Hviezda Mesačného svituVlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri

HP a Minulý Život

Publikované 11.03.2017 v 15:59 v kategórii HP a Minulý Život ✔, prečítané: 398x

3.5 - 24.5. 2017........Túto poviedku som napísala hlavne preto, lebo ma takýto pár zaujal. Bohužial na internete som nasla len dve-tri poviedky takéhoto rázu a ešte k tomu nedokončené, čo ma veľmi frustrovalo a tak som napísala vlastnú. pracovala som na nej týždeň čo som bola chorá, takže nie je dlhá. Má sedem častí..... Prajem pekné čítanie a snáď sa vám poviedka bude páčiť. PS: NIE JE OPRAVENÁ.......a asi ani nebude, takže chyby sa tam vyskytnú .
                                                            Po tejto poviedke už bude aj DIVOKÉ PUTO! :D

                                                                                  HP a Minulý Život
                                                           Je tu nová, trochu nezvyčajná poviedka…
                                                                  PRIDÁVAŤ SA BUDE OD 3.5 - 24.5. 2017
                                                                        Nenechajte sa oklamať Názvom…

Poviedka sa volá Harry Potter a Minulý Život.


Warovanie:


Poviedka je opäť SLASH - CHALAN x CHALAN, 
takže kto to nemusí nech to nečíta.

M-preg.

VZŤAH - KENTAURI!!!, Maloletý kúzelník 


Postavy:


Harry Potter, jeho Priatelia,
Kentauri......

...... a mnoho ďalších.


Dej:


Harryho tretí školský rok sa blíži ku koncu. Rémus stále učí v Bradaviciach, Sírius bol zbavený obvinení, ale v príbehu nehrá skoro žiadnu rolu, rovnako ako všetci ostatní……Voldemort je odpísaný a v tejto poviedke nemá žiadnu rolu…..

Ku koncu roka sa Harrymu začnú zdať sny. Najprv si myslí, že sú to iba sny a možno za nimi stojí Voldemort, ale onedlho zistí, že sú to vízie, z jeho Minulého Života.

Stretáva v nich svojho skutočného partnera, ktorého miloval. Taktiež v minulosti neboli obyčajný ľudia, ani kúzelníci, ale morský ľudia…… celé to tam bolo zamotané a aj Harry začal pochybovať, že niekedy nájde toho koho miluje.

Keď sa však počas jednej noci odíde do lesa pokúšať o svoju animágovsku podobu, zistí, že jeho podoba je viac než nezvyčajná….. Najde tam v tú noc aj svoju skutočnú lásku, ktorá si ho tiež pamätá. Akoby aj nie, keď vyzerajú rovnako, len sú iný druh…. Harry sa s ním začne stretávať a raz spraví niečo, čo ešte len bude mať dohru. Už viac nemôže tajiť, že nepatrí LEN medzi čarodejov……

Čo všetko sa stane?

Kto je Harryho láska?

Čítajte a dozviete sa viac…..


Pár:


Harry Potter / Magická bytosť? (Kentaur)…..


PREHLÁSENIE:


Postavy, ktoré sa nachádzajú v poviedke HP a Minulý Život, 
sú majetkom J. K. Rowlingovej.
Poviedka nie je písana za účelom zisku.

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Lily 11.03.2017 v 16:11 úžasné teším sa, ja som tiež bola frustrovaná keď som našla poviedku na pár Harry a kentaur a nebola dokončená tak sa teším že táto bude dokončená :D


 • Vai 14.03.2017 v 22:08 Ty jo... s tímto tématem jsem našla kdysi jednu povídku, ale Harry tam uvázl dalo by se říct jako kentaur, když pomotal přeměnu....No už se těším na toto dokončení :)


 • SORA 77 14.03.2017 v 23:51 Páni, jsme zvědavá, jak tohle téma chceš dát dohromady. Nějak si to neumím představit, ale jestli to někdo zvládne, tak ty určitě. Těším se!


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?POZOR!!! UPOZORNENIE!!! NA TOMTO BLOGU SA NACHÁDZAJÚ POVIEDKY S RÔZNYMI PÁRMI. SLASH, SHONEN-AI a YAOI - CHALAN X CHALAN + pri tomto sa dakedy nachadza aj MMPreg (mužské tehotenstvo). Viem nezmysel ale zabava :-) . SHOJO-AI, YURI a FEMSLASH- BABA X BABA, HETERO - CHALAN X BABA (normál)

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace