Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

II. Konečne Záchrana

Publikované 12.08.2017 v 00:00 v kategórii HP a Väzba Duší ⏩, prečítané: 261x

Pre HARU, VAI, VAYTRU a SORU - vážne skvelý nápad na pár k TÚŽBE a našťastie som sa dostala do správnej pozície, ako to môžem ešte stále meniť. Určite nad tým porozmýšľam aj keď mám rozpracovanú ešte poviedku HP a Dračie Prekliatie, tak aby všade neboli iba draci :'D uvidíme ako sa rozhodnem ;)

II.


Harry


                 Ležím tu už druhý deň. Všetko ma bolí, ale cítim veľmi silnú mágiu, ktorá prúdi zo mňa. Som šťastný. Zacítim pohyb vedľa seba. Viem, že je to len Zack, môj malý kamarád had.

/Ahoj. Dlho si sa tu neukázal,/usmejem sa slabo.

/Som tu stále. Tvoja mágia roztrhala tvojich príbuzných,/ zasyčí a obtočí sa okolo mňa.

/Ja viem. Cítim svoju mágiu. Ešte teraz si vychutnáva chuť pomsty a ich kriku. Čoskoro budem mať silu sa odtiaľto dostať. O polnoci sa mi obnoví sila,/ zasyčím potešene.

/To už budeš dávno preč Harry. Tvoji priatelia pre teba idú. Už sú na tejto ulici,/položí si na mňa hlavičku.

/Nie sú priatelia!/moja mágia začne víriť.

/Sú…. Idú si po teba vĺča. Majú o teba strach,/odvetí.

Neodpoviem mu a zavriem oči. Vážne si pre mňa idú, lebo majú strach? Strach o mňa? Moja mágia sa trochu upokojí a rozloží sa po okolí a najmä v mojej blízkosti, aby ma mohla chrániť. Započujem jemné kroky v tráve, tak opäť otvorím oči. Usmejem sa keď uvidím veľkého čierneho vlka s červenými očami. Je to pekelný vlk, ktorý má strážiť pekelné brány, ale odvolal sa u ich vládcu a vydobil si slobodu. Poznáme sa už roky a je mojím priateľom a strážcom. Má veľmi ostré zuby. Pokojne by ma mohol odtrhnúť od tej kôlne, ale ak sem skutočne niekto ide, tak nech vidí ako trpím. Viem že môj vlk ma nemôže strážiť stále, ale stojí mi po boku a pomáha mi. Dôkazom toho je aj červený obojok okolo jeho krku so zlatým príveskom hada. Ja mám rovnaký obojok, len v zelenej farbe so strieborným príveskom hada. Volá sa Fury. Áno, dal som mu meno nenávisti. Najlepšie je, že počúva moje rozkazy, ale jedine v parselčine.

/Ahoj Fury,/ pokúsim sa natiahnuť slabú ruku.

Pochopí a ľahne si blízko ku mne, aby som ho mohol hladiť medzi ušami. On mi jemne oblízne zranený krk a zaskučí. Viem, že je mu ľúto, že nezakročil skôr, ale tiež viem, že bol odtiaľto ďaleko, aby počul moju mágiu. Som rád, že je tu. Keď však započujeme hlasy v chodbe domu, tak sa zdvihne a schová sa za kôlňu. Zatvorím oči a čakám čo sa bude diať. Započujem vlčie laby a keď pootvorím oči uvidím bieleho vlka. Je veľký ako obyčajný vlk, tým pádom o kúsok menší než môj Fury. Keď ma zbadá, tak zavyje. Hneď na to z domu vybehne veľký čierny pes a ďalší mne známy ľudia. Zavriem oči a otvorím ich až keď pri sebe zacítim Síria. Usmejem sa keď uvidím bolesť a starosť v jeho očiach. Pochopím, že on je skutočne môj priateľ. Nevie klamať.

/Fury, sú to priatelia,/poviem smerom k môjmu priateľovi a zavriem oči.

Opäť ich ale musím otvoriť, keď Sírius zavrčí na reťaz. Chytí ju a snaží sa ju odtrhnúť od kôlne. Bohužiaľ bezúspešne. Môj pohľad zablúdi k mojim dvom spriazneným dušiam. Obaja sa mi pozerajú do očí, takže tentoraz už aj oni pochopia a bolesť, ktorú som v duši pociťoval od Vianoc zmizla. Oči sa im rozšíria a moja mágia začne opäť víriť v okolí, ale teraz sa ovíja aj okolo Billa a Charlieho.

“Harry prestaň! Sú to priatelia!” všimne si to Rémus a ako inak hneď vydedukoval, že ich chcem zabiť.

“To je v poriadku Rémus. Neublíži nám,” odpovie pokojne Charlie.

“Ako to vieš. Jeho mágia je tak desivá,” odpovie pani Weaslyova.

Áno iste. Som monštrum. Z oka mi stečie slza a mágia sa zachveje strachom.

“Nie je. Sme jeho spriaznené duše. On to musí vedieť už dávno. My sme to spoznali až teraz,” zastane sa ma Bill.

“Harry, upokoj sa. Si v bezpečí,” priblíži sa ku mne Charlie.

Sírius musel kvôli mojej mágii ustúpiť. Nedostane sa však moc blízko keď sa za mnou z čista-jasna objaví Fury. Postaví sa nado mňa a vrčí na všetkých okolo. Moja mágia sa úplne stiahne do mňa a ja chytím Furyho za obojok.

/Sadni. Oni patria mne,/zavrčím naňho.

Prestane vrčať a sadne si. Stále ma však chráni svojim telom. Charlie sa ku mne opatrne priblíži a chce použiť kúzlo na ten reťaz, ale Fury ho predbehne a jedným seknutím svojich ostrých zubov ten reťaz rozhryzne na dve časti. Potom ustúpi a nechá Charlieho aby ma vzal do náruče. Sírius sa premení a prejde k bielemu vlkovi, ktorý sa tiež premení. Ako zistím je to Lucius Malfoy. To som mohol čakať. Charlie ma vezme k ostatným, ktorí sú už pokojnejší, keď okolo nevíri moja mágia.

“Kam ideme?” zašepkám.

“Na Grimmauldove námestie. Tam ťa Poppy ošetrí,” odpovie Brumbál.

Fury sa na nás frustrovane pozerá a vrčí. Nerozumie nám.

“Čo tu ten pekelník chce?” zamračí sa pani Weaslyova a svojich mladších synov drží od neho čo najďalej.

“Volá sa Fury a je to môj priateľ. Je len frustrovaný pretože nerozumie, o čom sa bavíme…… Fury ideme na miesto, o ktorom som ti rozprával. Grimmauldove námestie. Tam budeme v bezpečí. Premiestni sa tam,/pozriem sa unavene na môjho vlka.

“Bude nás čakať na námestí,” pousmejem sa a unavene sledujem vlka, ktorý sa rozbehol do domu.

Vedľa seba a Charlieho zacítim Billa, ktorý sa k nám pridal a premiestnia sa so mnou na námestie. Pred vchodom do domu nás už čaká Fury. Zavriem oči a ponorím sa do ľahkého spánku. Zacítim už len ako ma Charlie uloží do niečoho mäkkého a niekto ma omráči kúzlom. Aj v spánku cítim nepríjemnú bolesť…..


Charlie


                     Uložím Harryho do svojej postele a onedlho príde Poppy, ktorá ho omráči. Všetkých vyženie, len ja s Billom si vydobijeme prítomnosť pri Harrym. Navyše Poppy určite bude potrebovať pomoc, zvlášť keď tu s nami zostáva ten vlk Fury.

“Charlie, čo urobíme?” spýta sa Bill ticho.

“Čo tým myslíš?” pozriem sa naňho.

“Obaja sme jeho spriaznené duše. Ako to vyriešime? Musíme byť s ním obaja, ale….”

“Sme bratia…..” dokončím vetu a povzdychnem si.

“Áno, možno sme bratia a možno práve to je na tom to dobré. Poznáme sa a tým viac sa môžeme starať o Harryho…… Bude to potrebovať,” pousmejem sa a sadnem si pri Harryho, aby som ho mohol pridržať Poppy, keď začala čistiť ránu na krku, aby mohla odstrániť reťaz.

Má ju príliš hlboko. Čudujem sa, že mohol vôbec rozprávať.

“Požiadam škriatkov o preloženie z Egypta do Gringottbanky na Priečnej ulici. Budem tak môcť byť s Harrym a aj s tebou,” sadne si ku mne Bill.

“Ja sa zase budem uchádzať o prácu v Bradaviciach. Možno sa tam niečo nájde,” pousmejem sa.

“Albus hľadá učiteľa Starostlivosti o kúzelné tvory. Možno by si sa mohol spýtať na túto pozíciu. A teraz mi ho podržte. Idem mu vytiahnuť ten ostnatý drôt. Nechápem ako mu to mohli urobiť. Chudáčik,” ozve sa Poppy.

Vďačne sa na ňu pozriem a chytím Harryho ruky. Bill mu chytí nohy, aby nekopal. Ani kúzla nie sú až tak účinné, aby podvedome necítil tú bolesť, čo mu spôsobíme. Poppy začne ťahať opatrne tu reťaz z jeho krku. Harry sebou začne trochu hádzať.

“Pokoj zlatko, sme tu. Už iba chvíľku vydrž,” pobozkám ho na spotené čelo.

Ťažko dýcha. Vôbec sa mi to nepáči. Chytím Poppy za ruku, aby na chvíľu prestala. Opatrne mu vyčistím tu časť, kde už nie je reťaz. Zacítim ako sa Harryho mágia opäť uvoľňuje do okolia. Pozriem sa na Billa, ktorý hneď urobí na izbe ochrany, aby sa mágia nerozšírila do zvyšku domu.

Harry pootvorí oči. Poppy sa naňho prekvapene pozrie. Keď sa však Harry uistí, že sme pri ňom, tak opäť zaspí a mágia sa upokojí, ale stále zostane rozprestreta v izbe. Fury stále leží pokojne pri dverách a v ústach stále drží nejaký zelený obojok, ktorý sme stále nepochopili. Poppy sa opäť pustí do prace. Harryho telo sebou príliš hádže, ale s Billom ho udržíme dosť na to, aby si ešte neublížil. O dlhú chvíľu mu Poppy vytiahne ten zhrdzavený kus železa z krku a vylieči mu ranu. Potom sa pustí do liečenia zlomenín a iných poranení. Vysloví ešte nejakých pár kúziel, pri ktorých sa hrozne mračí. Nič nám však nepovie. Povzdychnem si.

“Bill, mohol by si ísť dole? Určite budú mať otázky a mohol by si im aspoň vysvetliť situáciu. Ja tu radšej zostanem s Harrym. V krotení šeliem som lepší,” otočím sa na Billa.

“Máš pravdu. Keby sa niečo delo tak daj vedieť,” usmeje sa Bill a prejde ku dverám odkiaľ sa Fury posunie na koniec postele k Harryho nohám.

Obojok mi vnúti do ruky. Nechápavo sa naňho pozriem. Zavrčí a hlavou pohne Harryho smerom. Ten patrí Harrymu? Zatiaľ ho položím na stolík a vlka, ktorý nie je dvakrát spokojný pohľadím medzi ušami.

“Tak Poppy, čo si zistila?” spýtam sa o niekoľko minút.

Harryho mágia je opäť pokojná a vrátila sa do jeho magického jadra.

“Vôbec to nie je dobré. Budete s ním mať s Billom veľa práce. Hlavne keď bude mať svoje temné chvíľky. Niekeky bude mať enormné výkyvy nálad, takže sa mu radšej vždy prispôsobte. Práve je príliš dehydrovaný a podvyživený. Poďme dole. Ostatní by tiež mali vedieť čím si prešiel, aby vedeli ako sa k nemu chovať,” povzdychne si a spolu zamierime dole.

Fury zostane v izbe so spiacim Harrym. Dole nás privíta hluk.

“Môžete sa upokojiť? Rada by som vám oznámila stav pána Pottera, aby ste vedeli ako sa v určitých situáciách zachovať a neohrozili niekoho zdravie,” postaví sa Poppy pri Brumbála.

Sú tu všetci členovia Rádu a aj “deti”. Posadím sa vedľa Billa, ktorý sa na mňa pozrie. Pokrútim hlavou.

“Iste Poppy. Snáď to nie je tak vážne,” pousmeje sa Brumbál.

Pretočím oči. Brumbál a tie jeho nádeje a ilúzie.

“Nie je to vážne?! Si snáď robíš srandu Albus! Ten chlapec mohol zomrieť pokiaľ by nemal tak silnú mágiu a nečerpal mágiu Zeme! Každý obyčajný, priemerný alebo dokonca aj taký kúzelník ako si ty Albus by po tom, čo ten chlapec prežíval už trinásť rokov by bol mŕtvy! On mal jediné šťastie, že pri ňom stála jeho mágia, ktorá sa počas rokov rozvinula do čistej Temnoty, temnejšej než mal Voldemort alebo hoci kto iný od dôb Morgany Le Fay a taktiež ten Pekelný Strážca! Teraz kvôli tomu musíš byť v jeho prítomnosti opatrný, pretože tebe verí zo všetkých najmenej a ak ho ovládne nenávisť a temnota, ktorú má v duši, môžeš sa tešiť na podobný osud ako tí Dursleyovci, alebo ešte horšie na nového Temného pána, ale teraz to nebude len taká fraška ako s Voldemortom. Harry vládne temnote a jej tvorom oveľa viac a do hĺbky. A podľa toho obojku, čo som videla keď ti ho podával Fury, tak za ním stojí celé podsvetie, takže sa s ním nezahrávaj!” začne po ňom húkať Poppy.

Všetci sa na ňu pozeráme šokovane.

“A teraz môžeme prejsť k jeho stavu……. “

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • SORA 77 12.08.2017 v 00:28 Vypadá to zajímavě, vážně. Zdá se, že Brumla bude buď hajzlík, nebo idiot a paní Weasleyová na mě taky působí divně. Ty ji moc nemusíš, co? Těším se na pokráčko, je to napínavé. Díky!


 • Haru 12.08.2017 v 09:29 Chudak Harry tolik bolesti si nezaslouzi a Brumbal s Weaslyovou budou nejaky zli nebo neco. Take me nevadi ze Harry je temny carodej to se my libi je totiž málo povidek s touto tématikou. Jinak krasny dil i napad uz se nemohu dočkat dalšího dílu a i povidky ,protoze uz podle názvu vypadá že to bude výborná povidka (HP a dračie prekliatie) proste bozi.


 • Vai 12.08.2017 v 20:52 Jsem.uz sem koukala nedockave v kazdy den,kdyz jsem mohla a skvele.... uz chci vic a delsi a mnohem vic


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace