Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

I. Popletené kúzlo

Publikované 02.11.2017 v 00:00 v kategórii HP a Lov na Chrabromilčanov ⏩, prečítané: 146x

Pre VAI, JILL a VAYTRU. Užite si ďalšiu ukážku z ďalšej poviedky. Snáď na mne kvôli tomuto systému nezanevriete :D

I.


Harry


                    Ach jaj. Celý tento školský rok je nudný. Je druhá polovica môjho piateho ročníka. Práve sa nudím na hodine Obrany proti čiernej mágii. Je to des. Umbridgeová nám zakázala používať prútiky. Ešteže mám svoj klub inak by to bolo hrozné. Ale potrebujem už pomoc od nejakého profesora. Už neviem, čo ich mám učiť, ale jediný vyhovujúci je Snape a toho vážne o pomoc žiadať nechcem, aj keď by možno súhlasil, lebo Umbridgeovú má rád asi tak ako ja. Povzdychnem si. Konečne hodina skončí a ja s Ronom a Hermionou ideme na obed. Našťastie už nemáme žiadne iné hodiny. Sadneme si za Chrabromilský stôl.

“Harry, dnes je stretnutie BA. Čo budeme preberať?” spýta sa Ron ticho.

“Našiel som jedno kúzlo. Volá sa Cahaya perisai. Je to svetelný štít. Mal by odrážať všetky temné kliatby zamerané na dušu,” usmejem sa.

“Takže aj Avadu?” spýta sa nechápavo Ron.

“Nie. Avada je kliatba bielej mágie. Nie čiernej alebo temnej,” zašepká Hermiona.

“Ďakujem,” prikývnem jej.

“Tak to je super. Už sa teším,” zašepká Ron.

Zvyšok obeda je už v poriadku a hlavne v tichu. Iba sa pár krát pozriem na Slizolinský stôl, pretože cítim ako má niekto sleduje. Stretnem sa s pohľadom Draca Malfoya. Rýchlo sa odvrátim. Prečo ma sleduje? A ešte takým úprimným spôsobom, keď na nás stále donáša? Nechápem tomu. A asi ani nechcem. Na zvyšok dňa sa zavrieme v našej spoločenskej miestnosti. O siedmej večer po večery, na ktorej som zase cítil Malfoyové oči, ako sa mi zabodávajú do chrbta, sme sa vytratili na stretnutie BA. Keď sa za nami zavrú dvere od Komnaty najvyššej potreby, tak si vydýchnem. Sú tu všetci. Postavím sa dopredu spolu s Ronom a Hermionou. Ukázal som jej to kúzlo a párkrát si ho vyskúšala. Nič sa nepokazilo, tak sme sa rozhodli, že to pôjde naučiť.

“Dnes budeme preberať kúzlo Cahaya perisai, alebo inak povedané Svetelný štít. Je účinný proti všetkým kliatbam z temnej mágie, ktoré pôsobia na dušu. Upozorňujem, že nie proti Avade, pretože je to kliatba z bielej mágie,” začnem.

“Teraz vám ukážeme zaklínadlo,” usmeje sa Hermiona.

Nikto z nás si nevšimne, že sa sem prepašoval aj Hermionin kocúr, Krivolabka. Keby sme si ho všimli, tak sa určite nestane to, čo sa stalo.

“Cahaya perisaaaaai,” skočil na mňa Hermionin kocúr, zhodil ma na zem a z prútika mi vystrelilo žiarivé červené svetlo a osvetlilo celú miestnosť.

Všetci skončili na zemi. Takto to nemalo byť. Pozriem sa po ostatných.

“Ste v poriadku?” spýtam sa.

Chrabromilčania prikývnu a začnú vstávať, ale ostatné fakulty zostanú šokovane pozerať. Nakoniec sa postavia a všetci majú divný výraz v očiach. Ťažko prehltnem.

“Hermiona, čo sa stalo?” spýtam sa so strachom.

“Ja neviem. Kúzlo sa ti trochu zvrtlo,” povie priškrtene a cúva spolu s ostatnými Chrabromilčanmi pred ostatnými členmi BA.

“Čo sa mohlo stať?” spýta sa Dean.

“Mám pocit, že namiesto štítu, začaroval Chrabromilčanov Svetelnou príťažlivosťou,” zachraptí Ron.

“Na to si prišiel ako?” spýtam sa.

“Pozri sa na ich oči. Všetci v nich majú túžbu a hádaj asi tak po kom, keď sme tu len samý Chrabromilčania, ktorý nepodľahli,” odpovie Ron.

“O tomto skrate som čítala pri tomto kúzle. Ak sa človek pomýli, tak sa namiesto Svetelného štítu objaví Svetelná príťažlivosť. Každý túži po tom, kto kúzlo vyvolal, ale ak je v nejakej skupine, tak všetci túžia po celej skupine, v tomto prípade fakulte. Mám pocit, že som práve zahájila Lov na Chrabromilčanov,” zašepká zdesene.

Zaskučím.

“Bolo tam ešte niečo iné?” spýta sa Thomas.

“Áno. Že ostatní mimo fakulty, túžia po hocikom, práve teraz, z Chrabromilu, ale tiež ukazuje spriaznenú dušu. Niekoho kto začarovaného skutočne miluje. Ten túži len a len po ňom. Nikto iný ho nebude zaujímať,” prikývne Hermiona.

“Ale po nás môže ísť hocikto,” skonštatujem.

Iba prikývne. Rozhodneme sa, že je čas zmiznúť. Na tri sa rozbehneme k dverám a obidve zvyšné fakulty za nami. Nevšímame si ich a bežíme do svojej fakulty. Na chodbách je ešte dosť študentov z iných fakúlt a tí sa hneď pridajú k svojím spolužiakom. Rýchlo vbehneme do klubovne a zavrieme za sebou. Všetci sme zadýchaní.

“Čo sa to deje? Museli sme čo najrýchlejšie odísť zo všetkých chodieb, pretože sa na nás vrhli všetky fakulty!” spýta sa nejaký Chrabromilčan, ktorý nechodí do BA.

“Harry poplietol kúzlo a namiesto štítu začaroval všetkých Chrabromilčanov, aby priťahovali ostatných v okolí,” odpovie Nevil.

“Ja som nechcela,” rozplače sa Miona.

“To nič. Nebola to tvoja vina,” pohladí ju Giny po chrbte.

“Ale bola. Krivolabka tam vôbec nemal byť,” plače.

“No super. Môžete nám o tom povedať aspoň viac?” spýta sa jeden tretiak.

“Počkaj. Prečítam to. Sú tu všetci Chrabromilčania? Bolo by dobre keby tu boli všetci,” chytí Hermiona knihu s kúzlom.

Sadne si do kresla a celá fakulta sa natlačila do spoločenky. Hermiona nalistovala stranu.

“Kúzlo Cahaya perisai. Pri použití tohto kúzla treba byť veľmi opatrný, lebo sa môže ľahko skaziť. Ak sa kúzlo pokazí sú tri možnosti, čo sa môže stať.


 1. Môže vzniknúť modrá žiara a tým porušenie nervovej sústavy tomu, kto kúzlo vyvolal a môže zostať ochrnutý. Nikomu inému sa nič nestane.
 2. Môže vzniknúť zelená žiara, čo znamená, že toho, kto vyvolal kúzlo a každého v okruhu sto metrov, zbaví čarovnej moci.
 3. Môže sa objaviť červená žiara, ktorá ovplyvní toho, kto vyvolal kúzlo a zároveň celú skupinu, do ktorej patrí. Všetci budú túžiť po niekom z tejto skupiny, ale dá sa určiť aj pravá láska. Túžiaci si nebudú vyberať koho budú zvádzať. Jedine ak je niekto zamilovaný, tak nebude túžiť po nikom inom ako po svojej láske. Bude zvádzať jedine tu.

Tieto problémy sú vážne a pri prvej a druhej možnosti sa nedajú zvrátiť. Pri poslednej sa zvrátiť dajú, ale len ak sa ten, ktorý vyvolal kúzlo spojí so svojím partnerom, ktorého lásku bude opätovať. To kúzlo však nepostihne nikoho mladšieho, ako pätnásť rokov a ani nikoho staršieho, ako sedemnásť rokov. Ak kúzlo nepostihlo mladších tohto veku, tak sa následky už nedostavia v nasledujúcich rokoch, ale postihnutí pätnásť až sedemnásť ročný sa následkov nezbavia dokiaľ si nenájde pravú lásku ten čo vyvolal kúzlo.”

Hermiona dočíta a my sme úplne bledý. Takže prváci až štvrtáci a učitelia, sú v bezpečí. Ale zato my budeme vyvolávať veľké množstvo feromónov. Mladší študenti po tomto vyhlásení uvoľnene odídu do svojich izieb. Teraz to tu musíme vyriešiť len my ostatní.

“Harry, musíš si nájsť partnerku!” ozve sa niekoľko starších Chrabromilčanov unisono.

“Čože?!” zdesím sa a prosebne sa pozriem na Hermionu a Rona.

“Je mi ľúto, ale súhlasím s nimi. Samozrejme si môžeš nájsť partnera nie partnerku,” ozve sa Ron.

“Možno to nebude tak hrozné. Len treba sledovať vyššie ročníky z ostatných fakúlt. Nikto iný po nás nepôjde. Teda, aspoň nie tak moc ako tie vyššie ročníky. Možno si medzi nimi nájdeme partnerov aj my,” ozve sa Nevil.

“Ja súhlasím s Nevilom. Budeme hľadať partnera Harrymu a zároveň sebe. Zabijeme niekoľko múch jednou ranou,” ozve sa nejaký siedmak.

“Tak dobre,” prikývnem.

“Hurá na Lov!” zakričia všetci a rozosmejeme sa.

Možno nám to udrelo aj na mozog. Zvyšok večera trávime plánovaním. Nikomu z učiteľov o tom nemôžeme povedať, inak by sa to dostalo k Umbridgeovej a to rozhodne nechceme. Nakoniec ideme spať.


                 Ráno sa zobudíme a s Ronom a Hermionou ideme na raňajky. Po chodbách je to pohoda, lebo tam nikto nie je, ale vo Veľkej sále to už je o niečom inom. Sadneme si za stôl a cítime na sebe pohľady všetkých starších žiakov. A aj niektorých mladších. Ale tých nie je moc. Asi majú len výraznejšie zmysly. Po raňajkách máme prvú hodinu elixíry. So Slizolinčanmi. To zas bude. Povzdychnem si a ideme do učebne elixírov. Všetci piataci sa držíme pri sebe. Posadáme si tak aby k nám nikto iný nemohol ísť. Dean si sadol s Thomasom a Nevilom a ja s Ronom a Hermionou. Za nás si sadli Malfoy s Nottom a Zabínim. Cítim na sebe intenzívny pohľad. Po chrbte mi prejde mráz. Áno, vždy som vedel, že ma priťahujú muži viac ako ženy, ale ten pohľad je tak intenzívny až to bolí. Radšej sa sústredím na Snapea a jeho výklad. Dnes nám kázal robiť elixír túžby. To je mi teda irónia. Počkáme než si všetci vezmú svoje prísady a až potom tam idú Chrabromilčania. V tej chvíli tam však ide aj Malfoy. To je snáď naschvál. Keď si beriem prísady, tak ma niekto chytí za zadok. Nadskočím a pozriem sa na Draca. Sčervenám a radšej sa rýchlo vzdialim. Pri stole si rozložíme prísady. Ešte stále sa červenám. Radšej sa nepozerám nikde okolo a aj Snapea ignorujem.


Ron


               Videl som, čo urobil Malfoy Harrymu. Na nikoho iného sa ani len nepozrel. Zamračím sa. Radšej to ale ignorujem. Snape má cez hodinu zase nemiestne poznámky. Keď nás osloví, tak sa mu pozriem do oči. Vidím ako sa prudko nadýchne a radšej sa vzdiali bez ďalších komentárov. Čo to malo byť? Žeby predsa len trochu reagoval na naše feromóny? Pokrčím ramenami a venujem sa svojmu elixíru. Po dvojhodinovke si nás Snape zavolá k sebe.

“Potter! Weasley! Zostaňte tu po hodine,” zavrčí.

“Počkám na vás,” ozve sa Hermiona.

“Nie. Choď na hodinu,” odpoviem ticho.

Prikývne a odíde. Prídeme do prednej časti triedy. Vidím ako sa ledva drží, aby po nás neskočil.

“Áno?” spýta sa Harry.

“Čo ste urobili? Vy aj vaši kolegovia s Chrabromilu ste niečo urobili. Cez túto hodinu vybuchlo mojim Slizolinčanom viac kotlíkov ako za posledný rok! Čo ste spravili?” spýta sa ostro.

“Nechajte nás to vysvetliť. Nemalo to nič spoločné s prísadami,” začnem.

“Ale musíme sa porozprávať mimo túto miestnosť. Umbridgeová sa to nesmie dozvedieť. Navyše viem, že ju nenávidíte rovnako ako ja. Tak prečo sa nespojiť proti spoločnému nepriateľovi?” skočí do reči Harry, keď ma chcel prerušiť Snape

“Poďte,” zavrčí a pustí nás do svojho kabinetu.

“Takže začnite. Nemám na vás celý deň. Máte šťastie, že mám voľnú hodinu,” zamračí sa.

“Viete o našom tajnom bojovom klube?” spýta sa Harry.

Snape vyvalí oči. Nezvyčajný pohľad.

“Tak asi nie. Na začiatku roka sme založili klub obrany BA, pretože nám Umbridgeová zakázala čarovať, čo určite viete. Učím tam žiakov nové kúzla, ale včera sa to trochu zvrtlo. Už som ich nemal čo učiť, tak som si našiel jedno pekné kúzlo. Bohužiaľ na mňa skočil Hermionin kocúr a kúzlo sa zvrtlo. Namiesto štítu to vyvolalo príťažlivosť na všetkých Chrabromilčanoch od piateho ročníka až do siedmeho. Všetci po nás teraz idú. Preto sa nedokázali sústrediť na hodine. Kúzlo sa zruší len keď si nájdem partnerku, v mojom prípade partnera,” dorozpráva Harry.

“Má to nejaké výnimky?” spýta sa Snape a pozerá sa na mňa.

“Iba ak nás niekto skutočne miluje, tak nepôjde po nikom inom. Ak by to niekto chcel len predstierať, kúzlo mu to nedovolí a bude sa musieť otáčať aj za inými,” odpoviem.

Stále sa mu pozerám do oči. Stojí naproti nám. Vidím, že moje feromóny ho začínajú lákať. Vôbec zo mňa nespustí oči. Odrazu sa ku mne priblíži a pritiahne si ma za pás k sebe. Som tak šokovaný, že sa ani nedokážem brániť. Pobozká ma a odrazu mám jeho jazyk až v krku. Som stále šokovaný a tak mu bozk oplatím a vôbec sa nebránim.

Komentáre

Celkom 9 kometárov

 • SORA 77 02.11.2017 v 00:14 To je psina. No, zdá se, že Ronově svobodě pomalu odzvání... Tahle povídka se mi asi bude líbit. Jen do toho prosím nedávej žádné sexuální útoky a násilí, to na povídkách nesnáším (a taky to tam nerada píšu). Díky za počteníčko, byla to legrace.


 • jill 02.11.2017 v 07:36 Super další kapitolka, takže Harry jim tam dělá kena jo ?


 • Haru 02.11.2017 v 10:01 Vubec to nevadi ze pridavas po ukazkach aspon se mohu tesit na dalsi . Hlavni je aby si mela cas na školu , protože já si klidně počkám jen musis slíbit ze nepřestanes vydávat tvoje povídky. Děkuju za další díl byl super.


 • Haru 02.11.2017 v 10:05 Vubec to nevadi ze pridavas po ukazkach aspon se mohu tesit na dalsi . Hlavni je aby si mela cas na školu , protože já si klidně počkám jen musis slíbit ze nepřestanes vydávat tvoje povídky. Děkuju za další díl byl super.


 • Dag 02.11.2017 v 20:56 Tak tohle vypadá naprosto božsky. Souhlasím s Haru a Sorra 77, přidávej co chceš, ale hlavně bez sexuálního násilí. A nepřestávej. Už se nemůžu dočkat dalšího čtvrtka. Stěhujeme se do nového bytu a už mi to balení a převážení a vynášení do druhého patra po schodech leze na mozek (nemluvě o tom, jak mě šíleně všechno bolí). :)


 • jasmínka 03.11.2017 v 06:19 No, já sice se Severusem moc Rona nemusím, ale tahle povídka vypadá zajímavě. Tak si počkám na další. Ale rozhodně to nemyslím zle, jenom prostě ti dva dohromady nejsou můj šálek kávy. I tak si povídku ráda přečtu.


 • VayTra 03.11.2017 v 14:52 Skvělá kapitola :D čekala jsem, že se tomu bude Sev trochu vzpírat, když původně Rona moc nemusí, ale takhle je to super :P


 • Haru 04.11.2017 v 18:02 Omlouvam se ze predchozi koment je dvakrat sekl se mi enter.


 • Vai 07.11.2017 v 22:42 Výborně, tak na tuto povídku už se moc těším, až bude čas tuhle bych zatím preferovala :D ještě ted by měl políbit Rona, protože tohle bude skvěle drarry?? :D
  Jinak máš pravdu, že je to trochu na nervy jdoucí dát něco a pak dát novou,ale aspoň víme co čekat :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace