Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

II. Riešenie problému na Chrabromilský spôsob

Publikované 09.11.2017 v 00:00 v kategórii HP a Lov na Chrabromilčanov ⏩, prečítané: 139x

Vďaka baby. Užite si to :D pre SORU, HARU, VAI, VAYTRU, DAG, JASMÍNKU a JILL :D

II.


Harry


              Celú dobu sa Snape pozeral na Rona nejak divne. Keď sa naňho vrhne, tak mi spadne brada a dobre, že mi nevypadnú oči. Pozerám sa na to v úplnom šoku. Ron je asi tiež hrozne mimo, pretože sa vôbec nebráni a z môjho pohľadu to vyzerá, že si to užíva. O chvíľu neskôr keď ho Snape pustí, tak nás rýchlo vyhodí za dvere. Stále sme v šoku. Trochu sa otrasiem a pozriem sa na Rona. Ten sa pozerá pred seba s rozšírenými očami a prstami si prechádza po perách.

“Ron,” zatrasiem ním jemne.

Trhne sebou a pozrie sa na mňa. Vezmem ho za ramena a pomaly ideme chodbou. Práve máme Premieňanie, tak sa o to moc nestarám. Profesorke Mecgonagalovej to nejak vysvetlím. Posadím ho do jedného výklenku a posadím sa pri neho.

“On ma pobozkal,” zašeptá ako v tranze.

“Ron, preber sa,” zatrasiem ním.

“Vieš, čo je na tom najhoršie?” spýta sa ma a smutne sa na mňa pozrie.

“To že ťa skutočne nemiluje, ale že to bola len túžba?” spýtam sa.

“To ma nenapadlo,” zachraptí a zosmutnie ešte viac.

“Tak čo teda?” objímem ho okolo ramien.

Sme rovnako vysoký, tak to nie je tak ťažké. Navyše si na moju radu nechal trochu narásť vlasy, rovnako ako ja.

“Že sa mi to páčilo. A teraz aj toto. Prečo?” spýta sa zúfalo a zacítim slzy na mojom krku.

“Pokoj. To bude v poriadku,” pobozkám ho do vlasov.

Ešte nikdy som ho nevidel v takom rozpoložení. Viem, že je do Snapea zamilovaný už nejaký ten piatok, ale myslel som si, že ho to prejde. Vážne mu nezazlievam, že miluje, aj keby to mal byť Snape. Len keby sa s ním tak škaredo nezahrával. Zrazu okolo nás prebehne päť Chrabromilčaniek. Vyvalíme na to oči. O chvíľu neskôr za nimi uteká polovica chalanov z Bifľomoru zo šiesteho ročníka a niekoľko piatakov z Bystrohlavu. Tiež medzi nimi zazriem pár dievčat. No ani jeden z nás si nás nevšimne. Pozriem sa na Rona.

“Nevšimli si nás,” usmeje sa.

“V tom to nebude. Poď,” zdvihnem ho.

“Kam?” spýta sa a nasleduje ma.

“Do knižnice,” uškrniem sa.

“Sakra, kamoš! Neurobilo ti to kúzlo aj niečo s mozgom? Chováš sa ako Hermiona!” vystraší sa.

“Som v poriadku. Musíme o tom nájsť viac,” pokrčím ramenami.

“Prečo to nedáme na starosť Hermione?” spýta sa.

“Rád by som to vyriešil sám a vážne nechcem, aby sa do toho plietla. Vieš, že je do teba zamilovaná. Na mňa je naštvaná. Aj keď to neukáže, tak to úplne nezakryje,” usmejem sa smutne.

“Takže to bude tajné?” spýta sa.

“Budú o tom vedieť len Dean, Thomas a Nevil,” prikývnem.

“OK. Tak čo mám hľadať?” spýta sa ma v knižnici.

“Niečo o láske a túžbe. Kúzla, elixíry, rituály a podobne,” odpoviem.

Prikývne a rozdelíme sa. Nájdeme niekoľko kníh o láske, túžbe, elixíroch, kúzlach a podobne. Pomaly sa nimi preberáme, ale nič z toho. Až v jednej knihe “Temná túžba” som našiel čo sme hľadali. Kúzlo Cahaya perisai.

“Ron! Pozri. Toto si vezmeme. Poď,” usmejem sa a ponáhľame sa do klubovne.

Premieňanie bolo dnes poslednou hodinou, takže máme voľno. Zavrieme sa v izbe, kde o chvíľu prídu aj chalani. Hneď ich zainteresujem do výskumu a otvorím knihu na strane o zaklínadle Cahaya perisai. Začnem čítať nahlas.

“Cahaya perisai. Je to jedno z najnebezpečnejších ochranných kúziel. Ak sa čo i len trochu zvrtne, tak sa jeho účinky môžu:


 1. otočiť proti jeho vyvolávateľovi, ako porucha nervového systému,
 2. otočiť proti jeho vyvolávateľovi a postihnúť aj všetkých v okruhu sto metrov, spôsobom odstránenia mágie,
 3. otočiť sa na zaklínadlo Cahaya tarikan, čo je kúzlo Svetelnej príťažlivosti a nie kúzlo Svetelného štítu. Toto kúzlo postihuje osoby veku od pätnásť do sedemnásť rokov a len skupiny.

Ak ste použili kúzlo Cahaya perisai, tak následky sú stupňované. Pri prvom a druhom bode, nie je možnosť odvrátiť následky. Ak ste postihnutý tretím bodom, tak máte neskonalé šťastie. Pri treťom bode treba postupovať ako pri pravom kúzle Cahaya tarikan,” dočítam.

“Toto sme už vedeli. Ale o tom kúzle Svetelnej príťažlivosti sme nepočuli. Máš tam písane aj o tom?” spýta sa Nevil.

“Áno. Hneď za tým,” prikývnem.

“Tak na čo čakáš? Čítaj!” popoženie ma Dean.

“Teraz budem čítať ja,” ozve sa Ron.

Usmejem sa a podám mu knižku.

“Cahaya tarikan. Najnebezpečnejšie kúzlo túžby, aké mohlo byť vymyslené. Nikdy sa s ním nezahrávajte. Toto kúzlo bolo vyrobené na podobnom princípe ako Cahaya perisai. Preto sa veľmi často stáva, že to kúzlo zlyhá a väčšinou sa dostavia účinky Cahaya tarikan. Ak sa vám kúzlo z Cahaya perisai zmení na Cahaya tarikan, tak je to väčšinou nezvratné. Sú dve možnosti ako to zvrátiť:

 • Dá sa to zvrátiť len tak, že sa ten, ktorý kúzlo vyvolal spojí so svojou láskou telom, mágiou a dušou. Nie je to však tak jednoduché. Ten kto vyvolal kúzlo si musí do týždňa uvariť elixír nekonečného vzrušenia….” zasekne sa Ron.

“Ron, čítaj ďalej. Musíme vedieť čo ďalej,” popoženiem ho.

Je mi jasné, že to nebude moc dobré. Sakra!

“.......ktorý zaručí, že bude vyvolávač cítiť túžbu a vzrušenie vždy v blízkosti svojho partnera. Elixír vyprchá hneď po tom, keď sa so svojím partnerom prvýkrát pobozká.

 • Alebo sa vyvolávač vyspí s každým, kto niekoho priťahuje. Potom všetci pôjdu len po vyvolávačovi.

Druhá možnosť sa však neodporúča, hlavne ak je vyvolávačom nuž, pretože sa väčšinou stáva, že kúzlo zmení vyvolávačovi jeho orgány a pribudnú aj nejaké nové, takže bude môcť vynosiť dieťa. Toto sa tiež môže stať tomu, kto bol k vyvolávačovi veľmi blízko. Mužské tehotenstvo nie je typické, ale ani nemožné….” vytratí sa Ronovi hlas.

Tiež som dosť šokovaný.

“S nikým spať nebudem!” ukážem na tých troch.

Dean, Thomas a Nevil sa na mňa pozrú a prikývnu. Pozriem sa na Rona. Ak budem môcť otehotnieť a ten kto bol ku mne najbližšie tiež, tak to bude veľmi zaujímavé. Ron bol totiž hneď za mnou, keď sa to stalo.

“Je tam ešte niečo?” pozriem sa mu do očí.

Prikývne.

“Toto kúzlo tiež pracuje trochu inak s pármi. Ak je niekto len na mužov, tak sa nepozrie na ženy a naopak. Ak je niekto bisexuál, tak si dávajte obzvlášť pozor, pretože bude oveľa agresívnejší ako obyčajný homosexuáli a heterosexuáli. Dajte si pozor, aby ste sa nedostali do nesprávnych rúk,” dokončí.

“Je tam niečo aj o tom elixíre?” povzdychnem si.

Dean zoberie knihu a začne ňou listovať. O chvíľu sa zastaví a prikývne. Odkašle si a začne čítať.

“Elixír nekonečného vzrušenia, tiež zvaný Tumultus finis, je elixír, ktorý určuje osobu, ktorej ste súdený a ktorá je súdená vám. Väčšinou sa používa v čistokrvných rodinách, ktoré nechcú, aby ich deti v živote trpeli. Jeho príprava zaberie necelé tri hodiny. Ak ho niekto vypije, tak vždy zacíti túžbu po svojom partnerovi ak bude dotyčný v jeho prítomnosti. Túžba sa neskončí dokiaľ si vy sami alebo vám niekto iný nepomôže s uvoľnením. Elixír vyprchá hneď po prvom bozku so svojím partnerom.


Prísady:


Roh jednorožca

Bazilisková krv

Slzy Fénixa

Jed kobry kráľovskej

Tri lístky mäty

Koreň mandragory.


Príprava:


Nakrájame koreň mandragory na tenké plátky. Pridáme päť kvapiek jedu kobry kráľovskej. Miešame po smeru hodinových ručičiek, kým nemá elixír tmavo modrú farbu. Potom pridáme tri kvapky Baziliskovej krvi a miešame proti smeru hodinových ručičiek desať minút. Potom pridáme podrvený roh……


…...Vážne to musím čítať? Elixíry neznášam,” uškrnie sa Dean.

“Chcel si čítať, tak čítaj ty Casanova,” prevrátim oči.

Odfrkne si a hľadá kde skončil. Ja zatiaľ premýšľam. Budem stále vzrušený. Čo ak je to niekto z Chrabromilu? Veď nebudem môcť ani spávať. Zastonám. Potom sa započúvam zase do textu.


“.......Potom pridáme podrvený roh jednorožca a sedem kvapiek sĺz Fénixa. Miešame po smeru hodinových ručičiek dvadsať minút, než bude mať elixír ružovú farbu. Nakoniec pridáme tri lístky mäty a necháme elixír variť, než nebude mať jasne červený odtieň….


…...To som zvedavý, kto to bude variť,” odfrkne si Dean.

Pretočím oči a odložím knihu. Nakoniec sa vydáme na obed. Tam sa na nás upierajú stále nejaké oči. Pozriem sa ku Slizolinskému stolu a môj pohľad sa stretne s tým Dracovim. Sčervenám a obliznem si pery. Dracovi sa rozšíria oči. Moment! Odkedy je to Draco? Vždy to bol Malfoy!!! Tieto myšlienky ma však hneď prejdú, keď uvidím, že sa na mňa túžobne pozerajú aj iný Slizolinčania. Trhnem sebou, ale akosi som si neuvedomil, že môj strach vypustil o trochu viac feromónov, takže som začal jemne priťahovať aj Chrabromilčanov, ktorý sa na mňa teraz tiež pozerali túžobným pohľadom. Ťažko prehltnem a snažím sa upokojiť. Ron ma vytiahne od stola a rozbehneme sa von zo siene. Mierime do podzemia. Je mi jasné, že ma vedie k Snapeovi. Nebol na večery, takže je jasné, že bude tu. Po ceste ma pustí a ja ho nasledujem. Do kabinetu profesora elixírov, dorazíme za chvíľu. “Prečo sme vlastne tu?” spýtam sa.

“Sami ten elixír neuvaríme,” odpovie mi.

Povzdychnem si. Má pravdu. Jedine by sme vyhodili školu do vzduchu. Ron zaklope a o chvíľu sa dvere otvoria. V nich stojí naštvaný Snape. Ťažko prehltnem a skloním hlavu. Objavia sa mi v mysli obrázky zo včera.

“Potter! Weasley! Čo tu chcete?” zavrčí.

Odvážim sa pozrieť hore a uvidím, že sa na Rona zase pozerá tým pohľadom plným túžby.

“Môžeme ísť dnu?” spýta sa opatrne Ron.

Nič nepovie, len nás pustí dnu a zamkne dvere. Zamrazí ma. Možno to nebol tak dobrý nápad. Oprie sa o stôl ako minule a založí si ruky na hrudi.

“Tak,” vyzve nás.

“Potrebujeme pomôcť s uvarením elixíru pre Harryho. Čítali sme trochu o kúzle Cahaya perisai aj Cahaya tarikan a ten nás presmeroval na elixír Tumultus finis. Harry ho musí vypiť,” rozhovorí sa Ron.

Odkedy je taký výrečný?

“Viete vôbec čo je to za elixír?” zavrčí naštvane.

“Áno. Budem vždy vzrušený keď bude na blízku môj partner, ktorý mi je súdený. Viem čo to obnáša,” sčervenám.

“Naozaj? A viete čo sa tu začne diať? Teraz vypúšťate len mierne feromóny, ale po tom elixíre budete vzrušený, ak je teda váš partner na škole, skoro stále. Budete vypúšťať oveľa viac feromónov a budete k sebe lákať oveľa viac ľudí. Rovnako ako sa to stane s dievčatami, keď im začnú plodné dni,” zavrčí.

To ma nenapadlo. Prehltnem.

“Som ochotný to risknúť,” odpoviem.

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Haru 09.11.2017 v 08:26 Wau Harry bude mat plodné dny☺️ no ty kraso. Jinak dekuju je to moc hezka povidka uz se nemohu dockat dalsiho čtvrtka.


 • jill 09.11.2017 v 12:41 Takže Harry a Ron budou mít dítě, nebo děti pěkné. Jinak super že jsi to všechno vysvětlila, ale v příští kapitolce by už mohl být nějaký ten děj


 • SORA 77 11.11.2017 v 21:39 To je psina... Chudák Harry... A chudáček Ron. Doufám, že si s ním Snape nepohrává. Připadá mi to zamotaný, takže jsem zvědavá, jak si s tím poradíš. Píšeš skvěle, jen tak dál!


 • Vai 12.11.2017 v 15:13 Jaj z Harryho bude vábnička. :D Tak snad se s Dracem brzy sejde a dají si tu pusu :* ( a později i dítě a určitě pěkné)... doufám, že opravdu tato povídka bude první pokračovat, hned jak po maturitách budeš mít čas :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace