Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

I. Pätnásty rok

Publikované 29.08.2020 v 00:00 v kategórii HP a Sila Omegy ⏩, prečítané: 151x


 I.


Harry

 

               V magickom svete som doma len pár rokov. Veľa o ňom ešte neviem. Niekedy je to až frustrujúce, keď od vás niekto požaduje odpovede na niečo o čom ani netušíte čo vlastne je. Alebo keď sa ľudia okolo vás rozprávajú o rôznych veciach, ktoré sa podľa všetkého týkajú každej magickej bytosti, teda aj vás, ale vy opäť neviete o čom je to sakra reč!! Niečo podobné sa stalo na konci tohto roku. Turnaj prebehol v poriadku, aj keď na konci som sa objavil na zvláštnom cintoríne s Voldemortom, ale podarilo sa mi odtiaľ dostať a našťastie sa nikomu nič nestalo. Avšak to čo ma trápi, sú udalosti v priebehu celého roka. Niekoľkokrát som narazil na zvláštne rozhovory a aj na moju osobu boli smerované otázky, ktorým som absolútne nerozumel a stále nerozumiem. Čo je to dynamika Alfa/Beta/Omega? V noci, týždeň pred mojimi pätnástimi narodeninami sa zobudím s príšernou bolesťou v podbrušku. Veľa si z tej noci nepamätám, len viem, že sa so mnou niečo stalo. Môj krik musel prebudiť strýka. Neviem ako dlho som kričal, ale asi som z toho omdlel, pretože som sa zobudil až v chladnom podzemí domu. Napriek tomu, že vonku je leto, tu dole je chlad a teplota sa blíži k bodu mrazu. Nikdy som sem rád nechodil. Keď som sa zobudil už som necítil bolesť, ale nesmierne vzrušenie. Vlastne…. Bol som tak vzrušený, že to až bolelo. Viem, že som niekoľko krát bez pomoci vyvrcholil a nemohol som to zastaviť. Celé telo mi horelo, aj keď v mojom okolí bolo chladno. Neviem ako dlho som tam bol, hodiny alebo dni, ale viem že to bolo až príliš dlho. Viem, že som niekoľkokrát stratil a znovu získal vedomie. Poslednýkrát keď som sa ako tak dostal z mdlob som počul hore nejaký rachot a následne otvorenie dverí. Nejaké kroky sa blížili dole po schodoch a smerom ku mne. Príliš som ich nevnímal. Konečne zo mňa opadlo vzrušenie a mohol som si vychutnávať milosť temnoty. Keď sa kroky zastavili opäť som omdlel. Nič viac si nepamätám.


Draco


               Leto ako vždy trávim doma na Malfoy Manor. Keď som sa na svoje narodeniny dozvedel, že som Alfa, bolo to upokojujúce. Nebolo by zlé ani keby som bol beta ako matka, ale v rode Malfoy sa rodili väčšinou Alfy a žiadne Omegy. Občas sa vyskytla aj Beta, ale to je v našom rode veľmi zriedkavé. Navyše aj naši druhovia nikdy neboli Omegy. Je to asi prekliatie nášho rodu. Týždeň pred koncom Júla ma v noci zobudí bolesť. Avšak cítim, že nie je moja vlastná. Patrí môjmu druhovi. Trhnem sebou. To nie je možné! Na toto som rozhodne nebol pripravený a o to horšie je, že netuším, kto môj druh je. Jediný spôsob akoby som mohol cítiť bolesť svojho partnera je keď by on/ona bol omega a práve by sa dostal do svojho prvého pariaceho cyklu, ktorý ho/ju zmení. A to sa v našej rodine, aspoň čo viem, nikdy nestalo! Neostáva mi nič iné ako sa posadiť na posteľ a snažiť sa zamerať mágiu svojho druha. Ťažko dýcham a tečie zo mňa pot, ale neviem ho zamerať! Sakra! Bolesť je čím ďalej tým horšia!

"Draco!" chytí ma za ramena otec.

Podarí sa mi otvoriť oči dosť na to, aby som videl jeho ako sa na mňa ustarane pozerá a ako matka stojí pri dverách a nevie čo urobiť. Mal som tušiť, že ich škriatok privedie.

"Otec…… Môj druh," podarí sa mi ťažko povedať skôr ako stratím vedomie.


                Ráno sa prebudím. Už necítim bolesť, ale stále cítim dosť veľké nepohodlie od môjho druha. Našťastie už ma to neovplyvňuje ako včera v noci. Ale stále musím svojho druha nájsť čo najskôr. Keď vyleziem z postele a prezlečiem sa, tak zídem dole na raňajky. Prekvapí ma keď tam okrem rodičov nájdem sedieť aj strýka Seva so svojím partnerom Rémusom a aj strýka Toma s jeho partnerom Síriusom. Rémus a Sírius sa s nami stretávajú už nejaký ten rok. Sírius bol očistený pár mesiacov po jeho úteku z Azkabanu, čo mu veľmi prospelo. Dostal aj celkom slušné odškodné od ministerstva. Obaja s Remom sú celkom v pohode, ale zaráža ma, prečo toto všetko nepovedali Harrymu a prečo ho sem občas tiež nevezmú. Mohli by sa naše vzťahy tiež zlepšiť. Navyše sú jeho krstný otcovia, tak prečo s nimi Harry netrávi leto?

"Dobre ráno," pozdravím a sadnem si.

"Ahoj Draco," usmeje sa na mňa mama.

"Počuli sme, že si mal divokú noc," uškrnie sa Severus.

On je Beta, zatiaľ čo Rémus je Alfa. Taktiež Tom je alfa a Sírius je omega. To bolo vskutku prekvapením. Omega môže mať viacerých druhov. Napríklad ak jeden zomrie, môže sa objaviť ďalší. Tak isto môže mať aj Alfa za svoj život viacerých druhov. Ale nie je to pravidlo. Popravde viem, že Tom mal v minulosti za druha Síriusoveho brata, ktorý bol Beta, ale o Síriusovej minulosti nič neviem. Žeby bol Tom jeho prvý druh?

"Áno. Bolo to trochu nečakané," povzdychnem si.

"Takže tvoj druh je Omega? Myslel som si, že Malfoyovci nemajú za druhov Omegy," pozdvihne obočie Tom.

Teraz keď sa vzdal svojho statusu Voldemorta, tak je to veľmi pekný a milý chlap. Aj keď stále Slizolinčan.

"To som si do dnešnej noci myslel tiež. Vieš kde ten tvoj druh je? Ak sa včera dostal do cyklu, tak ťa bude potrebovať," povzdychne si otec.

"Bohužiaľ sa mi nepodarilo nasledovať jeho mágiu. Akoby to niečo blokovalo. Mám oňho ale strach," odložím príbor.

Prešla ma aj chuť do jedla.

"Hovoríš akoby si vedel, že tvoj druh je chalan. Dúfam, že mi do domu donesieš aspoň nejaké slušné dievča, keď už nebude hodná našich pomerov," zamračí sa matka.

A je to tu zase. Viem, že nemá nič proti párom rovnakého pohlavia, ale vadí jej, že by som jej do domu práve ja priviedol chalana. Navyše vždy čakala, že mojou družkou bude práve dcéra jej veľmi dobrej kamošky, Lady Parkinsonovej. Lenže Pansy sa vykreslila ako Alfa, čo znamená, že nikdy nebude mojou družkou a to matku nehorázne štve.

"Po raňajkách ti pomôžeme s pátraním. Musíme urobiť zoznam najprv všetkých, ktorých poznáš a sú alebo by mohli byť Omegy," povzbudí ma Sev.

"Ďakujem," usmejem sa naňho úprimne.

Som rád, že sú ochotní mi pomôcť. Navyše Tom má aj záznamy z ministerstva, kto sa v najbližšej dobe má dostať do cyklu a kto akú dynamiku obdrží. To by mohlo uľahčiť prácu.


Ron


                  Už pred koncom školy na moje narodeniny som zistil, že som Alfa. Úprimne, bol to šok. V našej rodine je skoro každý beta. Máme len veľmi málo Alf, možno tri - štyri, a za celé storočie len jedinú Omegu! Omega je ironicky George a je partnerom Freda. Všetci ostatní sú Bety. Dokonca aj mama. Preto nevieme ako môže byť George Omega, ale pri dvojčatách sa mohli zmiešať gény. Často sa to nevyskytuje, ale jedine u dvojčiat je možné, že jeden bude Omega napriek skutočnosti, že rodičia sú Bety. Ginny budeme vedieť čo je až o rok samozrejme. A práve preto bolo toto moje zistenie totálne šokujúce. Nečakal som, že budem Alfa. A je to celkom na nič. Moja rodina, ma teraz nemá príliš v láske. Teda, snažia sa to nedávať najavo, okrem matky, ktorá mnou doslova opovrhuje. Čo absolútne nechápem. Mali by byť radi, že som Alfa. Jediný, kto ma berie a správajú sa ku mne ako pred tým sú práve Fred a George. Aj keď ma teraz Fred nenecháva samého s Georgeom. Ale chápem ho. Predsa len mať Alfu v prítomnosti svojho Omega druha nie je príjemné aj keď je to váš vlastný mladší brat….. Raz v noci na konci Júla zacítim v tele ostrú bolesť. Zalapem po dychu keď si uvedomím, čo to znamená. Ešte nespím. Nemohol som zaspať akoby som vedel, že sa to stane. Ale popravde som premýšľal nad Harrym. O týždeň má narodeniny a ešte preňho nemám darček. Matka s Ginny veria, že bude Alfa a že bude mať za partnera Ginny. Brumbál zas raz spomenul, že bude beta ako jeho matka. Dnes v noci sa nachádzam v izbe Freda a Georgea, ktorých samozrejme zobudím.

"Ron, si v poriadku?" spýta sa rozospato George.

"Môj druh sa dostal do cyklu," zalapem, ale napriek bolesti sa usmievam.

Komentáre

Celkom 6 kometárov

 • lili874 29.08.2020 v 08:06 povídka vypada fantasticky:-)


 • Ninielnienor 29.08.2020 v 08:18 Příběh vypadá dobře uvidíme jak to bude dál


 • Enni 29.08.2020 v 08:25 Zajímavá povídka. Jen mě mrzí že tu budou přibývat nové povídky, když některé z předchozích nejsou dopsány jako např.: Dračie Prokletie, Stratené Dedičtvo, Väzba Duší a další. Na nové povídky se těším neříkám že ne jen bych dala přednost kdyby se dopsaly rozepsané a pak přibyly nové.


 • Daf 29.08.2020 v 19:02 Rozjezd vypadá dobře a zajímavě. Už se těším na další díl. Pravda stejně mi bude chybět Dědictví bez ohledu co přijde místo něj. Ovšem nezavrhuji i jiné příběhy, autorka má fantazii a umí psát...


 • Eliška 29.08.2020 v 22:14 Jak to dělaš že tak užasně píšeš a kde bere pořad napady? Jak se maš a těším se na další kapitoly.


 • LH 30.08.2020 v 12:14 Zajímavé, těším se na další. Kdo najde Harryho první?


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)