami, zvlášť keď takmer nikomu nedôveruje. To si si mohol všimnúť. Navyše tam budeš mať Draca, na ktorého budeš musieť taktiež dávať pozor,” pozriem sa na Síria.

“To vlastne nie je taký zlý nápad, Bill. Dobre. S tým miestom môže počítať. A určite bude dobré pokiaľ budete bývať na hrade. Dostanete rodinné komnaty, ktoré sa často využívali, pokiaľ bola na hrade návšteva, alebo nejaký učiteľ mal na hrade rodinu. Vy ich teraz budete potrebovať. Tento rok sa má taktiež na škole obnoviť Turnaj troch čarodejnických škôl, ale to sa všetko dozviete, keď bude čas. Navyše sa potom budem musieť porozprávať s Harrym, či bude chcieť naďalej zostať v Chrabromile,” zamračí sa Brumbál.

“Ako to myslíš Albus?” spýta sa Mcgonagalová.

“Múdry klobúk mi povedal, že Harry mal preferencie pre každú koľaj, ale najviac by vynikol v Slizoline. Harry túto možnosť odmietol v zaslepenosti po priateľstve, ale klobúk mi povedal, že Harry toho od určitej chvíle ľutuje. Musíte mu dokázať, že vo vás má skutočných priateľov,” vysvetlí Brumbál.

“Harry mal byť v Slizoline?!” skríkne polovica osadenstva.

Tá druhá polovica len nečinne sedí. Akurát vtedy do dverí vkročia Charlie s madam Pomfreyovou. Tá hneď ide naštvane k Brumbálovi a Charlie sa ustarane posadí pri mňa.

“Môžete sa upokojiť? Rada by som vám oznámila stav pána Pottera, aby ste vedeli ako sa v určitých situáciách zachovať a neohrozili niekoho zdravie,” zahriakne nás Poppy.

Všetci spozornieme.

“Iste Poppy. Snáď to nie je tak vážne,” pousmeje sa Brumbál.

To iste. Čo nevidel jeho rany?!

“Nie je to vážne?! Si snáď robíš srandu Albus! Ten chlapec mohol zomrieť pokiaľ by nemal tak silnú mágiu a nečerpal mágiu Zeme! Každý obyčajný, priemerný alebo dokonca aj taký kúzelník ako si ty Albus by po tom, čo ten chlapec prežíval už trinásť rokov by bol mŕtvy! On mal jediné šťastie, že pri ňom stála jeho mágia, ktorá sa počas rokov rozvinula do čistej Temnoty, temnejšej než mal Voldemort alebo hocikto iný od dôb Morgany Le Fay a taktiež ten Pekelný Strážca! Teraz kvôli tomu musíš byť v jeho prítomnosti opatrný, pretože tebe verí zo všetkých najmenej a ak ho ovládne nenávisť a temnota, ktorú má v duši, môžeš sa tešiť na podobný osud ako tí Dursleyovci, alebo ešte horšie na nového Temného pána, ale teraz to nebude len taká fraška ako s Voldemortom. Harry vládne temnote a jej tvorom oveľa viac a do hĺbky. A podľa toho obojku, čo som videla keď ti ho podával Fury, tak za ním stojí celé podsvetie, takže sa s ním nezahrávaj!” nakričí naňho Poppy akoby to bol jej syn.

Klamal by som, keby som povedal, že nie som šokovaný. Pozriem sa na Charlieho, ktorý ma nevníma. To si s ním ešte užijeme. Ešteže Charlie je krotitel drakov a ja Zaklínač. Poznáme teda dosť trikov.

“A teraz môžeme prejsť k jeho stavu……. Začnem tým, čo bolo zrejmé… Už niekoľko dní hladoval a taktiež nemal takmer žiadne tekutiny. Čiže je dehydrovaný a podvyživený. A to nie len teraz. Takto trpí už minimálne trinásť rokov. Čiže od doby, kedy boli jeho rodičia zavraždení a on bol daný do starostlivosti Dursleyovcom. Taktiež som zistila, že jeho mágia bola takmer hneď po narodení zablokovaná, pravdepodobne jeho matkou Lily Evansovou-Potterovou. Podľa všetkého chcela ukryť nejaké tajomstvo, ktoré nikdy nemalo vyjsť na povrch. To však spôsobilo, že je Harryho mágia teraz taká divoká a dá sa povedať, že má vlastný rozum. Chráni ho automaticky a verím, že keď som ho ošetrovala a on sa prebral, tak by bol schopný ma zabiť, keby tam nebol Charlie s Billom. Keď ich však uvidel, tak sa jeho mágia stiahla, z čoho vyvodzujem, že im verí najviac, hlavne z dôvodu spriaznených duší. Tak ďalej. Už od detstva bol bitý a každú kosť v tele mal aspoň raz zlomenú, čo vysvetľuje jeho malý vzrast. Na tele má niekoľko jaziev od noža a ruky mal niekoľko krát spálené. Všetky zranenia mu podľa všetkého liečila jeho mágia. Neraz pretrpel otras mozgu. Ak mám jeho život porovnať z niečím rovnako zlým, tak si predstavte akoby ste celý život prežili pod Cruciatusom. Čudujem sa, že má ešte normálne, vlastne viac než normálne, myslenie. Nedokáže správne určovať smer kúziel a ani nevie usmerniť mágiu silou. Ovláda ju automaticky a mágia ho poslúcha, ale ak chce nasilu skúsiť niečo, čo už dávno vie, len o tom nevedel, tak sa mu to nedarí a prináša to len viac bolesti, pretože nevedome týra sám seba. Podľa všetkého preňho a aj pre jeho mágiu bolo poslednou kvapkou keď ho jeho strýko priviazal na ten ostnatý drôt ako psa. Sami viete ako na to jeho mágia reagovala. Teraz to s ním bude veľmi zlé. Rana na krku bola hlboká a podľa všetkého sa ju pokúsil vyliečiť mágiou, čo spôsobilo, že mu drôt vzrástol viac do kože, takže som mu ho musela na silu vytrhnúť z krku. Určite mu tam zostane aspoň nejaká jazva. Ďalšia vec čo som si všimla a ktorú ste vy vidieť cez jeho dlhé vlasy nemohli je, že mu zmizla jazva od Voldemorta. Podľa všetkého v nej musela byť nejaká temná mágia a jeho vlastná silnejšia mágia ju musela vstrebať. Zrak sa mu naopak zlepšil o stopäťdesiat percent, čo znamená, že ho má lepší než vlk. Taktiež sa mu zlepšili iné zmysly a podľa všetkého vďaka mágii dokáže využiť schopnosť hocijakého zvieraťa alebo aj človeka. Prútik naďalej nebude môcť používať, pretože z každého prútika iba vysaje energiu magického jadra. To isté sa stalo s jeho prútikom. Je bezcenný…..” hodí na stôl kus dreva, čo býval prútikom.

“Ako ďalšiu vec by som poznamenala, že ak naňho niekto zaútoči, každé kúzlo vstrebe akoby bolo jeho súčasťou. Niečo podobné sa stalo s Avadou, ktorú naňho poslal Voldemort. Preňho žiadne kúzlo nie je smrteľné. Ešte viac ma znepokojilo, že ani žiadny jed naňho nebude účinkovať, pretože v krvi mu koluje už niečo vyše roka jed Baziliška. Ten jed zabije každý iný, ktorý by sa mu do krvného obehu dostal. No to nie je všetko…… Po tom, čo dokázal uvoľniť zábranu na jeho mágii……. Jednoducho ho nedokáže zraniť ani žiadny ostrý alebo iný predmet. Ak by mu niekto mal ublížiť, tak jeho mágia zariadi aby zbraň prešla skrz neho, alebo kolo jeho tela, tesne nad kožou vytvorí kovovú vrstvu, cez ktorú nič neprejde. Je prakticky nesmrteľný. Zatiaľ som prišla len na jediný účinný spôsob ako ho zabiť a to je jeho vlastná mágia….inak by ho niekto dokázal zraniť, pokiaľ by sa dostal do stavu neistoty, strachu, úzkosti a smútku. Vtedy by jeho mágia nevedela ako má reagovať, pretože vždy keď cítil niečo podobné, tak ho mágia nesmela chrániť, pretože to znamenalo, že je v dome Dursleyovcov, kde je odpor zbytočný. Toto sa tam naučil a jeho mágia sa tomu prispôsobila. Preto sa vždy v boji musel cítiť istý tým proti komu stojí a takmer vždy musel niekoho chrániť, aby jeho mágia reagovala a neschovávala sa do jeho jadra,” povzdychne si Poppy a napije sa.

“Tak toto je nečakané…..” ozve sa Severus, ktorý je ako jediný schopný slova.

“Áno. Musíme byť veľmi opatrný…” zamračí sa Brumbál.

“Teraz by si nám mohla dať rady ako s ním zaobchádzať……” začne Sírius.

“To ale nie je všetko, že?” pozriem sa na ňu podozrievavo.

“Bohužiaľ nie…..” pokrúti hlavou Poppy a všetci utíchnu.

Sme napätý, čo nám chce opäť povedať.

“Nechcela som sa k tomu vôbec dostať, ale je to nevyhnutné….. Našla som na ňom stopy sexuálneho zneužívania….. Približne od svojich desiatich rokov bol permanentne znásilňovaný a neraz mu bolo aj v tejto oblasti ublížené. Naposledy bol podľa výsledkov zneužitý pred tromi dňami, približne v ten deň bol aj priviazaný na drôt a zabil Dursleyovcov…..” sadne si Poppy, zatiaľ čo ostatní majú rôzne búrlivé reakcie.

Nemusím podotýkať, že žiadna z nich nie je kladná. Aj ja s Charliem sme dosť otrasení. Naš malý chudáčik….. Áno. Už je náš. Pozrieme sa s Charliem na seba. Budeme sa oňho starať.

“To nie je všetko….. To čo vám teraz poviem, tak podľa všetkého nevie ani Harry a bola by som rada, keby to tak zostalo. Pre jeho psychiku by to nebolo prínosom……” zhlboka sa nadýchne Poppy a pozrie sa na nás so slzami v očiach.

Toto nebude dobré. Nie že by to do teraz dobré bolo.

“Približne tri až štyrikrát…..bol tehotný a potratil skôr než prešiel do druhého mesiaca…..no pokojne to mohlo byť aj viackrát,” vzlykne Poppy.

My zalapeme po dychu a oči sa nám rozšíria. Iba podvedome vnímam, že Sírius odpadol, mama sa ešte viac rozplakala, Severus si musel dať niečo poriadne tvrdé a ďalšie rôzne reakcie od ostatných prítomných. Sám cítim, že mi nie je najlepšie. Harry…. Čo ti to urobili…. Zachytím Chralieho, ktorý sa mi oprel do náručia a ťažšie dýcha. Nakoniec sa Sírius prebudí a plače v Luciusovom náručí. Draco je na tom podobne.

“Neboj sa Siri. Dostaneme ho do našej starostlivosti. Myslím, že máme viac než dosť dôkazov,” upokojuje ho Lucius.

“Teraz sa oňho postaráme už aj my,” zašepkám ich smerom.

Nikto z nás si nevšimol, že v dverách niekto stojí. Až keď sa ozve zavrčanie, tak sa tam pozrieme. Stojí tam Fury a nenávistne sa pozerá na Brumbála, akoby vedel, že to on ho dal do tej domácnosti. Až teraz si skutočne všimnem tie ostré zuby. Charlie sa vystrie a tiež sa naňho pozrie.

“Fury, choď hore a stráž Harryho!” zamračí sa Poppy.

Ani si ju nevšimne. Uvedomím si slová, ktoré povedal Harry, keď vrčal ešte u Dursleyovcov.

“Neposlúchne nikoho z nás, keď mu povieme aby prestal. Poslúcha len Harryho, navyše rozumie len Parselčine….. Len dúfam, že s ním Harry nevie komunikovať. Ak by mu povedal niečo z toho, čo tu počul…..” nechám vetu vyznieť do prázdna.

“Čo mal kto počuť?” ozve sa tichý, unavený, chrapľavý hlas z chodby a v dverách sa objaví Harry.

Stuhneme, ale je tak príšerne roztomilý. Má na sebe jednoduché pyžamo, z ktorého mu trčí čierny, dlhý, chundelatý chvost. Na hlave má dve krásne uška. Je krásny a taký nevinný. Ako mohol niekto ublížiť takému zlatíčku? Pozriem sa na Charlieho, ktorý myslí ta úplne to isté.

“Nikto nič Harry. Nelám si s tým svoju krásnu hlavičku poklad,” pousmejem sa.

Charlie sa už tiež schopil a aj ostatní sa snažia tváriť, že je všetko v poriadku, len Sírius vyzerá ako by nespal celý mesiac. Radšej sa rýchlo premenil na psa, aby to bolo menej zrejme. Vždy keď je smutný a nešťastný, tak to skrýva za masku psa. Harry sa len začervená a zamračí sa na vlka, ktorý stále vrčí. Nakoniec ho chytí za obojok a s nejakým zasyčaním ho pošle k nám. Je to dosť vtipné keď ten vlk je pomaly väčší než on. Príde k nám a ľahne si za Charlieho. Stále nespúšťa oči s Brumbála, ale pokojne leží. Harry príde k nám a po miernom zaváhaní sa mi posadí na kolená. Rýchlo ho objímem a cítim ako stuhne, ale o chvíľu sa uvoľní a schová sa mi v náručí.Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Vai 16.08.2017 v 08:02 Tak ty zpravy byly desne, uz se nedivim, ze strachem trha lidi i kdyz ta temna sila zni dost zajimave. Navic mit takove instinkty a byt skoro nesmrtelny neni k zahozeni. Dekuji moc za dalsi dil


 • Haru 16.08.2017 v 08:35 Drusleyovi si to zasloužili a uz chapu proc nema rad cizi doteky chudak. Doufam ze se o neho Bill s Charlim postaraji. Jinak dekuji za dalsi dil.


 • Rico 16.08.2017 v 11:42 Veľmi pekná kapitola. Už sa nemôžem dočkať pokračovania. Trochu mi to pripomenulo kúpanie môjho psa. Aj on pri tom riadne vyvádza.
  Ďakujem za komentár. Pochvala vie vždy potešiť.
  PS: Nechcem byť drzý ale s babou si ma doteraz nikto nesplietol. Nie žeby som sa hneval ale tak vznikajú nedorozumenia.


 • SORA 77 16.08.2017 v 22:36 Jsem otřesená. Chuďátečko Harry. Vůbec se nedivím, že Dursleyovi dopadli, jak dopadli, i když já bych s nima vyběhla mnohem dřív... Děkuju za věnování, těším se na příště.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace