Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

II. Tajomstvo pred nedrakmi

Publikované 23.11.2017 v 00:00 v kategórii HP a Dračie Prekliatie ⏩, prečítané: 129x

Pre SORU, HARU, VAI, VAYTRU, DAG, JASMÍNKU, JILL, Terry a ANONYM - Ďakujem za komentáre a podporu. Minule som zabudla napísať venovanie, tak snáď to teraz vylepším. ČÍTAJTE! :D :D 1. Napísaných ukážok už mám len k tejto poviedke a potom k HP a Iný Svet, čo sa začne pridávať po tejto poviedke. 2. Začaté písať, ale to iba v recenzii mám ďalšie dve poviedky a asi ďalšie dve až tri poviedky mám nápad v hlave, ale najprv sa pokúsim dokončiť toto, ale hovorím, teraz je pre mňa prioritou matura a tá blbá práca. Keby so tú nemala, môžem písať.... 3. Poviedka Angels bude pokračovať, ale je otázne kedy. Nemám to v plane na najbližší čas. Ale Angelsa samozrejme zachránia :D

II.


Sírius


                  Ráno sa zobudím a posmutniem, keď si uvedomím, že tu Sev určite nie je. Vedľa mňa cítim len jedno telo. Otvorím oči a zistím, že vedľa mňa leží Sev! Usmejem sa a nežne ho pobozkám. Otvorí oči a usmeje sa.

“Dobré ráno,” pousmeje sa.

“Aj tebe. Takto sa chcem zobúdzať stále… ale kde je Rem?” pozriem sa po izbe.

To snáď nie je pravda. Keď nie jeden, tak druhý!

“Ten išiel od škriatkov vypýtať raňajky, lebo vás nechcel budiť na raňajky vo Veľkej sieni,” ozve sa od dverí Rem.

“Diki. Ale myslím, že by sme tam mali ísť, predsa len je to posledný deň,” usmejem sa.


Harry


                       Ráno sa unavene premiestnim do Bradavic. Chalani tam už určite budú. Toto bola poriadne drsná noc. Na horu Prekliatých zaútočil Nočný drak. Je to menič, ktorý sa už nedokáže meniť a útočí na nás. Je chamtivý a temný, zlý. Donedávna sa snažil získať Zlatých drakov, ktorých je len šesť a sú vzácny. Keď však zbadal Draca, tak chcel jeho, pretože Strieborní draci sú len traja a sú vzácnejší a mocnejší než Zlatý draci, ale teraz keď zistil, že ja som Smaragdový drak, tak sa zameral na mňa. Smaragdový drak je len o kúsok menší než Nočný a som tiež oveľa mocnejší. Smaragdoví draci vyhynuli pred tisíckami rokov. Som jediný svojho druhu. Štyri silné nohy, dlhý chvost a krk, ostré zuby, od hlavy až po koniec chvosta mám tŕne z kostí, ktoré mi žiaria smaragdovou farbou, na krídlach mám zo smaragdov vyryté slova “Avada Kedavra”.Na každom krídle jedno slovo, ktoré tiež žiari ako smaragd. Aj drápi mi žiaria smaragdovo, rovnako ako oči. Moja krv sa skladá zo Smaragdov. Každý Smaragdový drak má inú schopnosť. Ja dokážem chŕliť Avadu v tvare bleskov, prachu alebo oblaku, dokážem premeniť hocičo na smaragd, zneviditeľniť sa, som bleskovo rýchly a mám dar prírodného liečiteľstva. Občas sa dokážem veľmi dobre pohybovať pod vodou ako Vodný drak. Nočný draci sú celý čierny a víri okolo nich temnota. Severus je Nočný drak. Nevil je Zemný drak, celý hnedý so žltými pruhmi a okolo tela má otočené liany. Charlie je Ohnivý drak, je sfarbený ako západ slnka a krúži okolo neho oheň, ktorý však páli iba nepriateľov……. Nočného draka som musel odviesť preč od ostatných a tak trochu som na svitaní skončil uprostred oceánu, takže som sa musel premiestniť na kraj lesa. Slnko už bolo vysoko na nebi. Do Veľkej siene som prišiel, celý mokrý, uprostred raňajok. Všetci sa na mňa otočia. Nervózne sa poškriabem na hlave. Rémus sa zamračí, Sírius vyprskne čaj a Severus sa chytí za koreň nosu. O mojich priateľoch ani nehovorím. Za hrobového ticha dojdem až k Dracovi a sadnem si pri neho.

“Čo ti urobil?” zamračí sa na mňa ticho Draco.

“Nechal ma pri svitaní uprostred oceánu,” zavrčím a naberiem si jesť.

“Bože dobrý….. Severus nás tam samých už nikdy nepustí. Našťastie ti neublížil nejak inak,” zastóna.

“Bude musieť. Sírius s Remom ho už nenechajú len tak odísť. On sa so mnou hrá. Skúša koľko bude trvať, než podľahnem,” uškrniem sa.

Draco len zakrúti hlavou. Kúzlom mi vysuší oblečenie a pokračuje v raňajkách. Nevill sa na mňa pozrie so strachom. Pozriem sa naňho s úsmevom na potvrdenie, že som v pohode. Vydýchne si a usmeje sa. Vidím ako doňho drgne Hermiona a na niečo sa ho pýta.


                  Po raňajkách si odídeme zbaliť veci. Sírius s Remom a Sevom odchádzajú na Grimmauldove námestie a ja k rodičom. Oslavu narodenín, ale budem mať snáď u Síria. Alebo dúfam, že k nemu prídem čo najskôr. Budú mi chýbať. Na druhý týždeň mám prísť prespať k Dracovi. Keďže naši rodičia o nás vedia, nie je to problém. Navyše mám pocit, že Malfoyovi pozvali aj mojich rodičov a aj Severusa so Síriom a Remom. Takže ich možno uvidím skôr ako som čakal….

“Harry! Vitaj doma!” objíme ma matka na nástupišti.

“Ešte nie sme doma,” uškrniem sa.

“Ale si s nami. To je hlavné,” žmurkne na mňa.

“Od Síriusa sme počuli, že si na raňajky prišiel celý mokrý. Čo sa v noci stalo?” zamračí sa otec.

“Tu nie. Poviem vám to doma,” povzdychnem si.


               “Tak?” spýta sa otec, keď mama donesie na stôl čaj.

“Ide po mne jeden Nočný drak,” pokrčím ramenami.

“Počkaj. Ako po tebe ide?” zháči sa mama.

“Jednoducho ma chce ako svoju trofej a tiež dostať do postele. Stačí ti to takto vysvetlené?....Neboj sa. O život mi nejde,” pretočím oči.

“Harry!” skríknu.

“Pokoj. Postarám sa o seba,” pousmejem sa.

“Prečo si bol mokrý?” spýta sa otec.

“Pretože ma za svitania nechal uprostred oceánu,” zavrčím a v očiach sa mi zaleskne.

Toto mu len tak neprejde. Hajzel starý!

“Ale prečo na teba útočí?” zamračí sa mama.

“Útočí na celú horu Prekliatých. Nočný draci sú už taký. Na našom území sú len pätnásti Nočný draci, ktorý sa nepostavili na stranu zla. Vrátane Severusa. Veľa Nočných drakov, sa ale postaví proti nám a keďže sú veľmi silný, ťažko sa im dá brániť. Dnes tam mali všetci Nočný draci buď rodiny, alebo boli na love. Čiže ostatných drakov nemal kto chrániť. Postaral som sa o to sám. Naposledy nás chránil Sev, ale Sírius s Remom ho nechcú púšťať preč. Včera zvládol premenu a už ho noc neovplyvňuje. Bohužiaľ, keďže tam nie je Sev a ak sa stane situácia ako dnes, že ani iný Nočný draci nebudú môcť pomôcť, budem musieť s Nočným drakom bojovať sám. Jedine keby k nám prileteli Polnoční alebo Polárni draci. Nočný im nesmú ublížiť, ale kolónia Polnočných drakov, sú to obyčajný draci, žije až na území Austrálie a posledný dvaja Polárni draci žijú na Antarktíde, takže sa sem moc často nedostanú a ani sem moc radi nechodia. Majú radi svoje pohodlie. Charlie by vám vedel rozprávať,” pokrútim hlavou.

“Dávaj si pozor. Nechcem, aby sa ti niečo stalo,” usmeje sa.

“Budem opatrný,” pousmejem sa.

“Dobre….. A na ďalší týždeň ideme na Malfoy Manor a asi prídu aj Sev so Sirim a Remom,” zakričí na mňa ešte mama, než zmiznem vo svojej izbe…..


                          O týždeň, kedy som už vážne unavený z toho, ako ma stále naháňa Nočný drak, ideme na pár dní na Malfoy Manor. V mojom prípade sa tam plazím, pretože ako poznamenala moja mama, som ako chodiaca mŕtvola. Už neviem, čo mám urobiť, aby mi dal Squel pokoj! Tak sa volá ten drak. Navyše sa k nemu pridalo pár ďalších drakov.

“Harry!” objíme ma Draco hneď ako vyjdem z krbu.

“Ahoj,” pousmejem sa.

Starostlivo sa na mňa pozrie. Aj jeho rodičia si ma zamračene pozerajú. Draco im určite nič nepovedal. Drží sa sľubu. Som mu za to vďačný.

“Dnes večer majú prísť aj Ron s Blaisom a Nevillom. Mama pozvala aj celú Ronovú rodinu, ale kto vie, či prídu. Pani Weaslyova má toho, že vraj, veľa,” rozpráva mi po ceste do jeho izby.

“To je super,” usmejem sa a unavene si ľahnem na Dracovu posteľ.

“Si v poriadku?” sadne si pri mňa.

“Hm…” nevnímam, pretože napoly už spím.


Draco

 

                    Keď Harry zaspí v mojej posteli, tak ho prikryjem a odídem. Na chodbe sa usmejem. Nedivím sa mu, že je tak moc unavený. Celú noc si nemôže oddýchnuť, pretože ho naháňa ten Drak a ráno takmer vždy sa vráti na horu premočený. Dohodli sme sa, že ho tam vždy počkáme, aby sme sa uistili, že je v poriadku. Prídem do obývacej časti, kde v jednej veľkej obývačke sedia rodičia s našou návštevou. Už sa k ním pridali aj Severus so Síriusom a Remusom.

“Ahoj Sev,” objímem svojho kmotra.

“Ahoj Draco,” usmeje sa.

“Kde máš Harryho?” spýta sa Harryho mama.

“Zaspal,” pozriem sa na ňu.

Pochopí a povzdychne si.

‘Čo sa na tej hore deje počas mojej neprítomnosti? Vyzerá to dosť vážne,’ zamračí sa Sev, keď mi pošle svoju myšlienku.

‘Zameral sa naňho Squel. Keď uvidel, že je Smaragdový drak, stratil záujem o nás ostatných. Bohužiaľ minulú noc sa ku Squelovi pridali ďalší draci pri love na Harryho,’ posadím sa vedľa neho.

Na chvíľku zavrie oči. Nemusím mu čítať myšlienky, aby som vedel, že sa tam chce vrátiť a pomôcť nám. No….. Sírius s Remom by mohli dostať oveľa väčšie podozrenie. Teraz sa to konečne trochu urovnalo. Náš krb sa rozhorí zelenými plameňmi a vyjde z neho Blais s Nevom. O chvíľu na to príde aj Ron.

“Ahoj chalani,” usmejem sa.

“Ahoj. Dobrý deň,” pozdravia.

“Poďte,” vediem ich do jednej hosťovskej izby.

“Draco, toto nie je tvoja izba,” zamračí sa Blais.

“V mojej izbe spí Harry a nechcem ho budiť,” pokrčím ramenami.

“Je v poriadku?” spýta sa Ron.

“Áno,” prikývnem.

Pozriem sa na Neva, ktorý sa na mňa smutne pozerá. Viem, čo sa mu honí hlavou. Starosti o Harryho.

“Ron, tvoja rodina nepríde?” spýtam sa nádejne.

“Neviem. Nič nehovorili. Asi nie,” pokrčí ramenami.

V očiach sa mi objaví smútok, ale hneď ho zamaskujem. S Ronom si rozložíme šach a Nevill s Blaisom si vyberú karty. O tri hodiny sa to zvrtne na fľašu……


Harry


                  Zobudím sa, keď je slnko vysoko na nebi. Onedlho zistím, že som spal skoro štyri hodiny. Povzdychnem si a odídem hľadať ostatných. Vďaka dračím zmyslom ich nájdem v neďalekej izbe. Keď otvorím dvere naskytne sa mi zaujímavý pohľad na štyroch teenagerov, ktorí hrajú fľašu. Pozdvihnem obočie a usmejem sa. Je dosť zvláštne vidieť štyroch čistokrvných, ktorí nikdy nevideli Muklovský svet, hrať fľašu.

“Ahoj,” zavriem dvere.

“Harry! Konečne si sa zobudil a pridal k nám. Chceš hrať?” spýta sa Blais.

“Na čo hráme?” spýtam sa a sadnem si medzi Blaisa a Draca.

“Na všetko. Pravda, odvaha, bozk alebo vyzliekanie. Ten kto točí, ten rozhoduje, čo bude musieť dotyčný urobiť. Na odvahe nesmie byť bozk a ani časť oblečenia,” usmeje sa Draco.

“Dobre,” povzdychnem si odovzdane.

“Dobre. Toč,” podá mi fľašu Ron.

Bez námietok roztočím fľašu. Tá sa o chvíľu zastaví na Blaisovi. Uškrniem sa.

“Pobozkaj Nevilla, ale poriadnym francuzákom,” usmejem sa nevinne.
Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • jill 23.11.2017 v 20:56 Super, jen doufám že se to s tím nočním drakem vysvětlí a Harry bude v pohodě


 • Vai 27.11.2017 v 16:18 Harry jednou zatočí a už se to zvrhává :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace