Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

III. Strach

Publikované 30.11.2017 v 00:00 v kategórii HP a Dračie Prekliatie ⏩, prečítané: 121x

Pre JILL a VAI. Začala som opäť trošku pracovať na Temnej túžbe. Mám napísané dve ďalšie kapitoly, ale rozhodla som sa, že najprv pridám ten iný svet a až potom, niekedy začiatkom februára zase Túžbu :)

III.


Harry


                    Nevill sčervená, ale Blais sa len usmeje a nakloní sa k Nevillovi. Ten najprv vyvalí oči, ale o chvíľu sa nechá bozkávať. Onedlho, keď začne Nev vzdychať a keď ho Blais začne pokladať na zem, ich od seba oddelíme. Nevill leží na zemi so zavretými očami a vydycháva sa. Blais zatočí fľašou. Ukáže na Rona.

“Pobozkaj Harryho. Ale mám rovnakú podmienku ako on,” uškrnie sa.

Ach áno. Pomsta je sladká. Na to som zabudol. Celý červený sledujem Rona, čo urobí. Ten sa uškrnie a cez Draca, ktorý leží na bruchu, sa nahne ku mne. Zavriem oči a nechám ho nech si robí čo chce. Zacítim jeho pery na mojich a nemôžem inak než mu bozk oplatiť. Ani si neuvedomím, že ma ťahá za sebou a keď ma pustí, tak neudržím rovnováhu a spadnem rovno na Draca.

“AU! To bolelo! Za čo?” zaskučí Draco.

“Ach! Prepáč Draco! Neuvedomil som si, čo robím,” postavím sa rýchlo z neho.

“Prepáč. Nemal som Harryho pustiť. Prepáč Harry, myslel som si, že udržíš rovnováhu,” ospravedlní sa Ron.

“Novinka dňa! Ron Weasly myslel!!!” zasmeje sa Blais.

Chytím prvú vec, čo sa mi dostane pod ruku, čo je kniha, pekne veľká kniha, a šmarím ju po ňom. Hneď za knihou letí ďalšia.

“Hej! Harry! Zbláznil si sa?!” skríkne Blais.

Ostatní sa smejú. Nevšímam si ho a vezmem veľký vankúš, ktorým ho začnem biť.

“TAK TO NIE!” skríkne a aj on chytí vankúš.

“Vankúšová bitka!!!” zvolá Draco so smiechom.

Majú tu úžasne veľkú a mäkkú posteľ! Vankúšmi sa obhadzujeme dovtedy, dokiaľ z neho nelieta perie a neotvoria sa dvere. Veľmi dobre sa bavíme a smejeme sa snáď na celé sídlo.

“Čo sa to tu deje?” spýta sa od dverí matka Draca.

Všetci okamžite prestaneme. Nevinne sa na ňu pozeráme. No…… musím uznať, že v tom perí je to dosť presvedčivé.

“Ehm…. Prepáč mami. Trochu sme sa nechali uniesť,” poškriabe sa na hlave Draco.

Jeho mama príde s vážnym výrazom k nám.

“To vidím…. Sklamal si ma Draco…… takto sa tu blázniš…. A mňa nepozveš!” vykríkne s úsmevom a hodí po mne vankúš.

Trvá nám len pár sekúnd než sa spamätáme a znovu sa začneme biť. Ani si neuvedomím, kedy sa k nám pridá aj moja mama a Sírius. Zastaví nás až pobavený hlas od dverí.

“Chováte sa ako malé deti.”

Pozrieme sa na dvere, kde stoja štyria zvyšní terajší obyvatelia tohto domu.

“No tak Severus. Trochu života,” zasmeje sa Sírius.

“Večera je prichystaná, tak poďte,” pokrúti hlavou Lucius a odíde.

Rýchlym kúzlom upraceme izbu a ideme za ostatnými do jedálne. Po večeri ideme von a neskôr v noci, keď všetky “deti” spia a dospelý sú v knižnici pred krbom, sa vytratíme my traja z domu. Vidím, ako nás Sev pozoruje z okna. Zamierime rovno na horu. Snáď to bude lepšie ako včera.


                    Na hore je už aj Charlie a Draco ho hneď objíme. Trochu im závidím….. Na túto horu sa našťastie nemôže dostať nikto, kto o nej nevie a keďže sa nachádza na ostrove uprostred oceánu, zahalená niekoľkými kúzlami, tak máme svoj vlastný pokoj. Len keby tu neboli naši nepriateľia. O polnoci sa premeníme na drakov. Všetci draci sa skryjú do svojich jaskýň, pretože po posledných dňoch majú strach. Navyše tu niektorí majú aj mláďatá. My zalezieme do jednej jaskyne, kde nás stráži Charlie s jeho ohňom. Hodinu sa nič nedeje a tak niektorí vylezú. Bohužiaľ práve vtedy nad horou preletí Squel. Jedno mláďa, ktoré tu nemalo rodičov, chytil do svojich drápov a hodil ho do oceánu. Nemohol som ho nechať, aby utopil mláďa. Vyletel som z jaskyne a to maličké doniesol k najbližším drakom. To si ma Squel už všimol a rozletel sa za mnou. Odmietol som dnes utekať a postavím sa mu čelom. Zahryznem sa mu do krku, lenže on mi to oplatí, keď ma svojimi tŕňmi na chvoste bodne do brucha. Hneď ho pustím a zahryzne mi do krku on. Netuším ako dlho sa s ním bijem, ale odrazu ho odo mňa odtrhne nejaký čierny drak. Nevnímam kto to je a odletím na najbližší vrch. Pri druhom pohľade uvidím, že teraz so Squelom bojuje Severus. Netuším kde sa tu vzal, ale je mi to jedno. Stratil som priveľa krvi a tak stratím vedomie a spadnem do oceána……


Draco


                     Vystrašene sledujem Harryho, ktorý bojuje s tým drakom. Zradca! Nevnímam protesty Charlieho a ani Nevilla a rozletím sa smerom k nášmu sídlu. Jedine Severus nám môže pomôcť. Harry je príliš slabý, keďže už vyše týždňa sa poriadne nevyspal a ostatní draci sa Squelovi nevyrovnajú. Musím dôjsť pre Seva. Síce tým dosť riskujem, ale nemám na výber. V diaľke už uvidím naše sídlo a tak sa pokúsim spojiť so Sevom. Bohužiaľ neodpovedá a tak začnem krúžiť nad sídlom a zarevem. Netrvá dlho než sa na pozemky dostavia všetci obyvatelia sídla.

“Severus, potrebujeme pomoc! Squel útočí na Harryho. Je veľmi zranený. Prosím pomôž mu!” prosím v dračej reči.

Niečo povie našim rodičom a po chvíli zaváhania sa premení a letí za mnou.


Lily


                 Keď priletí na pozemky veľký strieborný drak, netuším čo chce, ale určite je to vážne. Pozriem sa na Severusa, ktorý vyzerá, že je v koncoch.

“Severus, čo tu chce ten drak?” spýta sa Lucius.

Sírius s Remom, Ronom a Blaisom nás zamračene sledujú.

“To je Draco. Harry má problémy….. Idem tam….. Vysvetlite im to prosím….” pozrie sa na mňa Sev prosebne.

“Iste. Choď už. Sme tesne za tebou,” prikývnem.

“Prepáčte,” pozrie sa na Síriusa s Remom a po chvíli sa premení a vyletí za Dracom.

“Čo….” nechápu tí dvaja.

“Všetko vám vysvetlíme, ale teraz choďte na horu. Ja musím ísť za Weaslyovymi. Ak má problémy aj Charlie, budú to chcieť vedieť,” pozriem sa na ostatných.

“Čo s tým má môj brat?” zamračí sa Ron.

“Dosť. Choďte….” rozbehnem sa za pozemky kde sa premiestnim.


Sírius


                     Šokovane sa pozerám za Severusom. To nie je možné! Takže toto je jeho tajomstvo! Pozriem sa na Rema, ktorý vyzerá rovnako šokovane.

“Vôbec som to z neho necítil,” pokrúti hlavou.

“Ani si nemohol. S Dračím Prekliatím sa už narodil. Rovnako ako Draco a Harry. Poznal si jeho špecifickú vôňu, takže ti neprišlo nič zvláštne. Ale teraz na to nie je čas,” chytí nás James a premiestni sa s nami.

Objavíme sa na okraji nejakého veľkého ostrova s obrovskou horou. Po oblohe lieta veľmi veľa drakov a vidím ako jeden Smaragdový drak bojuje s veľkým čiernym drakom. To k ním ale doletí ďalší čierny drak a zaútoči na toho prvého čierneho. Dôjde mi, že ten druhý čierny drak je Severus, keďže neďaleko uvidím lietať jedného strieborného draka. So strachom sledujem ich boj a aj to ako ten Smaragdový drak pristane na neďalekej skale, kde sa zrúti a spadne niekam dole. Neviem kto to bol. Ale kde je Harry? Vedľa nás sa objaví Lily s Weaslyovymi a aj s Augustou Longbottomovou. Čo tá tu robí?

“Ale nie! Charlie!” skríkne so slzami v očiach Molly.

Pozriem sa jej smerom a uvidím ako nejaký ohnivý drak bojuje s iným čiernym. “Mami? Kde to sme?” spýta sa zamračene Ron.

“Sme na hore Prekliatých. Toto všetko sú dračí meniči. Ním sa musíš narodiť. Charlie je tiež dračí menič. A je to ten ohnivý drak,” ukáže Molly na toho draka.

“Ale nechýba nám tu ešte niekto?” zamračí sa Narcisa.

“Áno. Kde je Nev?” spýta sa Blais zamračene.

V tom pred nami pristane veľký hnedý drak a zakryje nás svojim telom pred ohnivou guľou, ktorá na nás letela. Drak sa s výkrikom položí na zem a ťažko dýcha.

“Preboha, Nevill! Čo ťa to napadlo? Stačilo nás varovať!” skríkne Augusta.

Rýchlo si kľakne k drakovi, ktorý sa s vrčaním snaží postaviť a začne ho tíšiť. Pozeráme sa na ňu ako na zjavenie. Drak sa však nedá tak ľahko upokojiť a nakoniec opäť vzlietne aj keď je zranený.

“Tvrdohlavý ako jeho otec!” skríkne naštvane Augusta.

“Kde je ale Harry?” spýta sa Rem.

“Ja neviem,” pokrúti hlavou Lil.

“Čo ho tu nevidíš?” zamračím sa.

“Ja neviem,” pozrie sa na mňa.

“Čo tým sakra myslíš?!” zavrčím.

“Lily, ty nevieš aký druh draka je tvoj syn?” spýta sa Augusta.

“Nie. Nikdy sme ho ako draka nevideli a nikdy nám neprezradil aký je druh,” pokrúti hlavou.

Započujem rev, tak sa po ňom otočím a uvidím, že ten veľký čierny drak, s ktorým bojoval Sev, padá do oceánu a Sev letí naspäť k hore. Už je skoro po boji a zlí draci odlietajú. Bohužiaľ tiež uvidím, ako chce jeden drak zaútočiť na Draca, ale pred neho sa postaví Charlie a síce draka zabije, tak padá k zemi. Draco je hneď pri ňom. Vyzerá to dosť zaujímavo a absolútne nechápeme. Pri nich pristanú Sev s Nevom. Opatrne sa k ním rozídeme. Sev sa premení a pristúpi k Charliemu.

“Severus! Bude môj syn v poriadku?” spýta sa Molly so slzami.

“Rana je príliš hlboká. Toto dokáže vyliečiť len Harry, ale……. Kde je vlastne Harry?” pozrie sa na troch drakov.

Tí sa po sebe nechápavo pozrú a Nevill sa rozletí za ostatnými drakmi. Niekoľko z nich sa vznesie do vzduchu a začnú krúžiť nad ostrovom.

“Toto nevyzerá dobre,” zavrčí Sev.

Prídem k nemu a položím mu ruku na rameno. Trhne sebou, ale ja to nevnímam a skočím mu okolo krku. Hneď ma objíme naspäť.

“Doma vám všetko poviem,” sľúbi mi a pustí ma.

Vrátim sa k Removi. Nevill pristane opäť pri nás a vedľa Charlieho sa objaví veľký tyrkysovomodrý drak a na chrbte nesie toho Smaragdového draka. Oči sa mi rozšíria.

“Čo sa stalo, Tarkon?” zamračí sa Sev a prejde ku Smaragdovému drakovi, ktorý teraz leží neďaleko Charlieho.

Bohužiaľ nerozumieme čo hovorí. Severus sa ale zamračí a premení sa späť na draka. Neviem, čo presne sa práve udialo, ale odrazu ten Smaragdový drak mohol dýchať a otvoril oči. Zranenia, ktoré mal ma už dávno preč. Podľa všetkého spolu komunikujú a asi sa zhodnú, pretože menší drak prejde ku Charliemu a začne ho liečiť. Ako zázrakom o chvíľu nemá ani škrabanec. Zato Smaragdový drak je dosť vyčerpaný. Severus sa premení späť.

“Kde je Harry, Severus?” spýta sa James zamračene.

“Máš ho pred sebou,” uškrnie sa a kývne smerom k Smaragdovému drakovi.

Prekvapene sa naňho pozeráme. Čo nás ale šokuje je, keď sa postaví na zadné nohy a rozprestrie krídla, na ktorých má napísané “Avada Kadavra”. Jemne skloní hlavu a následne odletí do neďalekej jaskyne. Hneď ho nasledujú Charlie s Dracom a Nevillom.Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Vai 04.12.2017 v 16:59 Je to by bylo první, co by mě zajímalo - jaký je druh draka :D


 • jill 04.12.2017 v 17:18 Zajímavé. Doufám, že Harryho jeho milovaný neodsoudí za to že mu to neřekl. Zajímalo by mě jestli to že má na křídlech Harry napsaná slova avada kedavra tak jestli mu to nevynese nejaky superschopnosti


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace