Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

I.

Publikované 14.12.2017 v 00:00 v kategórii HP a Iný Svet ⏩, prečítané: 160x

Pre HARU, ANNIAOCTAVIA - ďakujem za komentár a na partnera už kandidáta mám :D Snáď ťa nesklamem moc :D a SISI - Ďakujem za komentáre. Veľmi ma potešili a vystihla si v nich asi aj to co som sama nevedela a nútia ma si prečítať svoje vlastné poviedky znovu :'D som rada, že sa ti poviedky páčia. POKRAČUJEME NOVOU POVIEDKOU HP A INÝ SVET :D Snáď sa bude páčiť. :D FANDOM - NARUTO A HARRY POTTER

I,


Harry


                  To snáď nie je pravda! V poslednej dobe sme sa stále hádali s Hermionou, ale tá posledná hádka bola príliš. Dokonca aj Malfoy sa pridal na moju a Ronovu stranu, čo sme absolútne nečakali. Už od tej hádky ubehlo pár mesiacov a my sme sa s Hermionou prestali baviť úplne. Zato sme sa stali nerozluční priatelia s Dracom, čo je ešte divnejšie. Navyše Draco nie je taký aký sme si mysleli, že je. Je vlastne celkom fajn. Pred pár dňami sme uzavreli jedno nové kúzlo, ktoré nás pokrvne spojilo v bratov, ale nikto o tom nevie. Každý máme na čele znak hviezdy, ktorý je skrytý pokiaľ ho naša mágia na našu ochranu neodokryje. Vymysleli sme ho spolu. Draco chce odísť od svojej rodiny. A to len kvôli nám. Dnes v noci sa mi opäť snívala jedna z mojich vízii od Voldemorta. Má Síriusa! Musím ho dostať späť. Práve sa s Ronom, Ginny, Dracom, Lenkou a Nevillom dohadujeme, ako sa dostaneme na ministerstvo. Premiestňovať sme sa naučili, ale toto je príliš veľká diaľka a bojím sa, že tu nezvládneme. Letieť na metlách nemôžeme kvôli ružovej ropuche Umbridgeovej. Ach jaj.

“Poletíme,” ozvala sa ticho Lenka.

“Nemáme metly,” zívne si Draco.

“Ale máme Testrálov,” odpovie opäť pokojne.

Všetci sa na ňu pozrieme. Jasné. Prečo ma to nenapadlo? Neváhame a hneď sa rozbehneme za testrálmi. Dokonca aj Draco sa chová úplne normálne. Neverím, že sa až tak moc zmenil. Onedlho už letíme na testráloch na ministerstvo mágie……..


                 Objavili sme sieň proroctiev, kde na nás zaútočili smrťožrúti až sme sa nakoniec dostali do nejakej miestnosti s kamenným oblúkom. Vôbec netuším, čo je zač. Opäť nás obkľúčia smrťožrúti.

“Draco! Ty zradca!” skríkne jeden a dá si dole masku.

“Otec…. Ja nebudem stáť na strane toho hajzla. Ty a ani tí ostatní si neuvedomujete, čo s vami Voldemort robí!!” skríkne Draco.

Jeho otec je pekelne naštvaný. Zase na nás začnú útočiť. Sú príliš silný. Onedlho sa tam objaví Fénixov Rád. V ich čele ide Sírius. Oči sa mi rozšíria poznaním. Falošná vízia. Pasca! Ale nie. Čo som to zas urobil?!

“Harry!” skríkne Sírius.

“Sírius!” pozriem sa naňho nešťastne.

Priblíži sa k oblúku a začne bojovať s Bellatrix. To nevyzerá dobre. Zrazu na neho tá mrcha vypáli nejakú kliatbu a mne je jasné, že sa jej nedokáže ubrániť. Som k nemu najbližšie, tak sa tam rýchlo premiestnim a odsotím ho nabok. Kliatba narazí do mňa a prehodí ma oblúkom počujem už len ako všetci kričia moje meno a už vidím len temnotu……


Draco


                Keď s Ronom uvidíme Harryho padať do oblúku hneď zacítime ťah. Chytíte sa s Ronom za ruky a naša mágia nás potiahne do oblúku za Harrym. Zavriem oči a radšej sa nepozerám, kde to sme……


Sírius


                  Vystrašene sa pozerám na troch teenagerov, ktorí sa stratia v oblúku. Chcem ísť za Harrym, ale Rémus ma pevne drží, aby som tam nemohol skočiť. Čo som komu urobil, že musím prísť o Harryho?! Bellatrix sa šialene smeje, ale nevnímam ju. O chvíľu odíde a s ňou aj ostatní smrťožrúti. Pozriem sa okolo. Všimnem si, že tu zostal Malfoy. Všetci sú mimo.

“Čo tu ešte chceš?” zasyčím na Malfoya.

Vidím, že je iný. Teraz som si to všimol, keď zhodil svoju masku. Zarazí ma, keď uvidím slzu, ktorá mu stiekla po tvári, ale najviac ma šokuje to, čo urobí potom…..


Lucius


                Zamračím sa, keď Potter odsotí Blacka a sám spadne do oblúku. V tej chvíli sa všetko zastaví a smrťožrúti sa premiestnia preč. Už sa chystám zmiznúť aj ja, keď ma zastaví pohľad na Draca s najmladším Weaslym. Vidím ako ho Draco chytí za ruku a o chvíľu ich mágia vtiahne do oblúku. To nie! Ako je to možné?! Stále sa pozerám na tej oblúk. Môj syn. Možno sa otočil chrbtom k Temnému pánovi, ale neurobil nič, čo by som nechcel urobiť sám. A vtedy som sa rozhodol. Prejdem k Brumbálovi. Pozriem sa mu do očí. Pochopí a pousmeje sa.

“Som rád, že si konečne našiel svoju cestu,” odpovie a smutným pohľadom sa pozrie na oblúk.

Už nikdy viac nebudem slúžiť tomu hadovi. Dostaneme vás späť. Pohľadom zamierim k Blackovi. Nemo prikývne. Nakoniec nie je tak blbý.


Ron


              Netrvá dlho a skončíme niekde na zemi. Teda neviem ako Draco, ale ja som mal mäkké pristátie.

“Jauvajs!”

“Ktorý debil……..”

Ozvú sa dva hlasy. Zľaknem sa a rýchlo sa postavím. Všimnem si, že Draco urobil to isté. Takže skončil tiež na mäkkom. Pozriem sa dole a uvidím tak ležať dvoch chalanov asi v našom veku.

“Ehm….. Sorry,” povieme naraz s Dracom.

Tí dvaja sa postavia a sledujú nás divnými pohľadmi. Jeden je nižší blonďiak s modrými očami a druhy je čiernovlasý s čiernymi očami. Vedľa nich sa zrazu objaví nejaké dievča s ružovými vlasmi a nejaký muž so šedými vlasmi. Pozrieme sa s Dracom na seba.

“Vidíš to čo ja?” zamračí sa na mňa.

“Štyroch debilov, čo vyzerajú jak zo psychiatrie?” spýtam sa pre istotu.

Prikývne.

“Jo….. Jo tých vidím tiež,” prikývnem a pozriem sa naspäť na nich.

“Kto ste?” spýta sa ten chlap.

“Niekto…… kde to sme a kto ste Vy?” pozrieme sa s Dracom okolo.

Pekná lúka a tak zelená tráva nie je snáď nikde. Je to tu krásne.

“Ste v Konohe,” uškrnie sa ten čiernovlasý.

Pozrieme sa naňho ako na debila. Kam sme sa to dostali?! A kde je Harry?

“Nevideli ste tu náhodou ešte jedného čiernovlasého chalana so smaragdovými očami?” spýta sa Draco.

“Nie. Spadli ste na nás len vy dvaja. Ahoj, som Naruto Uzumaki,” usmeje sa až príliš hyperaktívny blonďiak.

S Dracom radšej o krok cúvneme. Takto sa nechová ani žiadny Chrabromil!

“Mali by sme vás vziať za Hokage. Všetko jej poviete a možno sa táto záhada vyrieši,” odpovie šedovlasý muž.

“Kto je Hokage?” nechápeme.

Vyvalia na nás oči.

“Radšej poďte,” ukáže nám nech ho následujeme.

Pokrčíme ramenami a ideme za nimi. Ešte stále máme na sebe naše obyčajne, potrhané a zakrvavené oblečenie, tak sa po nás každý otáča. Snáď si v poriadku Harry.

“Draco máš prútik?” spýtam sa ticho.

Prikývne a podá mi môj. Síce ho už od toho spojenia nepotrebujeme, ale kto vie čo sú zač a prútik je istota. Vyžaruje z nich trochu iný druh mágie ako máme my, ale cítime ju. A je silná, hlavne mágia toho blonďiaka. Zastavili sme sa až pred nejakou veľkou budovou. Vošli sme dnu a o chvíľu už ten muž klopal na jedny dvere. Nič sa neozvalo.

“Dobrý deň Kakashi-sensei. Ak hľadáte Lady Tsunade, tak tá je v aréne. Nechala si tam zvolať všetky tými. Divím sa, že tam ešte nie ste,” usmiala sa na nás nejaká bruneta a zase odišla.

Ten Kakashi-sensei, blbé meno, si len povzdychne a otočí sa na podpätku. Uškrnieme sa a ideme za ním. Onedlho sme opäť pred nejakou veľkou budovou. Vojdeme dnu a dostaneme sa do veľkej arény. Páni. Uprostred stojí niekoľko deciek nášho veku s nejakými dospelými. Pred nimi stojí nejaká blondína. Prídeme bližšie a všetci sa na nás otočia. Už je mi jasné, že nie sme z tohto sveta. A Dracovi to došlo tiež. Ten oblúk musí byť nejaký portál.

“Kakashi! To je dosť, že ste prišli. Kde ste boli?!” skríkne naštvane tá blondína.

“Nikto nám to neoznámil,” bráni sa muž.

Uškrnieme sa. To je mi teda výhovorka.

“A kto je toto?” spýta sa jeden z tých chalanov.

Má dlhé hnedé vlasy a biele oči. Sú veľmi podobné tým Dracovim.

“To sme Vám chceli ísť oznámiť. Pri tréningu spadli na Sasukeho s Narutom. Netušíme odkadiaľ sú,” pokrčí ramenami ružovovláska.

“Povedali by ste nám kto ste?” zamračí sa na nás blondína.

Uškrniem sa a spojím sa telepaticky s Dracom.

‘Použijeme meno Black? Predsa len ty a Harry Blackovi ste.’

‘Kľudne. Len nech ho nájdeme. Harry meno Black použije tiež. Tým som si istý,’ uškrnie sa.

“Volám sa Ron Black a toto je môj brat Draco Black. Netušíme ako sme sa tu ocitli, ale nie sme z tohto sveta. Naša mágia nás vtiahla do oblúku smrti za našim mladším bratom Harrym, ktorého zranila jedná šialená ženská. Bohužiaľ sme sa oddelili a netušíme kde skončil,” pokrčím ramenami.

“Mágia?” pozerajú sa na nás ako magori.

“Áno. Sme kúzelníci. Harry chcel zachrániť svojho krstného otca, ale bohužiaľ tú kliatbu schytal on. Sírius Black musí mať o nás pekný strach. Tá čo Harryho zranila je Bellatrix Blacková - Lestrangeová, Síriusová sesternica. Je to totálny šialenec, ale to sa v rodine Blackov dedí. Hlavne u žien. Nie je divu keď rodičia Bellatrix a jej dvoch sestier Narcisy a Andromedy boli súrodenci. Narcisy je naša matka,” vysvetlí Draco.

Pozerajú sa na nás ako na svätých.

“Čo je?” spýtame sa.

“Mali ste pestrý deň, čo? Ak chcete tak tu zostaňte, ak chcete, tak možno by som z vás spravila ningou, ak by ste niekoho z nás porazili,” uškrnie sa Hokage.

“Hm….. Ale najprv nám ukážte ako vlastne bojujete a my ukážeme ako bojujeme my,” pokrčím ramenami.

“A nebolo by na škodu sa predstaviť,” odfrkne si Draco.

“Och iste. Ja som Lady Tsunade, piata Hokage. Toto sú senseiovia, Might Gui, Kakashi Hatake, Asuma Sarutobi a Kurenai Yuuhi. Ich tými sú vždy po troch. Sasuke Uchiha, Naruto Uzumaki, Sakura Haruno, Ino Yamanaka, Kiba Inuzuka a jeho Akamaru, Choji Akimichi, Shikamaru Nara, Hinata Hyuuga, jej bratranec Neji Hyuuga, Rock Lee, Ten ten a Shino Aburame. Nejaké otázky?” spýta sa Hokage.

“Áno. Časom zopakovať všetky mená. Inak nič,” pozriem sa na ňu skepticky.

Okrem Naruta, Sakury a Sasukeho sa mi všetci pletú!

“Tak začneme. Každý niečo predvedie. Súhlasíte?” spýta sa Tsunade.

Všetci prikývnu.

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • jill 15.12.2017 v 15:24 Ahojky je to zajímavé jen mě zajímá jestli je potřeba znát k tomu anime. Já ho totiž neznám a tak trochu mě to ani neláká ale tento příběh vypadá dobře tak jestli se ho budu muset vzdát když nevím nic o anime.


 • Rico 16.12.2017 v 18:09 Pekná kapitola. To pristatie by som rád videl. Najmä ich výrazy. Len škoda že novú kapitolu nepridáš v pondelok. Mám narodky.


 • anniaoctavia.infoblog.cz 28.12.2017 v 19:38 Moc díky :3
  Zase skvělé nápady tato povídka určitě bude stát za to.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace