Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

II.

Publikované 21.12.2017 v 00:00 v kategórii HP a Iný Svet ⏩, prečítané: 143x

A ako Vianočný darček v Nedeľu pribudne jedná časť Temnej túžby :D Táto poviedka je pre RICO- VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODENINÁM, KTORÉ SOM PREŠVIHLA, ALE SNÁĎ BOLI KRÁSNE :D.............. JILL - Nemusíš poznať anime, aspoň z môjho pohľadu, pretože aj tak tam nie je rovnaký dej. Stačí, ak máš záujem poznať výzor postáv, keď si pozrieš na Googly obrázky :D Dej si totiž prispôsobujem :D

II.


Draco


                Všetci sa postavíme na bok a s Ronom pozorne sledujeme, čo dokážu. Vďaka nášmu spojeniu s Harrym sme sa naučili ovládať živly a oveľa mocnejšiu mágiu ako by v našom svete mala byť. Dokonca po tom spojení naše prútiky využívame minimálne. Snáď to teraz nebude potreba zmeniť. Ako prvý ide na radu ten Sasuke. Zdá sa mi dosť arogantný.

“Tak. Sasuke ukáž nám chidori,” rozkáže ten šedovlasý učiteľ.

Kakashi, sa mi zdá. Sasuke prikývne a v ruke sa mu objaví blesková guľa. Uškrniem sa. Takže blesk. Ja s Harrym ovládame Blesk vlastne búrku, ja k tomu Vodu a Harry Zem a Temnotu. Ron má zase Oheň a Vietor. Sasuke zruší svoju techniku a uškrnie sa na nás.

“To je všetko?” spýtam sa otrávene.

Nechápavo sa na mňa pozrú.

“Je to blesková technika. Veľmi mocná,” zamračí sa Kakashi.

“To viem. Ale dokážeš len túto jednu? Navyše je príliš slabá, spravil si ju len raz a už nemáš moc síl,” odfrknem si.

“Chceš povedať, že by si to dokázal lepšie?!” uškrnie sa Sasuke.

Všetci sa na mňa pozrú. Vykročím smerom k nemu, ale len ho obídem a postavím sa do stredu tej arény, kde pred tým stál on. Pozriem sa na ostatných.

“Tak si dajme zápas. Ty a ja,” prižmúrim oči.

“Fajn,” uškrnie sa a príde bližšie.

“Nesmiete sa zabiť a boj pokračuje pokiaľ jeden nebude schopný pokračovať!” rozkáže Tsunade.

“Toto ste nemali povedať. Zlé to skončí,” započujem brata Rona.

“Máš strach o svojho bračeka, čo?” zasmeje sa Sakura.

“Nie. Mám strach o toho vášho idiota. Proti Dracovi nemá šancu. Ovláda len jedinú bleskovú techniku a oheň, ale ani jedným sa nedokáže brániť a využívať to vo svoj prospech,” uškrnie sa Ron.

“Dobre. Pripravený?” spýta sa už zvedavá Tsunade.

“Hai. Áno,” povieme naraz.

“Dobre. Začnite!” skríkne.

Sasukemu sa oči zmenia na červené. Nech sa snaží chlapec. O chvíľu neskôr, keď sa na mňa pozeral, tak sa mu oči zmenili opäť na čierne a zaklial. Asi nenašiel, čo hľadal. Zaútoči. Ani sa nepohnem a blesk ho odo mňa odhodil. Okolo mňa sa vytvorilo bleskové tornádo a obloha sa zmenila na čierny mrak. Zavrel som oči a keď som ich otvoril, tak som ich určite mal šedé naplnené bleskami a energiou a nie biele ako zvyčajne. Uvidel som, že Sasuke sa zdvíha pomaly zo Zeme, ale už nemá takmer žiadnu mágiu. Uškrniem sa. Moje blesky berú energiu tým, ktorých sa dotknú. Časom im dokážem energiu zablokovať úplne alebo ich o ňu pripraviť. Keďže mu ale ešte trochu energie zostalo, tak opäť vytvoril to jeho Chidori. Zruším svoje blesky mávnutím ruky.

“Nemám náladu tu s tebou strácať čas,” lusknem prstami a Sasukeho obleje prúd vody.

Trochu ho to z elektrizuje a pripraví o zvyšok energie. Inak je v poriadku.

“Tak čo. Už mi veríš, že proti mne nemáš šancu? Zbytočne si sa pripravil o energiu. Pár hodín nebudeš moc použiť ani kúsok energie,” otočím sa a kráčam späť k bratovi.

Ostatní nie sú schopní pohybu. Sasuke sa k nám po chvíli dostane tiež.

“Vyhral si,” pozrie sa na mňa Tsunade.

“To mi došlo,” prikývnem.

Zachytím pohľad iných bielych oči. Hm…. Neji, ak sa nemýlim. Usmejem sa naňho. Škoda, že sme s Ronom o trochu nižší, než títo chalani tu.

“Ako to, že na teba nefungoval môj sharingan?!” vyletí na mňa hneď Sasuke.

“Pretože na to, aby si dokázal kopírovať moju mágiu musíš mať prístup do mojej mysle. Cítil som, že chceš vidieť, čo sa chystám urobiť. Škoda, že obaja, ja aj Ron ovládame Legilimenciu. Pokojne ti môžeme podstrčiť falošnú myšlienku a ani by si to nespoznal. Jednoduchý príklad…… čítaš mi myšlienky a myslíš si, že chcem urobiť oheň tak vyčaruješ vodu, ale ja pri tom vyčarujem blesk a je po tebe. Chápeš? Pokiaľ nepoznáš svojho protivníka, tak ho nikdy nepodceňuj. To je začiatočnícka chyba,” poučím ho.

“Legilimencia?” spýta sa zaujato mladá Blondínka.

“Áno. Je to obrana mysle. Pokiaľ je človek dobre vycvičený, nikto ho nemôže ovládať. Dokonca ani ten Sharingan na nás nepôsobí,” usmejem sa.

“Fajn. To sú mi ale novinky. Kto ide ďalší?” spýta sa Tsunade.

“Nech ide Neji. Som zvedavý, či budú imúnny aj proti jeho byakuganu,” usmeje sa ten chalan so psom.

“Fajn,” povzdychne si Neji.

Postaví sa pred nás a oči sa mu trochu zmenia. Zamračím sa. Tak toto necítim, že by mi niečo robilo. Neji o chvíľu zruší svoju techniku a pozrie sa na Tsunade.

“Nevidím ich čakrové body. Moje techniky a rovnako tak Hinatine by proti nim boli neúčinné, keďže nevieme kde majú citlivé miesto,” odpovie.

“Och,” vzdychne Tsunade.

“Ako to, že viete tak dobre využívať svoju energiu?” spýta sa Kakashi.

“Zabúdate, že tam odkiaľ ideme bojujeme s temnotou. Jeden temný čarodej chcel Harryho zabiť keď mal jeden rok. Zabil jeho rodičov ale bohužiaľ sa prepočítal a keď chcel zabiť Harryho, obrátil kliatbu proti nemu a zabil jeho telo. Duša však žila ďalej a už od jedenástich, čiže päť rokov, sa ho znovu pokúša zabiť. Prekonali sme toho veľa. V jedenástich, čiže v prvom roku na našej škole, sme sa postavili trolovi, obriemu trojhlavému pekelnému psovi, Kerberosovi a Harry samotnému kúzelníkovi, čo ho chcel zabiť v tele nášho profesora. Nakoniec upálil nášho profesora zaživa len dotykom. V druhom ročníku zabil Baziliska, ktorý ohrozoval školu. V treťom sme sa omylom dostali do styku s vlkolakom, ktorý bol Harryho druhý krstný otec. V štvrtom ročníku Harry bojoval proti drakovi, ktorý nakoniec zomrel a opäť sa stretol s naším známym nepriateľom, ktorý zabil nášho spolužiaka. No a v piatom ročníku sme išli na ministerstvo, kde nás ten hadí bastard nahnal do pasce a skončili sme tu,” odpovie mu zdĺhavo Ron.

Opriem sa o stenu, zatiaľ čo Ron si sadne do trávy. Všetci nás zaujato sledujú. O chvíľu si sadnú k nám a začne sa chvíľu oddych.

“Vy ste vážne bratia?” spýta sa jeden.

“Ehm…. Ako sa to voláš?” spýta sa Ron a poškrabe sa na hlave.

“Shikamaru,” pousmeje sa.

“No, Shikamaru. To je trochu zložitejšie. Neboli sme vždy bratia. Vlastne sme sa nenávideli a útočili na seba kde sa dalo. Ja som nechcel ísť v stopách svojej rodiny, tak som sa pridal na ich stranu,” začnem.

“Ja mám šesť starších bratov a jednu mladšiu sestru. Ako šiesty syn som nemal takmer…… nič. Vzdal som sa svojej rodiny a pridal sa k Dracovi a Harrymu,” pousmeje sa Ron.

“Moja matka rovnako ako Harryho babka, či prababka, neviem presne, boli zo Slizolinu a z rodu Blackov. Takže ja a aj Harry sme si vzali meno Black po mojom strýkovi a Harryho krstnom otcovi Síriusovi Blackovi. Nikto o tom v našom svete ale nevie. Vzali sme do rodiny aj Rona a urobili krvavý obrad. Spojili sme sa krvou, rodom a aj mágiou. Prijali sme meno Black, čiže sme pokrvný bratia a to už nikto nezmení,” pokrčím ramenami.

“Prečo to u vás nikto nevie?” zamračí sa jeden z učiteľov.

“U nás je čierna a krvavá mágia zakázaná. Ak by sa niekto dozvedel, že sme ju použili a neušli niekam veľmi ďaleko, tak by sme skončili v Azkabane,” povzdychne si Ron.

“Azkaban?” spýta sa Naruto.

“Je to väznica, ktorá je strážená Dementormi. To sú niečo ako démoni. Dokážu vysať z človeka dušu a keď sa priblížia, človek cíti chlad a úzkosť. Každý v Azkabane sa buď zbláznil, alebo sa zabil. Sírius tam strávil dvanásť rokov, pretože si všetci mysleli, že to on poslal Harryho rodinu na smrť. Pritom on je v tom nevinne. Nemal ani súd. V treťom ročníku ho ale Ron s Harrym a ešte jedným dievčaťom oslobodili, po tom čo ho tam opäť zavreli, pretože im prvýkrát zdrhol sám. Je prvý komu sa to podarilo. Nikto sa od tadiaľ nedostal. Moja teta, tá Bellatrix, tam bola tiež, ale ich oslobodil ich pán. A my vážne nechceme pokračovať v Blackovskej tradícií, aspoň dvanásť rokov si posedieť v Azkabane. O to vážne nestojíme. Preto sme možno radšej, že sme práve tu,” posadím sa vedľa Rona.

“To je hrozné……..” pokrúti hlavou, asi Kurenai.

“Čo už…… nebudeme pokračovať? Chceme to mať rýchlo za sebou. Musíme ísť nájsť Harryho. Bol zranený,” zamračí sa Ron.

Sakra. Má pravdu. Harryho zasiahlo nejaké kúzlo.

“Určite bude v poriadku. Ak je niekde v okolí Konohy, tak ich moji ANBU už našli. Tak kto je na rade? Ešte je vás osem, keďže Hinata nejde,” uškrnie sa Tsunade.

“Ja asi ani ísť nemusím. Ovládam chrobákov,” pokrčí ramenami jeden z nich.

“Ja vlastne niečo podobné, bojujem väčšinou len s Akamarom,” uškrnie sa ten psí chlapec menom Kiba.

“Ja bojujem bez čakry, takže to tiež nemá zmysel,” pokrčí ramenami asi Rock Lee.

Jo, ten je fakt divný.

“Ja som na tom asi podobne. Väčšinou len liečim,” pousmeje sa Sakura.

“A u mňa to tiež nie je nič zaujímavé,” ozve sa ten veľký chalan s lupienkami.

Nespomínam si na meno.

“Tak to sa nám pekne znížilo. Fajn. Ino ideš,” rozkáže Tsunade.

“Hai!” vyskočí na nohy.

“Asi idem ja, čo?” spýta sa otrávene Ron.

“Presne tak,” prikývnem.

Ron sa postaví a ide tam.


Ron


                              Postavím sa oproti tej Ino a čakám. Zaujme zvláštnu polohu a tak radšej odkloním od seba vzduch. Každý útok nech je hocijaký sa buď vráti k nej, alebo zasiahne niečo iné. Odrazu leží Ino na zemi. Hm….. Ak si chcela pospať stačilo povedať. Pozriem sa na ňu skepticky.

“Žeby tá Inina schopnosť fungovala?” spýta sa Kiba.

“Ino?” spýta sa ma Tsunade.

“Vyzerám snáď ako baba a k tomu blondská?!” uškrniem sa znechutene.

“Aby som bol v obraze. Čože mi to malo spraviť?” spýtam sa.

“A jeje…… mala ti ovládnuť telo. Svoju myseľ dostať do tvojho tela. Kde teda je?” spýta sa Shikamaru.

“Ou…… no….. Tak trochu som všetky útoky odklonil za Konohu do lesa, takže zrejme bude niekde tam,” pokrčím ramenami.

“Čože?! To ako?” vyvalia oči.

“Rovnako ako Draco ovláda vodu a elektrinu, ja ovládam Vietor a oheň. Jednoducho som, podľa všetkého ju, odfúkol do lesa. Počkajte chvíľu. Hneď ju nájdem,” zavriem oči a sústredím sa na ten les.

O chvíľu ju nájdem v tele veveričky. Opatrne ju vzduchom levitujem až k nám. Onedlho ju už chytám do rúk.

“Sakra, čo to malo znamenať?!” rozkričí sa na mňa veverička.

“To, že si prehrala. Tak šup. Vráť sa spať. Chudák malička,” položeniem ju.

“Som rada, že si o mňa robíš starosti,” povie keď sa vráti do svojho tela.

“Čože?... Och….. To patrilo tej veveričke,” odpoviem.

Menší trapas. Ino si len odfrkne a ide si sadnúť.

“Tak asi idem ja,” postaví sa Shikamaru a Draco za ním.

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Haru 21.12.2017 v 00:36 Krásná povídka už se nemohu dočkat dalšího dílu. Už aby se tam ukázal Harry a mohl by třeba skrotit Kuramu v Narutovy když ovládá tu temnotu. Děkuji za další bezvadné díl. Asi by nešel s této povídky dat jeden díl dřív nevadí jsem míč rada ze vydáváš dekuju.


 • Rico 21.12.2017 v 01:23 Veľmi pekne ďakujem za venovanie. Naruto je jedno z mojich najobľúbenejších anime. Obzvlášť na Sasukeho nedám dopustiť. Tak dúfam že pre neho neplánuješ nič zlé. Ja osobne by som bol najšťastnejší keby skončil buď s Dracom alebo so Salazarom čo tu tá druhá možnosť asi nebude. Budem však spokojný i keby skončil s Ronom a toho veľmi nemusím.


 • jill 21.12.2017 v 07:21 Zase velmi úžasné. Díky za odpověď. Já snad kvůli téhle povídce začnu mít ráda anime. Jinak by mě vážně zajímalo kam na ty nápady chodíš, protože když já zkusím něco napsat tak mi obvykle po 1. kapitole zmizí můza. A ty ještě přidáváš pravidelně. Můj obdiv k tobě právě velmi vzrostl :)


 • SORA 77 21.12.2017 v 23:22 Fakt originální povídka. Jsem zvědavá na pokračování. A kde je Harry? Doufám, že jeho nebude lovit tamější hadí ksicht - Orochimaru.


 • nyssa 22.12.2017 v 17:50 Som zvedavá čo z toho vznikne, hoci predsa len, tí kúzelníci sú už trochu OP :D akosi sa bojím či tam vôbec budú mať súpera....ale tak ty určite dokážeš niečo zaujímavé vymyslieť...npr. taký Pain mi pripadá, že by im zvládol konkurovať :D
  btw. taký hadí ship Orochimaru/Voldy by bol nádherný :D A chudák Orochimaru by nemusel klonovať svoje deti.. (Mitsuki by nemal problém, či je Orochimaru jeho otec alebo mama) :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace