Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

II. Žiarlivosť

Publikované 04.03.2017 v 00:00 v kategórii HP a Nečakaný Osud ✔, prečítané: 422x

Tak a je tu pokračovanie. Ďakujem za komentáre Sore, Ley, Lily a rada ťa tu opäť vidím Nyssa. Čoskoro sa všetko dozviete a som rada, že sa vám poviedka páči. :D

II.


Harry


               ‘Harry, si krásny,’ priblíži sa ku mne Leo.

‘Leo….. Ja neviem ako mám chodiť,’ keby to bolo možné, tak sa červenám.

‘Pokoj maličký. Sleduj,’ otrie sa svojim zobákom o môj.

Sledujem ako zdvíha nohy. Pokúsim sa ho napodobniť. O chvíľu mi to už ide a Leo sa ma snaží naučiť lietať. To mi vôbec nejde.

‘Ja to nezvládnem,’ skloním hlavu.

‘Ale zvládneš….’ pousmeje sa a jedného Gryphona pošle do lesa.

O chvíľu sa vráti aj s lianou. Leo mi ju obtočí okolo pásu a druhý koniec mu dvaja Gryphoni priviažu okolo krku. Potom vzlietne a ja začnem mávať krídlami. Leo mi pomáha, aby som hneď nespadol. O niekoľko minút neskôr som zvládol aj lietať bez pomoci a akurát keď som letel nad stádom spolu s Leom po boku, sa na kopci objavili Ron s Hermionou, Riaditeľom, Hagridom, Mecgonagalovou, Snapeom a všetkými profesormi. Povzdychnem si. Toto bude zase problém. Pomaly pristanem uprostred stáda a Leo tiež. Gryphoni sa rozostúpia a ja po Leovom boku prejdem dopredu. Keď sa k nám priblížia, tak sa inštinktívne vystriem a čakám, než sa mi poklonia. Vyzerá to tak, že Hagrid pochopil ako prvý. Po ňom sa poklonili ostatní, aj keď Snape s uškrnom a dosť s nevôľou. Odfrknem si. Pozriem sa na Lea, ktorý sa ešte stále nesklonil. Všimne si môj pohľad a odpovie.

‘Vidím, že ti to nie je práve povôli a poznáš ich dlhšie. Ak sa neskloníš, neskloníme sa ani my.’

Povzdychnem si. Prídem bližšie a nerozhodne prejdem okolo Lea.

“Čo sa deje? Prečo sa Harry neskloní?” započujem nechápavú otázku Rona.

“O poklone rozhoduje Leo. Asi je nás tu príliš. Nikdy sa Gryphon neskloní pred množstvom ľudí,” odpovie Hagrid.

“Tak sa mu pokloníme len my traja,” usmeje sa Brumbál a vezme do predu Hagrida a Mecgonagalovú.

Ostatní sú ďalej. Opatrne sa im pokloním a o chvíľu ma nasleduje aj Leo a zvyšok stáda.

“Keď o tom rozhoduje Alfa, prečo sa prvý poklonil Harry?” spýta sa Hermiona, keď sa znovu vystriem.

“Harry je podľa vášho príbehu druh tu prítomného Lea. Alfa Gryphon dbá na bezpečnosť stáda a hlavne na bezpečnosť svojho druha. Takže nie je divu, že sa Leo riadil rozhodnutím Harryho. A predpokladám, že Harry sa nepoklonil kvôli prítomnosti Severusa,” usmeje sa veselo Brumbál.

Zavriem oči a pokúsim sa zmeniť späť. Nakoniec sa mi to podarí. Vydýchnem si. Hneď na to zistím, že cez okuliare vôbec nevidím, tak ich dám preč. To je o moc lepšie. Mám lepší zrak ako s okuliarmi!

“Takže vy viete, čo sa stalo?” spýtam sa prekvapene a nádejne.

Vyzerá to tak, že aj ostatní čakajú čo Brumbál odpovie.

“Iste. Je to veľmi stará, ale pravdivá legenda. Hovorí sa, že len veľmi mocný čarodejník alebo čarodejnica sú požehnaný samotnou mágiou, ktorá im daruje vernosť jedného z jej detí. Harry, práve si sa zaradil do tejto legendy aj ty,” zaiskria riaditeľovi oči.

“Pane, ale vy ste tiež mocný čarodejník,” začne zamyslene Hermiona.

Rozšíria sa mi oči.

“Vy a Félix,Voldemort a ten jeho had, Salazar Slizolin a jeho Bazilisk, Richard Chrabromil a jeho…. Chobotnica,” pozriem sa šokovane na riaditeľa.

“Áno. Dokonca aj Gellert Grindelwald a jeho testrál, Rowena Bystrohlavová a jeden kentaur, Helga Biflomorová a jednorožec a taktiež Merlin a jeho Pegas, Morgana Le Fay a jej vlkolak, ale ako sa vie, tak mala pomer z Merlinom, takže ich syn Mordred Le Fay a jeho vlk. Všetci títo mocný kúzelníci mali svoj osud. Avšak nikdo ho nenašiel tak mladý ako ty. Nikto sa so svojím osudom nestretol pred svojou tridsiatkou,” doplní ma Brumbál.

“Takže o tomto viete?” spýtam sa.

“Iste. Má to jednu výhodu. Tak ako ty dokážeš na seba zobrať animágovsku podobu Gryphona, tvoj Gryphon na seba dokáže zobrať Animágovsku podobu kúzelníka. To moc často ale nepraktizujú. Premena chce ale čas. Vždy je to iné,” povie mi zase Brumbál.

“Čo to pre nás znamená, Albus?” spýta sa Mecgonagalová.

“Vôbec nič sa nemení Minerva. Len tu Leo bude chodiť na všetky vyučovacie hodiny s Harrym a to v akejkoľvek podobe,” zasmeje sa Albus.

“V mojej triede nebudú žiadne zvieratá a ani nikto kto tam nepatrí,” zavrčí Snape.

Ten aby nemal nejaký protest.

“Toho sa nemusíte báť. Bude čakať pred triedou. Nemienim riskovať, že sa mu tam ešte niečo stane,” zavrčím.

“Len vaša neschopnosť by mu mohla ublížit,” uškrnie sa Snape.

“To skôr vaša neschopnosť, zastaviť tú našu,” zavrčím.

“Chlapci, chlapci. Pokoj. Predsa sa nebudete hádať,” zastaví nás Riaditeľ.

Vydýchnem. Už len preto, že by zaútočili Gryphoni. Pozriem sa na Lea, ktorý stále stojí za mnou a nenávistne sleduje Snapea. Uškrniem sa. Mám spojencov v podobe stáda Gryphonov. Nie zlé.

‘Harry, zostanem s tebou aj na koľaji. Nerád by som ťa opustil. Moje stádo bude tu. V blízkosti Bradavic. Mám svojho Tera samca. Je to zástupca Alfi, čiže mňa. A tiež je to môj brat. Odídem s tebou kamkoľvek chceš. S mojim stádom som stále v spojení a keby bol problém, tak za nimi jednoducho pôjdem,’ ozve sa mi v hlave a hlavou sa mi oprie o chrbát.

“Profesor, mohol by Leo zostať so mnou aj na koľaji?” spýtam sa.

“Iste. Všetko je zariadené. Teraz je čas na večeru,” usmeje sa milo a rozíde sa k hradu.

Pousmejem sa a počkám kým všetci profesori odídu. Aj Hagrid nás tu nechá samých. Pozriem sa na Rona s Hermionou.

“Ron, bude ti vadiť, keď bude Leo u nás v izbe?” spýtam sa.

“Možno trošku. Predsa len je to divoké zviera. Nič v zlom!” pozrie sa rýchlo na Lea, ktorý prikývne.

“Nejak to vyriešime neskôr. Som hladný. Poďme na večeru,” zaskučím.

“Harry má pravdu. Už umieram od hladu,” súhlasí Hermiona.

Pozriem sa na Gryphona.

‘Pôjdeš tiež?’ spýtam sa ho.

‘Iste,’ zasmeje sa.

Pozrie sa na stádo a zavolá k sebe jedného červeného Gryphona. Podľa všetkého je to ten Tera samec. Pokloní sa pred Leom a potom prijme svoj rozkaz. Tera samec prikývne a odíde za stádom, ktoré hneď na to zaženie k okraju lesa medzi stromy. Snáď im nič nehrozí. My štyria sa rozídeme na večeru.

“Leo, čo vlastne ješ?” spýtam sa.

‘Ako kedy. Myší, fredky, lasice, ale aj iné divoké zvery a podobne. Samozrejme mám rád aj iné veci, ale tie sa veľmi ťažko vo voľnej prírode dostávajú,’ usmeje sa.

“Všimli sme si, že máš v stáde aj mláďatá. Aké sú staré?” spýta sa Hermiona.

‘Povedz jej, že majú pol roka,’ odpovie Leo.

“Majú pol roka ‘Miona,” zopakujem.

“Pol roka? Vyzerajú staršie. Veď mi siahajú do pol pása. Možno sú aj väčšie,” vyvalí oči Hermiona.

Len sa uškrniem a pokrčím ramenami. Na večeru už prídeme v tichosti. To sa však nedá povedať o Veľkej sieni keď si to tam nakráčame aj s Gryphonom. Sčervenám.

‘Čo sa deje môj milovaný?’ zacíti môj strach Leo.

‘To nič, Leo,’ usmejem sa naňho.

‘Počkám tu môj milovaný. Nemienim ísť k tým ďalším, ktorí si nevážia magické tvory,’ zastaví sa Leo pri dverách, kde si tiež ľahne a sleduje okolie.

Prikývnem. Pri stole sa posadím oproti Ronovi s Hermionou. Moji spolužiaci sa posadia okolo. Ginny sa na mňa natlačí. Vôbec mi to nie je príjemné, tak ju trochu odsuniem.

“Harry. Prečo nemôžem byť pri tebe? Veď ja ťa mám rada. Milujem ťa,” snaží sa ma chytiť.

Odrazím jej ruky.

“Ginny nechaj ma. Ja milujem niekoho iného,” usmejem sa zasnene.

“Čože? Ale….” začne vzlykať.

“Ginny nechaj ho! Ešte rozzúriš jeho priateľa. A to by bol malér,” zavrčí Ron.

Vďačne sa naňho pozriem. Nakoniec sa otočí a zatiaľ sa o tom nerozpráva. Pri konci večere sa postaví Brumbál. Všetko stíchlo.

“Rád by som vás všetkých s niečím oboznámil. Počas hodiny Starostlivosti o kúzelné tvory v štvrtom ročníku Chrabromilu a Slizolinu sa stalo niečo neočakávané. Študenti z čistokrvných rodín by o tomto mali byť oboznámený formou legendy. Tiež sa o tomto incidente dá dozvedieť z viacerých kníh. Tá legenda hovorí o tom, že len veľmi mocný čarodejník alebo čarodejnica sú požehnaný samotnou mágiou, ktorá im daruje vernosť jedného z jej detí. Požehnaný mágiou bol aj Merlin, Morgana Le Fay, Mordred Le Fay, Salazar Slizolin, Richard Chrabromil, Rowena Bystrohlavová, Helga Biflomorová, Gellert Grindelwald, Voldemort, ja osobne a teraz aj Harry. Ako hovorí legenda, tak títo kúzelníci dostali za svojho druha jedného magického tvora. A keď to zhrniem, tak v Bradaviciach bude od dnešného dňa veľký počet Gryphonov, pretože ich alfa samec je osudovým partnerom Harryho Pottera, čo znamená, že musíte byť opatrný. Je zakázané sa k týmto zvieratám približovať, pretože akékoľvek zranenie spôsobené týmito zvieratami je len na vašu zodpovednosť. Gryphoni sú kráľmi magických tvorov. Radím vám, aby ste ich neurazili a za žiadnu cenu im nezkrížte cestu. Aj draci a aj Baziliskovia im musia prejaviť náležitú úctu. Takže študenti Bradavic nebudú žiadnou výnimkou, dúfam, že je to jasné. Prosím pokračujte v jedení,” zakončí svoju reč s úsmevom.

Opäť sa všetky oči otočia na mňa. Snažím sa ich ignorovať. Odpovedám len na otázky z Chrabromilu. Viem však, že výbuch príde za múrmi spoločenky. A nemýlil dom sa. Len čo vojdem dnu so štvrtákmi a Leom, sadnem si do svojho obľúbeného kresla, Leo si ľahne pred krb a ja vytiahnem knihy, už sa do mňa pustí Ginny.

“Ten vták je tvoj partner?! To on je ten kvôli, ktorému nechceš byť so mnou?! Je úbohý! TY si úbohý. Nemôže ti dať nič! Zato ja ti toho viem dať veľa!...”

Chce mi dať facku. Zavriem oči a pripravujem sa na bolesť, ale tá nikdy nepríde. Započujem len veľkú ranu. Otvorím oči a zistím, že Leo odhodil Ginny na druhý koniec miestnosti a priamo do steny. Rýchlo sa postavím a chytím Lea, ktorý sa opäť snaží zaútočiť. Všetci študenti sú okolo nás a len nás vystrašene sledujú. Tiež si všimnem, že väčšina pohľadov je nenávistných, ale tie mieria na Ginny. Dokonca aj Ron si odfrkne a dvojčatá sú naštvané.

“Ty už….”

“....nie si….”

“......naša sestra!!!!!” skríknu naštvane dvojčatá.

“Presne. Je mi z teba zle,” uškrnie sa Ron.

“Ako si to mohla urobiť Ginny. Prečo sa jednoducho nezmieriš s tým, že ťa nikdy nebudem milovať? Hnusí sa mi každý tvoj dotyk. A vôbec ma nepriťahuješ. Milujem Lea a tak to bude navždy,” pokrútim hlavou.

Pozerám sa na Ginny, ale ruky mám stále okolo Leovho krku. Cítim, ako sa pri mojich slovách uvoľní a zobákom sa mi začne prehrabávať vo vlasoch. Je to vlastne veľmi príjemné. Pomaly ho pustím a on odíde do rohu miestnosti, kde som si všimol veľkého hniezda. Takže spať bude tu. Snáď mu to nevadí. Ginny si už nevšímam. V miestnosti sa začne opäť dosť hlasná konverzácia. Ja si začnem spolu s Ronom a Hermionou písať domáce.Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • SORA 77 04.03.2017 v 00:22 To je něco. Nenapadlo mě, že bys do toho mohla zakomponovat Ginny. Povedená kapitola, moc jsem se bavila. doufám, že Harrymu nebo Leovi nic neudělá. Co se asi bude dít dál?


 • Lily 04.03.2017 v 00:37 super kapitola neviem sa dočkať na dalšiu....a čo Leo premenísa a ako bude vipadať?......a čo Ginny ako to celé vezme......... už sa teším na pokračovanie :)


 • Ley 04.03.2017 v 22:04 Vyzerá to tak že im Ginny spôsobi ešte dosť problemom. xD Inak super diel už sa neviem dočkať pokračovania.


 • Mima 19.03.2017 v 00:54 Perfektné! ♥
  Niekto tu asi nenávidí Ginny, však? xD Neboj, nie si jediná! :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace